Умови отримання кредиту MyСredit

СтавкаТермінСума
Перший0.01%від 1 до 30 днівдо 6000 грн
Повторний1.6%від 1 до 64 днів
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 86.71 / 100

Послуга мікрокредитування підійде для тих, кому терміново знадобилась невелика сума грошових коштів на різні цілі. Компанія MyCredit пропонує швидке оформлення кредиту в онлайн-режимі і з мінімальним пакетом документів.

Послугу кредитування від MyCredit представляє ТОВ «1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів», яке працює на ринку фінансових послуг з 2015 року.

Свідоцтво: Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія IK №146 від 20.10.2015 р, реєстраційний номер №16103223, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Акціонери: АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд »Флеш«- 10%, ТОВ »Стандарт Фінанс"- 85%, Кривич Іван Сергійович — 5%.

Голова Правління: Стензя Дмитро Віталійович.

Переваги та недоліки компанії MyCredit

Головними перевагами сервісу онлайн-кредитування є:

 • простота оформлення позики і швидке прийняття рішення навіть при наявності поганою кредитною історії

 • можливість пролонгації чинного кредитного договору

 • наявність бонусних систем і програми лояльності

 • постійні акційні пропозиції і знижки.

Однак в разі відхилення заявки на кредит клієнт зможе повторно заповнити форму тільки через 20 днів з моменту відмови.

Основні умови кредитування

Сервіс пропонує оформлення мікропозик на термін від 1 до 30 днів на суму від 100 до 12 000 грн (перша позика — до 6 тис. грн). Компанія пред'являє лояльні вимоги до позичальників, тому кредити доступні широкому колу потенційних клієнтів, в т.ч. пенсіонерам, студентам і особам без офіційного працевлаштування.

Як взяти позику?

Мінімальні умови для отримання позики:

 • вік — від 18 років

 • наявність паспорта та ІПН

 • наявність мобільного телефону і банківської карти будь-якого банку

Для того, щоб отримати кредит в MyCredit, необхідно заповнити онлайн-заявку і вказати особисті дані. Після перевірки інформації, завершення процедури верифікації банківської карти і підтвердження умов договору схвалена сума зараховується на платіжну карту клієнта.

Як погасити кредит

Способи погашення заборгованості в MyCredit:

 • через особистий кабінет користувача

 • оплата кредиту через термінал самообслуговування

 • в касі банків

 • через інтернет-банкінг із зазначенням банківських реквізитів.

Програма лояльності

Наявність бонусної програми лояльності «Улюблений клієнт» для клієнтів MyCredit надає можливість збільшити знижку і доступну суму для кредиту, а також істотно прискорює процес прийняття рішення з можливістю моментального отримання грошей на карту.

Головний офіс:01010, м.Київ, пл. Арсенальна, 1-Б
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 65

