Мінфін - Курси валют України

Встановити

Умови отримання кредиту Манівео

СтавкаТермінСума
Перший0.01% в деньвід 1 до 30 днів до 17000 грн
Повторний1.98% в деньдо 30 днів до 22000 грн
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 97.75 / 100

Moneyveo (Манівео) — один з найбільших українських сервісів онлайн-кредитування, який надає швидку фінансову допомогу 24/7, без особистих візитів в офіси і довгих очікувань.

Компанія ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога» (код ЄДРПОУ: 38569246) з'явилася в 2013 році, поклавши початок розвитку галузі «кредити в інтернеті» в Україні.

Свідоцтво про реєстрацію: ІК № 105 від 21.03.2013 р.

Ліцензії: У компанії є діюча безстрокова ліцензія Нацкомфінпослуг на надання коштів в позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 14.05.2015 р (переоформлена 26.01.2017 р)

Акціонери: 90% капіталу компанії ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога» належить нерезиденту, а саме Приватному ТОВ «Манівео Холдинг Б.В.», при цьому 10% акцій належить АТ «Закритий недиверсифікований венчурний фонд «Кайлас».

Директор: Андронікова Альона Олександрівна.

У травні 2021 року Moneyveo отримала 5 нагород на FinAwards 2021: https://minfin.com.ua/ua/2021/05/26/65438954/, в тому числі золото і перемогу в 4-х номінаціях:

— Найкраща МФО онлайн

— Найкраща МФО за якістю обслуговування клієнтів

— Передові технології та інновації

— Найкращий СЕО фінансового сектора — Альона Андронікова,

а також срібло в номінації «Найкращий керівник маркетингу. Вибір експертів» — Максим Параска.

Переваги Moneyveo:

— цілодобова робота сервісу 24/7;

— оперативне прийняття рішення (всього за 8 хвилин) і миттєве перерахування грошей на карту;

— відсутність прихованих платежів і додаткових комісій;

— лояльне значення вікового критерію для позичальників (до 90 років);

— можливість отримання кредиту без довідок, застав і поручителів;

— наявність опції дострокового погашення;

— можливість пролонгації заборгованості;

— наявність грейс-періоду — додаткових 3 днів на погашення позики;

— програма лояльності, знижки та акції;

— партнерська програма;

— захист персональних даних, наявність SSL сертифікату;

— можливість авторизації на сайті через акаунти соц. мереж.

Недоліки Moneyveo:

— сувора політика стягнення боргу в разі прострочення і великий % штрафу, передача заборгованостей колекторам;

— на сайті не зазначено інформацію про ліцензію компанії;

— процентна ставка на другий і наступний кредити набагато вище, ніж на перший;

— на сайті сервісу та сторінці в Фейсбук розміщена різна інформація про максимальну суму першого кредиту.

Умови кредитування в Манівео:

— максимальна сума першого кредиту — до 10 тисяч гривень, наступних — до 22 000 грн (в рамках кредиту Comfort — до 30 000 грн);

— вік позичальника від 18 до 90 років;

— термін користування кредитними коштами від 1 до 30 календарних днів;

— наявність паспорта громадянина України та довідки ІПН;

— активний мобільний телефон та е-мейл;

— банківська карта Visa або MasterCard із залишком не менше 1 грн.

Як взяти позику в Moneyveo?

— За допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту потрібно вибрати суму і термін кредитування, після чого натиснути опцію «Отримати кредит».

— Оформити заявку і заповнити анкету, правильно вказавши всі запитувані дані.

— Верифікувати свою банківську карту в сервісі. При цьому на карті буде заблокована випадкова сума до 1 грн, яку потрібно вказати в якості перевірочного коду. Дізнатися про розмір такої суми можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС (якщо у вас підключена дана послуга) або зателефонувавши на номер гарячої лінії банку, який випустив картку. При цьому гроші не знімаються з рахунку — незабаром сума буде автоматично розблокована.

— Після верифікації картки і обробки заявки через кілька хвилин перевірити СМС та email, куди має надійти повідомлення з рішенням по кредиту.

— Ознайомитися з кредитним договором у разі, якщо заявка була схвалена. Це можна зробити в Особистому кабінеті або перейшовши за посиланням в отриманому на email листі від компанії. Гроші будуть перераховані на картку тільки в тому випадку, якщо ви погодитеся з умовами договору.

