Умови отримання кредиту Miloan

СтавкаТермінСума
Перший0.01%від 1 до 30 днівдо 12000 грн
Повторний1.3%від 1 до 30 днів
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 56.18 / 100

ТОВ «Мілоан» є швидким і зручним сервісом онлайн-кредитування, який пропонує оформлення кредиту на різні цілі з наданням мінімальної кількості документів. Співробітниками компанії є кваліфіковані фахівці, а діяльність підприємства контролюється регуляторними органами України.

Ліцензія: Ліцензія Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг №2843 від 10.11.2016 р.

Акціонери: ТОВ «КУА АПФ «Альтана Інвестмент Менеджмент» — 10%, ТОВ «Берег-Груп» — 89%.

Голова Правління: Виниченко Олексій Віталійович.

Переваги компанії Miloan:

 • відсутність необхідності надання підтверджуючих документів про розмір доходу

 • оформлення кредиту можливе з поганою кредитною історією і без застави та поручительства

 • заповнити заявку і отримати гроші в Miloan можна онлайн з дому і не відвідуючи офісу організації

 • можливість пролонгації діючого кредиту.

Серед недоліків компанії можна виділити необхідність надання контактних даних третіх осіб для можливого уточнення інформації про позичальника, а також деякі обмеження за віком для можливості оформлення кредиту.

Основні умови кредитування

У компанії можна оформити кредит до 12 000 гривень на термін до 30 днів (перша позика — до 5000 грн). Для того, щоб отримати мікрокредит, достатньо заповнити онлайн-заявку і дочекатися, поки система закінчить перевірку даних.

Як взяти позику?

Мінімальні вимоги до позичальника:

 • вік — від 18 років до 65 років

 • бути громадянином і проживати на території України (оформлення кредиту недоступно для АР Крим та для жителів тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей)

 • наявність паспорта та ІПН

 • відсутність великої кількості прострочень і заборгованостей

 • не бути в статусі призовника або проходити військову службу

 • мати діючу банківську карту будь-якого банку

 • наявність мобільного телефону з камерою (необхідно надати персональну фотографію з паспортом для того, щоб ідентифікувати особу і запобігти виникненню шахрайських операцій).

Після перевірки заявки та обробки документів грошові кошти зараховуються на банківську карту клієнта. Всі операції по діючому кредиту доступні в особистому кабінеті позичальника.

Як погасити кредит

Заборгованість можна погасити декількома варіантами:

 • через особистий кабінет за допомогою електронного переказу або банківської карти

 • банківською карткою без входу в особистий кабінет

 • в терміналі Приватбанку або в особистому кабінеті Приват24.

Програма лояльності

В рамках програми лояльності клієнтам надаються бонусні знижки і промокоди на індивідуальній основі в смс-повідомленнях і листах на електронну адресу.

Головний офіс:01135, м. Київ, вул. В'ячеслава Чорновола, 12
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 51

