Як погасити кредит?

Через особистий кабінет

При оформленні кредиту на офіційному сайті МФО обов'язковою умовою є реєстрація і створення особистого кабінету. Для погашення кредиту вам потрібно авторизуватись на сайті, вибрати кредит, який хочете оплатити, і скористатися функцією погашення. Гроші при цьому списуються з банківської картки.

На сайті МФО без авторизації

Багато мікрофінансових організацій дають можливість погасити кредит без входу в особистий кабінет, просто вказавши номер договору або мобільного телефону.

На касі будь-якого банку

Оплатити кредит можна в касі будь-якого банку, вказавши при цьому реквізити мікрофінансової організації, послугами якої ви скористалися (їх можна дізнатися на сайті МФО або зателефонувавши на гарячу лінію компанії). Не забудьте вказати в призначенні платежу свої особисті дані (паспорт та ІПН), щоб компанія могла ідентифікувати платіж.

Інтернет банкінг

Приват24, My Alfa Bank і інші сервіси інтернет-банкінгу дозволяють зробити платіж за кредитними зобов'язаннями вказавши реквізити компанії-кредитора і свої дані в призначенні платежу.

Термінали самообслуговування

Погасити займ можна також через багато термінали, наприклад iBox, Easy Pay, City24, термінали Приватбанку та інші. Для цього знайдіть розділ «Банки і страхування» або ж «Банківські операції», виберіть кредитну організацію, і дотримуйтесь подальших інструкцій. Зверніть увагу, що деякі платіжні термінали можуть стягувати комісію.

ЗМІ про нас

Тиждень
Капитал