Як погасити кредит Moneyveo?

— онлайн на сайті сервісу: — через Особистий кабінет; — використовуючи опцію «Оплатити без авторизації», яка доступна в розділі «Оплата кредиту без авторизації на сайті».

— онлайн в інтернеті: — через сервіси онлайн-платежів, такі як iPay.ua, Portmone.com, MyPay, EasyPay, PayHub; — за допомогою «Мобільні гроші» від Київстар; — через інтернет-банкінг

— офлайн: — у відділенні банку; — через термінали самообслуговування, в тому числі ПриватБанку, 24nonStop, EasyPay, City24, iBox, 2click, E-PAY, ФК «Система» і «Квітка».

Програма лояльності:

— Є програма лояльності для постійних клієнтів, яка дає можливість усім клієнтам Moneyveo в процесі користування кредитами накопичувати бали. Надалі ці бали автоматично трансформуються в знижку на стандартну процентну ставку в сервісі. Чим більше балів накопичить користувач, тим більшу знижку він зможе отримати, але тільки в разі дотримання фінансової дисципліни та своєчасного погашення попередніх позик.

— Партнерська програма «Приведи друга».

— Проводяться акції, розіграші призів.

Головний офіс:01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15-Б, 1 поверх
Графік роботи:
socialsocialsocial
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 1125

1/5
Qazwsx3212021-11-28 12:03:08
Звертався перед плановим погашенням в зв'язку з тяжкою ситуацією з проханням реструктуризації ( сказали зверніться в останній день — звертався відповіли: «потрібно зачекати 1дня протерміновки) Звернувся при протермінуванні, якого ж самі сказали зачекати, кажуть :»Вам нараховується в день 700грн й кредит вже не 22000 а 52000грн. Потрібно було звертатися до протерміновки!!! Жах як дурять!!!
1/5
nehrims79042021-11-27 10:40:16
Брал в первый раз займ и погасил вовремя даже раньше срока. Когда через время подал заявку на не большую сумму сразу отказ, сотрудники в чате отвечают как роботы и ничего не делают для того чтобы разрешить ситуацию. В общем для них не важно вовремя ты погасил или нет откажут хоть через три дня хоть через месяц. Не дорожат клиентами и не пытаются помочь. Оценка ужасно!
1/5
yulia6062021-11-26 21:29:46
На данный момент в МФО moneyveo действует акция пригласи друга, он возьмёт кредит, и вам обоим выплатят по 350 грн в течении 3-х робочих дней. Меня пригласил мой знакомый. Зарегестрировалась, но выплата так и не пришла (за исключением друга). Написав в тех поддержку, узнали, что т.к. я отказалась от первого кредита (не закончила оформление) мне не полагается выплата.
На своём опыте я знаю, если сделка не была закрыта, значит она не произошла. Соответсвенно, если первый кредит не был оформлен до конца и не было произведено выплаты кредита, значит его и не было. С этого можно сделать вывод, что с моей стороны были соблюдены все пункты сделки.
Напрашивается вопрос проблема в составлении и исполнении правил партнерской программы, или moneyveo искусственно задерживает выплаты?
1/5
Olgaa12342021-11-25 21:36:34
Брала кредит в манивео, все заплатила, кредит закрыла. Свой номер не оставляла нигде, кроме манивео. В итоге звонили и писали десятки кредитных организаций ежедневно, задолбали так, что пришлось номер менять. До сих пор жалею, что указала свой номер. Больше никогда связываться не буду.
Манівео
26 листопада 2021, 8:39
Добрый день, Ольга!

Наша компания работает в рамках закона и ни в коем случае не передает конфиденциальную информацию своих клиентов третьим лицам. Чтобы избежать нежелательных звонков от других компаний, рекомендуем проверить настройки конфиденциальности на вашем устройстве.

