Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити
Rebel
Rebel
Зареєстрований:
27 листопада 2009

Останній раз був на сайті:
17 жовтня 2024 о 04:06
Перегляд профілю:
Сьогодні: 2
Всього: 93553
Підписчики (88):
mafiozi
mafiozi
96 років
05091972lmd
05091972lmd
Ramo
Ramo
Sofiaz
Sofiaz
viktory2001
viktory2001
20 років
987
987
meag
meag
53 року, Вараш
Mandarinka2013
Mandarinka2013
95 років, Киев
uliymua
uliymua
yakost
yakost
slexus
slexus
shtanc
shtanc
всі підписчики

Rebel

Пол:
мужской
Город:
Київ
Место работы:
IT
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
0
15 січня 2020, 13:14
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|января
Так склалося, бо такі закони - мова, звичайно, не про прямі обмеження.
+15
15 січня 2020, 12:54
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|января
Ну, з тексту ситуація навпаки стабільна:
экспортировала товаров на $45,96 млрд (прирост в сравнении с аналогичным периодом 2018-го составил 6,3%), а импортировала – на $55,34 млрд (прирост составил 6,2%)
Тобто темпи зростання експорту та імпорту співпадають. Поки.
0
15 січня 2020, 12:48
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|января
Мене - так. Але я не на пошті працюю.
P.S. Якщо не зрозуміло, то написане вище - не образа - це досить типове сприйняття топами подібних ситуацій.
+22
15 січня 2020, 10:45
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|января
Перейти у гривню після затяжного її зростання на 20% за рік і падіння депо-ставок?
Якось не дуже розумно виглядає.
Бо скидається на вихід з $ в районі нижньої точки.
+26
15 січня 2020, 10:42
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|января
Так вони ж бидло - страйків не влаштовують, значить все ОК. )
0
14 січня 2020, 18:33
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Якщо не буде чого продавати, то не буде й ринку. Все просто.
0
14 січня 2020, 18:24
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Тобто притік зупинився, пішло перекредитування?
0
14 січня 2020, 15:32
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
кожен квадратний метр землі має бути оподатковано, і якщо земля не вживається — плати податок великий, або здай в сільраду на термін 5 чи більше років

Тобто поточних власників, якім орендарі платять копійки ви пропонуєте обкласти великим податком.
Це для того, щоб вони добровільно віддали (вже навіть не продали, а саме віддали) землю? :)
Віддали орендарям.
Або чиновникам сільради, щоб ті могли мутити корупційні схеми (адже сільрада не буде обробляти землю).
Цікава ідея. Запропонуйте нашим олігархам та чиновникам, їм сподобається такий варант віджиму власності.
+44
14 січня 2020, 13:42
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Великі штрафи + рідкісне їх призначення = корупція і бардак.
Низькі штрафи + масове їх призначення = порядок.
0
14 січня 2020, 13:23
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Суть происходящего - не открыть рынок, а переоформить землю на себя.

Так, але без цього етапу ринок не з'явиться.
0
14 січня 2020, 12:32
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
FIXED: которые НЕ обсуждаются уже 30 лет в стране :)
+194
14 січня 2020, 12:27
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Пропоную стягнути з топ-менеджерів 1% з суми позовів, від яких відмовився Нафтогаз.
Скльіки там, ~$12 000 000 000?
0
14 січня 2020, 12:18
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
От подписания контракта с газпромом осталось еще около 2 млрд долларов.

Газпром давав якісь гроші в бюджет за контракт?
+45
14 січня 2020, 12:13
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
можно только по беспределу

Ну, це нормальний метод роботи у нашій країні.
Сторінки: 737475767778