Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити
Rebel
Rebel
Зареєстрований:
27 листопада 2009

Останній раз був на сайті:
17 жовтня 2024 о 04:06
Перегляд профілю:
Сьогодні: 5
Всього: 93564
Підписчики (88):
mafiozi
mafiozi
96 років
05091972lmd
05091972lmd
Ramo
Ramo
Sofiaz
Sofiaz
viktory2001
viktory2001
20 років
987
987
meag
meag
53 року, Вараш
Mandarinka2013
Mandarinka2013
95 років, Киев
uliymua
uliymua
yakost
yakost
slexus
slexus
shtanc
shtanc
всі підписчики

Rebel

Пол:
мужской
Город:
Київ
Место работы:
IT
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
+49
5 березня 2022, 13:07
# Обговорення валютного ринка 5–6 _month_ 2022|марта
Щодо підтримки військових. Така думка.
Варто переказувати гроші перевіреним волонтерським ГО, які вже не раз доводили свою ефективність, а не на розпіарений спец. рахунок в НБУ.
Причини:
1. У держави є дофіга грошей і можливість друкувати. Ваші 5 копійок ні на що принципово не впливають.
2. Офігенна корумпованість державного апарату нікуди не зникла. Програма «Велике крадівництво» працює стабільно.
3. Натомність для волонтерської ГО, яка закриває якусь невеличку ділянку «фронту», ваш переказ становить значно більший % у їхньому загальному капіталі.
4. Волонтери більш гнучкі, і вони за ваші гроші можуть швидко щось закрити, а державний апарат навіть отримавши більше ніж йому потрібно, може днями і тижнями думати куди ж ті гроші прилаштувати.
5. Державний апарат працює «по площах», тобто може накупити чогось більше ніж потрібно замість чогось корисного, натомність люди на місцях закривають те що потрібно тут і зараз в максимально стислі терміни.

Наприклад, № 1 — «Повернись живим».
Або, якщо знаєте і довіряєте якимось меншим, локальним, то допомагайте їм.
+15
23 лютого 2022, 17:31
# Обговорення валютного ринка 23 _month_ 2022|февраля
Тому що новини спільні на 100%.
+22
23 лютого 2022, 16:17
# Обговорення валютного ринка 23 _month_ 2022|февраля
Давно вас не було.
0
22 лютого 2022, 14:04
# Обговорення валютного ринка 22 _month_ 2022|февраля
Після того як Росія розпадеться, там буде гуманітарна катастрофа і ці зомбі попруть до нас.
+36
22 лютого 2022, 1:28
# Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2022|февраля
Вусате *** після нападу Вермахту 3 дні десь ховалось.
0
22 лютого 2022, 1:26
# Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2022|февраля
«якнайшвидше» ©
0
22 лютого 2022, 0:52
# Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2022|февраля
Цього тільки за смертю посилати.
Але й так непогано.
0
21 лютого 2022, 18:05
# Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2022|февраля
1−2 привєтствія з ПТРК по головній машині - і ніхто вже нікуди не їде.
0
20 лютого 2022, 14:47
# Обговорення валютного ринка 19–20 _month_ 2022|февраля
Всі готові до початку деескалації? :)
0
17 лютого 2022, 10:12
# Обговорення валютного ринка 17 _month_ 2022|февраля
>> буханку хлеба

А потім прийдуть «гості» за рештою 49 г.
0
16 лютого 2022, 12:07
# Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2022|февраля
Що значить не дасть? НБУ, як завжди, згладжує коливання. Якщо рух вниз, значить вниз.
0
16 лютого 2022, 12:05
# Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2022|февраля
Нині процес пішов ще далі: одні великі мережі виживають інших. В одному з районів Києва не так давно прогулювався, раніше були різні магазини (Фуршет, Фора, Сільпо), тепер в раідусі 10−20 хв пішої ходи Фуршетів нема, замість них Сільпо. А у єдиному магазині Фори дофіга сільповських/фоззівських ТМ.
+22
28 січня 2022, 10:30
# Обговорення валютного ринка 28 _month_ 2022|января
Зате живий.
А от процес добування криптовалюти з власника криптовалюти, власник може і не пережити.
+126
19 січня 2022, 10:31
# Обговорення валютного ринка 19 _month_ 2022|января
«Безбашенный» — це танк після влучання NLAW. :)
Сторінки: 123456