gsv
Зареєстрований:
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
23 червня 2026 о 05:10
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
23 червня 2026 о 05:10
Перегляд профілю:
Сьогодні: 9
Всього: 78818
Сьогодні: 9
Всього: 78818
Підписчики (54):

-
Козак ЮА
56 років

-
SlavkoLv
56 років

-
Wladwest UA
56 років

-
Патріот України
50 років, Львів

-
Kозак UA
46 років, Львів

-
ZoranaHil
56 років

-
BogdanW
46 років

-
2020 GL
26 років
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- +9
- 24 червня 2020, 11:47
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
Готуються до легалізації доходів. Вчора обговорювалось це питання, що людину, яка зберігала зароблені гроші в тумбочці має сплатити податок для того, щоб їх легалізувати
- 0
- 24 червня 2020, 11:18
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
Вже чітко пояснив gsv 24 июня 2020, 8:15
- 0
- 24 червня 2020, 11:08
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
«снижение доходности по бумагам пока не отпугивает инвесторов» — головна мета не дохідність, а сам факт нарощування боргів при цьому ще виплачують відсотки! А далі — все, як закликав зробити Коломойський в травні 2019 «давай дефолт!» https://www.bbc.com/ukrainian/features-48424501
https://www.radiosvoboda.org/a/news-kolomoyskyi-ukraine-default/29963840.html
Оскільки це викликало резонанс, то зробили багатоходовку: ОВДП — борги — продаж — землі (велика приватизація).
Для цього він попросив представників єврейських організацій сприяти залученню в Україну американських та ізраїльських інвесторів. https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2787701-prezident-zustrivsa-z-predstavnikami-evrejskih-organizacij-ssa.html
Списує борги Коломойчика і тільки на Приваті дарує йому 7,5 млрд. https://www.epravda.com.ua/news/2019/11/13/653649/
А далі залишається нарощування боргу та розпродаж держави.
https://www.dw.com/image/48897409_303.jpg
Зверніть увагу на джерело карикатури (Deutsche Welle — німецька державна ТРК). Це фактично оцінка західних ЗМІ і ставлення заходу до зеленої банди.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-kolomoyskyi-ukraine-default/29963840.html
Оскільки це викликало резонанс, то зробили багатоходовку: ОВДП — борги — продаж — землі (велика приватизація).
Для цього він попросив представників єврейських організацій сприяти залученню в Україну американських та ізраїльських інвесторів. https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2787701-prezident-zustrivsa-z-predstavnikami-evrejskih-organizacij-ssa.html
Списує борги Коломойчика і тільки на Приваті дарує йому 7,5 млрд. https://www.epravda.com.ua/news/2019/11/13/653649/
А далі залишається нарощування боргу та розпродаж держави.
https://www.dw.com/image/48897409_303.jpg
Зверніть увагу на джерело карикатури (Deutsche Welle — німецька державна ТРК). Це фактично оцінка західних ЗМІ і ставлення заходу до зеленої банди.
- 0
- 24 червня 2020, 10:52
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
Банкрутять не для надходжень в бюджет! Схема 90-х - обанкрутити і купити за кілька гривень.
- +32
- 24 червня 2020, 10:13
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
Більшість тих займів - це ОВДП, які скупили наші олігархи. Для цього «слуги» і підігнали Закон про продаж землі. Крім того, зараз готують до приватизації низку стратегічних підприємств.
Голобородько ненавидить олігархів, але ДУЖЕ від них залежний
Голобородько ненавидить олігархів, але ДУЖЕ від них залежний
- +80
- 24 червня 2020, 8:15
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
