Мінфін - Курси валют України

Встановити
MyСredit

Оформлення на сторінці недоступне

Кредит в MyСredit

Показати інші кредити

Про компанію

Рейтинг компанії: 87.61 / 100

MyCredit (Май Кредит) — компанія пропонує швидке оформлення кредиту в онлайн-режимі і з мінімальним пакетом документів. Кредити надаються ТОВ «1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів».

Юридична назва: ТОВ «1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів» (код ЕДРПОУ: 39861924).

Свідоцтво про реєстрацію: IK № 146 від 20.10.2015 р

Засновник:

 • ТОВ «Стандарт Фінанс» — 80%

 • Т.А.С. Оверсіас Інвестментс Лімітед — 20%

Бенефіціар:

 • Катеринчик Олена Вікторівна

 • Гордієнко Наталія Іванівна

Директор: Білан Владислав Ігорович

MyCredit стала переможцем FinAwards 2023 в номінаціях:

 • «Найкращий СEO мікрофінансової організації» (нагороду отримав Владислав Білан — директор компанії MyCredit),
 • «Найкращий керівник маркетингу Категорія: МФО» (нагороду отримала Серафима Нехода — директор з маркетингу SpaceCrew Finance: MyCredit (Україна), ClickCredit (Україна та Польща), OnCredit (В'єтнам та Шрі-Ланка),

а також срібний призер в номінаці «Найкраща рекламна кампанія Категорія: МФО».

У серпні 2022 року MyCredit став переможцем FinAwards 2022 у номінації «Провідні технології та інновації Категорія: МФО», а також срібним призером у 3-х номінаціях:

 • «Краща рекламна кампанія Категорія: МФО»,

 • «Краща МФО онлайн»,

 • «Кращий керівник маркетингу Категорія: МФО» (нагороду отримала Серафіма Нехода, директор з маркетингу MyCredit).

У травні 2021 MyСredit став призером FinAwards 2021 у 2-х номінаціях: https://minfin.com.ua/ua/2021/05/25/65275974/, і отримав:

 • срібло в номінації «Найкраща МФО за якістю обслуговування клієнтів»

 • бронзу в номінації «Провідні технології та інновації»

Головний офіс:01010, м.Київ, пл. Арсенальна, 1-Б
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 99

3/5
Maria402023-12-03 20:33:49
Компанія «Май Кредит», яка знаходить на Арсенальній ) періодично мені пропонує свою рекламу
Бо компанію керую людина, яка сидіть при владі.
Ми знаємо, що всі кредитні компанії, підпорядковуються безпосередньо Національному банку України
Людина дуже хвилюється, може під час війни вона візьме кредит )
Тому я вимушена була подивились кому код ЄДРПОУ !))
І питання відпало.
Велична честь як на мене.
5/5
SerGo272023-09-23 16:51:47
В дані важкі фінансові часи
Через агресію РФ проти України, дана компанія дуже виручає, коли потрібні кошти
24/7 дякую Вам, +гарні знижки до 80%
Я розумію, пишуть негативні відгуки про дане МФО, але, люди, якщо ви підписали договір з даною компанією, то ви зобов'язані дотримуватися умов і сроків по поверненню взятих коштів
Я задоволений ними на 10000%
Рекомендую і надалі буду рекомендувати Май Кредит знайомим і друзям
Ваш клієнт Сергій Г.
1/5
marina93752023-08-04 15:27:01
Компанія списала з карти майже 10000 грн….подзвонила і пояснила, що кошти дуже потрібні на лікування бабусі…але компанія не йде на поступки та не повертає кошти…шахраї….без відома клієнтів списує кошти…нікому не раджу з ними звʼязуватись….знайшла юриста який буде займатись цією справою…та вже написала скаргу на НБУ, тому що договір в них не складений згідно Закону…ніколи не ведіться на цю компанію
2/5
Savalona2023-06-23 20:23:06
Взяла пару дней назад кредит на 500 грн, вчера оплатила… И тут началось самое странное… сегодня с карти автоматически списывается 500 грн, и резко my credit присылает скидку на 70%. Эти *** прочуяли что есть деньги на карте и автоматически списали себе ещё 500 грн за какую-то подписку… вот так вот вам я скажу давать сидиви код карти этим ***… и плевать что я сильно болею, у меня куча кредитов и куча долгов… *** … списать 500 гривен вообще не за что…
1/5
Nikolau19932023-06-09 10:50:00
Зарегистрировался оформил кредит отдал все честно увидел условия акции пригласи друга получи 250грн по реферальной ссылке зарегистрировал жену оператор пишет вы не заригистрировали по ссылке… Как так? На следующий день зарегистрировал мать уже более внимательно пишу оператору я зарегистрировал друга по реферальной ссылке они нет клиент сам взял кредит… ВООБЩЕ УСЛОВИЯ АКЦИИ НЕ ВЫПОЛНЯЮТ!!! МИНФИН ПРИЙМИТЕ МЕРЫ!!!
1/5
topka2023-04-18 19:33:08
Специально зарегистрировался чтобы оставить этот отзыв.

