Умови отримання кредиту Манівео

СтавкаТермінСума
Перший0.01% в деньвід 1 до 30 днів до 17000 грн
Повторний1.3% в деньдо 30 днів до 30000 грн
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 99.31 / 100

Moneyveo (Манівео) — один з найбільших українських сервісів онлайн-кредитування, який надає швидку фінансову допомогу 24/7, без особистих візитів в офіси і довгих очікувань.

Компанія ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога» з'явилася в 2013 році, поклавши початок розвитку галузі «кредити в інтернеті» в Україні.

Свідоцтво про реєстрацію: ІК №105 від 21.03.2013 р.

Ліцензії: У компанії є діюча безстрокова ліцензія Нацкомфінпослуг на надання коштів в позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 14.05.2015 р (переоформлена 26.01.2017 р)

Акціонери: 90% капіталу компанії ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога» належить нерезиденту, а саме Приватному ТОВ «Манівео Холдинг Б.В.», при цьому 10% акцій належить АТ «Закритий недиверсифікований венчурний фонд »Кайлас".

Директор: Андронікова Олена Олександрівна.

Переваги Moneyveo:

 • цілодобова робота сервісу 24/7;

 • оперативне прийняття рішення (всього за 8 хвилин) і миттєве перерахування грошей на карту;

 • відсутність прихованих платежів і додаткових комісій;

 • лояльне значення вікового критерію для позичальників (до 90 років);

 • можливість отримання кредиту без довідок, застав і поручителів;

 • наявність опції дострокового погашення;

 • можливість пролонгації заборгованості;

 • наявність грейс-періоду — додаткових 3 днів на погашення позики;

 • програма лояльності, знижки та акції;

 • партнерська програма;

 • захист персональних даних, наявність SSL сертифікату;

 • можливість авторизації на сайті через акаунти соц. мереж.

Недоліки Moneyveo:

 • сувора політика стягнення боргу в разі прострочення і великий % штрафу, передача заборгованостей колекторам;

 • на сайті не зазначено інформацію про ліцензію компанії;

 • процентна ставка на другий і наступний кредити набагато вище, ніж на перший;

 • на сайті сервісу та сторінці в Фейсбук розміщена різна інформація про максимальну суму першого кредиту.

Умови кредитування в Манівео:

 • максимальна сума першого кредиту — до 10 тисяч гривень, наступних — до 22 000 грн (в рамках кредиту Comfort — до 30 000 грн);

 • вік позичальника від 18 до 90 років;

 • термін користування кредитними коштами від 1 до 30 календарних днів;

 • наявність паспорта громадянина України та довідки ІПН;

 • активний мобільний телефон та е-мейл;

 • банківська карта Visa або MasterCard із залишком не менше 1 грн.

Як взяти позику в Moneyveo?

 1. За допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту потрібно вибрати суму і термін кредитування, після чого натиснути опцію «Отримати кредит».

 2. Оформити заявку і заповнити анкету, правильно вказавши всі запитувані дані.

 3. Верифікувати свою банківську карту в сервісі. При цьому на карті буде заблокована випадкова сума до 1 грн, яку потрібно вказати в якості перевірочного коду. Дізнатися про розмір такої суми можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС (якщо у вас підключена дана послуга) або зателефонувавши на номер гарячої лінії банку, який випустив картку. При цьому гроші не знімаються з рахунку — незабаром сума буде автоматично розблокована.

 4. Після верифікації картки і обробки заявки через кілька хвилин перевірити СМС та email, куди має надійти повідомлення з рішенням по кредиту.

 5. Ознайомитися з кредитним договором у разі, якщо заявка була схвалена. Це можна зробити в Особистому кабінеті або перейшовши за посиланням в отриманому на email листі від компанії. Гроші будуть перераховані на картку тільки в тому випадку, якщо ви погодитеся з умовами договору.

Як погасити кредит Moneyveo?

