Кредит без дзвінків

Підбір кредитів на карту без дзвінків серед кращих кредитних організацій. Видача онлайн кредитів 24/7, без довідок і поручителів. Тільки перевірені пропозиції.

Ми знайшли для вас 6 кредитов на карту

Оновлено 28 листопада 2023
NewShort
0,01 %
ставка в день
365 днів
термін
15000 грн
максимальна сума
Оформити
На карту
Розгляд від 1 хв
Повністю онлайн
24/7
Мінімум документів для оформлення
Програма лояльності
Без прихованих платежів та комісій
Високий рівень задоволеності клиентів
Постійна робота над покращенням сервісу
Кредит онлайн
0,01 %
ставка в день
300 днів
термін
20000 грн
максимальна сума
Оформити
На карту
Розгляд від 7 хв
Доступ до грошей – цілодобово 24/7
Простота заявки – мінімум полів. Допомога в заповненні анкети. Якщо у вас є питання — в Кредит Каса готові оперативно відповісти на них.
Швидкість ухвалення рішення – кілька хвилин. Рішення приймає автоматизована система. При першому зверненні процес триває 3 хвилини. При повторному - кредит видається ще швидше.
Переказ грошей протягом декількох хвилин після схвалення заявки.
Високий середній рівень узгодженої суми. Розмір позики від 600 до 20 000 грн. Постійні клієнти, які дотримуються зобов'язання, можуть розраховувати на значну фінансову підтримку.
Часті подарунки клієнтам. Умови участі в акціях дуже прості: досить просто взяти позику або вчасно її закрити. Детальніше про поточні пропозиції ви можете прочитати в розділі Акції або на сторінці Кредит Каса в Фейсбук.
Кредит онлайн
0,01 %
ставка в день
15 днів
термін
12000 грн
максимальна сума
Оформити
На карту
Розгляд від 7 хв
Чесні умови оформлення позики - без прихованих платежів та додаткових комісій
Захист передачі Ваших даних і відповідальність за їх збереження
Офіційна ліцензія на надання послуг з кредитування
Цілодобово
Кеш без меж! Тримай гроші під 0% та 50 грн на рахунок.
Онлайн кредит
1,99 %
ставка в день
365 днів
термін
15000 грн
максимальна сума
Оформити
На карту
Компанія надає чесні, доступні умови кредитування та забезпечує безпеку і анонімність своїх клієнтів.
Швидкість отримання грошей (до 10 хвилин), ніяких застав майна, а також мінімум наданих документів.
Поостійні клієнти отримують додаткові знижки. Налагоджене алгоритмізоване вирішення проблем клієнтів.
Клієнтоорієнтована служба підтримки.
Головним завданням компанії є сформувати лояльність з боку українців, щоб позичальники сприймали позику як зручний інструмент для оперативного вирішення фінансових проблем.
Trend
0,4 %
ставка в день
180 днів
термін
29999 грн
максимальна сума
Оформити
На карту
Розгляд від 10 хв
Оформлення кредиту онлайн за кілька хвилин
Мінімальний пакет документів
Миттєве перерахування грошей на рахунок
Прозорі умови кредитування
Прийняття рішення по кредиту цілодобово
Кредит онлайн
0,01 %
ставка в день
360 днів
термін
15000 грн
максимальна сума
Оформити
На карту
Розгляд від 3 хв
За умови наявності промокоду, ставка на повторний кредит може становити від 1%

Важливо

Фінансовий портал Minfin.com.ua публікує інформацію про кредити в ознайомлювальних цілях. Ми не видаємо кредити: вчинення угоди проходить на стороні кредитора, з яким ви укладаєте договір.

Як ми заробляємо

Minfin.com.ua отримує прибуток за рахунок надходжень від реклами та оформлення кредиту на сайтах наших партнерів, тому порядок пропозицій від мікрофінансових організацій і банків в каталозі може мати комерційний характер. На сторінках нашого каталогу ви не знайдете компанії, які працюють поза законами України.

Як ми оновлюємо інформацію

Інформація про кредиторів і кредитних умовах отримана з офіційних сайтів компаній і перевірена нашими факт-чекерами. Але при цьому рекомендуємо перед оформленням кредиту перевіряти інформацію на сайті кредитора і уважно читати договір.

⚠️ Ми не можемо гарантувати що клієнт, який заповнив заявку, обов'язково отримає кредит: рішення залишається на боці кредитора.

❌ Ми не видаляємо відгуки про МФО і банках, якщо вони не порушують наші правила.

