Умови отримання кредиту Манівео

СтавкаТермінСума
Перший0.01%від 1 до 30 днівдо 17000 грн
Повторний1.7%від 1 до 30 днів
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 92.75 / 100

Moneyveo (Манівео) — один з найбільших українських сервісів онлайн-кредитування, який надає швидку фінансову допомогу 24/7, без особистих візитів в офіси і довгих очікувань.

Компанія ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога» з'явилася в 2013 році, поклавши початок розвитку галузі «кредити в інтернеті» в Україні.

Свідоцтво про реєстрацію: ІК №105 від 21.03.2013 р.

Ліцензії: У компанії є діюча безстрокова ліцензія Нацкомфінпослуг на надання коштів в позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 14.05.2015 р (переоформлена 26.01.2017 р)

Акціонери: 90% капіталу компанії ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога» належить нерезиденту, а саме Приватному ТОВ «Манівео Холдинг Б.В.», при цьому 10% акцій належить АТ «Закритий недиверсифікований венчурний фонд »Кайлас".

Директор: Андронікова Олена Олександрівна.

Переваги Moneyveo:

 • цілодобова робота сервісу 24/7;

 • оперативне прийняття рішення (всього за 8 хвилин) і миттєве перерахування грошей на карту;

 • відсутність прихованих платежів і додаткових комісій;

 • лояльне значення вікового критерію для позичальників (до 90 років);

 • можливість отримання кредиту без довідок, застав і поручителів;

 • наявність опції дострокового погашення;

 • можливість пролонгації заборгованості;

 • наявність грейс-періоду — додаткових 3 днів на погашення позики;

 • програма лояльності, знижки та акції;

 • партнерська програма;

 • захист персональних даних, наявність SSL сертифікату;

 • можливість авторизації на сайті через акаунти соц. мереж.

Недоліки Moneyveo:

 • сувора політика стягнення боргу в разі прострочення і великий % штрафу, передача заборгованостей колекторам;

 • на сайті не зазначено інформацію про ліцензію компанії;

 • процентна ставка на другий і наступний кредити набагато вище, ніж на перший;

 • на сайті сервісу та сторінці в Фейсбук розміщена різна інформація про максимальну суму першого кредиту.

Умови кредитування в Манівео:

 • максимальна сума першого кредиту — до 10 тисяч гривень, наступних — до 22 000 грн (в рамках кредиту Comfort — до 30 000 грн);

 • вік позичальника від 18 до 90 років;

 • термін користування кредитними коштами від 1 до 30 календарних днів;

 • наявність паспорта громадянина України та довідки ІПН;

 • активний мобільний телефон та е-мейл;

 • банківська карта Visa або MasterCard із залишком не менше 1 грн.

Як взяти позику в Moneyveo?

 1. За допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту потрібно вибрати суму і термін кредитування, після чого натиснути опцію «Отримати кредит».

 2. Оформити заявку і заповнити анкету, правильно вказавши всі запитувані дані.

 3. Верифікувати свою банківську карту в сервісі. При цьому на карті буде заблокована випадкова сума до 1 грн, яку потрібно вказати в якості перевірочного коду. Дізнатися про розмір такої суми можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС (якщо у вас підключена дана послуга) або зателефонувавши на номер гарячої лінії банку, який випустив картку. При цьому гроші не знімаються з рахунку — незабаром сума буде автоматично розблокована.

 4. Після верифікації картки і обробки заявки через кілька хвилин перевірити СМС та email, куди має надійти повідомлення з рішенням по кредиту.

 5. Ознайомитися з кредитним договором у разі, якщо заявка була схвалена. Це можна зробити в Особистому кабінеті або перейшовши за посиланням в отриманому на email листі від компанії. Гроші будуть перераховані на картку тільки в тому випадку, якщо ви погодитеся з умовами договору.

Як погасити кредит Moneyveo?

 • онлайн на сайті сервісу: — через Особистий кабінет; — використовуючи опцію «Оплатити без авторизації», яка доступна в розділі «Оплата кредиту без авторизації на сайті».

 • онлайн в інтернеті: — через сервіси онлайн-платежів, такі як iPay.ua, Portmone.com, MyPay, EasyPay, PayHub; — за допомогою «Мобільні гроші» від Київстар; — через інтернет-банкінг

 • офлайн: — у відділенні банку; — через термінали самообслуговування, в тому числі ПриватБанку, 24nonStop, EasyPay, City24, iBox, 2click, E-PAY, ФК «Система» і «Квітка».