 • онлайн на сайті сервісу: — через Особистий кабінет; — використовуючи опцію «Оплатити без авторизації», яка доступна в розділі «Оплата кредиту без авторизації на сайті».

 • онлайн в інтернеті: — через сервіси онлайн-платежів, такі як iPay.ua, Portmone.com, MyPay, EasyPay, PayHub; — за допомогою «Мобільні гроші» від Київстар; — через інтернет-банкінг

 • офлайн: — у відділенні банку; — через термінали самообслуговування, в тому числі ПриватБанку, 24nonStop, EasyPay, City24, iBox, 2click, E-PAY, ФК «Система» і «Квітка».

Програма лояльності:

 1. Є програма лояльності для постійних клієнтів, яка дає можливість усім клієнтам Moneyveo в процесі користування кредитами накопичувати бали. Надалі ці бали автоматично трансформуються в знижку на стандартну процентну ставку в сервісі. Чим більше балів накопичить користувач, тим більшу знижку він зможе отримати, але тільки в разі дотримання фінансової дисципліни та своєчасного погашення попередніх позик.

 2. Партнерська програма «Приведи друга».

 3. Проводяться акції, розіграші призів.

Головний офіс:01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15-Б, 1 поверх
Графік роботи:
socialsocialsocial
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 1052

не рекомендую
1/5
alexsonich2021-04-12 12:19:41
погашал долги всегда досрочно, и все было хорошо, заболел не смог вовремя оплатить
Влепили штраф не понятно как аж 15 тыс грн. на 5й день :)

На почту написали письмо, что я должен еще больше, потом прислали смску якобы долг продали, кошмарили через прокладку ТАЛИОН+
В моем случае я пошел написал заяву в полицию, отстали
Через 3 месяца, она поняли, что я не буду платить эти пени,
Все отменили и дали условия льготного периода, всё закрою на этой неделе.

НЕ РЕКОМЕНДУЮ, откровенное *** по отношению к клиенту. работают они на уровне АТС, менеджеры даже не звонят, вас сразу ровняют с землей и прессингуют.

гнилая контора.
Манівео
13 квітня 2021, 8:57
Добрый день!

Спасибо за отзыв! Мы сожалеем, что у вас был негативный опыт – очевидно, произошло недоразумение: сотрудники Moneyveo всегда общаются и действуют в соответствии с законодательством Украины. В сложных ситуациях мы идем навстречу клиенту и по заявке предлагаем оптимальную схему погашения, если клиент обращается к нам до наступления просрочки.

Также обращаем ваше внимание, что при начислении процентов и штрафных санкций мы руководствуемся кредитным договором. С его условиями вы ознакомились перед получением кредита и согласились, подписав его электронной подписью и проставив соответствующую отметку на нашем сайте.

С уважением,
moneyveo.ua
НЕ ВЫПЛАЧИВАЮТ ЗА ПРИВЕДИ ДРУГА
1/5
pogorelov2021-04-07 11:46:59
Мошенники, привёл им друзей что бы брали кредиты, и мне тупо взяли и заблокировали деньги которые за друзей получил!!! ПОДДЕРЖКА ОТВЕЧАЕТ НА «ОТСТАНЬ»

НЕ СОВЕТУЮ
Манівео
8 квітня 2021, 11:03
Добрый день!

Мы сожалеем, что у вас был негативный опыт – очевидно, произошло недоразумение. Будем признательны, если поможете нам разобраться в этой ситуации. Пожалуйста, напишите нам на quality@moneyveo.ua, наши специалисты обязательно помогут вам в решении этого вопроса.

