Мінфін - Курси валют України

Встановити
Манівео

Оформлення на сторінці недоступне

Кредит в Moneyveo

Показати інші кредити

Про компанію

Рейтинг компанії: 87.62 / 100

Moneyveo (Манівео) — один з українських сервісів онлайн-кредитування, який надає фінансову допомогу 24/7, без особистих візитів в офіси та довгих очікувань.

Юридична назва: ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога» (код ЄДРПОУ 38569246). Компанія з’явилася у 2013 році, поклавши початок розвитку галузі «кредити в інтернеті» в Україні.

Свідоцтво про реєстрацію: ІК № 105 від 21.03.2013 р.

Засновник:

 • Компанія «Манівео Груп ЛТД «- 90 %;
 • АТ «Закритий Недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Кайлас» — 10 %.

Бенефіціар: Лизанець Михайло Сергійович.

Директор: Сінченко Сергій Анатолійович.

Moneyveo стала бронзовим призером FinAwards 2023 у номінації «Найкраща МФО онлайн».

У серпні 2022 року Moneyveo стала переможцем FinAwards 2022 у номінаціях: «Краща МФО онлайн»: https://minfin.com.ua/ua/2022/09/01/91427837/ та «Кращий керівник маркетингу Категорія: МФО». В цій номінації переміг Максим Параска — комерційний та маркетинг-директор Moneyveo.

Компанія також є бронзовим призером FinAwards 2022 в номінації «Краща якість обслуговування в МФО. Рекомендовано Finance.ua».

У травні 2021 року Moneyveo отримала 5 нагород на FinAwards 2021: https://minfin.com.ua/ua/2021/05/26/65438954/, в тому числі золото і перемогу в 4-х номінаціях:

— Найкраща МФО онлайн

— Найкраща МФО за якістю обслуговування клієнтів

— Передові технології та інновації

— Найкращий СЕО фінансового сектора — Альона Андронікова,

а також срібло в номінації «Найкращий керівник маркетингу. Вибір експертів» — Максим Параска.

Головний офіс:01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15-Б, 1 поверх
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 1196

2/5
Berrer2023-11-17 10:05:19
Ніколи не користувалася подібними компаніями, але життя змусило один раз до них звернутись. Що я можу сказати, людям з відмінною кредитною історіією вони кредит не дають, мене це дуже дивує. Хоча знайомий має купу боргів і без проблем оформляє ще. Незважаючи на непогані умови кредитування, вони мене розчарували((
1/5
Hannah932023-10-20 20:21:19
На гарячій лінії сидять некомпетентні співробітники. Телефонувала кілька разів, і отримала різну інформацію на одне питання. Це як??? Тому оформлювати кредит в цій Компанії бажання відпало.
1/5
Konfetka1212023-10-11 11:42:45
Хотіла оформити кредит, зателефонувала, щоб дізнатись умови. Потім передумала, але тепер мене задовбують постійними смс та дзвінками з пропозиціями. Це просто жах. Відчепіться вже від мене!!!
1/5
305994292023-09-26 10:42:50
Користувався послугами досить тривалий час. Сплачував завжди вчасно. Одного разу проплата не пройшла. Платив через EasyPay з карти Ощадбанку. Сам зв«язався з компанією. Сам звернувся в банк. Сам зв»язався з EasyPay. Отримав квитанцію від EasyPay. Сам відправив в Манівео. І почалісь звінки з Манівео накшталт коли плануєте погасити? Мало того що скористався їхніми послугами які вони мені настирно пропонували перед початком нашої співпраці. Зробив свій фінансовий внесок в розвиток Манівео. Сам розібрався в обставинах що склались з погашенням кредиту. Це ніяк не було оцінено кредитором. КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
1/5
1nik2023-09-20 08:08:29
Мій син загинув під час виконання бойових дій в тому числі за сімьї керівників манивео.
Тепер ця шарага зі своїми шістками з info@afc-ua.com, просить гроші на своє процвітання у сім'ї загиблого воїна. Це при тому, що ми з ними немали взагалі ніяких контактів. За що гинуть наші діти? Шановні ПОПРОШАЙКИ ще одне необережне повідомлення або дзвінок до нашої сім'ї, про це будуть повідомлені ті кому ви дуже будете цікаві.
5/5
Pokemon1232023-09-11 11:39:28
Пользуюсь услугами этой компании уже давно. В принципе условия норм, особенно когда срочно нужна определенная сумма, а взять негде. А касательно процентов, хотелось бы меньший, конечно.
4/5
laxin2023-08-29 14:41:57
Звісно, ця компанія одна із найбільш адекватних в цьому секгменті, бо вона розкручена. Однак відсотки за кредит все ще страшні і віддати за цю послугу доведеться багато…
1/5
marina93752023-08-28 18:07:02
Оператор Євгеній не дає навіть слова сказати, хамить, розмовляє дуже грубо…вимагає сплати коштів зараз в цю ж хвилину…після того, коли я сказала що зараз і в цю хвилину я не знайду коштів і що вони мене телефонними дзвінками довели до нервового зриву…оператор мені відповів, що йому все рівно…і що я повинна сплатити прям зараз…після цього мене не вислухавши, поклав слухавку…навіть слова не дав сказати
1/5
111Alonka1112023-07-12 22:12:03
Працівники роблять з вас дуракчів, не повідомляють про оплату, і їм всеодно що це для військових!
Не рокемендую, і сама більше користуватися не буду!😡
1/5
Irina45452023-05-21 19:25:55
Спочатку умови здаються дуже файними. Але потiм, якщо ти не можеш через мiсяць виплатити усю суму, то вони пропонують оформити пролонгацiю за велику суму. I саме тут починаеться пекло. Скаженi вiтсотки та комiсiя. I все, ти у борговiй ямi. Залякують погрозами. Не раджу, дужэ ганебний та безпринципний банк. Якщо б можна было, то тут було б ще багато матерних слiв. Кабала клята. Не раджу. Наживаться на чужому лиховi.