Програма лояльності:

 1. Є програма лояльності для постійних клієнтів, яка дає можливість усім клієнтам Moneyveo в процесі користування кредитами накопичувати бали. Надалі ці бали автоматично трансформуються в знижку на стандартну процентну ставку в сервісі. Чим більше балів накопичить користувач, тим більшу знижку він зможе отримати, але тільки в разі дотримання фінансової дисципліни та своєчасного погашення попередніх позик.

 2. Партнерська програма «Приведи друга».

 3. Проводяться акції, розіграші призів.

Головний офіс:01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15-Б, 1 поверх
Графік роботи:
socialsocialsocial
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 998

Не идут навстречу.
1/5
Pavel13372020-09-30 16:40:41
Оформлял кредит не в первый раз у манивео, никогда не было просрочек, сейчас все идет к тому, что допущу просрочку, прошу компанию пойти на уступки и дать оплатить долг частями, сделать реструктуризацию, но они получаю отказ. От долга не отказываюсь, но если вы знаете, что ваш частый клиент попадает в сложное фин.положение, нужно хоть иногда идти навстречу
Акция по кешбек -развод!
1/5
saw12020-09-29 18:40:44
Первый раз оформил кредит в Манивео, попал под акцию кешбек 5%.Уже две недели ничего не выплатили! То ждите ваша выплата в очереди, потом дайте все реквизиты банка и карты, дали.Бонус будет в течении суток, потом переиграли от суток до пяти… А кредит оформил недели две назад уже.Супруге также, то карточку приват установите главной, установили, теперь выписку по карте с банка предоставьте-как будто они не видят что средства(бонус)не перечисляли! Никому не советую.
Манівео
30 вересня 2020, 15:25
Добрый день!

Спасибо за отзыв! Сожалеем, что у вас возникли сложности при работе с нашим сервисом.

Будем признательны, если поможете нам разобраться в этой ситуации. Напишите, пожалуйста, на quality@moneyveo.ua, мы обязательно решим эту проблему.

С уважением,
moneyveo.ua
Проценты военнослужащему
1/5
AluonaGrechko2020-09-28 10:48:18
На основе закона все МФО Банки, военному должны вернуть проценты за использованные кредиты, собрали все документы, отправили, получили 31.07 заказным письмом, дальше месяц рассматривали, дальше оператор сказал, что ещё месяц начислять будут, вот уже дата, а оператор опять, «я уточнила, вас выплатят до 26.11., как это понимать?!
Манівео
29 вересня 2020, 9:47
Добрый день!

Спасибо за отзыв! Сожалеем, что у вас возникли сложности при работе с нашим сервисом.

Будем признательны, если поможете нам разобраться в этой ситуации. Напишите, пожалуйста, на quality@moneyveo.ua, мы обязательно найдем решение, которое удовлетворит обе стороны.

С уважением,
moneyveo.ua
Не рекомендую манівео
1/5
Oleksij19892020-09-28 09:09:13
Дуже сильно розчарувала мене ця фірма при першій невеликій просрочці тепер не дають навіть 200 гривень, тепер я нікому не буду їх рекомендувати
Манівео
28 вересня 2020, 10:20
Олексію, доброго дня!

Дякуємо за відгук! Нам шкода, що ви потрапили у неприємну ситуацію з грошовими надходженнями. Ми завжди готові піти назустріч у разі фінансових труднощів: пропонуємо нашим клієнтам пролонгацію кредиту або зміну графіка погашення заборгованості, якшо клієнт звертається до нас до настання прострочки. В майбутньому у разі виникнення фінансових труднощів рекомендуємо не чекати прострочення й одразу звертатися до контакт-центру.

З повагою,
moneyveo.ua
Шахраї і шантажисти
1/5
Lyudik762020-09-24 20:04:35
Користуючись послугами даної кантори, через втрату роботи вийшла на просрочку, при спробі якось попросити в них піти на зустріч і реконструктиризувати данну заборгованість отримала лише купу дзвінків до мене і моїх близьких з погрозами і вимаганнями грошей.

Як так можна ставитись до клієнтів?
Манівео
25 вересня 2020, 10:45
Доброго дня!

Дякуємо за відгук! Нам шкода, що ви потрапили у неприємну ситуацію з грошовими надходженнями. Ми завжди готові піти назустріч у разі фінансових труднощів: пропонуємо нашим клієнтам пролонгацію кредиту або зміну графіка погашення заборгованості, якшо клієнт звертається до нас до настання прострочки.