С уважением,
moneyveo.ua
Просрочка кредита.
4/5
axen2021-03-25 07:35:53
погашал долги всегда досрочно, и все было хорошо, заболел сын потратил много денег на лечение и на работе сократили дни и зарплату, с 12 тыс сверху процентов18 тыс, долг общий 30 тыс грн на почту написал, просил реструктуризации долга, угрозы, звонки родственникам, хотя сейчас по закону не имеют право вот что написали Компанія Манівео, є 2 варіанти вирішення питання по кредиту
1 — списання, при оплаті 24000 грн до 26.03 кредит буде повністю закритий
2 — реструктуризація на всю сумму боргу 30355,9 грн, при оплаті 13000 грн до 26.03 и других вариантов нет? ні, в мене немає таких коштів мені лиш написали до побачення хорошо суд и все такое нервы и Вам и мне.Думаю что все таки есть решение и чтоб и я вернул кредит.
Манівео
25 березня 2021, 8:38
Доброго дня!

Нам шкода, що ви потрапили у неприємну ситуацію з грошовими надходженнями. Ми завжди готові піти назустріч у разі фінансових труднощів: пропонуємо нашим клієнтам пролонгацію кредиту або зміну графіка погашення заборгованості.

Зауважимо, що, нараховуючи проценти і штрафні санкції, ми керуємося кредитним договором, з яким ви ознайомилися перед отриманням кредиту та на який погодилися, підписавши його електронним підписом і поставивши відповідну відмітку на нашому сайті. У цьому документі детально описані всі умови співпраці та процентні ставки зокрема.

Звертаємо вашу увагу, що згідно з чинним законодавством, компанія-кредитор має право подати позов до суду у разі повної або часткової несплати кредиту. Закон не визначає мінімальної суми заборгованості, яка може стати приводом для звернення. Крім того, саме боржник буде зобов\'язаний покрити судовий збір, сплачений кредитором (мінімальна сума – один прожитковий мінімум, який зараз становить 2270 грн).

З повагою,
moneyveo.ua
Норм
4/5
Chel281942021-03-22 16:40:47
Нормальная компания, законодательство соблюдает. Если пользоваться сервисом и оплачивать вовремя проблем не будет, процент приемлемый
25 березня 2021, 17:22
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 25.03.2021).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
Манівео
23 березня 2021, 8:32
Добрый день!

Спасибо за хорошую рекомендацию! Рады сотрудничеству с вами!

С уважением,
moneyveo.ua
Проблеми з moneyveo
1/5
Sonce19892021-03-22 10:44:24
Доброго дня теж сталася неприємна ситуація з moneyveo не могла пройти оплата на пролонгацію вибивало невірний номер картки хоча все вірно водила написала в чат телеграм бот і мені сказали оплати на реквізити цієї компанії я оплатила гроші в мене зняли а їм вони не поступили і на слідуючий день сума зросла космічно подзвонила на гарячу лінію а вони навіть слухати не хочуть що я оплачувала пролонгацію а тільки повністю закриття кредиту що робити в даній ситуації
Манівео
23 березня 2021, 8:34
Доброго дня!

Вибачаємось за спричинені незручності. Очевидно сталося непорозуміння. Напишіть, будь ласка, на quality@moneyveo.ua. Ми обов\'язково все перевіримо та знайдемо рішення, яке задовольнить обидві сторони.

З повагою,
moneyveo.ua
Непорядна структура
1/5
karina19552021-03-19 11:28:24
Оскільки компанія не виконує Закон України «Про споживче кредитування» в Розділі «Прикінцевих положень..» подаю позов. Компанія на контакт не йде і продовжує погрожувати і шантажувати. Їх служба до якої радять звертатись самі ж працівники — не відповідає.
Манівео
22 березня 2021, 9:55
Доброго дня!

Нам шкода, що у вас був негативний досвід — очевидно, сталося непорозуміння: співробітники Moneyveo завжди спілкуються і діють відповідно до законодавства України. Будемо вдячні, якщо допоможете нам розібратися в цій ситуації. Будь ласка, напишіть нам на quality@moneyveo.ua, ми обов\'язково знайдемо рішення, яке задовольнить обидві сторони.