Як отримати кредит в Манівео

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит Манівео

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали Приватбанку
 4. Через відділення банків-партнерів
 5. Через термінали самообслуговування

Мікрокредитна організація Манівео — як взяти кредит в Україні, якщо терміново потрібні гроші

Кожна людина хоча б раз у житті стикалася з ситуацією, коли гроші потрібні терміново. Якщо звичайні банки відмовили в кредиті, а знайомих і друзів, у яких можна позичити гроші до зарплати, не залишилося — зверніться в МФО. Одна з найбільш великих кредитних компаній на території України — Манівео — вона здійснює роботу з 2013 року. Звернувшись в сервіс, клієнт може отримати необхідну суму позики цілодобово на абсолютно прозорих умовах за адекватною процентною ставкою.

Компанія дбає про своїх клієнтів, тому пропонує вигідні умови для сумлінних позичальників.

Вимоги до позичальників в Манивео

Вік від 18 років
Документи паспорт
ІПН
Працевлаштування нема вимог
Наявність поручителя не потрібна

✅ Переваги Moneyveo

 1. Компанія працює на ринку вже більше 5 років, пропонуючи клієнтам вигідні умови. Манівео є лідером на ринку мікрокредитування України.

 2. Наявність довгострокових кредитів для клієнтів, які вже брали кредит в компанії і мають гарну кредитну історію.

🛑 Недоліки Moneyveo

 1. Позика надається виключно на банківську карту позичальника. В даний час немає можливості отримати кошти готівкою, тому що Манівео здійснює роботу повністю через інтернет.

 2. Високі штрафи за несвоєчасне погашення кредиту, як і в будь-якій МФО.

💳 Як зареєструватися в особистому кабінеті і взяти кредит в Moneyveo

Щоб оформити кредит онлайн у Манівео, необхідно:

1. На головній сторінці в кредитному калькуляторі - визначте бажану суму кредиту і термін надання позики. Система автоматично розрахує суму відсотків.Далі клікніть на кнопку «Оформити кредит».Манивео

2. Після ви опинетесь на сторінці реєстрації. Клієнту буде потрібно заповнити анкету і вказати: особисті дані, номер паспорту та ІПН, номер мобільного телефону, e-mail, сімейний стан, адресу проживання і реєстрації, працевлаштування та інше. Зверніть увагу: вказувати необхідно тільки достовірні і актуальні відомості - система проведе перевірку автоматично, в разі вказівки неправдивих відомостей в отриманні кредиту в Манівео може бути відмовлено.

3. Наступний етап — прив’язка банківської карти до аккаунту. Клієнту необхідно верифікувати свою карту. Це здійснюється з метою ідентифікації користувача і запобігання дій шахраїв. У вікні необхідно ввести номер картки, термін дії, ім'я та прізвище власника, а також вказати CVV-код (3 числа на зворотному боці). Система автоматично спише незначну суму до 1 гривні. Розмір списаних з карти коштів клієнту потрібно вказати в спеціальному вікні.