С уважением,
moneyveo.ua
1/5
Vadim15892021-11-24 18:21:04
На данный момент в конторе moneyveo действует акция пригласи друга пусть он возьмёт кредит и вам обоим выплатят по 350 грн в течении 3х робочих дней. Я пригласил 2 друзей и оформил заявку на получение зредств на выходных. Раньше я участвовал в таких же акциях от moneyveo и от момента заявки на выплату до момента получения средств значок денег был желтым но в понедельник я увидел что он с желтого стал красным написав в тех поддержку и мне сказали всё хорошо подождите до среды. Написав в среду в тех поддежку после того как 2 моих друга получили по 350 грн мне сказали что я не получил выплаты в связи с не верифицированной картой ( хотя как написала тех поддержка что проблем с этим в понедельник небыло) и сказали ждать ещё 3 робочих дня. Выводов несколько или у них плохая тех поддержка или просто moneyveo задерживает искуственно выплаты.
Манівео
25 листопада 2021, 10:09
Добрый день!

Мы сожалеем, что у вас был негативный опыт – очевидно, произошло недоразумение. Будем признательны, если поможете нам разобраться в этой ситуации. Напишите, пожалуйста, на quality@moneyveo.ua, наши специалисты обязательно помогут вам в решении этого вопроса.

С уважением,
moneyveo.ua
2/5
Natali14062021-11-24 12:28:49
Брала как-то займ, реально нужно было отдала вовремя. С того момента пошли смс и звонки, ну сказала что не нуждаюсь, зачем доставать.На Вас жаловаться уже нужно
Манівео
25 листопада 2021, 10:12
Добрый день!

Извините за доставленные неудобства. Напишите, пожалуйста, на quality@moneyveo.ua, наши специалисты удалят ваш контакт из базы.

С уважением,
moneyveo.ua
1/5
Qazwsx3212021-11-23 09:48:08
оброго вечора!
Олег, на 22.11.2021 року, у Вас 4 день простроченої заборгованості, сума боргу 47 337,70 грн.,(брав 22000) кожен день нараховуються відсотки за користування коштами компанії у розмірі — 655,56 грн. (Це за 1 день !!!)Компанія «Moneyveo» готова піти Вам на зустріч і списати частину боргу. Сплатіть 32 880 грн. до 16:00 23.11.2021 р.(це при тому, що неодноразово звертався про реструктуризацію, нехочуть чути !!!!) та обов'язково проінформуйте про внесення платежу. Товариство зобов'язується анулювати залишок заборгованості і гарантує відсутність фінансових та інших претензій за Кредитним договором. Дана пропозиція лімітована по часу, тому продовженню не підлягає. У разі відсутності сплати боргу для закриття кредиту, компанія змушена передати інформацію до БКІ, також до вас будуть застосовані методи примусового стягнення боргу згідно законодавства.
НЕ БЕРІТЬ НІКОЛИ!!!
1/5
Hassareene2021-11-19 14:43:31
18.11.2021 я закрыла кредит в этой организации. Спустя полтора часа после закрытия кредита и блокировки аккаунта мне начал поступать телефонный спам от всех микрокредитных шарашек, которые только есть в Украине.
Так как в этот период свои персональные данные, т.е. номер телефона я нигде более не размещала, то, очевидно, что данные слили из Манивео.
Таким образом данная организация передает данные пользователей третьим лицам без очевидного и явно высказанного согласия пользователя. что нарушает закон Украины о защите персональных данных.
Или по-простому — НЕ РЕКОМЕНДУЮ иметь с ними дело. Задолбают спамом и попадете на огромные деньги рассылая требования удалить номер из спам-баз и прочего.
Манівео
22 листопада 2021, 10:03
Добрый день!

Наша компания работает в рамках закона и ни в коем случае не передает конфиденциальную информацию своих клиентов третьим лицам. Чтобы избежать нежелательных звонков от других компаний, рекомендуем проверить настройки конфиденциальности на вашем устройстве.

С уважением,
moneyveo.ua
1/5
06608535432021-11-16 14:48:14
Попала в лікарню зателефонувала і сказала що немаю можливості пролангувати даний кредит чи є якісь ще варіанти, сказали що або пролангую або буде прострочка. Поки вийшла з лікарні сума вітцотку перевищила тіло кредиту!
Манівео
17 листопада 2021, 9:57
Доброго дня!

Нам шкода, що у вас виникли проблеми зі здоров'ям. Будь ласка, напишіть нам на quality@moneyveo.ua, ми обов'язково знайдемо рішення, яке задовольнить обидві сторони.