З повагою,
moneyveo.ua
Видали кредит на недійсний паспорт
1/5
nakhuy2021-03-15 22:10:07
Як ви можете так вчиняти. Я відмовилася від українського громадянства ще у 2014 році, паспорт тоді ж повернула у міграційну службу. На сайті паспорт світиться як недійсний і ви все одно видали комусь кредит на мої недійсні паспорті дані...І тепер хочете щоб я з ішної країни приїзжали сюди щоб відбілити себе в суді. Гнила контора не звязуйтесь з ними. Ніяка переписка з їх представниками ані онлайн а ні через e- mail не допомагає вирішити питання.
Манівео
16 березня 2021, 11:37
Доброго дня!

Вибачаємось за спричинені незручності. Вочевидь, сталося непорозуміння, будемо дуже вдячні, якщо ви допоможете розібратися в цій ситуації. Будь ласка, напишіть нам на quality@moneyveo.ua, наші фахівці допоможуть вам у вирішенні цього питання.

З повагою,
moneyveo.ua
Як команія працює з просрочкою
1/5
karina19552021-03-10 13:33:37
Маю негативний досвід з Манівео. Був третій рівень лояльності. Втратив роботу і не зміг вчасно повернути кредит. Від повернення кредиту ніколи не відмовлявся.
АЛЕ прострочці немає й місяця, а йдуть погрози працівників компанії, які можуть підпасти під ст. 383 КК України. Домовитись про реструктуризацію нереально. Їх працівники спілкуються по скриптах і як роботи говорять про повернення суми позики і космічні штрафи.
Манівео
11 березня 2021, 12:36
Доброго дня!

Дякуємо за відгук! Нам шкода, що ви потрапили в неприємну ситуацію з грошовими надходженнями. Ми завжди готові піти назустріч у разі фінансових труднощів: пропонуємо нашим клієнтам пролонгацію кредиту або зміну графіка погашення заборгованості, якшо клієнт звертається до нас до настання прострочки. В майбутньому у разі виникнення фінансових труднощів рекомендуємо не чекати прострочення й одразу звертатися до контакт-центру.
 
Напишіть, будь ласка, на quality@moneyveo.ua, ми обов\'язково знайдемо рішення, яке задовольнить обидві сторони.

З повагою,
moneyveo.ua 
Телефонні дзвінки
1/5
Aleks77132021-03-01 18:44:37
Шановні, ви коли видаєте кредит, хоч перевіряйте телефони які вам надають! Надали кошти далекому родичу дружини, якого ніхто в очі не бачив, той дав номер дружини, зараз звонять кожен день з ранку до вечора! Як боротися з такими недоконторами?
Манівео
3 березня 2021, 13:07
Доброго дня!

Вибачаємось за спричинені незручності. Очевидно сталося непорозуміння. Напишіть, будь ласка, на quality@moneyveo.ua. Ми обов\'язково все перевіримо і видалимо контакти вашої дружини з бази.

З повагою,
moneyveo.ua
взял небошльшую суму денег с рботи сократили денег нет они непонимают им пофіг на дзіонки взлом банковской карти все
1/5
514892832021-02-23 20:25:46
взял небошльшую суму денег с рботи сократили денег нет они непонимают им пофіг на дзіонки взлом банковской карти оскорбления
Манівео
24 лютого 2021, 14:28
Добрый день!

Спасибо за отзыв! Нам жаль, что вы попали в неприятную ситуацию с денежными поступлениями. В сложных ситуациях мы идем навстречу клиенту и по заявке предлагаем оптимальную схему погашения, если клиент обращается к нам до наступления просрочки.

Также хотим обратить ваше внимание, что в случае нарушения заемщиком условий кредитного договора наша система автоматически списывает средства с карты (согласно правилам предоставления денежных средств в кредит: https://moneyveo.ua/ru/confidentiality/creditrules/). Как только клиент выплачивает кредит и проценты, система сразу прекращает списание.