Зверніть увагу: банківська карта, що вказується при ідентифікації, в обов’язковому порядку повинна бути іменна, інакше заявка буде відхилена. Претендувати на отримання кредиту в Манівео також не вийде, якщо ім'я позичальника та ім'я власника картки не збігаються.

4. Зазвичай процес розгляду реєстраційної анкети становить до 2 хвилин. Інформація про схвалення заявки або відмову у видачі кредиту в Манівео буде представлена ​​на екрані. Також клієнт отримає СМС-повідомлення і лист на електронну пошту.

5. Уважно ознайомтеся з умовами кредитного договору, висланого на електронну пошту: якщо вони повністю влаштовують, переходите до етапу підтвердження отримання кредиту і виведенню коштів — гроші надійдуть миттєво. У рідкісних випадках можуть спостерігатися невеликі затримки.

💳 Як повернути мікрокредит в Манівео?

МФО Манівео пропонує позичальникам кілька способів повернення коштів:

 1. З використанням особистого кабінету Манівео — оплатити кредит можна без комісії з використанням картки. Якщо позичальник планує внести оплату заборгованості через іншу картку, її потрібно також ідентифікувати в системі.

 2. На сайті Манівео без входу в кабінет — для оплати на головній сторінці необхідно звернутися до опції «Оплата без авторизації». Позичальнику потрібно вказати номер телефону, код, після чого ввести відповідні дані в форму для оплати. Зверніть увагу: внести таким способом можна суму до 4 999 гривень.

 3. З використанням сервісів онлайн-платежів — iPay.ua EasyPay, PayHub, Portmone.com, MyPay.

 4. Через особистий кабінет будь-якого банку за реквізитами компанії Манівео.

 5. Через відділення будь-якого банку, що працює на території України з зазначенням реквізитів МФО Moneyveo.

 6. З використанням електронних терміналів для оплати.

💳 Умови пролонгації позики в Манівео

Якщо клієнт з певних причин не може вчасно внести суму боргу, компанія Манівео завжди готова піти назустріч і запропонувати пролонгацію. Нові позичальники можуть розраховувати на перенесення дати платежу не більше, ніж на 30 днів. Постійні клієнти можуть розраховувати на більш низький розмір ставки, яка встановлюється індивідуально відповідно до чинної програми лояльності. Кредит в Манівео можна пролонгувати кілька разів.

Є кілька способів пролонгації позики:

 • 1. Через особистий кабінет на сайті Манівео — користувачеві буде потрібно оплатити тільки суму нарахованих відсотків на даний момент, після чого пролонгація стане доступна.

 • 2. Через термінали самообслуговування — пролонгація буде оформлена автоматично після сплати нарахованих на поточну дату відсотків.

 • 3. За телефоном гарячої лінії.

Зверніть увагу: завжди краще звернутися до пролонгації, ніж зовсім не вносити платежі: по-перше, ви рятуєтеся від сплати штрафів та пені, по-друге, не зіпсуєте свою кредитну історію. Пам’ятайте — навіть невеликі прострочення по мікропозиках можуть стати причиною для відмови в звичайному банку при оформленні стандартного кредиту.

Що буде, якщо не виплатити кредит вчасно?

Якщо клієнт не вніс суму боргу протягом трьох днів після закінчення терміну договору, компанія Манівео буде щодня нараховувати недобросовісному позичальнику процент від суми боргу.

Нарахування відсотків здійснюється протягом 90 днів після закінчення терміну кредитного договору, після чого в разі невнесення платежу компанія може приступити до стягнення заборгованості в судовому порядку або передати борг третім особам.

Що робити, якщо МФО Манівео відмовила в отриманні кредиту?

Якщо компанія відмовила в отриманні кредиту, можливо, позичальник перебуває в чорному списку кредитних організацій України. Таке буває, коли потенційний клієнт має занадто велику кількість прострочень і інших непогашених зобов’язань. Рішення тут тільки одне — погасити частину кредитів і звернутися за мікрокредитом знову.

Іноді відмова надходить через некоректно введених і недостовірних даних — перевірте всі заповнені поля анкети і спробуйте ще раз.

Відгуки клієнтів

За весь час роботи компанія Манівео збирає позитивні відгуки від мешканців багатьох регіонів України. Позичальники відзначають простоту отримання кредиту, широкий перелік способів погашення боргу, зручну пролонгацію і лояльність співробітників. Вище ви можете ознайомитися з реальними відгуками про роботу МФО.