Мінфін - Курси валют України

Встановити

Умови отримання кредиту MyСredit

СтавкаТермінСума
Перший0.01% в деньвід 1 до 15 днів до 12000 грн
Повторний1.99% в деньдо 64 днів до 18000 грн
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 91 / 100

MyCredit (Май Кредит) — компанія пропонує швидке оформлення кредиту в онлайн-режимі і з мінімальним пакетом документів. Кредити надаються ТОВ «1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів» (код ЕДРПОУ: 39861924).

Свідоцтво: Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія IK № 146 від 20.10.2015 р, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Акціонери: АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Флеш» — 10%, ТОВ «Стандарт Фінанс» — 85%, Кривич Іван Сергійович — 5%.

Директор: Дейнікова Наталія Василівна

У травні 2021 MyСredit став призером FinAwards 2021 у 2-х номінаціях: https://minfin.com.ua/ua/2021/05/25/65275974/, і отримав:

 • срібло в номінації «Найкраща МФО за якістю обслуговування клієнтів»
 • бронзу в номінації «Провідні технології та інновації»

Переваги та недоліки компанії MyCredit

Головними перевагами сервісу онлайн-кредитування є:

 • простота оформлення позики і швидке прийняття рішення навіть при наявності поганою кредитною історії

 • можливість пролонгації чинного кредитного договору

 • наявність бонусних систем і програми лояльності

 • постійні акційні пропозиції і знижки.

Однак в разі відхилення заявки на кредит клієнт зможе повторно заповнити форму тільки через 20 днів з моменту відмови.

Як взяти позику?

Мінімальні умови для отримання позики:

 • вік — від 18 років

 • наявність паспорта та ІПН

 • наявність мобільного телефону і банківської карти будь-якого банку

Для того, щоб отримати кредит в MyCredit, необхідно заповнити онлайн-заявку і вказати особисті дані. Після перевірки інформації, завершення процедури верифікації банківської карти і підтвердження умов договору схвалена сума зараховується на платіжну карту клієнта.

Як погасити кредит

Способи погашення заборгованості в MyCredit:

 • через особистий кабінет користувача

 • оплата кредиту через термінал самообслуговування

 • в касі банків

 • через інтернет-банкінг із зазначенням банківських реквізитів.

Програма лояльності

Наявність бонусної програми лояльності «Улюблений клієнт» для клієнтів MyCredit надає можливість збільшити знижку і доступну суму для кредиту, а також істотно прискорює процес прийняття рішення з можливістю моментального отримання грошей на карту.

Головний офіс:01010, м.Київ, пл. Арсенальна, 1-Б
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 91