Хороша компанія.
5/5
ydpeml2020-09-29 10:27:05
Займ оформив через 15 хв, отримав максимально доступну суму для першого кредиту, ще й практично без відсотків. Дуже виручили у незручний момент, коли були потрібні кошти, а до зарплати ще більше тижня. Рекомендую.
Осторожно с реструктуризацией
1/5
qytre2020-09-22 14:57:53
В данной компании был просроченный займ, договорились за реструктуризацию на 10 платежей. Немного опоздал с внесением 6 платежа, т.як задержали зарплату. Попросил их 2 дня подождать. Захожу в личный кабинет в оговоренный день — и сюрприз! Вернулась первоначальная сумма и все деньги, которые были оплачены ранее, пошли коту под хвост. Операторы объяснили что на алгоритм программы не имеют возможности повлиять и когда я подписывал договор реструктуризации, я ознакомился с условиями и последствиями. У меня язык отнялся от такой наглости. Посоветовался с юристом, больше не буду ничего оплачивать, поскольку тело и проценты давно выплачены этими платежами и пролонгациями. Категорически не рекомендую.
Зачем пишете смс на номер который не афишируется?
1/5
ALISIA52020-09-08 10:35:47
Не нашла электронный адрес чтоб Вам написать. Получаю от MyСredit предложения кредита на номер который много лет лишь для привязки банковской карты. Откуда у Вас мой номер? Если не прекратите слать свой спам и не удалите из своей базы данных, то этим займутся соответствующие органы! А на Приват банк вообще нужно подавать в суд за распространение личных данных, т.к. это Приват слил мой номер всяким МФО.
Одна з найкращих МФО
5/5
midfffa2020-08-19 14:12:01
Одна з найкращих МФО. Адекватна процентна ставка і нараховані відсотки, можливість оплати кредиту без штрафів на протязі 3-х днів після закінчення його терміну. Мав тут прострочку біля 2-х тижнів, оскільки на роботі затримали заробітну плату і не видали аванс. Зрозуміли, почекали, ніхто не погрожував, оплатив все по реструктуризації. Якщо знову терміново знадобляться кошти, тільки сюди звернуся, хоча сподіваюсь, що таких ситуацій не буде.
не брать
1/5
loga02020-07-26 10:32:16
два раза брала кредит в этой конторе, всё выплатила.Взяла третий раз 5000, а вернуть нужно 10000, т.к.выяснилось, что если продлеваешь кредит не на месяц, а на меньший срок, платишь пеню 250 грн в день.Не рекомендую
Чувствую себя обманутым
2/5
neov2020-07-24 15:20:51
Брал кредит здесь, сумма около 3 тыс. грн. Оплатил последний платеж с помощью терминала, в наличии чек. У них был какой-то сбой системы, как оказалось, средства не были зачислены и пошла просрочка. Ни одного звонка и смс, через несколько месяцев приходит сообщение, что мой кредит продан факторинговому агентству, которая требует теперь 7000 грн и слушать меня не хочет. Я в шоке, выслал по электронной почте заявление и документы, отписались, что им очень жаль, но я должен был сам проконтролировать закрытие кредита в личном кабинете. Да, я частично виноват, но я никогда с Майкредит не имел проблем и считал одной из лучших МФО. Чувствую себя обманутым, видимо, придется обращаться в суд, хорошо, что по привычке храню чеки и другие документы.
Одно из самых вменяемых МФО
5/5
SsSs172020-07-18 19:22:01
Пользовалась несколько раз.
Ни лишних звонков, ни спама. Рассылка есть, но не напрягает.
Иногда бывают промокоды, но мне пригодился только раз.
Договор понятный, расписано понятно.
Если день просрочки, то ничего страшного, на больше не выходила, не знаю.

Если возникнут трудности, буду пользоваться ещё.
Быстро и удобно
5/5
lydok2020-07-08 17:15:36
Сидела дома, пила чай, ела пирожки и получила деньги) я не покидала квартиры и легко получила кредит. Конечно, под проценты. Но приятным бонусом была возможность взять кредит под 0%. Быстро и удобно, я довольна
Отличная компания
5/5
nprogb2020-06-17 11:55:32
Отличная компания, всё чётко работает и часто предоставляют промокоды))
Хороший сервер
5/5
gost2832020-06-03 20:24:48
Здравствуйте! У меня просрочка уже неделю, но мне нравится эта компания тем, что они идут на уступки и готовы ждать, идут на лояльные условия и понимают заёмщика, единственное, что мне жаль, что не смогла оплатить кредит, а так хорошая компания! Когда брала деньги дали без проблем, никаких головняков с контактными лицами и номер тел. Работы не просили.Здесь дают промокоды часто и это очень хорошо для заёмщика, спасибо, что вы есть.Хороший сервер.