Несколько раз брал у них микрокредиты, но MyCredit никогда не были у меня в приоритете. Вроде как все было нормально несколько раз, даже давали какие-то скидки.

Но последний мой раз случилась печальная для меня история и гипотетически вас она тоже может поджидать. Я начал погашать кредит частично, в итоге мои деньги списало с карты, а в счет погашения кредита не засчитались в личном кабинете MyCredit. Приват банк дал мне все выписки и квитанции, но MyCredit пофигу, они просто морозились со словами ждите, ждите, ждите мы разбираемся, передали там в какой-то отдел и так прошло полмесяца, а % так же и насчитывали. Потратил кучу нерв и времени пока звонил и писал им (во все чаты и почты). Никто так мне и не перезвонил, не извинились и деньги не вернули. Неадекваты! Несколько раз подумайте перед тем как с ними связываться!
1/5
Anton25052022-12-26 14:40:34
Кто то оформил на данные моего паспорта кредит, контора звонит уже 4 года и пытается содрать с меня деньги по договору в котором даже не указано куда и как были переданы деньги, но самое интересное когда я все таки решился перевести им эту несчастную 1000 грн то приват банк отказал в переводе средств в адрес этой компании, выводы делайте сами …
1/5
Lizzie2022-12-13 05:14:12
Некваліфіковані співробітники, які дезінформують, кожен каже щось нове. Шахраї оформили на мене кредит. Так тут і ніхто не бажав і розбиратись!!! Навіть не призупинили накопичення комісії, коли я розбиралась зі слідчими. Один кредитор каже, що зніматись гроші з нової картки не будуть, інший каже, що навпаки. Взагалі працюють там наче без досвіду!!! А слідчі взагалі були в шоці, як можна взяти кредит без підпису і без присутності. В мене питання було до кредиторів, що підтвердження мого ніякого не було, пошта і телефон були вказані НЕ МОЇ. але ж хто мені повірив і став розбиратись. Це з бізнес, що з боку кредиторів, що тих, хто сидить в тюрязі і займається шахрайством. Нема слів просто, як у нас працює система з шахрайством
1/5
Dmitriy2232022-05-04 08:34:45
Подскажите, на каком основании компания меняют процентную ставку по кредиту во время военного положения, и давая кредитные каникулы, без функции пролонгации, говорит о просроченном договоре

Як отримати кредит в MyСredit

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит MyСredit

 1. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 2. Через відділення банків-партнерів
 3. Через термінали самообслуговування

MyCredit (Майкредит): все про кредитора, як взяти і як погасити позику

Організація MyCredit — український інтернет-сервіс, що надає можливість повністю дистанційного отримання кредитів онлайн під невеликий щодобовий відсоток. Кредитор відрізняється лояльністю до своїх клієнтів і готовий допомагати цілодобово, незалежно від того будній, вихідний або святковий день на календарі.

Кредитор активно нарощує клієнтську базу за допомогою приємних пропозицій і акційних програм, як для постійних, так і для нових позичальників.

Основною перевагою мікрокредитної компанії називають її оперативність. На розгляд заявки, винесення рішення по ній і передачу кредитних коштів йде мінімальна кількість часу (в середньому до 15 хвилин). Отримати гроші в борг кредитор пропонує віддалено за допомогою карткового рахунку, відкритого в будь-якому українському банку. Головне щоб карта була іменною і виданою на ім'я заявника в національній валюті.

Організацію MyCredit можна назвати лідером на Мікрофінансовому ринку, який не боїться вдосконалювати свої послуги, пропонуючи клієнтам працювати з інноваційними розробками. Сайт має широкий функціонал і привабливий інтерфейс. Бланк електронної заявки складений таким чином, що питань не виникає навіть у новачків.

Пройшовши реєстрацію один раз, при подальших операціях клієнт працює з кредитором виключно через особистий кабінет. У ньому зберігаються всі дані про операції і завжди можна отримати відповіді на питання, що цікавлять — який обсяг боргу, коли і як погасити і т.д.

