Умови отримання кредиту MyСredit

СтавкаТермінСума
Перший0.01% в деньвід 1 до 30 днів до 6000 грн
Повторний1.99% в деньдо 64 днів до 15000 грн
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 97.75 / 100

Послуга мікрокредитування підійде для тих, кому терміново знадобилась невелика сума грошових коштів на різні цілі. Компанія MyCredit пропонує швидке оформлення кредиту в онлайн-режимі і з мінімальним пакетом документів.

Послугу кредитування від MyCredit представляє ТОВ «1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів», яке працює на ринку фінансових послуг з 2015 року.

Свідоцтво: Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія IK №146 від 20.10.2015 р, реєстраційний номер №16103223, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Акціонери: АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд »Флеш«- 10%, ТОВ »Стандарт Фінанс"- 85%, Кривич Іван Сергійович — 5%.

Голова Правління: Стензя Дмитро Віталійович.

Переваги та недоліки компанії MyCredit

Головними перевагами сервісу онлайн-кредитування є:

 • простота оформлення позики і швидке прийняття рішення навіть при наявності поганою кредитною історії

 • можливість пролонгації чинного кредитного договору

 • наявність бонусних систем і програми лояльності

 • постійні акційні пропозиції і знижки.

Однак в разі відхилення заявки на кредит клієнт зможе повторно заповнити форму тільки через 20 днів з моменту відмови.

Основні умови кредитування

Сервіс пропонує оформлення мікропозик на термін від 1 до 30 днів на суму від 100 до 12 000 грн (перша позика — до 6 тис. грн). Компанія пред'являє лояльні вимоги до позичальників, тому кредити доступні широкому колу потенційних клієнтів, в т.ч. пенсіонерам, студентам і особам без офіційного працевлаштування.

Як взяти позику?

Мінімальні умови для отримання позики:

 • вік — від 18 років

 • наявність паспорта та ІПН

 • наявність мобільного телефону і банківської карти будь-якого банку

Для того, щоб отримати кредит в MyCredit, необхідно заповнити онлайн-заявку і вказати особисті дані. Після перевірки інформації, завершення процедури верифікації банківської карти і підтвердження умов договору схвалена сума зараховується на платіжну карту клієнта.

Як погасити кредит

Способи погашення заборгованості в MyCredit:

 • через особистий кабінет користувача

 • оплата кредиту через термінал самообслуговування

 • в касі банків

 • через інтернет-банкінг із зазначенням банківських реквізитів.

Програма лояльності

Наявність бонусної програми лояльності «Улюблений клієнт» для клієнтів MyCredit надає можливість збільшити знижку і доступну суму для кредиту, а також істотно прискорює процес прийняття рішення з можливістю моментального отримання грошей на карту.

Головний офіс:01010, м.Київ, пл. Арсенальна, 1-Б
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 75

Не рекомендую
1/5
alexsonich2021-04-12 12:16:25
Накрутили пени и штрафы, хотя не имели права.
Списывают деньги с карты когда хотят.
Даже когда нет просрочки и у вас еще есть время для оплаты, ваши деньги уже снимаются этой компанией.

Хотите остаться в трусах Вам сюда!
Звонят с разных номеров дегенераты, за день звонков 40
Хотя по закону только 3 звонка имеют право не информационное уведомление, но не угрозы!