Напишите, пожалуйста, на quality@moneyveo.ua, мы обязательно найдем решение, которое удовлетворит обе стороны.

С уважением,
moneyveo.ua

Умови отримання кредиту Манівео

Сума при першому кредитідо 17000 грн
Сума при повторних кредитахдо 30000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 1 до 30 днів
Термін кредитування при повторній позицідо 30 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0.01% в день
Комісії, перший кредитСтавка розраховується від початкової суми кредиту.
Відсоткова ставка при повторних кредитах1.3% в день
Комісії, повторний кредитСтавка розраховується від початкової суми кредиту.
Термін розгляду заявкивід 2 хв.
Необхідні документиІПН, паспорт
Вікові обмеження18-90 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка

Переваги кредиту від Манівео

Оформлення кредиту онлайн за кілька хвилин
Мінімальний пакет документів
Миттєве перерахування грошей на рахунок
Прозорі умови кредитування
Відсутність прихованих платежів і комісій
Програма «Рівні лояльності» для постійних клієнтів та VIP Club на шостому рівні
Прийняття рішення по кредиту цілодобово

Як отримати кредит в Манівео

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит Манівео

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали Приватбанку
 4. Через відділення банків-партнерів
 5. Через термінали самообслуговування

Мікрокредитна організація Манівео - як взяти кредит в Україні, якщо терміново потрібні гроші

Кожна людина хоча б раз у житті стикалася з ситуацією, коли гроші потрібні терміново. Якщо звичайні банки відмовили в кредиті, а знайомих і друзів, у яких можна позичити гроші до зарплати, не залишилося - зверніться в МФО. Одна з найбільш великих кредитних компаній на території України - Манівео - вона здійснює роботу з 2013 року. Звернувшись в сервіс, клієнт може отримати необхідну суму позики цілодобово на абсолютно прозорих умовах за адекватною процентною ставкою.

Компанія дбає про своїх клієнтів, тому пропонує вигідні умови для сумлінних позичальників. Нові клієнти можуть розраховувати практично на безкоштовну першу позику до 5 000 гривень за ставкою 0,01% в день.

Умови для позичальників в Манивео

Мінімальна сума, грн. 50
Максимальна сума, грн.

15 000 - для постійних клієнтів

5 000 - при першому зверненні

Термін кредитування від 1 до 30 днів
Відсоткова ставка від 0,01 % в день

💳 Переваги та недоліки звернення

Чому для отримання кредиту варто звернутися саме в Манівео? У числі причин:

 1. Компанія працює на ринку вже більше 5 років, пропонуючи клієнтам вигідні умови. Манівео є лідером на ринку мікрокредитування України.
 2. МФО схвалює 9 з 10 вхідних заявок. Отримати кредит просто - позичальнику знадобиться лише доступ в інтернет, мобільний пристрій або персональний комп'ютер.
 3. Всі заявки обробляються в цілодобовому режимі - клієнт може розраховувати на отримання коштів на банківську карту навіть вночі без перерв і вихідних.
 4. МФО Moneyveo не передає персональні дані клієнта третім особам і гарантує повну конфіденційність.
 5. Для того щоб оформити заявку, необхідні тільки дані паспорта, індивідуальний номер платника податків.
 6. Для отримання мікрокредиту не потрібно надавати довідки з місця роботи та про щомісячний дохід.
 7. Отримати кредит можна без застави та поручителів.
 8. Компанія надає мікропозики навіть позичальникам з незадовільною кредитною історією.
 9. Умови кредитування повністю прозорі. Договір укладається відповідно до законодавства України. Всі дані, зазначені в ньому є достовірними. Клієнт може не турбуватися про приховані відсотки і комісії.
 10. Не має значення місце реєстрації та проживання позичальника. Позика надається всім жителям України незалежно від регіону.
 11. Вигідна процентна ставка - від 0,01% в день.