1/5
Dmitriy2232022-05-04 08:34:45
Подскажите, на каком основании компания меняют процентную ставку по кредиту во время военного положения, и давая кредитные каникулы, без функции пролонгации, говорит о просроченном договоре
5/5
Rudenkooksana2022-04-22 20:44:17
Декілька разів брала тут кредит, повертала вчасно. Але на час війни виникли фінансові труднощі. Компанія не нараховувала відсотки, і дала можливість погасити тіло кредиту без відсотків, нажаль такої можливості у мене не було, і компанія розбила мій борг на частини, що дуже зручно. Без зайвих дзвінків, погроз і тому подібному що роблять інші деякі компанії.
Ще плюс цієї компанії який мені подобався і раніше що можна продовжити кредит навіть на декілька днів, термін можна обрати самому.
Мінус один, не завжди погоджують.
А так все чудово. дуже мало компаній які пішли людям на зустріч у такий не легкий час. Дякую вам.
1/5
Anatolyi2032022-01-01 19:00:04
Пытался взять кредит в этой компании. по техническим причинам этого сделать не получилось, зарегистрировался но денег не получил и забыл на какое то время. Проблемы начались немного позже, после передачи компанией моих данных третьим лицам. Не считая ежедневного спама на телефон от самой компании, посыпалось куча спама от других МФО, о существовании которых я не знал… до 15 смс в день. Кроме того эти третьи лица, видимо торгуют базами данных паспортов ИИН, номеров телефонов и прочей информацией, которую вы им предоставляете для получения кредита, так как произошла утечка моего номера телефона, который мошенники указывали как номер поручителя при получении кредита, который они не вернули… и начались мне, кроме смс еще и ежедневные звонки с просьбами передать заемщику что бы он связался с МФО, которой задолжал деньги, при чем от некоторых МФО, звонят по нескольку раз разные сотрудники в разные дни, выходит от 5 до 10 звонков в день. Но и это все ничего, по сравнению с тем, что возможны попытки «отжать» номер телефона мошенниками, которым будет передана ваша информация. А делается это так… Вам названивают с разных номеров, молчат или играет музыка и через несколько секунд разрыв связи. Вам интересно кто звонил, вы перезваниваете, там снимают трубку и опять тишина или музыка… После того как вы делаете дозвоны по нескольким номерам, они подают заявку вашему провайдеру об утере вашего номера. Для подтверждения что номер их, указывают последние несколько номеров по которым был дозвон с вашего телефона, ваша симка блокируется и переходит в руки мошенников, которые снимают все деньги с ваших банковских карт, которые привязаны к этому номеру… Но и это еще не все… Если вы вдруг захотите заблокировать свой аккаунт в компании, то вам нужно после обращения, распечатать полученную от них форму заявления на бумагу, заполнить заявление вручную, указав там все свои данные, отсканировать его и прислать им файл на почту. При чем для получения кредита, таких сложностей нет, просто заполняешь заявку на сайте и получаешь деньги. Как говорится вход рубль, выход — два.
То чему научило меня сотрудничество с этой компанией… Не связываться! А если нет другого выхода, то не указывать свой финансовый номер при регистрации и никогда не перезванивать, на незнакомые номера!
1/5
barabass49502021-12-14 21:13:38
Мелочная компания. Воспользовался реферальной программой «пригласи друга». Приглашенная подруга получила кредит и все условия программы были выполнены и кредит вовремя, без задержек, погашен. По итогу ответ в поддержке:« по вашей реферальной ссылке никто не регистрировался», т.е. вознаграждение, согласно условиям реферальной программы не получено. Вообщем, дешевый развод.
1/5
tantanya2021-11-21 13:04:00
Списывают деньги с карты.Пишите жалобу в НБУ.Это их регулятор.Списывают в основном ночью, выход карту поменять.Списывают даже не в счёт долга… а по 10,20… грн хоть сколько есть на карте.Жалею что не написала жалобу раньше
1/5
Tanyua19922021-11-12 08:33:00
Из-за жизненных обстоятельств, пришлось обратится за услугами компании MyCredit. Получила промокод и оформила займ. Вчера сделала оплату на продление, в системе показало что платеж успешный, а продление не прошло из-за того что ваша система не зачислила кешбек. А сегодня у меня слетела скидка, из-за работы вашей системы!!! При этом компания признает, что система сработала некорректно!!! Но все равно насчитали повышенные проценты, а это 7000 грн!!!
В общем MYCREDIT может спокойно вас кинуть на деньги, и при этом вы ни чего не решите!!!
1/5
Volodumur492021-11-11 19:51:18
Пришли деньги на карту, тут мукредит в течение нескольких минут списал за несколько транзакции все деньги с карты. В банке заявление не приняли.
Сумма 1179грн
1/5
tewos2021-10-03 21:31:14
Информация, указанная на сайте — не актуальна согласно какому-то постановлению НБУ ( на вопрос — какому ответа не последовало ни в чате поддержки, ни на телефонной линии).
В договоре также нет информации о моментах, какие будут озвучивать.
1/5
SvetA67872021-09-26 13:13:30
Добрый день!!! Никогда не связывайтесь с этой шарашкиной конторой! Обманывают! Проценты сумасшедшие и вы никогда не сможете выбраться из этой долговой ямы! Александр Колесник руководитель, которому невозможно дозвониться и написать жалобу! Все данные скрыты! Операторы отмалчиваются и дают тупые и банальные ответы!!! Оставила на них жалобу в НБУ!!!

