Rebel
Зареєстрований:
27 листопада 2009
Останній раз був на сайті:
17 жовтня 2024 о 04:06
27 листопада 2009
Останній раз був на сайті:
17 жовтня 2024 о 04:06
Перегляд профілю:
Сьогодні: 5
Всього: 93564
Сьогодні: 5
Всього: 93564
Підписчики (88):

-
mafiozi
96 років

-
viktory2001
20 років

-
meag
53 року, Вараш

-
Mandarinka2013
95 років, Киев
Rebel
- Пол:
- мужской
- Город:
- Київ
- Место работы:
- IT
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- 0
- 9 березня 2022, 20:54
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2022|марта
Це ви про що?
Просто пригадайте Карабах.
Азербайджан громив вірменську армію, по результату втрати склали 3000 військових. Це на маленькому клаптику землі із населенням в половину Бучанського району.
Просто пригадайте Карабах.
Азербайджан громив вірменську армію, по результату втрати склали 3000 військових. Це на маленькому клаптику землі із населенням в половину Бучанського району.
- 0
- 9 березня 2022, 19:20
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2022|марта
Qwerty,
Дуже зручно з дивану аналізувати на форумі сухі зведення ворожих втрат і вести стратегічні розмови.
Повірте, ви офігієте, коли будуть опубліковані втрати нашого війська. :(
Контрнаступ — чудова можливість вийти на переговори при кращих позиціях.
Головне не проспати момент для угоди.
Ми маємо дуже малий запас міцності.
Одна велика провальна військова операція, і держава посиплеться.
Дуже зручно з дивану аналізувати на форумі сухі зведення ворожих втрат і вести стратегічні розмови.
Повірте, ви офігієте, коли будуть опубліковані втрати нашого війська. :(
Контрнаступ — чудова можливість вийти на переговори при кращих позиціях.
Головне не проспати момент для угоди.
Ми маємо дуже малий запас міцності.
Одна велика провальна військова операція, і держава посиплеться.
- 0
- 9 березня 2022, 18:04
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2022|марта
Це переломний момент в історії.
Якщо велика частина України буде окупована зараз, то через XX років, коли РФ лясне через санкції, ми знову матимемо населення з промитими в окупації мізками, і після відновлення незалежності знову буде ця дебільна маячня про братські народи і т.п.
Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову. ©
Якщо велика частина України буде окупована зараз, то через XX років, коли РФ лясне через санкції, ми знову матимемо населення з промитими в окупації мізками, і після відновлення незалежності знову буде ця дебільна маячня про братські народи і т.п.
Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову. ©
- +30
- 9 березня 2022, 17:59
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2022|марта
Маємо, те що маємо.
Пріоритетом народу були євробляхи та майскіє шашликі - результат відповідний.
Фіксуємо результат, і далі буде скількись років на підготовку.
Які, підозрюю, багато хто знову захоче витратити на що завгодно, але не на армію. Але то вже інша розмова.
Пріоритетом народу були євробляхи та майскіє шашликі - результат відповідний.
Фіксуємо результат, і далі буде скількись років на підготовку.
Які, підозрюю, багато хто знову захоче витратити на що завгодно, але не на армію. Але то вже інша розмова.
- 0
- 9 березня 2022, 17:52
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2022|марта
Знайти спеців серед іноземних добровольців.
- +15
- 9 березня 2022, 17:49
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2022|марта
>> Ради вступления в НАТО может потребоваться жертвовать всем — социалка, экономика, хоть доллар по 250, но вступить, иначе не быть нам в безопасности.
«Поздно пить Боржоми …»
Це потрібно було робити, коли можна було зробити (90-і).
А зараз потрібно бути готовими йти на поступки — по принципу «фінляндізації».
РФ вже програла — санкції свою справу зроблять.
Для нас тепер головне — зафіксувати цю ситуацію з мінімальними для себе втратами і зберегти державу.
А не впертись і втратити все.
Тим паче, що аби «вступити в НАТО» — НАТО має нас туди прийняти.
«Поздно пить Боржоми …»
Це потрібно було робити, коли можна було зробити (90-і).
А зараз потрібно бути готовими йти на поступки — по принципу «фінляндізації».
РФ вже програла — санкції свою справу зроблять.
Для нас тепер головне — зафіксувати цю ситуацію з мінімальними для себе втратами і зберегти державу.
А не впертись і втратити все.
Тим паче, що аби «вступити в НАТО» — НАТО має нас туди прийняти.
- +45
- 7 березня 2022, 17:15
- # Обговорення валютного ринка 07 _month_ 2022|марта
Братский народ.
https://minfin.com.ua/blogs/rebel/185515/
https://minfin.com.ua/blogs/rebel/185515/
- +15
- 5 березня 2022, 16:37
- # Обговорення валютного ринка 5–6 _month_ 2022|марта