Вибравши один раз МФО MyCredit, клієнт отримує постійного і надійного партнера, готового вирішити фінансові проблеми в будь-який час.

Які умови кредитування пропонує компанія MyCredit?

Кредитор надає позики онлайн різної суми, але новий клієнт при першому кредиті не зможе претендувати на велику суму. З кожним виплаченим кредитом буде рости рівень довіри до клієнта, а разом з ним і величина кредитного ліміту.

Терміни угоди варіюються від 1 доби до 1 місяця. При цьому клієнт завжди має право скористатися послугою дострокового погашення (додаткова комісія не стягується), тим самим скоротивши суму переплати, або ж скористатися пропозицією пролонгації кредитного договору.

Продовження терміну кредитування можливо необмежену кількість разів, але термін однієї пролонгації не може перевищувати початкового періоду угоди (наприклад, якщо договір укладався на 15 днів, то і продовження буде тільки на 15 днів). Плата за пролонгацію — це розмір нарахованих відсотків, за фактично вичерпаний термін кредитування.

Процентна ставка встановлюється в індивідуальному порядку, залежно від статусу клієнта (новий / постійний / лояльний). На першу позики зазвичай діє знижка, доходить до кредиту під 0%, для цього трреба моніторити акції компанії.

Отримання коштів можливо на карту, емітовану українським банком.

Погашення мікропозики може відбуватися повністю по закінченню терміну кредитування або частково в рамках кредитного періоду. При несвоєчасному внесенні оплати кредитор залишає за собою право нарахувати штрафну ставку (остаточний розмір штрафу може варіюватися в залежності від взятої суми і кредитного терміну).

Погашення заборгованості можливо безготівковим способом (картою, переказом з рахунку на рахунок) або готівкою (термінали, каса банку, пошти).

Серед обов’язкових вимог: досягнення потенційним клієнтом віку від 18 до 70 років, а також наявність українського громадянства. Важлива прописка і постійне проживання на підконтрольній країні території. Отримати грошові кошти можуть практично всі верстви населення:

Документального підтвердження доходів не потрібно. Застава та поручителі теж не потрібні. З документів кредитор обов’язково запросить: діючий цивільний паспорт (в паперовому варіанті або ID-карта) та ідентифікаційний код платника податків.

Компанія працює прозоро і не приписує додаткових комісій за нав’язані послуги (наприклад, страхування), за передачу коштів на карту позичальника або за оплату повідомлень.

✅ Переваги позики в MyCredit

 1. Компанія давно на ринку і дорожить реппутацією.
 2. Постійно проводять акції та надають бонуси постійним клієнтам.

🛑 Недоліки кредиту в MyCredit

 1. У разі відхилення заявки на кредит, клієнт зможе повторно заповнити форму лише через 20 днів з моменту відмови.

Покроковий процес оформлення кредиту в MyCredit

 1. Вибір параметрів позики — суми, терміну на кредитному калькуляторі.
 2. Створення особистого профілю на офіційному сайті кредитора і заповнення анкети на кредит. У приватному кабінеті можна відстежувати всі рухи коштів, контролювати термін і погашати борг.
 3. Далі клієнт очікує відповіді від кредитора. При цьому не знадобиться залишати номера родичів, надавати довідку про доходи. Гроші можуть бути взяті на будь-які цілі, а схвалення дається навіть за заявками громадян з поганою КІ.

Процедура погашення боргу в МайКредіт

Тут є кілька способів. Найбільш зручний для себе клієнт вибирає самостійно.

 1. За допомогою особистого кабінету. Погашення відбувається з карти, на яку клієнт отримував позику. Такий спосіб зручний, тому що він не передбачає додаткових комісій, зарахування відбувається швидко і без необхідності пошуку реквізитів кредитора.
 2. Платіжні термінали. В меню терміналу необхідно вибрати «погашення кредитів» і знайти назву компанії.
 3. Інтернет банкінг.
 4. Внесок через касу банку або пошти.

Відмовили у видачі. Чому?

На це може бути декілька причин:

 1. Минула угода була проблемною;
 2. Висока закредитованість громадянина;
 3. Вже є активна заборгованості в цій МФО.

Відгуки про компанію

Компанія цінує своїх позичальників і прислухається до них, тому ділитися відгуками варто обов’язково, щоб МФО могла і далі вдосконалювати свій продукт і робити клієнтам ще більш захоплюючі пропозиції.