Умови отримання кредиту MyСredit

Сума при першому кредитідо 12000 грн
Сума при повторних кредитахдо 18000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 1 до 15 днів
Термін кредитування при повторній позицідо 64 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0.01% в день
Комісії, перший кредитСтавка розраховується від залишку заборгованості.
Відсоткова ставка при повторних кредитах1.99% в день
Комісії, повторний кредитСтавка розраховується від залишку заборгованості.
Термін розгляду заявкивід 15 сек.
Необхідні документипаспорт, ІПН
Вікові обмеження18-70 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Переваги кредиту від MyСredit

Чесні умови оформлення позики - без прихованих платежів та додаткових комісій
Захист передачі Ваших даних і відповідальність за їх збереження
Офіційна ліцензія на надання послуг з кредитування
Цілодобово
Кеш без меж! Тримай гроші під 0% та 50 грн на рахунок.

Як отримати кредит в MyСredit

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит MyСredit

 1. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 2. Через відділення банків-партнерів
 3. Через термінали самообслуговування

MyCredit (Майкредит): все про кредитора, як взяти і як погасити позику

Організація MyCredit — український інтернет-сервіс, що надає можливість повністю дистанційного отримання кредитів онлайн під невеликий щодобовий відсоток. Кредитор відрізняється лояльністю до своїх клієнтів і готовий допомагати цілодобово, незалежно від того будній, вихідний або святковий день на календарі.

Кредитор активно нарощує клієнтську базу за допомогою приємних пропозицій і акційних програм, як для постійних, так і для нових позичальників.

Основною перевагою мікрокредитної компанії називають її оперативність. На розгляд заявки, винесення рішення по ній і передачу кредитних коштів йде мінімальна кількість часу (в середньому до 15 хвилин). Отримати гроші в борг кредитор пропонує віддалено за допомогою карткового рахунку, відкритого в будь-якому українському банку. Головне щоб карта була іменною і виданою на ім'я заявника в національній валюті.

Організацію MyCredit можна назвати лідером на Мікрофінансовому ринку, який не боїться вдосконалювати свої послуги, пропонуючи клієнтам працювати з інноваційними розробками. Сайт має широкий функціонал і привабливий інтерфейс. Бланк електронної заявки складений таким чином, що питань не виникає навіть у новачків.

Пройшовши реєстрацію один раз, при подальших операціях клієнт працює з кредитором виключно через особистий кабінет. У ньому зберігаються всі дані про операції і завжди можна отримати відповіді на питання, що цікавлять — який обсяг боргу, коли і як погасити і т.д.

Вибравши один раз МФО MyCredit, клієнт отримує постійного і надійного партнера, готового вирішити фінансові проблеми в будь-який час.

Які умови кредитування пропонує компанія MyCredit?

Кредитор надає незабезпечені позики онлайн, сумою 18 000 грн, але новий клієнт не зможе претендувати на суму понад 12 000 грн. З кожної закритої угодою буде рости рівень довіри до клієнта, а разом з ним і величина кредитного ліміту.

Терміни угоди варіюються від 1 доби до 1 місяця. При цьому клієнт завжди має право скористатися послугою дострокового погашення (додаткова комісія не стягується), тим самим скоротивши суму переплати, або ж скористатися пропозицією пролонгації кредитного договору.

Продовження терміну кредитування можливо необмежену кількість разів, але термін однієї пролонгації не може перевищувати початкового періоду угоди (наприклад, якщо договір укладався на 15 днів, то і продовження буде тільки на 15 днів). Плата за пролонгацію — це розмір нарахованих відсотків, за фактично вичерпаний термін кредитування.