Очевидно, сталося непорозуміння: співробітники Moneyveo завжди спілкуються і діють відповідно до законодавства України. Будемо вдячні, якщо допоможете нам розібратися в цій ситуації.

Напишіть, будь ласка, на quality@moneyveo.ua. Ми обов\'язково знайдемо рішення, яке задоволнить обидві сторони.

З повагою,
moneyveo.ua
Дивна ситуація з цією компанією
4/5
jottre2020-09-22 15:42:46
Сервіс в принципі нормальний, але вперший раз дали меншу суму, ніж просив, а другий раз взагалі відмовили, причина так і не зрозумів
Манівео
23 вересня 2020, 13:20
Доброго дня!

Дякуємо, що повідомили нас про це – на жаль, іноді система справді може відмовити у видачі коштів клієнту з гарною кредитною історією. Це відбувається вкрай рідко, до того ж ми постійно вдосконалюємо наш алгоритм, тому в разі помилкової відмови варто про всяк випадок перевірити внесені дані та подати нову заявку пізніше.

З повагою,
moneyveo.ua
Советую!
5/5
Alena52020-09-21 22:04:44
С данной компанией очень давно, никогда не подводили. Всегда хорошие промокоды, индивидуальные скидки!
Расскажу почему нравится данная компания… Никогда у меня не было просрочек, а если не могла вовремя погасить делала пролонгацию, процент тоже становился меньше. Но у меня случилась не приведенная ситуация, я попала в больницу и не успела сделать пролонгацию. Естественно процент рос. Спасибо данной компании, что не было грубых звонков, угроз, звонков родным… Наоборот все было очень лояльно и компетентно! Я всегда брала трубку и перезванивала сама, потому что передивала. В итоге компания мне предложила списать часть процентов, за что им большое спасибо! Я погасила свой займ полностью. Таких МФО очень мало, спасибо сотрудникам компании и руководству! Успехов вам и процветания! Советую!
Манівео
22 вересня 2020, 13:55
Алёна, добрый день!

Спасибо за хоргоший отзыв! Всегда рады вам помочь! Желаем вам много здоровья! :)

С уваженнием,
moneyveo.ua
Сто раз помоги, забудут, один раз откажи запомнят.
2/5
Rondell2020-09-21 20:13:31
Решил написать правдивый отзыв о манивео, приступим.
Манивео довольно лояльное мфо в плане кредитов, мой первый в жизни микрозайм я сделал именно у них. Мой уровень лояльности рос, и в месте с займами которые постоянно были у них, росли и проценты которые я им выплачивал, прошло более года как я с вами сотрудничал но последний случай очень разачаровал меня, и полностью поменял отношение к вам ребята.
В моей жизни случился переломный момент, когда мне стало трудно со всем справляться по этому обратился к вам за помощью в надежде что вы сможете сделать реконструкцию долга, дать кредитные каникулы, или хотя бы отсрочить срок выплаты, но вот что вы мне ответили…
Позвонил я заранее сказал про свои трудности, вы лояльно ответели мол «позвоните на первый день просрочки, и может что то придумаем»
Прозвонил… Девушка с грубым голосом «Слушаю», обьяснил ей проблему, что услышал в ответ «У вас 3 для на ДОБРОВОЛЬНОЕ погашения долга»
Добровольное? Спасибо.
Я пролонгировал долг, занял в другом месте, мне сделали небольшую скидку по оплате процентов, за это спасибо, но уважаемые манивео, после того как я разберусь со своими долгами, больше в вашей компании не возьму ни копейки, и уж тем более не посоветую друзьям, у вас нет нечего человечного и ваш оператор это наглядно показал, ребята если вы так относитесь к постоянным клиентам, то о чем можно вообще говорить?

С уважением ваш БЫВШИЙ клиент.
Манівео
22 вересня 2020, 13:54
Добрый день!

Спасибо за отзыв! Сожалеем, что у вас возникли сложности при работе с нашим сервисом.

Нам жаль, что вы попали в неприятную ситуацию с денежными поступлениями.

Будем признательны, если поможете нам разобраться в этой ситуации. Напишите, пожалуйста, на quality@moneyveo.ua, мы обязательно найдем решение, которое удовлетворит обе стороны.