Цікаві новини:
При затриманні співробітниками Служби безпеки України випадково було вбито члена першої гомельської делегації України Дениса Кірєєва. Його підозрювали у держзраді.
Кірєєв — людина Клюєвих. Кірєєв мав вільний доступ і до кабінету голови СБУ Івана Баканова, і до голови ГУР Кирила Буданова.
При затриманні співробітниками Служби безпеки України випадково було вбито члена першої гомельської делегації України Дениса Кірєєва. Його підозрювали у держзраді.
Кірєєв — людина Клюєвих. Кірєєв мав вільний доступ і до кабінету голови СБУ Івана Баканова, і до голови ГУР Кирила Буданова.
- +15
- 5 березня 2022, 16:35
- # Обговорення валютного ринка 5–6 _month_ 2022|марта
Бо такі речі потрібно робити тихо. Думаю, таки проведуть передачу.
- 0
- 5 березня 2022, 16:01
- # Обговорення валютного ринка 5–6 _month_ 2022|марта
Kiraks 5 марта 2022, 15:42 #
Увага!!! Хочу повідомити, (дотримуємося)Інформація достовірна!!!.Від завтра (тобто 00.01) Ми стоїмо на прослуховуванні наших ворогів.
Таке правило має бути завжди і проблема існує ще зі «вчора».
Я впевнений, що є прослуховувачі-зрадники і у наших структурах.
Тому правило просте: якщо ви нічого не казали — то й нема чого перехоплювати — найнадійніший метод.
Те саме стосується й повідомлень про влучання ворога кудись чи про розбиту техніку ворога — залиште право на розпосюдження цієї інфи ЗСУ.
Хай ворог ламає голову, чому сталось те чи інше і чи взагалі щось сталось.
Нєфіг хайпувать!
Увага!!! Хочу повідомити, (дотримуємося)Інформація достовірна!!!.Від завтра (тобто 00.01) Ми стоїмо на прослуховуванні наших ворогів.
Таке правило має бути завжди і проблема існує ще зі «вчора».
Я впевнений, що є прослуховувачі-зрадники і у наших структурах.
Тому правило просте: якщо ви нічого не казали — то й нема чого перехоплювати — найнадійніший метод.
Те саме стосується й повідомлень про влучання ворога кудись чи про розбиту техніку ворога — залиште право на розпосюдження цієї інфи ЗСУ.
Хай ворог ламає голову, чому сталось те чи інше і чи взагалі щось сталось.
Нєфіг хайпувать!
- 0
- 5 березня 2022, 15:41
- # Обговорення валютного ринка 5–6 _month_ 2022|марта
Щодо закриття неба.
НАТО, безумовно, не допоможе. І це логічно.
А от щодо Штатів, то тут можливі варіанти: наприклад, «гібридні». Але, так чи інакше, Штатам важливо відновити свій авторитет.
Попередній президент Китаю правив з 2003 по 2013.
Поточний у 2023 вийде на рубіж 10 років. Поки довше 10 років жоден не керував.
Хто зна, що твориться у його голові, і чи не захоче він затриматись у владі за рахунок захоплення Тайваню.
НАТО, безумовно, не допоможе. І це логічно.
А от щодо Штатів, то тут можливі варіанти: наприклад, «гібридні». Але, так чи інакше, Штатам важливо відновити свій авторитет.
Попередній президент Китаю правив з 2003 по 2013.
Поточний у 2023 вийде на рубіж 10 років. Поки довше 10 років жоден не керував.
Хто зна, що твориться у його голові, і чи не захоче він затриматись у владі за рахунок захоплення Тайваню.
- 0
- 5 березня 2022, 13:16
- # Обговорення валютного ринка 5–6 _month_ 2022|марта
>> Волонтеры и государство в военное время — это единое целое.
Гроші - обмежений ресурс. Тому я пропоную використовувати їх максимально ефективно.
В цьому суть.
Гроші - обмежений ресурс. Тому я пропоную використовувати їх максимально ефективно.
В цьому суть.
- 0
- 5 березня 2022, 13:14
- # Обговорення валютного ринка 5–6 _month_ 2022|марта
Але якщо у тебе «безліміт», то переказуй і туди й туди.
- 0
- 5 березня 2022, 13:13
- # Обговорення валютного ринка 5–6 _month_ 2022|марта
Краще перекажи гроші армії.
- 19:36 MoneyGram став валідатором у мережі Solana — компанія заходить у блокчейн на рівні протоколу
- 18:34 Дешевше не стає: що приховує офіційна інфляція у 8,2% (відео)
- 17:29 Долар на міжбанку подорожчав на 7 копійок
- 17:24 Зеленський підписав закон про рекордний оборонний бюджет
- 16:51 Долар завмер на 44,90 грн, євро подешевшало: НБУ оновив офіційні курси валют на вівторок
- 16:34 Долар зупинили біля 45 грн: чи стане євро інструментом балансування
- 15:47 Не більше 10 тисяч євро: як у Європі обмежують розрахунки готівкою
- 13:44 Продукти дорожчатимуть навіть влітку: що буде з цінами
- 13:21 Де $1000 заробляють за 16 годин, а де — за 86: рейтинг країн
- 12:29 Долар на міжбанку наближається до позначки 45 грн


Головний посил — виведення окупаційних військ в обмін на нейтральний статус. Нормальний варіант.
Реальні ж гарантії забезпечить армія. Вже зрозуміло, що військові у нас круті. Тепер потрібно зберегти їм життя, за кілька років забезпечити сучасним залізяччям в нормальній кількості - і ніхто вже до України не полізе — незалежно від статусу.