Процентна ставка встановлюється в індивідуальному порядку, залежно від статусу клієнта (новий / постійний / лояльний), в межах від 0,01 до 1,99% на добу. Перша угода заявлена, як кредит під 0%, ставка по якому складає 0,01%.

Отримання коштів можливо на карту, емітовану українським банком.

Погашення мікропозики може відбуватися повністю по закінченню терміну кредитування або частково в рамках кредитного періоду. При несвоєчасному внесенні оплати кредитор залишає за собою право нарахувати штрафну ставку в розмірі 2,7% (остаточний розмір штрафу може варіюватися в залежності від взятої суми і кредитного терміну).

Погашення заборгованості можливо безготівковим способом (картою, переказом з рахунку на рахунок) або готівкою (термінали, каса банку, пошти).

Серед обов’язкових вимог: досягнення потенційним клієнтом віку від 18 до 70 років, а також наявність українського громадянства. Важлива прописка і постійне проживання на підконтрольній країні території. Отримати грошові кошти можуть практично всі верстви населення:

Документального підтвердження доходів не потрібно. Застава та поручителі теж не потрібні. З документів кредитор обов’язково запросить: діючий цивільний паспорт (в паперовому варіанті або ID-карта) та ідентифікаційний код платника податків.

Компанія працює прозоро і не приписує додаткових комісій за нав’язані послуги (наприклад, страхування), за передачу коштів на карту позичальника або за оплату повідомлень.

Позика в МайКредит VS Кредитна карта будь-якого банку — чому звернення до МФО вигідніше?

Порівнюючи кредитну пропозицію від компанії MyCredit і будь-яку кредитну карту, запропоновану сьогодні банками країни, очевидно, що при співробітництві з МФО переплата становить в рази менше.

Щоб переконатися в цьому пропонуємо невелику ситуаційну задачу.

Громадянин потребує отримання грошей до зарплати, сумою в 5 тис. грн. на термін 1 тиждень.

Банк по кредитній карті може забезпечити видачу позикових коштів на наступних умовах:

 • ставка від 30% до 40% в рік;
 • грейс-період (без оплати відсотків) — не більше 60 днів.

Здається, що пропозиція більш ніж вигідна, але ніхто не бере до уваги, що за цей час клієнт буде зобов’язаний сплатити додатковий витрати:

 • за знімання готівки з картки — 4,5%;
 • обслуговування карти — приблизно 1,5 тис. грн в рік (є ряд банків, які не тарифікують цю послугу, але у них процентна ставка набагато вище).

Тепер підрахуємо справжні витрати кредиту в банку на 5 тис. грн:

 • за знімання готівки — 225 грн;
 • за обслуговування «пластика» — 1,5 тис. грн;
 • загальна вартість — 1 775 грн.

В цей час МайКредит пропонує:

 • процентна добова ставка за користування кредитними коштами від 0,01% до 0,99%;
 • нові клієнти отримують безвідсотковий кредит — символічна плата 0,01% в день.

Отже, в порівнянні з банківською пропозицією, програма кредитування МФО в 5 разів дешевше!

Карта дозволяє отримати гроші на довгий термін, але навіщо це потрібно, якщо необхідний мікрокредит на 7 днів?

Крім того, МайКредит готовий запропонувати клієнтам використання наступних переваг:

 1. МФО не зажадає додаткової плати за нарахування та контроль коштів в особистому профілі, а в банку всі доппослуги тарифікуються окремо.
 2. Використовувати особистий кабінет можна тоді, коли це вигідно, без необхідності щомісячної оплати послуги. Більшість банківських установ тарифікують кожен місяць операційної діяльності, за умови наявності залишку на картці.

