Мінфін - Курси валют України

Встановити
Miloan

Оформлення на сторінці недоступне

Кредит в Miloan

Показати інші кредити

Про компанію

Рейтинг компанії: 62.79 / 100

Miloan (Мілоан) є швидким і зручним сервісом онлайн-кредитування, який пропонує оформлення кредиту на різні цілі з наданням мінімальної кількості документів. Кредити надаються ТОВ «Мілоан».

Юридична назва: ТОВ «Мілоан» (код ЕДРПОУ: 40484607).

Свідоцтво про реєстрацію: ІК № 176 від 14.06.2016

Засновник:

 • ТОВ «Берег-Груп» — 99%

 • Амітан Олексій Геннадійович — 1%

Бенефіціар: Бутко Родіон Анатолійович

Директор: Вініченко Олексій Віталійович.

У травні 2021 Miloan став срібним призером FinAwards 2021 в номінації «Найкращий СРА оффер»: https://minfin.com.ua/ua/2021/05/25/65275974/

Головний офіс:04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 17-21
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 107

1/5
mariakosicka2023-10-11 14:03:32
Міломам придумає те, що я віказуюсь від оплати, погрожує юристом, що розпочата якимось Юристом Панченко І.А. це не нормально вони обіцяють не повіщати 3 особам про кредит, а вони це роблять щей погрожують моїм родичам і вимагають оплату
5/5
Panase2023-09-14 22:39:52
Самі кажуть згідно законодавства, питання того що вони для себе склали, МФО забороняється розголошувати дані та навіть про борг навіть родичам адже вони не є поручителями та третіми особами, а це означає, що банк сам вліз в телефонну книгу до людини яка брала в них кредит це вже їм світить ККУ, по друге, а з яких це пір банк веде себе хамовито, вимагає гроші за борг якщо людина не відмовляється його платити, це якісь шахраї, адже у нормальнього банку один офіційний номер не мільйон невідомих номерів, а ще якими це керується такими законодавствами банк, які тільки на їх користь це де таке відано, це Шахраї, які збивають бабкі встановлюють свої вигадані відсотки от як із 7 тис за 15 днів стати 11 тис, це де такі відсоткі тільки у таких МФО, шахрайські махінації, а для збиття перепродують борг якісь колекторам, які не є взагалі офіційними і це що за передача даних лівим особам. Не ведіться на цих ідіотів.
1/5
marina93752023-08-26 09:16:22
В компаніях Мілоан та Тенго стоїть автовідповідач, який телефонує клієнтам у вихідний день…як доказ додаю номери та зробила знімок на телефоном о котрій годині телефонують 26.08. +380 (63) 675 06 89 Телефонували о 09:05 та 26.08. +380 (93) 984 15 42 Телефонували о 09:12
1/5
marina93752023-08-24 14:51:23
1)В компанії Мілоан та ТЕНГО стоїть автодозвон…спочатку поступає 6-7 дзвінків…потім вже спілкується оператор…
2)Оператори кричать, грубо спілкуються, розмовляють на завищеному тоні, вимагають кошти та кидають слухавку!!! Всі розмови записані, буду скаржитись в НБУ…та дзвінки з автодозвоном теж зафіксовані
5/5
Asdfg098762023-07-18 18:16:52
Я пользуюсь услугами этой компании! Довольна.Люди которые пишут, что у них большие проценты, не знают какие могут быть в других МФО.Меня эта компания устраивает.Я бы советовала!
1/5
SUPER19842023-07-09 04:46:01
Доброго мене звати Юрій
Подавав заявку на кредит
Було схвалено кредит на суму 10000 на 12 місяців
Не встиг підписати договір
Подав заяву сьогодні
Схвалено позику на 5000 гривень
Вкрай негативно про вашу компанію буду тепер нікому і ніколи не рекомендувати. Брати у Вас кредит.
Скажіть будь -ласка
Навіщо анулювати заявку
Якщо я не встиг підписати договір ?????
Як мені тепер бути ??????
Не рекомендую нікому ТОВ Мілоан
1/5
Yark122023-06-15 12:53:23
Потрібно декілька разів фотографуватися, чекати хвилин 20, після цього телефонує оператор і задає неадекватні питання про найближчі вулиці і магазини
1/5
Olegtimoshenk2023-03-02 20:54:30
10.01.2022. взяв позику в 7300гр. «Міняють коней на переправі» як то кажуть. Обіцяли під. 0.01%. а запропонували під 4% в день. Віддав на третій день. І то це пільговий період!!! Відразу ж знімають до 10% комісію за видачу позики.
Тобто, в перший же день, якщо погодились, то віддаєте їм 14% відсотків від суми позики, а потім ще по 4%відсоьки за кожен день користування. І іще запит на кредитну історію до УБКІ ця шарага робить, що принижує ваш кредитний рейтинг. А ось про погашення позики не повідомляє УБКІ. Тобто, якщо ви взяли і віддали, то все одно підпорьили свою Кредитну історію.
1/5
564645775662023-02-10 09:14:26
а) Они берут деньги чисто за оформление заявки, нигде такого не видели, только в этой конторе. Не за пользование кредитом, а за то, что они тебе его дадут ты сверху процентов, не малых кстати, они с тебя еще денег возьмут.
б) Самое главное: первый кредит под 0%, ага, сча. Кстати тоже, ни у кого такого нет, только у этой шараги. Первый раз регистрируешься, они с тебя все данные, включая номер телефона, чтобы потом тебе названивали все подряд, выклянчать, все, ты зарегался, отправляешь заявку на кредет, там тип 10000, они его типа одобряются, но тут самое интересное: НА СВОИХ УСЛОВИЯХ, типа встречных. Они предлагали 10000 на 10 дней и 600 гривен проценты, и изменить ты ничего не можешь, тупо соглашайся, даже кнопки отклонить нет. Закрыли этот помойный сайт и все, пусть сами под 0% по 60 грн в день берут у себя деньги.
1/5
zhallena2023-01-10 17:01:59
Ніколи в житті не брала кредитів. Це принцип по життю. Поручителем теж ні в кого не була. Але ця шарашкина контора видзвонює і постійно пропонує погасити кредит. Я вже в чорний список ставлю їх телефони, так через деякий час вони їх міняють. Що це за переслідування? Як це припинити?

