Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 18.04.2024

Як взяти кредит онлайн?

Гарячі пропозиції

1.Чтоби отримати кредит онлайн, вам потрібно скористатися нашим сервісом підбору позик, для цього введіть в необхідне поле суму грошей, які хочете отримати, а також термін надання кредиту. Максимальна сума кредиту до 20 000 грн. Максимальний термін кредитування 365 днів. Якщо ж такої кількості грошей вам недостатньо або позику потрібен вам на більш тривалий термін скористайтесь сервісом підбору банківських кредитів. Після введення бажаних даних натисніть кнопку "Підібрати":

как взять кредит

2. Система сама підбере вам пропозиції кращих мікрофінансових організацій України, і відобразить їх у вигляді карток нижче. Для кожної пропозиції відображається процентна ставка в день, максимальний термін і сума позики, а також основні умови кредитування в кожної МФО. Зверніть увагу, що часто кредитні організації збільшують максимальний обсяг кредиту при повторному зверненні. Всі картки відображені в стандартизованому варіанті, що допоможе вам легко порівняти і вибрати кращу пропозицію:

как взять кредит на карту

3. Після вибору кредиту натисніть кнопку "Оформити", що знаходиться в правому верхньому куті кожної картки продукту:

Після цього ви будете перенаправлені на офіційний сайт мікрофінансової організації.

4. На сайті МФО вам потрібно ще раз ввести суму і термін кредиту і оформити заявку на отримання позики, слідуючи інструкція конкретної організації. Найчастіше потрібно вказати:

  • ПІБ;
  • номер та серію паспорта;
  • ІПН (індивідуальний податковий номер);
  • номер банківської карти, на яку буде здійснений платіж.

5. Подальші дії залежать від МФО, в якій ви оформляєте кредит. Деякі можуть зажадати фото документів для підтвердження особи, деякі можуть заблокувати невелику суму (до 1 гривні) на вашій карті, для підтвердження того, що ця карта належить саме вам.

6. Рішення про видачу кредиту часто приймається протягом 5-15 хвилин, і приходить у вигляді смс, е-мейла або повідомлення в особистому кабінеті компанії (при його наявності).

7. При позитивному рішенні вам потрібно буде підписати кредитний договір. При видачі кредитів в режимі онлайн він підписується цифровим підписом. Такий вид підпису прирівнюється до звичайної, тому уважно вивчайте всі умови договору, щоб уникнути будь-яких непорозумінь з МФО.

8.После підтвердження договору гроші приходять на зазначену карту протягом короткого періоду часу.