Умови отримання кредиту MyСredit

Сума при першому кредитівід 100 до 6000 грн
Сума при повторних кредитахвід 100 до 12000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 1 до 30 днів
Термін кредитування при повторній позицівід 1 до 64 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0.01% в день
Комісії, перший кредитСтавка розраховується від залишку заборгованості.
Відсоткова ставка при повторних кредитах1.6% в день
Комісії, повторний кредитСтавка розраховується від залишку заборгованості.
Термін розгляду заявкивід 15 сек.
Необхідні документипаспорт, ІПН
Вікові обмеження18-70 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Переваги кредиту від MyСredit

Чесні умови оформлення позики - без прихованих платежів та додаткових комісій
Захист передачі Ваших даних і відповідальність за їх збереження
Офіційна ліцензія на надання послуг з кредитування
Цілодобово.

Як отримати кредит в MyСredit

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит MyСredit

 1. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 2. Через відділення банків-партнерів
 3. Через термінали самообслуговування

MyCredit (Майкредит): все про кредитора, як взяти і як погасити позику

Організація MyCredit - український інтернет-сервіс, що надає можливість повністю дистанційного отримання кредитів онлайн під невеликий щодобовий відсоток. Кредитор відрізняється лояльністю до своїх клієнтів і готовий допомагати цілодобово, незалежно від того будній, вихідний або святковий день на календарі.

Кредитор активно нарощує клієнтську базу за допомогою приємних пропозицій і акційних програм, як для постійних, так і для нових позичальників.

Основною перевагою мікрокредитної компанії називають її оперативність. На розгляд заявки, винесення рішення по ній і передачу кредитних коштів йде мінімальна кількість часу (в середньому до 15 хвилин). Отримати гроші в борг кредитор пропонує віддалено за допомогою карткового рахунку, відкритого в будь-якому українському банку. Головне щоб карта була іменною і виданою на ім'я заявника в національній валюті.

Організацію MyCredit можна назвати лідером на Мікрофінансовому ринку, який не боїться вдосконалювати свої послуги, пропонуючи клієнтам працювати з інноваційними розробками. Сайт має широкий функціонал і привабливий інтерфейс. Бланк електронної заявки складений таким чином, що питань не виникає навіть у новачків.

Пройшовши реєстрацію один раз, при подальших операціях клієнт працює з кредитором виключно через особистий кабінет. У ньому зберігаються всі дані про операції і завжди можна отримати відповіді на питання, що цікавлять - який обсяг боргу, коли і як погасити і т.д.

Вибравши один раз МФО MyCredit, клієнт отримує постійного і надійного партнера, готового вирішити фінансові проблеми в будь-який час.

Які умови кредитування пропонує компанія MyCredit?

Кредитор надає незабезпечені позики онлайн, сумою від 100 грн до 10 тис. грн., Але новий клієнт не зможе претендувати на суму понад 5 тис. грн. З кожної закритої угодою буде рости рівень довіри до клієнта, а разом з ним і величина кредитного ліміту.

Терміни угоди варіюються від 1 доби до 1 місяця. При цьому клієнт завжди має право скористатися послугою дострокового погашення (додаткова комісія не стягується), тим самим скоротивши суму переплати, або ж скористатися пропозицією пролонгації кредитного договору.

Продовження терміну кредитування можливо необмежену кількість разів, але термін однієї пролонгації не може перевищувати початкового періоду угоди (наприклад, якщо договір укладався на 15 днів, то і продовження буде тільки на 15 днів). Плата за пролонгацію - це розмір нарахованих відсотків, за фактично вичерпаний термін кредитування.

Процентна ставка встановлюється в індивідуальному порядку, залежно від статусу клієнта (новий / постійний / лояльний), в межах від 0,01 до 1,60% на добу. Перша угода заявлена, як кредит під 0%, ставка по якому складає 0,01%.

Отримання коштів можливо на карту, емітовану українським банком.

Погашення мікропозики може відбуватися повністю по закінченню терміну кредитування або частково в рамках кредитного періоду. При несвоєчасному внесенні оплати кредитор залишає за собою право нарахувати штрафну ставку в розмірі 2,7% (остаточний розмір штрафу може варіюватися в залежності від взятої суми і кредитного терміну).