Серед недоліків:

Позика надається виключно на банківську карту позичальника. В даний час немає можливості отримати кошти готівкою, тому що Манівео здійснює роботу повністю через інтернет.

💳 Як зареєструватися і взяти кредит в Moneyveo - покрокова інструкція

Для того щоб оформити кредит онлайн, клієнтові необхідно здійснити перехід на офіційний сайт компанії.

Далі буде потрібно:

1. Звернутися до кредитного калькулятора на головній сторінці - визначте бажану суму кредиту, термін надання позики. Система автоматично розрахує суму відсотків і відобразить інформацію на екрані. Якщо умови кредитування вас влаштовують - приступайте до реєстрації: для цього зверніться до кнопки "Оформити кредит".Манивео

2. Після натискання на кнопку "Отримати кредит" ви перейдіть на сторінку реєстрації. Клієнту буде потрібно заповнити анкету з персональними даними. Зверніть увагу: вказувати необхідно тільки достовірні і актуальні відомості - система проведе перевірку автоматично, в разі вказівки неправдивих відомостей в отриманні кредиту в Манівео може бути відмовлено.

Вкажіть:

Особисті дані - прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, пароль, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Система також потребують задати секретне питання і погодитися з умовами угоди. Після заповнення полів перейдіть до наступного кроку за допомогою кнопки "Продовжити".кредит манивео

Соціальну інформацію: відомості про сімейний стан, наявність дітей, освіті. На даному етапі також буде потрібно вказати дані українського паспорта та ІПН.займ манивео

Адреса - вкажіть інформацію про місце прописки і поточноме місце перебування.

Працевлаштування - введіть дані про місце офіційного працевлаштування, вкажіть рівень заробітної плати і іншу інформацію, запитувану системою.

3. Наступний етап - прив'язка банківської карти до аккаунту. Клієнту необхідно верифікувати свою карту. Це здійснюється з метою ідентифікації користувача і запобігання дій шахраїв. У вікні необхідно ввести номер картки, термін дії, ім'я та прізвище власника, а також вказати CVV-код (3 числа на зворотному боці). Система автоматично спише незначну суму до 1 гривні. Розмір списаних з карти коштів клієнту потрібно вказати в спеціальному вікні.

Дізнатися суму списання можна декількома способами:

 • через мобільний додаток банку;
 • за допомогою СМС-повідомлення, якщо підключений мобільний банк;
 • шляхом дзвінка на гарячу лінію банку - будьте готові надати інформацію про себе, а також назвати кодове слово.

Зверніть увагу: банківська карта, що вказується при ідентифікації, в обов'язковому порядку повинна бути іменна, інакше заявка буде відхилена. Претендувати на отримання кредиту в Манівео також не вийде, якщо ім'я позичальника та ім'я власника картки не збігаються.

4. Після введення відомостей про банківську карту потрібно відправити заявку на розгляд шляхом натиснення відповідної кнопки. Зазвичай процес розгляду реєстраційної анкети становить 2 хвилини. Інформація про схвалення заявки або відмову у видачі кредиту в Манівео буде представлена ​​на екрані. Також клієнт отримає СМС-повідомлення і лист на електронну пошту.

5. Уважно ознайомтеся з умовами кредитного договору, висланого на електронну пошту: якщо вони повністю влаштовують, переходите до етапу підтвердження отримання кредиту і виведенню коштів - гроші надійдуть миттєво. У рідкісних випадках можуть спостерігатися невеликі затримки.

💳 Як повернути мікрокредит в Манівео?