Кредит не закрыл и не буду, пока не научатся работать.
Не рекомендую!!!
1/5
truhan12021-03-31 08:54:29
Хотите остаться в трусах Вам сюда! В 1 день просрочки с утра Вам начнут звонить с разных номеров дегенераты.с вашей карты без вашего ведома эта шарага начнет пытаться снять деньги.сначала 50гр.если удачно снимут с карты всю задолжность полностью.За день звонков 40.хотя по закону только 3 звонка имеют право! Думайте теперь брать или нет!
Палочка-выручалочка
5/5
Ekateryna862021-02-11 18:03:54
Почитала отзывы, стало обидно за негативные. Хочу сказать, одна из немногих организаций, которая дает нужные суммы, а не «до 5000». Приятно работать с ребятами. Быстрая заявка, деньги на карте через 10 минут максимум. Много акций с промокодами. Насчет просрочек — не знаю, не допускала. Сотрудники все молодцы. Спасибо за сотрудничество, ребята!
Рекомендую!
5/5
Klient20212021-01-12 12:29:16
Пользовалась их услугами много раз. Скидки на % регулярно. И при пролонгации пониженный % остается. Для меня эта компания — выручалочка перед зарплатой.
особая благодарность — операторы вежливые и внимательные.
Спасибо!
Лояльная компания
5/5
erticv2020-12-30 19:14:09
У меня есть несколько просроченных займов в различных МФО из-за карантина и увольнения с работы. После стабилизации ситуации начал решать проблемы. Майкредит оказалась наиболее лояльной компанией — списали штраф, согласовали реструктуризацию, которую самостоятельно подключил в личном кабинете. Еще 2 платежа и я закрою займ. Спасибо за вежливых сотрудников и хорошие условия кредитования!
Приписали неіснуючий борг
2/5
vedsaw2020-12-29 18:10:03
Декілька раз подавав заявку, жодного разу не підтвердили, зняли невелику оплату з карти у якості її верифікації. Через місяць дзвонять з відділу простроченої заборгованості і виявилось, що існує якийсь борг у розмірі 500 грн. Зняли всі гроші з карти, залишок не збираюсь віддавати, вже написав заяву в поліцію. Жесть просто, жодного договору не підписував, а винний кожного дня все більшу й більшу суму…
Неплохо
5/5
oferta122020-11-24 14:00:23
Довольно часто получаю от Майкредит промокоды на скидку. Не могу сказать, что являюсь постоянным пользователем данной компании, но оформляю займы при возникновении разных бытовых проблем. Затем сразу в день зарплаты все оплачиваю, хорошо что есть возможность досрочного погашения без штрафов. Самый большой плюс для меня здесь то, что данные о полученных кредитах очень редко передают в УБКИ.
Буду обращаться при необходимости
5/5
dedro2020-10-27 11:55:43
Я мама в декрете, поэтому иногда необходим небольшой кредит для покупок и детских вещей. В банки времени ходить нет, решила оформить кредитную карту и онлайн-займ. Банки с картой сразу отказали, т.к. сейчас нет основного источника дохода, в двух сервисах долго проверяли заявку, а MyCredit сразу выдал 1200 грн, да еще и оказалось что это первый беспроцентный займ. Отдали сразу же с зарплаты мужа. Буду обращаться еще при необходимости.
Самая нормальная компания
5/5
Cinderella22020-10-25 23:18:47
Регистрироваться легко, вход в кабинет безопасный, кредиты выдают без звонков, быстро. Сайт удобный, информативный. Понравилось, что можно продлевать с минимальным платежом хоть на 1 день. Есть грейс период. Напоминания о сроке погашения будут, но ненавязчиво. Хорошо подобрали диктора — голос приятный. Реально одна из лучших компаний.

Умови отримання кредиту MyСredit

Сума при першому кредитідо 6000 грн
Сума при повторних кредитахдо 15000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 1 до 30 днів
Термін кредитування при повторній позицідо 64 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0.01% в день
Комісії, перший кредитСтавка розраховується від залишку заборгованості.
Відсоткова ставка при повторних кредитах1.99% в день
Комісії, повторний кредитСтавка розраховується від залишку заборгованості.
Термін розгляду заявкивід 15 сек.
Необхідні документипаспорт, ІПН
Вікові обмеження18-70 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Переваги кредиту від MyСredit

Чесні умови оформлення позики - без прихованих платежів та додаткових комісій
Захист передачі Ваших даних і відповідальність за їх збереження
Офіційна ліцензія на надання послуг з кредитування
Цілодобово.

Як отримати кредит в MyСredit

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит MyСredit

 1. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 2. Через відділення банків-партнерів
 3. Через термінали самообслуговування

MyCredit (Майкредит): все про кредитора, як взяти і як погасити позику

Організація MyCredit - український інтернет-сервіс, що надає можливість повністю дистанційного отримання кредитів онлайн під невеликий щодобовий відсоток. Кредитор відрізняється лояльністю до своїх клієнтів і готовий допомагати цілодобово, незалежно від того будній, вихідний або святковий день на календарі.

Кредитор активно нарощує клієнтську базу за допомогою приємних пропозицій і акційних програм, як для постійних, так і для нових позичальників.

Основною перевагою мікрокредитної компанії називають її оперативність. На розгляд заявки, винесення рішення по ній і передачу кредитних коштів йде мінімальна кількість часу (в середньому до 15 хвилин). Отримати гроші в борг кредитор пропонує віддалено за допомогою карткового рахунку, відкритого в будь-якому українському банку. Головне щоб карта була іменною і виданою на ім'я заявника в національній валюті.

Організацію MyCredit можна назвати лідером на Мікрофінансовому ринку, який не боїться вдосконалювати свої послуги, пропонуючи клієнтам працювати з інноваційними розробками. Сайт має широкий функціонал і привабливий інтерфейс. Бланк електронної заявки складений таким чином, що питань не виникає навіть у новачків.

Пройшовши реєстрацію один раз, при подальших операціях клієнт працює з кредитором виключно через особистий кабінет. У ньому зберігаються всі дані про операції і завжди можна отримати відповіді на питання, що цікавлять - який обсяг боргу, коли і як погасити і т.д.