Кредити онлайн без дзвінків та перевірок

Зміст

Споживчий кредит дуже популярний серед українців, так як фінансові труднощі можуть відбутися у будь-який момент. Термінові позики на картку без перевірок допомагають вчасно оплатити навчання, медичні рахунки, весілля або навіть ремонт. Банки надають кредити тільки надійним на їхню думку позичальникам з гарною кредитною історією, офіційним працевлаштуванням та великим набором документів.

Умови співпраці з МФО:

Вік від 18 
Документи паспорт, ІПН
Дзвінки, фото  немає
Нарахування грошей на картку 
Довідка про доходи не обов'язково

Для тих, кому терміново потрібні гроші допоможуть мікрофінансові організації. МФО приймають заявки на онлайн кредит без дзвінків та фотографій практично зі 100% схваленням. Клієнту мікрокредитної організації не потрібно надавати фото або кредитну історію, так що взяти швидкий онлайн займ на карту можуть мами в декреті, військові, студенти та пенсіонери. Щоб оформити заявку, позичальник повинен бути повнолітнім і надати дані:

 • ідентифікаційного коду;
 • паспорта;
 • банківської карти для переказу грошей.

Онлайн кредит на карту без дзвінків оператора можуть отримати навіть ті клієнти, у яких є діючі прострочення в банках. Ось чому МФО приваблюють українців — фінустанови відрізняються простими та лояльними вимогами до своїх клієнтів: не потрібно пред'являти довідку з місця роботи, заставне майно або вказувати поручителя. У разі відмови від банку, завжди можна звернутися до МФО, так як їх вимоги дуже лояльні.

Умови отримання кредиту без дзвінків на картку

Якщо потрібно отримати кредит онлайн на карту, то оптимальним рішенням буде звернення до МФО. Це дасть можливість за короткий проміжок часу отримати на руки бажану суму грошей. На відміну від банківських організацій такі компанії не пред'являють суворі вимоги до одержувачів. Необхідно лише відповідати найпростішим вимогам для отримання позики:

 • Подати заявку і отримати кредит без дзвінків і довідок може будь-який громадянин України, який досяг віку 18 років. Отримати необхідну суму можуть навіть студенти і пенсіонери.
 • Для оформлення заявки і отримання коштів потрібно надати деякі документи. Найчастіше це просто паспорт. Компанії при цьому як правило не вимагають довідок про доходи, наявність поручителів та інших умов.
 • Подати заявку можна не виходячи з дому або просто з робочого місця. Для цього потрібно вибрати відповідну компанію і оформити заявку на сайті через спеціальну форму або зателефонувавши за спеціальним номером телефону.
 • Процедура оформлення займає близько 15 хвилин. При цьому можна отримати швидкий кредит на картку без дзвінків і перевірок. Фахівці компанії перевіряють достовірність поданої інформації і дають відповідь. При позитивному результаті отримати кошти можна відразу ж після підтвердження.
 • Виплачувати займ можна будь-яким зручним способом, який вибирає сам клієнт. Клієнт обирає для себе найбільш підходящу програму співпраці і умови.

Таким чином отримати необхідні кошти може абсолютно будь-яка людина, незалежно від віку, місця роботи і соціального положення. Необхідно тільки подати заявку на отримання.

Особливості кредитів на карту без дзвінків та перевірок 24 на 7

В першу чергу, представлений тип кредитування відрізняється мінімальною кількістю вимог та швидкістю видачі грошей. Але варто врахувати, що в договорі може бути зазначено багато нюансів, наприклад пільговий період кредиту на карту. Потрібно визначити цей термін і стежити за його закінченням, так як після процентна ставка змінюється.

кредит без дзвінків

Якщо позичальник вперше звертається до мікрокредитної організації, перший займ на карту без дзвінків видається на невеликий термін і невелику суму грошей. В середньому, клієнт може отримати займ від 500 гривень. Перед підписанням договору потрібно вивчити всі особливості та підводні камені. Це потрібно для того, щоб вибрати правильну компанію з лояльними умовами.

Реєстрація заявки на кредит без дзвінків та фото

Перш ніж звернутися за послугою швидкого кредитування без дзвінків, варто уважно вивчити ринок кредитних фірм, так як умови у всіх організацій різні. На офіційному сайті фінустанови розташовані відгуки та процентні ставки. Є список популярних МФО в Україні, які користуються попитом серед клієнтів:

Обравши фірму, потрібно перейти до оформлення заявки позики на карту — ніяких дзвінків та черг, так як все відбувається в режимі онлайн. В анкеті по онлайн кредиту на карту вказуються персональні дані, терміни, сума і банківська карта будь-якого українського банку. Після заповнення варто уважно переглянути всі дані, щоб МФО схвалили заяву, і користувач отримав гроші на карту.