Мошенничество и кидалово
1/5
469572612020-03-26 15:09:30
Попытался оформить кредит у данных деятелей, после заполнения всех данных на сайте позвонил какой то *** , по другому ни как нельзя охарактеризовать), и тоном барина который общается с холопом дополнял мои данные, какие улицы рядом и т.д., и после этого принял решение дать мне 3000 грн под 1500% годовых!!! Конченная компания и неадекватные сотрудники!!! Люди обходите стороной!!!
Проценты и комиссия - космические
2/5
ofer2020-03-25 17:54:48
Проценты и комиссия — космические, никому не рекомендую, это просто долговая яма. Оформил здесь кредит несколько раз из-за безвыходных и срочных ситуаций, все вовремя отдал. Такое впечатление, что операторы на горячей линии находятся на своей волне, еще ни разу не помогли при проблемах на сайте. Сейчас каждый день присылают смс-коды, хотя и неоднократно просил отключить от рассылки.
Еще б размер лифчика спросили
1/5
Yana27102020-03-24 16:08:14
Чтобы выдать кредит начали спрашивать ближайшие улицы что рядом со мной, ближайшие магазины, названия жк. И то что я им называла их не устраивало. АЛО я живу здесь пару лет. Откуда я знаю что в каких-то подворотнях находится, я здесь не выросла. Мой путь домой это от метро и домой.
Может вам еще сказать имя соседа и его номер?
И если на то пошло можно открыть гугл карту и все это рассказать. Так что ваша проверка вам ничего не даст, даже если я все верно скажу.
И когда начала спрашивать у своего мужа подсказки, это его квартира, мне начали затыкать рот, мол так нельзя
Средневековье какое-то, так уже никто не делает
Пока оформил здесь только один займ
5/5
otovold2020-03-18 18:49:42
Пока оформил здесь только один займ, поэтому особого опыта сотрудничества с этой компанией нет. Мне утвердили достаточно большую сумму как для первого кредита, комиссии в этом случае не было, переплата смешная. Приятно, что упростили анкету, ведь я хотел здесь взять кредит еще несколько месяцев назад, но испугало огромное количество пунктов в заявке и необходимость указывать номера контактных лиц. Работники горячей линии тоже приветливые, много вопросов при проверке не задавали, утвержденная сумма была уже на карте в течение 2 мин.
Срочно проверить мфо! Аферисты!
1/5
Ukrainiangirl2020-03-07 20:15:25
Для постійних клієнтів середня процентна ставка становить 1,2-1,9% в день, без урахування знижок і промокодів -данная инфо написана у них на сайте. Но!
Я являюсь постоянным клиентом. Воспользовалась промокодом -30%, присланным мне на почту, и… мне согласовали ВЫГОДНЫЙ займ под 4% в день!!! Але?!
Даже при проверки базы, даже при влиянии кучи факторов, как вы говорите, откуда 4%????
Необходима срочная проверка данного мфо!!!
Мошенники самые настоящие
1/5
marinam4352020-02-28 18:50:39
Самые настоящие воры, когда оплачиваешь через Приват24 интернет банкинг никак не приходит код на телефон а проценты с каждым днем растут, на то что не можем оплатить из-за их технических неполадок они говорят, что что это мы типа «умственно отсталые» так как не можем оплатить это же елементарно, спустя 23 дня просрочки присылают письмо по адресу регистрации что если спустя 2 дня не оплатим, то они подадут заявление в полицию(заявление уже с письмом присылают о
совершении преступления)хотя это всего лишь угрозы и психологическое давление, так как компании их не существует, а если существует, то работают они не легально и они знают что первым делом проверять будут их… в общем компанию не рекомендую никогда не обращайтесь в эту компанию ,+еще и хамы и грубияны
Самая дорогая МФО
1/5
dmitriy121232020-02-27 16:57:45
Приходилось пользоваться услугами разных МФО в том числе и Милоан. Из личного опыта могу сказать что услугами данной компании можно выгодно воспользоваться только один раз. Уже начиная со второго обращения данная контора сдерет с вас всевозможные комиссии и проценты. Более высоких процентов я нигде не встречал!
Величезні проценти і незрозуміла комісія
2/5
nekexa2020-02-26 13:52:54
Потрібно було терміново оформити займ на 5 тис грн, і вирішив скористатися пропозицією вже перевіреної компанії, оскільки перший раз брав у них кредит практично без переплат. Але яке ж було моє здивування, коли я почав заповнювати заявку, а кінцева сума до оплати — практично 10 тис грн, з яких 1000 грн — комісія за оформлення! Що це за комісія така в 20%, просто здирання коштів на пустому місці, я такого в інших компаніях ще не бачив??? Промокод теж чомусь не подіяв. Взяв кредит в іншій конторі під 0,01%, а послугами цієї МФО користуватися не буду.
Ужасные сотрудники
1/5
Milana252020-02-26 13:32:01
На пару дней прострочила договор.Платить не отказывалась.Начали звонить родственникам, скидывать на Вайбер мои фото с паспортом и договорами.С таким столкнулась первый раз.Никому не советую!!! Обвинять в мошенничестве, что дала не верные контактные данные.Хотя на момент выплаты, не работал один номер, потому что человек улетел за границу!!! Номера родственников пробили сами где-то.Даже после оплаты не оставили родственников в покое! Вроде как я не оплатила.Но мне никто почему то не звонил?!!! Очень хочется написать ещё ряд матерных слов!!!
Мошенники, обходите стороной!
1/5
barabeik2020-01-31 23:35:50
Бессовестные мошенники. При заказе первого кредита под 0.01% на 30 дней на 10000 в личном кабинете написали 1000 за оформление и 1% в день за кредит, т.е. вместо 30 грн переплата 4000 уже после выдачи средств, т.е меняют договор и даже если сразу вернуть, то 10% переплата, а за месяц все 40% за кредит. Брал ранее у 3х МФО, кредит на 30 дней давали под 0.01% и ничего лишнего