С уважением,
moneyveo.ua
Ответил на вопросы Монивео!
3/5
playgamestudio2020-09-18 16:47:54
Монивео проводил опрос своих клиентов, в первую очередь их интересовало, почему клиенты перестают пользоваться услугами МФО?! Отвечу коротко и доступно:
соперничать с банковскими кредитами можно только предоставляя более Доступные кредиты:
-с меньшей процентной ставкой(как это делается в цивилизованных странах),
-с лучшими условиями их погашения.(и всё, клиент Ваш)
Что же касается рисков, которым подвержены МФО, так Вы же сами создаёте такие условия, что кредиты
выгодны только аферистам и кидалам, уж им то всё равно под какие проценты и на какие сроки, всё равно
не отдавать! Я думаю стоит задуматься над концепцией создания VIP зоны для постоянных и надёжных
клиентов! Сразу же появится прослойка желающих находиться в этой зоне.
А вообщем то в линейке МФО, Монивео одни из лучших, но в условиях «скорой помощи», быстро, но дорого!
С уважением Александр.
Манівео
22 вересня 2020, 13:52
Добрый день!

Спасибо за ваш отзыв. Нам очень важно слышать обратную связь от наших клиентов.

С уважением,
moneyveo.ua
Просрочка в манивео
1/5
Hgjjvd2020-09-17 12:28:40
Брала кредит 3100, заплатила за пролонгацию 1000, а они все равно начислили проценты. Продали кредит талиону и теперь звонят и достают всех родственников и соседей, и требуют заплатить долг мою мать. Категорически НЕ рекомендую брать деньги в этой шарашкиной конторе
Бан
Манівео
17 вересня 2020, 13:33
Добрый день!

Спасибо за отзыв! Сожалеем, что у вас возникли сложности при работе с нашим сервисом.

Напишите, пожалуйста, на quality@moneyveo.ua, мы обязательно все проверим и проясним.

С уважением,
moneyveo.ua

Умови отримання кредиту Манівео

Сума при першому кредитівід 100 до 17000 грн
Сума при повторних кредитахвід 100 до 30000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 1 до 30 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0.01% в день
Комісії, перший кредитСтавка розраховується від початкової суми кредиту.
Відсоткова ставка при повторних кредитах1.7% в день
Комісії, повторний кредитСтавка розраховується від початкової суми кредиту.
Термін розгляду заявкивід 2 хв.
Необхідні документиІПН, паспорт
Вікові обмеження18-90 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка

Переваги кредиту від Манівео

Оформлення кредиту онлайн за кілька хвилин
Мінімальний пакет документів
Миттєве перерахування грошей на рахунок
Прозорі умови кредитування.
Відсутність прихованих платежів і комісій
Прийняття рішення по кредиту цілодобовр

Як отримати кредит в Манівео

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит Манівео

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали Приватбанку
 4. Через відділення банків-партнерів
 5. Через термінали самообслуговування

Мікрокредитна організація Манівео - як взяти кредит в Україні, якщо терміново потрібні гроші

Кожна людина хоча б раз у житті стикалася з ситуацією, коли гроші потрібні терміново. Якщо звичайні банки відмовили в кредиті, а знайомих і друзів, у яких можна позичити гроші до зарплати, не залишилося - зверніться в МФО. Одна з найбільш великих кредитних компаній на території України - Манівео - вона здійснює роботу з 2013 року. Звернувшись в сервіс, клієнт може отримати необхідну суму позики цілодобово на абсолютно прозорих умовах за адекватною процентною ставкою.

Компанія дбає про своїх клієнтів, тому пропонує вигідні умови для сумлінних позичальників. Нові клієнти можуть розраховувати практично на безкоштовну першу позику до 5 000 гривень за ставкою 0,01% в день.

Умови для позичальників в Манивео

Мінімальна сума, грн. 50
Максимальна сума, грн.