Покроковий процес оформлення кредиту в MyCredit

Що стосується банківських кредитних продуктів, то всі вони передбачають складну процедуру оформлення, що затягується на кілька діб:

 1. Оформлення заявки через сайт;
 2. Візит в банківське відділення для того, щоб акцептувати угоду;
 3. Очікування карти від кур'єрської служби.

У МайКредит отримання коштів відбувається протягом 30 — 60 хвилин від моменту подачі заявки і зводиться до таких кроків:

 1. Вибір параметрів позики — суми, терміну на кредитному калькуляторі. У перший раз сума не більше 12 тис. грн. Повторні клієнти можуть отримати до 18 тис. грн;
 2. Створення особистого профілю на офіційному порталі кредитора. У ньому можна відстежувати всі рухи коштів, контролювати термін і виробляти віддалене погашення боргу;
 3. Далі клієнт очікує відповіді від кредитора — не більше 20 хвилин. При цьому не знадобиться залишати номера родичів, надавати довідку про доходи. Гроші можуть бути взяті на будь-які цілі, а схвалення дається навіть за заявками громадян з поганою КІ.

Програми лояльності: які приємні несподіванки готує МФО?

За кожного нового клієнта, котрий прийшов до МайКредіт по вашому посиланню, МФО перераховує 250 грн.

Крім того, кредитор проводить розіграші цінних призів і нараховує кешбек при своєчасному погашенні поточних боргових зобов’язань.

Процедура погашення боргу

Тут є кілька способів. Найбільш зручний для себе клієнт вибирає самостійно.

 1. За допомогою особистого профілю. Погашення відбувається з карти, на яку клієнт отримував позику. Такий спосіб зручний, тому що він не передбачає додаткових комісій, зарахування відбувається швидко і без необхідності пошуку реквізитів кредитора.
 2. Платіжні термінали. В меню терміналу необхідно вибрати «погашення кредитів» і знайти назву компанії.
 3. Інтернет банкінг.
 4. Внесок через касу банку або пошти.

Відмовили у видачі. Чому?

На це може бути декілька причин:

 1. Минула угода була проблемною;
 2. Висока закредитованість громадянина;
 3. Вже є активна заборгованості в цій МФО.

Які основні плюси співпраці з MyCredit?

 1. Кредит багатоцільовий і обходиться дешевше банківських позик;
 2. Оформлення відбувається в короткі терміни, без необхідності особистих візитів в офіс кредитора;
 3. Заявки приймаються в режимі 24/7 без перерв і вихідних;
 4. Компанія не обтяжує клієнтів непотрібними послугами, страхуванням та ін.;
 5. Перша угода практично безкоштовна;
 6. З кожною закритою угодою клієнт отримує більш вигідні умови співпраці.

Контакти Майкредит

Компанія працює в рамках правового поля, і має ліцензію на ведення фінансової діяльності - свідоцтво IK № 14 від 20 жовтня 2015 року. Головний офіс організації знаходиться в місті Києві - 01010, пл. Арсенальна, 1Б, повна назва — «ООО Безпечне Агенство Необхідних Кредитів», ЄДРПОУ 39861924. Сам сервіс працює безперервно в режимі 24/7. Контактні дані: номер телефону — 0 800 214 111.

Відгуки про компанію

У компанії широка клієнтська мережа та судячи з відгуків на незалежних майданчиках і самому ресурсі, кожен позичальник знаходить чималу кількість переваг в такому вигляді кредитування. Окремо відзначають зручність дистанційного обслуговування і швидкість обробки інформації. Такого на сьогодні не може запропонувати жоден банк.

У статті ми наочно показали переваги пропозиції компанії МайКредит перед банківською кредитною карткою. Тому краще віддавати перевагу надійному фінансовому партнеру, готовому допомогти в будь-який час і не переплачувати зайвого за непотрібні послуги.

Компанія цінує своїх позичальників і прислухається до них, тому ділитися відгуками варто обов’язково, щоб МФО могла і далі вдосконалювати свій продукт і робити клієнтам ще більш захоплюючі пропозиції.