З повагою,
moneyveo.ua
1/5
Qazwsx3212021-11-16 10:52:33
Брав кредит неодноразово (більше 10 разів) й пролонговував при незмозі оплатити в цій конторі, але коли брав останній раз (точно вже останній після даного інциденту) то сума пролонгації збільшилася вдвічі — причина кажуть вам нарахували іншу відсоткову ставку після першої пролонгації, тобто збільшили з 3000грн до 7000грн за місяць. Даних коштів немаю, дзвоню прошу надати якийсь вихід — кажуть або платіть відтепер 7000грн й подовжуйте, або ждіть протерміновки й тоді нарахуємо ще 30000грн й тоді можливо реструктуризація.
Манівео
16 листопада 2021, 12:13
Доброго дня!

Нам шкода, що у вас був негативний досвід — очевидно, сталося непорозуміння: співробітники Moneyveo завжди спілкуються і діють відповідно до законодавства України. Будемо вдячні, якщо допоможете нам розібратися в цій ситуації. Будь ласка, напишіть нам на quality@moneyveo.ua, ми обов'язково знайдемо рішення, яке задовольнить обидві сторони.

З повагою,
moneyveo.ua

Умови отримання кредиту Манівео

Сума при першому кредитідо 17000 грн
Сума при повторних кредитахдо 22000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 1 до 30 днів
Термін кредитування при повторній позицідо 30 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0.01% в день
Комісії, перший кредитСтавка розраховується від початкової суми кредиту.
Відсоткова ставка при повторних кредитах1.98% в день
Комісії, повторний кредитСтавка розраховується від початкової суми кредиту.
Термін розгляду заявкивід 30 сек.
Необхідні документиІПН, паспорт
Вікові обмеження18-90 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка

Переваги кредиту від Манівео

Оформлення кредиту онлайн за кілька хвилин
Мінімальний пакет документів
Миттєве перерахування грошей на рахунок
Прозорі умови кредитування
Відсутність прихованих платежів і комісій
Програма «Рівні лояльності» для постійних клієнтів та VIP Club на шостому рівні
Нові клієнти по продукту Comfort можуть брати гроші на 42 дня без%!
Прийняття рішення по кредиту цілодобово

Як отримати кредит в Манівео

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит Манівео

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали Приватбанку
 4. Через відділення банків-партнерів
 5. Через термінали самообслуговування

Мікрокредитна організація Манівео - як взяти кредит в Україні, якщо терміново потрібні гроші

Кожна людина хоча б раз у житті стикалася з ситуацією, коли гроші потрібні терміново. Якщо звичайні банки відмовили в кредиті, а знайомих і друзів, у яких можна позичити гроші до зарплати, не залишилося - зверніться в МФО. Одна з найбільш великих кредитних компаній на території України - Манівео - вона здійснює роботу з 2013 року. Звернувшись в сервіс, клієнт може отримати необхідну суму позики цілодобово на абсолютно прозорих умовах за адекватною процентною ставкою.

Компанія дбає про своїх клієнтів, тому пропонує вигідні умови для сумлінних позичальників. Нові клієнти можуть розраховувати практично на безкоштовну першу позику до 5 000 гривень за ставкою 0,01% в день.

Умови для позичальників в Манивео

Мінімальна сума, грн. 50
Максимальна сума, грн.

15 000 - для постійних клієнтів

5 000 - при першому зверненні

Термін кредитування від 1 до 30 днів
Відсоткова ставка від 0,01 % в день

💳 Переваги та недоліки звернення

Чому для отримання кредиту варто звернутися саме в Манівео? У числі причин:

 1. Компанія працює на ринку вже більше 5 років, пропонуючи клієнтам вигідні умови. Манівео є лідером на ринку мікрокредитування України.
 2. МФО схвалює 9 з 10 вхідних заявок. Отримати кредит просто - позичальнику знадобиться лише доступ в інтернет, мобільний пристрій або персональний комп'ютер.
 3. Всі заявки обробляються в цілодобовому режимі - клієнт може розраховувати на отримання коштів на банківську карту навіть вночі без перерв і вихідних.
 4. МФО Moneyveo не передає персональні дані клієнта третім особам і гарантує повну конфіденційність.
 5. Для того щоб оформити заявку, необхідні тільки дані паспорта, індивідуальний номер платника податків.
 6. Для отримання мікрокредиту не потрібно надавати довідки з місця роботи та про щомісячний дохід.
 7. Отримати кредит можна без застави та поручителів.
 8. Компанія надає мікропозики навіть позичальникам з незадовільною кредитною історією.
 9. Умови кредитування повністю прозорі. Договір укладається відповідно до законодавства України. Всі дані, зазначені в ньому є достовірними. Клієнт може не турбуватися про приховані відсотки і комісії.
 10. Не має значення місце реєстрації та проживання позичальника. Позика надається всім жителям України незалежно від регіону.
 11. Вигідна процентна ставка - від 0,01% в день.