15 000 - для постійних клієнтів

5 000 - при першому зверненні

Термін кредитування від 1 до 30 днів
Відсоткова ставка від 0,01 % в день

💳 Переваги та недоліки звернення

Чому для отримання кредиту варто звернутися саме в Манівео? У числі причин:

 1. Компанія працює на ринку вже більше 5 років, пропонуючи клієнтам вигідні умови. Манівео є лідером на ринку мікрокредитування України.
 2. МФО схвалює 9 з 10 вхідних заявок. Отримати кредит просто - позичальнику знадобиться лише доступ в інтернет, мобільний пристрій або персональний комп'ютер.
 3. Всі заявки обробляються в цілодобовому режимі - клієнт може розраховувати на отримання коштів на банківську карту навіть вночі без перерв і вихідних.
 4. МФО Moneyveo не передає персональні дані клієнта третім особам і гарантує повну конфіденційність.
 5. Для того щоб оформити заявку, необхідні тільки дані паспорта, індивідуальний номер платника податків.
 6. Для отримання мікрокредиту не потрібно надавати довідки з місця роботи та про щомісячний дохід.
 7. Отримати кредит можна без застави та поручителів.
 8. Компанія надає мікропозики навіть позичальникам з незадовільною кредитною історією.
 9. Умови кредитування повністю прозорі. Договір укладається відповідно до законодавства України. Всі дані, зазначені в ньому є достовірними. Клієнт може не турбуватися про приховані відсотки і комісії.
 10. Не має значення місце реєстрації та проживання позичальника. Позика надається всім жителям України незалежно від регіону.
 11. Вигідна процентна ставка - від 0,01% в день.

Серед недоліків:

Позика надається виключно на банківську карту позичальника. В даний час немає можливості отримати кошти готівкою, тому що Манівео здійснює роботу повністю через інтернет.

💳 Як зареєструватися і взяти кредит в Moneyveo - покрокова інструкція

Для того щоб оформити кредит онлайн, клієнтові необхідно здійснити перехід на офіційний сайт компанії.

Далі буде потрібно:

1. Звернутися до кредитного калькулятора на головній сторінці - визначте бажану суму кредиту, термін надання позики. Система автоматично розрахує суму відсотків і відобразить інформацію на екрані. Якщо умови кредитування вас влаштовують - приступайте до реєстрації: для цього зверніться до кнопки "Оформити кредит".Манивео

2. Після натискання на кнопку "Отримати кредит" ви перейдіть на сторінку реєстрації. Клієнту буде потрібно заповнити анкету з персональними даними. Зверніть увагу: вказувати необхідно тільки достовірні і актуальні відомості - система проведе перевірку автоматично, в разі вказівки неправдивих відомостей в отриманні кредиту в Манівео може бути відмовлено.

Вкажіть:

Особисті дані - прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, пароль, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Система також потребують задати секретне питання і погодитися з умовами угоди. Після заповнення полів перейдіть до наступного кроку за допомогою кнопки "Продовжити".кредит манивео

Соціальну інформацію: відомості про сімейний стан, наявність дітей, освіті. На даному етапі також буде потрібно вказати дані українського паспорта та ІПН.займ манивео

Адреса - вкажіть інформацію про місце прописки і поточноме місце перебування.

Працевлаштування - введіть дані про місце офіційного працевлаштування, вкажіть рівень заробітної плати і іншу інформацію, запитувану системою.

3. Наступний етап - прив'язка банківської карти до аккаунту. Клієнту необхідно верифікувати свою карту. Це здійснюється з метою ідентифікації користувача і запобігання дій шахраїв. У вікні необхідно ввести номер картки, термін дії, ім'я та прізвище власника, а також вказати CVV-код (3 числа на зворотному боці). Система автоматично спише незначну суму до 1 гривні. Розмір списаних з карти коштів клієнту потрібно вказати в спеціальному вікні.

Дізнатися суму списання можна декількома способами:

 • через мобільний додаток банку;
 • за допомогою СМС-повідомлення, якщо підключений мобільний банк;
 • шляхом дзвінка на гарячу лінію банку - будьте готові надати інформацію про себе, а також назвати кодове слово.

Зверніть увагу: банківська карта, що вказується при ідентифікації, в обов'язковому порядку повинна бути іменна, інакше заявка буде відхилена. Претендувати на отримання кредиту в Манівео також не вийде, якщо ім'я позичальника та ім'я власника картки не збігаються.

4. Після введення відомостей про банківську карту потрібно відправити заявку на розгляд шляхом натиснення відповідної кнопки. Зазвичай процес розгляду реєстраційної анкети становить 2 хвилини. Інформація про схвалення заявки або відмову у видачі кредиту в Манівео буде представлена ​​на екрані. Також клієнт отримає СМС-повідомлення і лист на електронну пошту.

5. Уважно ознайомтеся з умовами кредитного договору, висланого на електронну пошту: якщо вони повністю влаштовують, переходите до етапу підтвердження отримання кредиту і виведенню коштів - гроші надійдуть миттєво. У рідкісних випадках можуть спостерігатися невеликі затримки.

