4 листопада 2024, 5:00
Обговорення валютного ринка 04 листопада 2024
Ви можете слідкувати за дискусією за допомогою переговорної .
Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
Коментарі - 174
Про це заявив народний депутат Юрій Камельчук в ефірі Новини.LIVE.
«Насправді більшість коментаторів не читають законопроєкт і не аналізують, про що вони пишуть. Вони намагаються очорнити всіх ініціаторів, які борються з чорними лісниками і корупціонерами з ДП „Ліси України“, які, власне, і наштовхують їх на цю всю історію», — каже нардеп.
Він запевнив, що перевірок простого населення щодо кількості дров для опалення власних помешкань не буде.
«Хвилюватися треба тільки тим, хто краде і краде в великих обсягах — вантажівками. Їх можуть і треба посадити», — підсумував нардеп.
Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 9665, більш відомий як «законопроєкт про дрова», який передбачає посилення відповідальності за зберігання, перевезення або збут дров без документів про їхнє походження.
Якщо вартість збереженої деревини перевищує 30 тисяч гривень, порушнику загрожує кримінальна відповідальність з позбавленням волі на термін від 5 до 7 років;
Якщо вартість деревини менша за 30 тисяч гривень, тоді передбачено адміністративний штраф від 34 тисяч гривень.
Україна підписала угоди зі Світовим банком на суму майже $600 млн у межах нової програми. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
https://minfin.com.ua/ua/2024/11/04/139203869/
Які маєте думки з цього приводу? Діліться в коментарях!
Підтримка для малого і середнього бізнесу на майже $600 млн. Спільно із Міністром фінансів Sergii Marchenko та Регіональним директором Світового банку у справах країн Східної Європи Бобом Сомом сьогодні підписали угоду з Світовим банком у межах нової програми «Стійке, інклюзивне та екологічно збалансоване підприємництво» (RISE), яка спрямована на підтримку малого і середнього бізнесу, зелений перехід, покращення бізнес-середовища, цифровізації та сприяння виходу на нові ринки. Ми очікуємо, що завдяки цій ініціативі понад 20 тис. українських підприємств отримають необхідну підтримку, а також буде створено понад 40 тис. нових робочих місць.
Упродовж 3 років RISE допоможе бізнесам відновити, розвинути та масштабувати свої операції, вийти на нові експортні ринки.
Що включає фінансовий пакет програми?
📌 позику Міжнародного банку реконструкції та розвитку (IBRD) на $283 млн;
📌 позику на $300 млн за спеціальною програмою для відновлення України та Молдови кризового фонду Міжнародної асоціації розвитку (IDA).
📌 грант у розмірі $10 млн США від Цільового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України Світового банку (URTF).
Якщо до кінця цього року досягнемо запланованих результатів за програмою, Україна отримає $400 млн у загальний фонд державного бюджету на рефінансування програм розвитку бізнесу.
Продовження нижче у коментарях…
🙈Ну це ж значно підтримали економіку❓
(•‿•)
P. S. у вересні було 55 грн)
4 ноября 2024, 17:32#
Orest frank
«Якщо у вас все зводиться до того чи дешево чи дорого, то у мене
до того що має бути СТАБІЛЬНО! І ніяк не інакше!»
Очнитесь от своих интернет-фантазий — стабильно во время ВОЙНЫ
может быть только смерть, но не курс национальной валюты…
«я не говорив ні про які „прєдсказанія“»
Кроме сегодня на форуме Минфина были и более ранние ваши тексты,
но наверное о них вспоминать уже не интересно, если не сбылось…
========
Вася, за дупу мене хіба вкусиш!
Сиди строчи-дрочи-копіпасть курси Райфу — то твоє всьо!
Смерть, вася, стабільності ніколи не додавала.
Як і відсутність уяви та достатньої кількості мізків у твоїй голові.
То ж треба таке було ляпнути!
4 ноября 2024, 18:04
Ну то й не корчте із себе якогось експерта, усе вірно сказали) У вас нема ні аналітики ні справджених прогнозів, як наприклад у мене, тому ваші слова в не сприймають всерйоз).
И эти « справджені прогнози » про 33 и 29 знают все участники форума МИНФИН.
(не смотря ни на что макрофинансовые показатели останутся стабильно устойчивыми, а курс доллара к новому году обещает снизиться до уровня 29 грн./1$. — ред. Алекс 006)
Курси від банків: 45.1711 / 45.2023 грн за євро.