МФО Манівео пропонує позичальникам кілька способів повернення коштів:

 1. З використанням особистого кабінету - оплатити кредит можна без комісії з використанням прив'язаною карти. Якщо позичальник планує внести оплату заборгованості через іншу картку, її потрібно також ідентифікувати в системі.
 2. На сайті Манівео без входу в кабінет - для оплати на головній странцу необхідно звернутися до опції "Оплата без авторизації". Позичальнику потрібно вказати номер телефону, код, після чого ввести відповідні дані в форму для оплати. Зверніть увагу: внести таким способом можна суму до 4 999 гривень.
 3. З використанням сервісів онлайн-платежів - iPay.ua EasyPay, PayHub, Portmone.com, MyPay.
 4. Через особистий кабінет будь-якого банку за реквізитами компанії Манівео.
 5. Через офіс будь-якого банку, що працює на території України з зазначенням реквізитів МФО Moneyveo.
 6. З використанням електронних терміналів для оплати.

💳 Умови пролонгації позики в Манівео

Якщо клієнт з певних причин не може вчасно внести суму боргу, компанія Манівео завжди готова піти назустріч і запропонувати пролонгацію. Нові позичальники можуть розраховувати на перенесення дати платежу не більше ніж на 30 днів. Постійні клієнти можуть розраховувати на більш низький розмір ставки, яка встановлюється індивідуально відповідно до чинної програми лояльності. Умови стандартні - процентна ставка складе 1,7% в день. Кредит в Манівео можна пролонгувати кілька разів.

Є кілька способів пролонгації позики:

 • Через особистий кабінет на сайті Манівео - користувачеві буде потрібно оплатити тільки суму нарахованих відсотків на даний момент, після чого пролонгація стане доступна.
 • Самостійно через термінали самообслуговування - пролонгація буде оформлена автоматично після сплати нарахованих на поточну дату відсотків.
 • За телефоном гарячої лінії.

Зверніть увагу: завжди краще звернутися до пролонгації, ніж зовсім не вносити платежі: по-перше, ви рятуєтеся від сплати штрафів та пені, по-друге, не зіпсуєте свою кредитну історію. Пам'ятайте - навіть невеликі прострочення по мікропозиках можуть стати причиною для відмови в звичайному банку при оформленні стандартного кредиту.

Що буде, якщо не виплатити кредит вчасно?

Якщо клієнт не вніс суму боргу протягом трьох днів після закінчення терміну договору, компанія Манівео буде щодня нараховувати недобросовісному позичальнику 3% від суми боргу:

 • 1,7% - стандартна щоденна процентна ставка;
 • 1,3% - розмір пені.

Нарахування відсотків здійснюється протягом 80 днів після закінчення терміну кредитного договору, після чого в разі невнесення платежу компанія може приступити до стягнення заборгованості в судовому порядку або передати борг третім особам.

Діючі програми лояльності

Сьогодні МФО Moneyveo пропонує клієнтам наступні програми лояльності:

 1. "Приведи друга" - діючі клієнти можуть відправити запрошення в сервіс і отримати на свій рахунок 150 гривень за кожного друга, який пройде реєстрацію і візьме кредит.
 2. "Кредит під 0,01%" - пропозиція для нових позичальників, що дозволяє значно заощадити на відсотках.
 3. "EnotCoin" - отримуйте еноткоіни - умовну валюту компанії Манівео за різні дії в особистому кабінеті і соціальних мережах, обмінюйте їх на знижку за сумою відсотків.

Що робити, якщо МФО Манівео відмовила в отриманні кредиту?

Якщо компанія відмовила в отриманні кредиту, можливо, позичальник перебуває в чорному списку кредитних організацій України. Таке буває, коли потенційний клієнт має занадто велику кількість прострочень і інших непогашених зобов'язань. Рішення тут тільки одне - погасити частину кредитів і звернутися за мікрокредитом знову.

Іноді відмова надходить через некоректно введених і недостовірних даних - перевірте всі заповнені поля анкети і спробуйте ще раз.

Відгуки клієнтів

За весь час роботи компанія Манівео збирає позитивні відгуки від мешканців багатьох регіонів України. Позичальники відзначають простоту отримання кредиту, широкий перелік способів погашення боргу, зручну пролонгацію і лояльність співробітників. Вище ви можете ознайомитися з реальними відгуками про роботу МФО.