Переваги онлайн кредиту на карту без дзвінків та відмов

Одним з головних переваг є швидке отримання грошей в день подачі заяви. Але крім того, МФО залучають клієнтів:

 • Швидкістю роботи. За рахунок роботи в режимі онлайн, оформити кредит на карту можна протягом 5 хвилин без дзвінків. Після схвалення, клієнт отримує гроші протягом дня або ночі. Крім того, мікрофінансові організації працюють 24/7.
 • Надійністю. Відомі онлайн МФО працюють на ринку більше року, тому мають певну репутацію, яку можна перевірити через офіційний сайт за відгуками та оцінками користувачів.
 • Низькими відсотками. Багато організацій пропонують своїм першим клієнтам можливість оформлення займа на карту без дзвінків оператора під низький відсоток протягом пільгового періоду.
 • Пролонгацією. Якщо позичальник не має можливості вчасно внести платіж, організація дозволяє йому продовжити термін онлайн виплат кредиту.
 • Простотою. Для заповнення онлайн заявки не обов'язково виходити з дому, дзвонити у відділення чи стояти в чергах. Користувач оформляє кредит без дзвінків оператора онлайн.

Щоб зробити правильний вибір, потрібно визначити свої цілі, розрахувати ризики та вибрати відповідний тип онлайн позики.

Як розрахувати виплати за позикою без дзвінків онлайн

Для розрахунку платежу по онлайн-кредиту в день вам потрібно підставити дані по вашому займу в формулу:

С = ТК * П * Д, де:

С - це вартість за використання кредиту;

ТК - тіло кредиту, сума грошей яку ви взяли в борг;

П - процентна ставка в день;

Д - термін користування кредитом, днів.

Наприклад, якщо ви брали в борг 3000 гривень під 1,8% в день, терміном на 7 днів, то формула розрахунку буде виглядати так:

3000 * 1,8% * 7 = 378 грн.

Плата за використання кредитних коштів складає 378 гривень.

Разом, до повернення 3378 гривень, з яких 3000 - тіло кредиту, і 378- відсотки за позикою.

Зверніть увагу, для нових клієнтів МФО часто дають гроші в борг під мінімальний відсоток - 0% або 0,1% в день.

Отже розрахунок кредиту на 3000 грн під 0,1% в день тривалістю 7 днів буде виглядати наступним чином:

3000 * 0,1% * 7 = 21 грн

До повернення за таким кредитом 3021 гривень, з яких 3000 - тіло кредиту, і 21- відсотки за позикою.

Як погасити онлайн кредит без дзвінків в Україні

Економія. Щоб якомога швидше внести всі платежі за швидкою позикою на картку, варто переглянути щомісячні витрати та виділити основні потреби. Заощаджену суму грошей можна внести як онлайн платіж, і тим самим уникнути прострочень.

Подвійний платіж. Кредит без дзвінків можна закрити набагато швидше, якщо вносити хоча б на 10% відсотків більше встановленої суми.

Продовження онлайн платежів. Пролонгація — підходящий варіант для тих, хто не має можливості вчасно сплатити борг. Щоб уникнути дзвінків від колекторів та штрафів за прострочення краще продовжити термін кредиту без дзвінків оператора.

МФО не забувають про борги так само, як банки. Організація може звернутися в кредитне бюро або стягнути суму позики згідно із законодавством України.

FAQ

1. Де взяти гроші в кредит без дзвінків та перевірок?
Для оформлення онлайн кредиту без дзвінків та фото 24/7 вам потрібно знайти відповідну МФО, заповнити онлайн-заявку та надати необхідні документи. Мікрофінансові організації видають позики з поганою кредитною історією та практично без відмов.

2. Де терміново взяти гроші без відмови та без перевірки миттєво?
На Minfin.com.ua зібрані найкращі сервіси для оформлення онлайн-кредиту без дзвінків. Підберіть для себе найбільш вигідну пропозицію та подайте заявку до обраної МФО. Мікрокредитні послуги схвалюють 90% заявок і пропонують лояльні умови своїм клієнтам.

3. Як оформити онлайн кредит без дзвінків та перевірок 24/7?
Найпопулярніші МФО в Україні, які видають кредити без фотографій та дзвінків: Moneyveo, CreditKasa, AlexCredit, ШвидкоГроші, SOS-Credit. Більше сервісів, які схвалюють позики онлайн на ко