Торги по євро завершено.
Курси від банків: 41.43 / 41.47 грн за долар.
Торги по долару завершено.
Сервіс дає можливість:
🟢 порівняти курси криптовалют одна до одної, а також до фіатних валют,
🟢 обміняти криптовалюту онлайн (у розділі є прямі переходи на сайти криптообмінників та сторінки з інформацією про них),
🟢 залишити відгуки про криптообмінники
Цей сервіс вам доступний з меню сайту в розділі Криптовалюта або за посиланням: http://surl.li/aprqmg.
Курси від банків: 41.43 / 41.47 грн за долар.
Курси від банків: 45.1794 / 45.2105 грн за євро.
Про це інформує Politico.
Олександр Харченко, виконавчий директор Центру досліджень енергетичної галузі та радник уряду України з питань енергетики попередив про можливі катастрофічні наслідки: відсутність тепла в будинках, відсутність електроенергії на важливих для війни заводах, а також виїзд українців з країни в пошуках притулку.
Ці побоювання підтверджують і союзники України, які звертаються до світової спільноти з проханням про термінову допомогу.
«Ми очікуємо дуже сувору зиму, — зазначив високопоставлений американський чиновник. — Люди гинутимуть у своїх будинках, тому що Росія виводить з ладу енергетичну інфраструктуру».
За словами Геннадія Рябцева, головного наукового співробітника Національного інституту стратегічних досліджень України, «найбільш реалістичний сценарій», з яким зіткнеться Україна цієї зими передбачає обмеження «електропостачання промислових підприємств і домогосподарств від 8 до 14 годин на добу».
За найгіршого сценарію, країна може зіткнутися з відключенням електроенергії до 20 годин на добу. Це створить ще одну гуманітарну кризу для Європи, оскільки українці почнуть масово виїжджати за кордон.
Розвиток геополітичної ситуації у світі залежить не стільки від результатів виборів у США, як від багатьох інших ключових факторів, серед яких:
1. Здатність Європейського Союзу та європейської частини НАТО (включно з Україною) швидко перебрати на себе (що Україна вже зробила) більшу частку відповідальності за європейську безпеку в умовах зменшення донорства США.
2. Готовність і спроможність істеблішменту США повернути єдність стосовно національних інтересів своєї країни та ключових пріоритетів у зовнішній сфері.
3. Динаміка економіки та технологічного й соціального розвитку Китаю та її збігу/незбігу з експансіоністськими цілями комуністичного керівництва.
4. Швидкість деградації/посилення країн, які хочуть остаточно зруйнувати ще недавно більш-менш робочу міжнародну систему та співіснування за правилами, не пропонуючи фактично нічого, крім гострих конфліктів чи повернення до двополюсного антагоністичного та конфронтаційного порядку існування міжнародної системи.
5. Дати випробування/застосування після довгої паузи тактичної ядерної зброї та реакції на такий крок ключових світових гравців.
6. Поява/не поява потужних національних та світових лідерів на тлі сьогоднішньої неадекватності багатьох керівників країн чинним та потенційним загрозам й викликам та наростального впливу розкручених інформаційно осіб другого плану.
Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад і територій України.
«NZEB (Nearly Zero Energy Buildings) — це будівлі з близьким до нульового споживання енергії. Такі будівлі мають високі показники енергоефективності, а значна частина їхнього енергоспоживання забезпечується з відновлювальних джерел енергії, як то вітер або сонце», — пояснили у відомстві.
Там зазначили, що перехід на будівництво споруд NZEB передбачений Директивами Євросоюзу, де всі нові будівлі зводять за цим стандартом із 2020 року. Україна взяла на себе відповідне зобов’язання в межах Угоди про асоціацію з ЄС.
«Перехід на будівництво за стандартом NZEB — це важливий крок на шляху до зниження енергоспоживання та енергетичної незалежності», — зауважили у міністерстві.
У розробці вимог брали участь провідні фахівці та організації у сфері енергоефективності.
валюти у банку Raif* :
— 41,55 грн/$
— 45,37 грн/€
*16:25 04/11/24
Курси від банків: 45.2001 / 45.223 грн за євро.
Торги по євро завершено.
Курси від банків: 41.43 / 41.47 грн за долар.
Торги по долару практично завершено. Ринок готується до закриття.