Погашення заборгованості можливо безготівковим способом (картою, перекладом з рахунку на рахунок) або готівкою (термінали, каса банку, пошти).

Серед обов'язкових вимог: досягнення потенційним клієнтом віку від 18 до 70 років, а також наявність українського громадянства. Важлива прописка і постійне проживання на підконтрольній країні території. Отримати грошові кошти можуть практично всі верстви населення:

Документального підтвердження доходів не потрібно. Застава та поручителі теж не потрібні. З документів кредитор обов'язково запросить: діючий цивільний паспорт (в паперовому варіанті або ID-карта) та ідентифікаційний код платника податків.

Компанія працює прозоро і не приписує додаткових комісій за нав'язані послуги (наприклад, страхування), за передачу коштів на карту позичальника або за оплату повідомлень.

Позика в МайКредит VS Кредитна карта будь-якого банку - чому звернення до МФО вигідніше?

Порівнюючи кредитну пропозицію від компанії MyCredit і будь-яку кредитну карту, запропоновану сьогодні банками країни, очевидно, що при співробітництві з МФО переплата становить в рази менше.

Щоб переконатися в цьому пропонуємо невелику ситуаційну задачу.

Громадянин потребує отримання грошей до зарплати, сумою в 5 тис. грн. на термін 1 тиждень.

Банк по кредитній карті може забезпечити видачу позикових коштів на наступних умовах:

 • ставка від 30% до 40% в рік;
 • грейс-період (без оплати відсотків) - не більше 60 днів.

Здається, що пропозиція більш ніж вигідна, але ніхто не бере до уваги, що за цей час клієнт буде зобов'язаний сплатити додатковий витрати:

 • за знімання готівки з картки - 4,5%;
 • обслуговування карти - приблизно 1,5 тис. грн. в рік (є ряд банків, які не тарифікують цю послугу, але у них процентна ставка набагато вище).

Тепер підрахуємо справжні витрати кредиту в банку на 5 тис. грн .:

 • за знімання готівки - 225 грн .;
 • за обслуговування «пластика» - 1,5 тис. грн .;
 • загальна вартість - 1 775 грн.

В цей час МайКредит є:

 • процентна добова ставка за користування кредитними коштами від 0,01% до 0,75%;
 • нові клієнти отримують безвідсотковий кредит - символічна плата 0,01% в день.

Здійснюємо аналогічний підрахунок, у скільки обійдеться кредит в 5 тис. грн .:

 1. добу використання кредитних коштів - 37 грн. 50 коп., А за тиждень доведеться заплатити тільки 262 грн .;
 2. загальна сума до повернення після закінчення терміну угоди - 5 262 грн.

Отже, в порівнянні з банківським пропозицією, програма кредитування МФО в 5 разів дешевше!

Карта дозволяє отримати гроші на довгий термін, але навіщо це потрібно, якщо необхідний мікрокредит на 7 днів?

Крім того, МайКредит готовий запропонувати клієнтам використання наступних переваг:

 1. МФО не зажадає додаткової плати за нарахування та контроль коштів в особистому профілі, а в банку всі доппослуги тарифікуються окремо.
 2. Використовувати особистий кабінет можна тоді, коли це вигідно, без необхідності щомісячної оплати послуги. Більшість банківських установ тарифікують щомісяця операційної діяльності, за умови наявності залишку на картці.

Покроковий процес оформлення кредиту в MyCredit

Що стосується банківських кредитних продуктів, то всі вони передбачають складну процедуру оформлення, що затягується на кілька діб:

 1. Оформлення заявки через сайт;
 2. Надання візиту в банківське відділення для того, щоб акцептувати угоду;
 3. Очікування карти від кур'єрської служби.