💳 Як повернути мікрокредит в Манівео?

МФО Манівео пропонує позичальникам кілька способів повернення коштів:

 1. З використанням особистого кабінету - оплатити кредит можна без комісії з використанням прив'язаною карти. Якщо позичальник планує внести оплату заборгованості через іншу картку, її потрібно також ідентифікувати в системі.
 2. На сайті Манівео без входу в кабінет - для оплати на головній странцу необхідно звернутися до опції "Оплата без авторизації". Позичальнику потрібно вказати номер телефону, код, після чого ввести відповідні дані в форму для оплати. Зверніть увагу: внести таким способом можна суму до 4 999 гривень.
 3. З використанням сервісів онлайн-платежів - iPay.ua EasyPay, PayHub, Portmone.com, MyPay.
 4. Через особистий кабінет будь-якого банку за реквізитами компанії Манівео.
 5. Через офіс будь-якого банку, що працює на території України з зазначенням реквізитів МФО Moneyveo.
 6. З використанням електронних терміналів для оплати.

💳 Умови пролонгації позики в Манівео

Якщо клієнт з певних причин не може вчасно внести суму боргу, компанія Манівео завжди готова піти назустріч і запропонувати пролонгацію. Нові позичальники можуть розраховувати на перенесення дати платежу не більше ніж на 30 днів. Постійні клієнти можуть розраховувати на більш низький розмір ставки, яка встановлюється індивідуально відповідно до чинної програми лояльності. Умови стандартні - процентна ставка складе 1,7% в день. Кредит в Манівео можна пролонгувати кілька разів.

Є кілька способів пролонгації позики:

 • Через особистий кабінет на сайті Манівео - користувачеві буде потрібно оплатити тільки суму нарахованих відсотків на даний момент, після чого пролонгація стане доступна.
 • Самостійно через термінали самообслуговування - пролонгація буде оформлена автоматично після сплати нарахованих на поточну дату відсотків.
 • За телефоном гарячої лінії.

Зверніть увагу: завжди краще звернутися до пролонгації, ніж зовсім не вносити платежі: по-перше, ви рятуєтеся від сплати штрафів та пені, по-друге, не зіпсуєте свою кредитну історію. Пам'ятайте - навіть невеликі прострочення по мікропозиках можуть стати причиною для відмови в звичайному банку при оформленні стандартного кредиту.

Що буде, якщо не виплатити кредит вчасно?

Якщо клієнт не вніс суму боргу протягом трьох днів після закінчення терміну договору, компанія Манівео буде щодня нараховувати недобросовісному позичальнику 3% від суми боргу:

 • 1,7% - стандартна щоденна процентна ставка;
 • 1,3% - розмір пені.

Нарахування відсотків здійснюється протягом 80 днів після закінчення терміну кредитного договору, після чого в разі невнесення платежу компанія може приступити до стягнення заборгованості в судовому порядку або передати борг третім особам.

Діючі програми лояльності

Сьогодні МФО Moneyveo пропонує клієнтам наступні програми лояльності:

 1. "Приведи друга" - діючі клієнти можуть відправити запрошення в сервіс і отримати на свій рахунок 150 гривень за кожного друга, який пройде реєстрацію і візьме кредит.
 2. "Кредит під 0,01%" - пропозиція для нових позичальників, що дозволяє значно заощадити на відсотках.
 3. "EnotCoin" - отримуйте еноткоіни - умовну валюту компанії Манівео за різні дії в особистому кабінеті і соціальних мережах, обмінюйте їх на знижку за сумою відсотків.

Що робити, якщо МФО Манівео відмовила в отриманні кредиту?

Якщо компанія відмовила в отриманні кредиту, можливо, позичальник перебуває в чорному списку кредитних організацій України. Таке буває, коли потенційний клієнт має занадто велику кількість прострочень і інших непогашених зобов'язань. Рішення тут тільки одне - погасити частину кредитів і звернутися за мікрокредитом знову.

Іноді відмова надходить через некоректно введених і недостовірних даних - перевірте всі заповнені поля анкети і спробуйте ще раз.

Відгуки клієнтів

За весь час роботи компанія Манівео збирає позитивні відгуки від мешканців багатьох регіонів України. Позичальники відзначають простоту отримання кредиту, широкий перелік способів погашення боргу, зручну пролонгацію і лояльність співробітників. Вище ви можете ознайомитися з реальними відгуками про роботу МФО.