Зеленому болоту ДУЖЕ хочеться добратись до грошей НБУ https://www.rbc.ua/rus/news/ugodili-kursom-pochemu-rade-zagovorili-otstavke-1592927266.html
Для чого? «Если Коломойский заведет своего человека к рулю Нацбанка, выдавит из государства сразу все. И любую компенсацию за ПриватБанк, или сможет его вернуть» https://finance.liga.net/ekonomika/opinion/otstavka-nbu-kto-je-eto-u-nas-diversant
http://zalcaricatur.net.ua/images/vovan2dfd60e9.jpg
Для чого? «Если Коломойский заведет своего человека к рулю Нацбанка, выдавит из государства сразу все. И любую компенсацию за ПриватБанк, или сможет его вернуть» https://finance.liga.net/ekonomika/opinion/otstavka-nbu-kto-je-eto-u-nas-diversant
http://zalcaricatur.net.ua/images/vovan2dfd60e9.jpg
- +35
- 23 червня 2020, 13:11
- # Обговорення валютного ринка 23 _month_ 2020|июня
Як і обіцяли - служать народу!
- 0
- 23 червня 2020, 12:20
- # Обговорення валютного ринка 23 _month_ 2020|июня
Вже повернулися https://glavcom.ua/ru/think/novyy-ministr-ekologii-byl-pomoshchnikom-regionala-separatista-i-imeet-svyazi-s-boevikami-dnr-688730.html
- +29
- 23 червня 2020, 12:17
- # Обговорення валютного ринка 23 _month_ 2020|июня
Зелене болото вже давно насичено колишніми регіоналами та сєпарами. Пригадайте Новорічне поздоровлення клоуна «Какая разница?»
https://gdb.rferl.org/C1C218E2-01A4-43A2-9918-4B3C812D6EA5_w1597_n_st.jpg
https://gdb.rferl.org/C1C218E2-01A4-43A2-9918-4B3C812D6EA5_w1597_n_st.jpg
- 0
- 23 червня 2020, 11:27
- # Обговорення валютного ринка 23 _month_ 2020|июня
Тепер зрозуміло, що нас як і Росію впевнено ведуть до комунізму. Новый министр экологии был помощником регионала-сепаратиста и имеет связи с боевиками ДНР Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/ru/think/novyy-ministr-ekologii-byl-pomoshchnikom-regionala-separatista-i-imeet-svyazi-s-boevikami-dnr-688730.html
- 0
- 23 червня 2020, 10:18
- # Обговорення валютного ринка 23 _month_ 2020|июня
Я теж звернув увагу, що новину поширили російські та казахські ЗМІ. Оригінал відсутній. Але там ідеться мова лише про тестування на випадок відключення SWIFT
- 0
- 23 червня 2020, 10:10
- # Обговорення валютного ринка 23 _month_ 2020|июня
Сьогодні 1,12 до долару. Схоже, що він тестує верхню планку опору, далі піде вниз.
- +25
- 23 червня 2020, 8:11
- # Обговорення валютного ринка 23 _month_ 2020|июня
Китай начал подготовку к отключению долларовых платежей
https://korrespondent.net/world/4243746-kytai-nachal-podhotovku-k-otkluichenyui-dollarovykh-platezhei
https://korrespondent.net/world/4243746-kytai-nachal-podhotovku-k-otkluichenyui-dollarovykh-platezhei
- 0
- 22 червня 2020, 12:28
- # Обговорення валютного ринка 22 _month_ 2020|июня
Яки думки стосовно євро?
- +15
- 21 червня 2020, 17:27
- # Обговорення валютного ринка 20–21 _month_ 2020|июня
Реакцію парламенту можна охарактеризувати словом «істерика»
- 12:56 Смілянський про рішення НБУ: Я ніколи не програвав. Я або перемагав, або вчився
- 12:46 Toss Bank та Solana створять блокчейн-платформу для міжнародних розрахунків: що нового
- 11:41 НБУ дає 5 днів на відсторонення Смілянського з посади директора Укрпошти
- 10:34 Біткоїн як нерухомість: мільярдер Салінас пояснив свою інвестиційну стратегію
- 22.06.2026
- 19:36 MoneyGram став валідатором у мережі Solana — компанія заходить у блокчейн на рівні протоколу
- 18:34 Дешевше не стає: що приховує офіційна інфляція у 8,2% (відео)
- 17:29 Долар на міжбанку подорожчав на 7 копійок
- 17:24 Зеленський підписав закон про рекордний оборонний бюджет
- 16:51 Долар завмер на 44,90 грн, євро подешевшало: НБУ оновив офіційні курси валют на вівторок
- 16:34 Долар зупинили біля 45 грн: чи стане євро інструментом балансування