Вибравши один раз МФО MyCredit, клієнт отримує постійного і надійного партнера, готового вирішити фінансові проблеми в будь-який час.

Які умови кредитування пропонує компанія MyCredit?

Кредитор надає незабезпечені позики онлайн, сумою від 100 грн до 10 тис. грн., Але новий клієнт не зможе претендувати на суму понад 5 тис. грн. З кожної закритої угодою буде рости рівень довіри до клієнта, а разом з ним і величина кредитного ліміту.

Терміни угоди варіюються від 1 доби до 1 місяця. При цьому клієнт завжди має право скористатися послугою дострокового погашення (додаткова комісія не стягується), тим самим скоротивши суму переплати, або ж скористатися пропозицією пролонгації кредитного договору.

Продовження терміну кредитування можливо необмежену кількість разів, але термін однієї пролонгації не може перевищувати початкового періоду угоди (наприклад, якщо договір укладався на 15 днів, то і продовження буде тільки на 15 днів). Плата за пролонгацію - це розмір нарахованих відсотків, за фактично вичерпаний термін кредитування.

Процентна ставка встановлюється в індивідуальному порядку, залежно від статусу клієнта (новий / постійний / лояльний), в межах від 0,01 до 1,60% на добу. Перша угода заявлена, як кредит під 0%, ставка по якому складає 0,01%.

Отримання коштів можливо на карту, емітовану українським банком.

Погашення мікропозики може відбуватися повністю по закінченню терміну кредитування або частково в рамках кредитного періоду. При несвоєчасному внесенні оплати кредитор залишає за собою право нарахувати штрафну ставку в розмірі 2,7% (остаточний розмір штрафу може варіюватися в залежності від взятої суми і кредитного терміну).

Погашення заборгованості можливо безготівковим способом (картою, перекладом з рахунку на рахунок) або готівкою (термінали, каса банку, пошти).

Серед обов'язкових вимог: досягнення потенційним клієнтом віку від 18 до 70 років, а також наявність українського громадянства. Важлива прописка і постійне проживання на підконтрольній країні території. Отримати грошові кошти можуть практично всі верстви населення:

Документального підтвердження доходів не потрібно. Застава та поручителі теж не потрібні. З документів кредитор обов'язково запросить: діючий цивільний паспорт (в паперовому варіанті або ID-карта) та ідентифікаційний код платника податків.

Компанія працює прозоро і не приписує додаткових комісій за нав'язані послуги (наприклад, страхування), за передачу коштів на карту позичальника або за оплату повідомлень.

Позика в МайКредит VS Кредитна карта будь-якого банку - чому звернення до МФО вигідніше?

Порівнюючи кредитну пропозицію від компанії MyCredit і будь-яку кредитну карту, запропоновану сьогодні банками країни, очевидно, що при співробітництві з МФО переплата становить в рази менше.

Щоб переконатися в цьому пропонуємо невелику ситуаційну задачу.

Громадянин потребує отримання грошей до зарплати, сумою в 5 тис. грн. на термін 1 тиждень.

Банк по кредитній карті може забезпечити видачу позикових коштів на наступних умовах:

 • ставка від 30% до 40% в рік;
 • грейс-період (без оплати відсотків) - не більше 60 днів.

Здається, що пропозиція більш ніж вигідна, але ніхто не бере до уваги, що за цей час клієнт буде зобов'язаний сплатити додатковий витрати:

 • за знімання готівки з картки - 4,5%;
 • обслуговування карти - приблизно 1,5 тис. грн. в рік (є ряд банків, які не тарифікують цю послугу, але у них процентна ставка набагато вище).

Тепер підрахуємо справжні витрати кредиту в банку на 5 тис. грн .:

 • за знімання готівки - 225 грн .;
 • за обслуговування «пластика» - 1,5 тис. грн .;
 • загальна вартість - 1 775 грн.

В цей час МайКредит є:

 • процентна добова ставка за користування кредитними коштами від 0,01% до 0,75%;
 • нові клієнти отримують безвідсотковий кредит - символічна плата 0,01% в день.

Здійснюємо аналогічний підрахунок, у скільки обійдеться кредит в 5 тис. грн .:

 1. добу використання кредитних коштів - 37 грн. 50 коп., А за тиждень доведеться заплатити тільки 262 грн .;
 2. загальна сума до повернення після закінчення терміну угоди - 5 262 грн.

Отже, в порівнянні з банківським пропозицією, програма кредитування МФО в 5 разів дешевше!

Карта дозволяє отримати гроші на довгий термін, але навіщо це потрібно, якщо необхідний мікрокредит на 7 днів?