Умови отримання кредиту Miloan

Сума при першому кредитівід 500 до 12000 грн
Сума при повторних кредитахвід 500 до 15000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 1 до 30 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0.01% в день
Комісії, перший кредитСтавка розраховується від початкової суми кредиту
Відсоткова ставка при повторних кредитах1.3% в день
Комісії, повторний кредитСтавка розраховується від початкової суми кредиту
Термін розгляду заявкивід 15 хв.
Необхідні документипаспорт, ІПН
Вікові обмеження20-65 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Переваги кредиту від Miloan

Кредит за 15 хвилин
Вигідна пролонгація
Швидке оформлення
Зручне погашення

Як отримати кредит в Miloan

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит Miloan

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали Приватбанку
 4. Через термінали самообслуговування

Компанія "Miloan" - фінансова впевненість в завтрашньому дні для кожного українця

Високотехнологічний сервіс дистанційного кредитування «Miloan» спеціалізується на видачі короткострокових кредитів. Кредитор працює тільки віддалено, переводячи кошти на іменні особисті карти будь-яких банків України, незалежно від фактичної геолокації (в рамках країни) потенційного клієнта. Основна умова - це досягнення громадянином України повноліття і наявність у нього виходу в інтернет.

Кредитор має один офіційний офіс в Києві (вул. Чорновола В'ячеслава, 12, пр.1), який працює щодня з 8.00 до 20.00. Компанія будує свою діяльність виключно в рамках українського законодавства і має свідоцтво IK №176, видане регулятором 14.06.2016 року.

Офіційний сайт  https://miloan.ua/
Гаряча лінія  +38 044 337 36 67
Електронна пошта  info@miloan.ua

Інтуїтивно зрозумілий і доступний інтерфейс офіційного порталу кредитора дозволяє оформити гроші в борг без проблем навіть тим, хто погано орієнтується в інтернеті. Широкий функціонал сайту допомагає швидко підібрати необхідну  кредитну пропозицію, що відповідає потребам і цілям клієнта, в будь-який час доби.

Які умови пропонує Мілоан?

При першому зверненні клієнт зможе отримати кредит без відмови від 500 грн. до 12 тис. грн., при благополучно закритій першій операції, друге звернення дозволить збільшити кредитний ліміт. Період угоди може варіюватися від 1 доби до 1 місяця. Нові клієнти мають можливість оформити кредит онлайн під 0,01%, далі ставка буде встановлюватися індивідуально в межах від 1,2% - 1,9% на добу.

Отримання доступно кожному українцю від 18 до 70 років, що проживає і прописаному на території країни (крім АРК, тимчасово непідконтрольних територій - зона АТО). Для оформлення угоди не потрібно застави, поручителів або підтвердження доходів. Операція відбувається повністю в віддаленому форматі, а гроші переводяться на карту клієнта.