У МайКредит отримання коштів відбувається протягом 30 - 60 хвилин від моменту подачі заявки і зводиться до таких кроків:

 1. Вибір параметрів позики - суми, терміну на кредитному калькуляторі. У перший раз сума не більше 5 тис. Грн. Повторні клієнти можуть отримати до 10 тис. Грн;
 2. Створення особистого профілю на офіційному порталі кредитора. У ньому можна відстежувати всі рухи коштів, контролювати термін і виробляти віддалене погашення боргу;
 3. Далі клієнт очікує відповіді від кредитора - не більше 20 хвилин. При цьому не знадобиться залишати номера родичів, надавати довідку про доходи. Гроші можуть бути взяті на будь-які цілі, а схвалення дається навіть за заявками громадян з поганою КІ.

Програми лояльності: які приємні несподіванки готує МФО?

На порталі постійно працює партнерська програма, в рамках якої постійний клієнт може поділитися промокодом з одним. В результаті останній зможе ввести спецкод, при оформленні угоди, і отримати знижку на винагороду за позикою до 40%. Постійні клієнти можуть отримувати промокодом за підписки на офіційні сторінки компанії в соцмережах.

Крім того, кредитор проводить розіграші цінних призів і нараховує кешбек при своєчасному погашенні поточних боргових зобов'язань.

Процедура погашення боргу

Тут є кілька способів. Найбільш зручний для себе клієнт вибирає самостійно.

 1. За допомогою особистого профілю. Погашення відбувається з карти, на яку клієнт отримував позику. Такий спосіб зручний, тому що він не передбачає додаткових комісій, зарахування відбувається швидко і без необхідності пошуку реквізитів кредитора.
 2. Платіжні термінали. В меню терміналу необхідно вибрати «погашення кредитів» і знайти назву компанії.
 3. Інтернет банкінг.
 4. Внесок через касу банку або пошти.

Відмовили у видачі. Чому?

На це може бути декілька причин:

 1. Минула угода була проблемною;
 2. Висока закредитованность громадянина;
 3. Вже є активна заборгованості в цій МФО.

Які основні плюси співпраці з MyCredit?

 1. Кредит багатоцільовий і обходиться дешевше банківських позик;
 2. Оформлення відбувається в короткі терміни, без необхідності особистих візитів в офіс кредитора;
 3. Заявки приймаються в режимі 24/7 без перерв і вихідних;
 4. Компанія не обтяжує клієнтів непотрібними послугами, страхуванням та ін.;
 5. Перша угода практично безкоштовна;
 6. З кожної закритої угодою клієнт отримує більш вигідні умови співпраці.

Контакти Майкредит

Компанія працює в рамках правового поля, і має ліцензію на ведення фінансової діяльності - свідоцтво IK № 14 від 20 жовтня 2015 року. Головний офіс організації знаходиться в місті Києві - 01010, пл. Арсенальна, 1Б, повна назва - «ООО БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХИДНИХ КРЕДИТИВ, ЕГРПОУ 39861924». Сам сервіс працює безперервно в режимі 24/7. Контактні дані: номер телефону - 0 800 214 111, e-mail - support@mycredit.ua.

Відгуки про компанію

У компанії широка клієнтська мережа та судячи з відгуків на незалежних майданчиках і самому ресурсі, кожен позичальник знаходить чимала кількість переваг в такому вигляді кредитування. Окремо відзначають зручність дистанційного обслуговування і швидкість обробки інформації. Такого на сьогодні не може запропонувати жоден банк.

У статті ми наочно показали переваги пропозиції компанії МайКредит перед банківською кредитною карткою. Тому краще віддавати перевагу надійного фінансового партнера, готового допомогти в будь-який час і не переплачувати зайвого за непотрібні послуги.

Компанія цінує своїх позичальників і прислухається до них, тому ділитися відгуками варто обов'язково, щоб МФО могла і далі вдосконалювати свій продукт і робити клієнтам ще більш захоплюючі пропозиції.