gsv
Зареєстрований:
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
23 червня 2026 о 05:10
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
23 червня 2026 о 05:10
Перегляд профілю:
Сьогодні: 9
Всього: 78818
Сьогодні: 9
Всього: 78818
Підписчики (54):

-
Козак ЮА
56 років

-
SlavkoLv
56 років

-
Wladwest UA
56 років

-
Патріот України
50 років, Львів

-
Kозак UA
46 років, Львів

-
ZoranaHil
56 років

-
BogdanW
46 років

-
2020 GL
26 років
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- +81
- 26 червня 2020, 8:58
- # Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2020|июня
Проблема в тому, що популізм, робота на емоції публіки - це домінанта в роботі артистів. В економіці ЗЕ=0. І йому не можливо пояснити, як впливає курс не економіку. Так він зрозумів, що пенсія в 3000 грн - це 100 євро, коли зробить курс 20 за євро - пенсія буде 150 євро. Воно думає, що це класно. Але зрозуміти, що при цьому не буде надходжень до пенсійного фонду не може (вибух мозку).
- +56
- 26 червня 2020, 8:52
- # Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2020|июня
Вже писав, що зеленому болоту ДУЖЕ хочеться добратись до грошей НБУ https://www.rbc.ua/rus/news/ugodili-kursom-pochemu-rade-zagovorili-otstavke-1592927266.html
Для чого? «Если Коломойский заведет своего человека к рулю Нацбанка, выдавит из государства сразу все. И любую компенсацию за ПриватБанк, или сможет его вернуть» https://finance.liga.net/ekonomika/opinion/otstavka-nbu-kto-je-eto-u-nas-diversant
Для чого? «Если Коломойский заведет своего человека к рулю Нацбанка, выдавит из государства сразу все. И любую компенсацию за ПриватБанк, или сможет его вернуть» https://finance.liga.net/ekonomika/opinion/otstavka-nbu-kto-je-eto-u-nas-diversant
- +12
- 25 червня 2020, 11:12
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2020|июня
Нагадує СРСР весь час боролися з алкоголізмом.
- 0
- 25 червня 2020, 10:17
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2020|июня
Це означає, що внутрішній виріс.
- 0
- 24 червня 2020, 17:04
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
Шарія? Ви ненавидите Україну хочете її перетворення в Малоросію? Кучкуйтесь з леною.
- 0
- 24 червня 2020, 12:48
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
http://zalcaricatur.net.ua/images/vovan2dfd60e9.jpg
- +10
- 24 червня 2020, 12:26
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
Основний ЛОХторат. Заграють перед виборами.
- 0
- 24 червня 2020, 12:13
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
По сценарію Сити має відкупитися на низах
- 0
- 24 червня 2020, 12:10
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
Якщо не помітили, то НБУ протягом кількох місяців тримає баланс між доларом та євро. Тому цілком природньо, що зниження курсу євро привело до зміцнення долару. :)
- +44
- 24 червня 2020, 12:08
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
Така сама ботоферма працювала на Донбасі в 2014. Я просто протистою зеленим чоловічкам.
- +45
- 24 червня 2020, 12:04
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
Ви себе добре почуваєте?
Де ви чули про інвестиції в Національні банки?
Інвестують в економіку, а її вже рік старанну укладають, подивіться статистику. Який *** принесе гроші в Україну, коли тут повний безлад?
Де ви чули про інвестиції в Національні банки?
Інвестують в економіку, а її вже рік старанну укладають, подивіться статистику. Який *** принесе гроші в Україну, коли тут повний безлад?
- +30
- 24 червня 2020, 12:02
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
Беня буде збирати?
Без ЗЕбілів вже розібрались https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3050943-ssa-shvalno-ocinuut-robotu-nacbanku-iz-zapobiganna-destabilizacii-finansovoi-sistemi-cerez-koronavirus.html
Беня може відпочивати.
Без ЗЕбілів вже розібрались https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3050943-ssa-shvalno-ocinuut-robotu-nacbanku-iz-zapobiganna-destabilizacii-finansovoi-sistemi-cerez-koronavirus.html
Беня може відпочивати.
- +21
- 24 червня 2020, 11:53
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
ЗЕботам очі ріже? Читайте, подвиги свого куміра і насолоджуйтесь… заодно і задумайтесь чи не вас обіцяли «зробити» :) https://minfin.com.ua/img/u-pics/992/1574661775_470.jpg
- +30
- 24 червня 2020, 11:51
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2020|июня
Чийм проявляється «руйнівний» ефект НБУ? Чому досі НБУ не «зруйнувався», а навпаки нарощує резерви? :) Ви вирішили повеселити форум?
- 12:56 Смілянський про рішення НБУ: Я ніколи не програвав. Я або перемагав, або вчився
- 12:46 Toss Bank та Solana створять блокчейн-платформу для міжнародних розрахунків: що нового
- 11:41 НБУ дає 5 днів на відсторонення Смілянського з посади директора Укрпошти
- 10:34 Біткоїн як нерухомість: мільярдер Салінас пояснив свою інвестиційну стратегію
- 22.06.2026
- 19:36 MoneyGram став валідатором у мережі Solana — компанія заходить у блокчейн на рівні протоколу
- 18:34 Дешевше не стає: що приховує офіційна інфляція у 8,2% (відео)
- 17:29 Долар на міжбанку подорожчав на 7 копійок
- 17:24 Зеленський підписав закон про рекордний оборонний бюджет
- 16:51 Долар завмер на 44,90 грн, євро подешевшало: НБУ оновив офіційні курси валют на вівторок
- 16:34 Долар зупинили біля 45 грн: чи стане євро інструментом балансування


При Порохє армія наступала, сепари поховалися, економіка зростала, ми повернули собі церкву, мову, культуру.
А куди нас тягне клоун вже теж зрозуміло https://minfin.com.ua/blogs/gsv/125776/