Переваги та недоліки кредитування в Мілоан

Індивідуальний підхід до кожного позичальника і максимальна клієнтоорієнтованість компанії стала основною причиною швидкого зростання клієнтської мережі. Цілий ряд переваг співпраці з «Мілоан» можуть оцінити громадяни вже з першої угоди. До плюсів відносять:

 1. Перша мікропозика безкоштовна, тобто кредит видається під 0% (за фактом 0,01%);
 2. Кожен постійний клієнт має право на отримання індивідуальних знижок - аж до 50% від стандартної суми винагороди;
 3. Компанія проявляє лояльність при підборі клієнтів, тому її відрізняє високий рівень схвалення, без оглядки на соціальний статус особи: пенсіонер, студент, тимчасово непрацюючий громадянин;
 4. Від того як сумлінно клієнт буде виконувати свої кредитні зобов'язання залежить швидкість росту кредитного ліміту;
 5. Угода може бути пролонгована аж до 15 діб;
 6. Віддалений формат спілкування з кредитором - гроші передаються на банківську карту;
 7. Сервіс забезпечений повністю автоматичною скорингової системою, яка самостійно оцінює позичальника і дає відповідь по заявці в найкоротші терміни цілодобово;
 8. Необхідна документація для отримання коштів - це громадянський паспорт та ідентифікаційний код, довідка про доходи не обов'язкова;
 9. Компанія допомагає легально виправити кредитну історію за допомогою відповідального підходу до виконання своїх кредитних зобов'язань, факти про благополучно закритих угодах передаються в УБКІ;
 10. Забезпечення для отримання позики не потрібно, як і привід поручителів, повністю виключена необхідність в довідках про склад сім'ї та загальних доходах.

На тлі великого списку переваг, перелік мінусів відносно невеликий:

 1. Невеликий кредитний термін;
 2. Для отримання високих лімітів потрібно накопичення фінансового рейтингу;
 3. Прикордонний ліміт при першому зверненні - до 12 тис. грн.

Недоліки порівняно невеликі і ніяк не заважають повноцінно використовувати кредитний сервіс у випадках, коли потрібна терміново невеликі гроші до зарплати без застави та надання об'ємного пакета документів.

Як отримати кредит в Miloan?

Клієнта, що хоче взяти позику онлайн, необхідно максимально сконцентруватися на процесі, ставитися до нього гранично уважно і зібрано. Все буде відбуватися в дистанційному форматі, тому від дій потенційного позичальника повністю залежить підсумковий результат: отримання схвалення або відмови за заявкою.

Заявка має вигляд невеликої електронної анкети, де клієнт повинен вказати повну і актуальну інформацію про себе, не допускаючи помилок і порожніх рядків. У разі якщо заявка буде заповнена правильно, відмова в грошах не буде. Щоб зробити все безпомилково, рекомендовано дотримуватися алгоритму.

1. Підбір параметрів позики, згідно з кредитним рейтингом. Нові клієнти можуть отримати мікрокредит від 500 грн. до 12 тис. грн., з подальшим збільшенням ліміту до 15 тис. грн. Період кредитування від 1 до 30 діб, з можливістю подальшої пролонгації кредитної угоди. Повну суму вартості позики актуально відслідковувати за допомогою зручного кредитного калькулятора, який доступний для всіх користувачів сайту безкоштовно.

2. Процедура реєстрації нових клієнтів / авторизації постійних користувачів в особистому кабінеті на кредитному порталі. Щоб отримати повноцінний доступ до функціоналу сайту потрібно ідентифікуватися - пройти реєстрацію або здійснити вхід в уже існуючий профіль.

При першому візиті на сайт необхідно внести ПІБ і номер індивідуального коду платника податків, а також вказати контакти і задати пароль для доступу в кабінет. Клієнт повинен підтвердити згоду на обробку персональних даних. Вся інформація пройде через автоматичні системи перевірки, при цьому витік особистих даних клієнта виключена.

При повторному вході вноситься тільки номер телефону і пароль, а далі здійснюється вхід.

3. Подача заявки на позику. У спеціальну форму позичальник вносить особисті дані: дата народження, адреса реєстрації та фактичного проживання, місце роботи, обсяг стабільного доходу (документально не підкріплюється). Ця інформація необхідна кредитору, щоб переконатися - він має справу саме з тим, чиї документи були надані. Будь-яка неточність може стати приводом для відмови.

Окремий рядок присвячена платіжним даними. Туди вносяться реквізити карти, а після по ним проходить додаткова перевірка - верифікація банківського носія.