Серед недоліків:

Позика надається виключно на банківську карту позичальника. В даний час немає можливості отримати кошти готівкою, тому що Манівео здійснює роботу повністю через інтернет.

💳 Як зареєструватися і взяти кредит в Moneyveo - покрокова інструкція

Для того щоб оформити кредит онлайн, клієнтові необхідно здійснити перехід на офіційний сайт компанії.

Далі буде потрібно:

1. Звернутися до кредитного калькулятора на головній сторінці - визначте бажану суму кредиту, термін надання позики. Система автоматично розрахує суму відсотків і відобразить інформацію на екрані. Якщо умови кредитування вас влаштовують - приступайте до реєстрації: для цього зверніться до кнопки "Оформити кредит".Манивео

2. Після натискання на кнопку "Отримати кредит" ви перейдіть на сторінку реєстрації. Клієнту буде потрібно заповнити анкету з персональними даними. Зверніть увагу: вказувати необхідно тільки достовірні і актуальні відомості - система проведе перевірку автоматично, в разі вказівки неправдивих відомостей в отриманні кредиту в Манівео може бути відмовлено.

Вкажіть:

Особисті дані - прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, пароль, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Система також потребують задати секретне питання і погодитися з умовами угоди. Після заповнення полів перейдіть до наступного кроку за допомогою кнопки "Продовжити".кредит манивео

Соціальну інформацію: відомості про сімейний стан, наявність дітей, освіті. На даному етапі також буде потрібно вказати дані українського паспорта та ІПН.займ манивео

Адреса - вкажіть інформацію про місце прописки і поточноме місце перебування.

Працевлаштування - введіть дані про місце офіційного працевлаштування, вкажіть рівень заробітної плати і іншу інформацію, запитувану системою.

3. Наступний етап - прив'язка банківської карти до аккаунту. Клієнту необхідно верифікувати свою карту. Це здійснюється з метою ідентифікації користувача і запобігання дій шахраїв. У вікні необхідно ввести номер картки, термін дії, ім'я та прізвище власника, а також вказати CVV-код (3 числа на зворотному боці). Система автоматично спише незначну суму до 1 гривні. Розмір списаних з карти коштів клієнту потрібно вказати в спеціальному вікні.

Дізнатися суму списання можна декількома способами:

 • через мобільний додаток банку;
 • за допомогою СМС-повідомлення, якщо підключений мобільний банк;
 • шляхом дзвінка на гарячу лінію банку - будьте готові надати інформацію про себе, а також назвати кодове слово.

Зверніть увагу: банківська карта, що вказується при ідентифікації, в обов'язковому порядку повинна бути іменна, інакше заявка буде відхилена. Претендувати на отримання кредиту в Манівео також не вийде, якщо ім'я позичальника та ім'я власника картки не збігаються.

4. Після введення відомостей про банківську карту потрібно відправити заявку на розгляд шляхом натиснення відповідної кнопки. Зазвичай процес розгляду реєстраційної анкети становить 2 хвилини. Інформація про схвалення заявки або відмову у видачі кредиту в Манівео буде представлена ​​на екрані. Також клієнт отримає СМС-повідомлення і лист на електронну пошту.

5. Уважно ознайомтеся з умовами кредитного договору, висланого на електронну пошту: якщо вони повністю влаштовують, переходите до етапу підтвердження отримання кредиту і виведенню коштів - гроші надійдуть миттєво. У рідкісних випадках можуть спостерігатися невеликі затримки.

💳 Як повернути мікрокредит в Манівео?