Крім того, МайКредит готовий запропонувати клієнтам використання наступних переваг:

 1. МФО не зажадає додаткової плати за нарахування та контроль коштів в особистому профілі, а в банку всі доппослуги тарифікуються окремо.
 2. Використовувати особистий кабінет можна тоді, коли це вигідно, без необхідності щомісячної оплати послуги. Більшість банківських установ тарифікують щомісяця операційної діяльності, за умови наявності залишку на картці.

Покроковий процес оформлення кредиту в MyCredit

Що стосується банківських кредитних продуктів, то всі вони передбачають складну процедуру оформлення, що затягується на кілька діб:

 1. Оформлення заявки через сайт;
 2. Надання візиту в банківське відділення для того, щоб акцептувати угоду;
 3. Очікування карти від кур'єрської служби.

У МайКредит отримання коштів відбувається протягом 30 - 60 хвилин від моменту подачі заявки і зводиться до таких кроків:

 1. Вибір параметрів позики - суми, терміну на кредитному калькуляторі. У перший раз сума не більше 5 тис. Грн. Повторні клієнти можуть отримати до 10 тис. Грн;
 2. Створення особистого профілю на офіційному порталі кредитора. У ньому можна відстежувати всі рухи коштів, контролювати термін і виробляти віддалене погашення боргу;
 3. Далі клієнт очікує відповіді від кредитора - не більше 20 хвилин. При цьому не знадобиться залишати номера родичів, надавати довідку про доходи. Гроші можуть бути взяті на будь-які цілі, а схвалення дається навіть за заявками громадян з поганою КІ.

Програми лояльності: які приємні несподіванки готує МФО?

На порталі постійно працює партнерська програма, в рамках якої постійний клієнт може поділитися промокодом з одним. В результаті останній зможе ввести спецкод, при оформленні угоди, і отримати знижку на винагороду за позикою до 40%. Постійні клієнти можуть отримувати промокодом за підписки на офіційні сторінки компанії в соцмережах.

Крім того, кредитор проводить розіграші цінних призів і нараховує кешбек при своєчасному погашенні поточних боргових зобов'язань.

Процедура погашення боргу

Тут є кілька способів. Найбільш зручний для себе клієнт вибирає самостійно.

 1. За допомогою особистого профілю. Погашення відбувається з карти, на яку клієнт отримував позику. Такий спосіб зручний, тому що він не передбачає додаткових комісій, зарахування відбувається швидко і без необхідності пошуку реквізитів кредитора.
 2. Платіжні термінали. В меню терміналу необхідно вибрати «погашення кредитів» і знайти назву компанії.
 3. Інтернет банкінг.
 4. Внесок через касу банку або пошти.

Відмовили у видачі. Чому?

На це може бути декілька причин:

 1. Минула угода була проблемною;
 2. Висока закредитованность громадянина;
 3. Вже є активна заборгованості в цій МФО.

Які основні плюси співпраці з MyCredit?

 1. Кредит багатоцільовий і обходиться дешевше банківських позик;
 2. Оформлення відбувається в короткі терміни, без необхідності особистих візитів в офіс кредитора;
 3. Заявки приймаються в режимі 24/7 без перерв і вихідних;
 4. Компанія не обтяжує клієнтів непотрібними послугами, страхуванням та ін.;
 5. Перша угода практично безкоштовна;
 6. З кожної закритої угодою клієнт отримує більш вигідні умови співпраці.

Контакти Майкредит

Компанія працює в рамках правового поля, і має ліцензію на ведення фінансової діяльності - свідоцтво IK № 14 від 20 жовтня 2015 року. Головний офіс організації знаходиться в місті Києві - 01010, пл. Арсенальна, 1Б, повна назва - «ООО БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХИДНИХ КРЕДИТИВ, ЕГРПОУ 39861924». Сам сервіс працює безперервно в режимі 24/7. Контактні дані: номер телефону - 0 800 214 111, e-mail - support@mycredit.ua.

Відгуки про компанію

У компанії широка клієнтська мережа та судячи з відгуків на незалежних майданчиках і самому ресурсі, кожен позичальник знаходить чимала кількість переваг в такому вигляді кредитування. Окремо відзначають зручність дистанційного обслуговування і швидкість обробки інформації. Такого на сьогодні не може запропонувати жоден банк.

У статті ми наочно показали переваги пропозиції компанії МайКредит перед банківською кредитною карткою. Тому краще віддавати перевагу надійного фінансового партнера, готового допомогти в будь-який час і не переплачувати зайвого за непотрібні послуги.

Компанія цінує своїх позичальників і прислухається до них, тому ділитися відгуками варто обов'язково, щоб МФО могла і далі вдосконалювати свій продукт і робити клієнтам ще більш захоплюючі пропозиції.