4. Переказ коштів на карту. Перевірка даних не займає багато часу - до 10 хвилин. Новим клієнтам зазвичай передзвонює менеджер для уточнення деталей, при повторному зверненні зайві дзвінки виключаються, а рішення клієнт отримує в автоматичному режимі - в повідомленні на контактний номер.

На електронну пошту надходить кредитний договір, з деталями обов'язків і прав сторін. Клієнт підтверджує своє бажання взяти кредит за допомогою простої електронного підпису.

Варіанти погашення кредитних зобов'язань перед Мілоан

Компанія «Miloan» пропонує погасити борг декількома способами на вибір клієнта.

 1. Приват 24. Для цього потрібно бути клієнтом однойменного банку і пройти реєстрацію в інтернет-банкінгу. На сервісі банку буде потрібно вибрати вкладку: «Мої Платежі» → Створити новий платіж → «Мілоан ТОВ» → Номер договору → Сплата кредиту. Далі клієнту необхідно перевірити ще раз всі введені дані і підтвердити операцію. Увага! Якщо в призначенні платежу буде обрана пролонгація, то суму коригувати буде неможливо.
 2. Термінал «ПриватБанк». Погашення відбувається готівковими коштами, що передаються на розрахунковий рахунок компанії. У рядку пошуку клієнт вбиває назва компанії, вводить номер особового договору, вибирає призначення платежу (оплата або пролонгація) і необхідний обсяг коштів. Далі дані перевіряються і оплата підтверджується.
 3. Картою на сайті без авторизації. Клієнт входить в розділ оплати без авторизації, вбиває номер договору, вибирає тип погашення, вводить потрібну суму до оплати і вносить реквізити карти для оплати.
 4. Картою через особистий кабінет на сайті. Здійснюється вхід в особистий кабінет і вибирається тип погашення, далі підтверджується списання з прикріпленою до аккаунту банківської карти.

Програми лояльності для клієнтів Miloan

Програми лояльності кредитором запускаються регулярно. Вони передбачають використання особливих промокодом, які дарують такі переваги клієнту:

 • зменшення величини переплати за позикою;
 • збільшення доступного кредитного ліміту;
 • продовження терміну фінансування.

Щоб отримати доступ до промокодом від кредитора необхідно стежити за:

 • офіційними спільнотами кредитора в соціальних мережах;
 • поштовою розсилкою;
 • друкованими виданнями - газетами і журналами.

Можливість використання акції регулюється її типом і індивідуальними заслугами позичальника.

Є два види промокодів:

 • іменні - видаються в індивідуальному порядку з смс-повідомленням;
 • багаторазові - приходять масово в акційною розсилці всім потенційним позичальникам.

Активація промокодом здійснюється при оформленні угоди, шляхом введення його в спеціальне вікно заявки на позику.

Мілоан відмовив у кредиті. Що робити?

Відмова кредитором робиться вкрай рідко, частіше через проблеми з даними в заявці або через наявність ще непогашеної заборгованості перед компанією. Звернутися за новим кредитом можна тільки після повного погашення попередньої заборгованості.

Продовження терміну кредитування

Пролонгація актуальна у випадках, коли клієнт не встигає своєчасно закрити борг. Продовжити термін кредитування можна на 3, 7 або 15 діб. Щоб її активувати необхідно зайти в особистий кабінет і слідувати вказівкам сервісу або звернутися за детальною допомогою на гарячу лінію.

Прострочення в Мілоан

Компанія в перші 30 діб, після появи заборгованості, намагається налагодити контакт з позичальником і вибрати оптимальний варіант погашення боргу. При відсутності реакції з боку позичальника через 1 місяць, після утворення прострочення, компанія віддає борг колекторському агентству. Розрахунок заборгованості відбувається так: тіло кредиту + відсотки + пеня + нарахування за час несплати.

Відгуки про компанію Miloan

Саме відгуки дозволяють отримати вичерпну інформацію про роботу кредитного сервісу, зрозуміти його специфіку, оцінити рівень надійності і лояльності в ставленні до різних категорій позичальників.