МФО Манівео пропонує позичальникам кілька способів повернення коштів:

 1. З використанням особистого кабінету - оплатити кредит можна без комісії з використанням прив'язаною карти. Якщо позичальник планує внести оплату заборгованості через іншу картку, її потрібно також ідентифікувати в системі.
 2. На сайті Манівео без входу в кабінет - для оплати на головній странцу необхідно звернутися до опції "Оплата без авторизації". Позичальнику потрібно вказати номер телефону, код, після чого ввести відповідні дані в форму для оплати. Зверніть увагу: внести таким способом можна суму до 4 999 гривень.
 3. З використанням сервісів онлайн-платежів - iPay.ua EasyPay, PayHub, Portmone.com, MyPay.
 4. Через особистий кабінет будь-якого банку за реквізитами компанії Манівео.
 5. Через офіс будь-якого банку, що працює на території України з зазначенням реквізитів МФО Moneyveo.
 6. З використанням електронних терміналів для оплати.

💳 Умови пролонгації позики в Манівео

Якщо клієнт з певних причин не може вчасно внести суму боргу, компанія Манівео завжди готова піти назустріч і запропонувати пролонгацію. Нові позичальники можуть розраховувати на перенесення дати платежу не більше ніж на 30 днів. Постійні клієнти можуть розраховувати на більш низький розмір ставки, яка встановлюється індивідуально відповідно до чинної програми лояльності. Умови стандартні - процентна ставка складе 1,7% в день. Кредит в Манівео можна пролонгувати кілька разів.

Є кілька способів пролонгації позики:

 • Через особистий кабінет на сайті Манівео - користувачеві буде потрібно оплатити тільки суму нарахованих відсотків на даний момент, після чого пролонгація стане доступна.
 • Самостійно через термінали самообслуговування - пролонгація буде оформлена автоматично після сплати нарахованих на поточну дату відсотків.
 • За телефоном гарячої лінії.

Зверніть увагу: завжди краще звернутися до пролонгації, ніж зовсім не вносити платежі: по-перше, ви рятуєтеся від сплати штрафів та пені, по-друге, не зіпсуєте свою кредитну історію. Пам'ятайте - навіть невеликі прострочення по мікропозиках можуть стати причиною для відмови в звичайному банку при оформленні стандартного кредиту.

Що буде, якщо не виплатити кредит вчасно?

Якщо клієнт не вніс суму боргу протягом трьох днів після закінчення терміну договору, компанія Манівео буде щодня нараховувати недобросовісному позичальнику 3% від суми боргу:

 • 1,7% - стандартна щоденна процентна ставка;
 • 1,3% - розмір пені.

Нарахування відсотків здійснюється протягом 80 днів після закінчення терміну кредитного договору, після чого в разі невнесення платежу компанія може приступити до стягнення заборгованості в судовому порядку або передати борг третім особам.

Діючі програми лояльності

Сьогодні МФО Moneyveo пропонує клієнтам наступні програми лояльності:

 1. "Приведи друга" - діючі клієнти можуть відправити запрошення в сервіс і отримати на свій рахунок 150 гривень за кожного друга, який пройде реєстрацію і візьме кредит.
 2. "Кредит під 0,01%" - пропозиція для нових позичальників, що дозволяє значно заощадити на відсотках.
 3. "EnotCoin" - отримуйте еноткоіни - умовну валюту компанії Манівео за різні дії в особистому кабінеті і соціальних мережах, обмінюйте їх на знижку за сумою відсотків.

Що робити, якщо МФО Манівео відмовила в отриманні кредиту?

Якщо компанія відмовила в отриманні кредиту, можливо, позичальник перебуває в чорному списку кредитних організацій України. Таке буває, коли потенційний клієнт має занадто велику кількість прострочень і інших непогашених зобов'язань. Рішення тут тільки одне - погасити частину кредитів і звернутися за мікрокредитом знову.

Іноді відмова надходить через некоректно введених і недостовірних даних - перевірте всі заповнені поля анкети і спробуйте ще раз.

Відгуки клієнтів

За весь час роботи компанія Манівео збирає позитивні відгуки від мешканців багатьох регіонів України. Позичальники відзначають простоту отримання кредиту, широкий перелік способів погашення боргу, зручну пролонгацію і лояльність співробітників. Вище ви можете ознайомитися з реальними відгуками про роботу МФО.