Як отримати кредит в Miloan

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит Miloan

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали Приватбанку
 4. Через термінали самообслуговування

Компанія «Miloan» — як взяти кредит на картку

Високотехнологічний сервіс дистанційного кредитування «Miloan» спеціалізується на видачі короткострокових кредитів. Кредитор працює тільки віддалено, переводячи кошти на іменні особисті карти будь-яких банків України, незалежно від фактичної геолокації (в рамках країни) потенційного клієнта. Основна умова — це досягнення громадянином України повноліття і наявність у нього виходу в інтернет.

Інтуїтивно зрозумілий і доступний інтерфейс офіційного порталу кредитора дозволяє оформити гроші в борг без проблем навіть тим, хто погано орієнтується в інтернеті. Широкий функціонал сайту допомагає швидко підібрати необхідну кредитну пропозицію, що відповідає потребам і цілям клієнта, в будь-який час доби.

Які умови пропонує Мілоан?

При першому зверненні клієнт зможе отримати кредит без відмови на невелику суму, а при благополучно закритій першій операції, друге звернення дозволить збільшити кредитний ліміт.

Отримання доступно кожному українцю від 18 до 65 років, що проживає і прописаний на території країни. Для оформлення угоди не потрібно застави, поручителів або підтвердження доходів. Операція відбувається повністю в віддаленому форматі, а гроші переводяться на карту клієнта.

Переваги кредитування в Мілоан

 1. Компанія проявляє лояльність при підборі клієнтів, тому її відрізняє високий рівень схвалення, без оглядки на соціальний статус особи: пенсіонер, студент, тимчасово непрацюючий громадянин;
 2. Сервіс забезпечений повністю автоматичною скорингової системою, яка самостійно оцінює позичальника і дає відповідь по заявці в найкоротші терміни цілодобово.

🛑 Недоліки кредитувания в Мілоан

 1. Невеликий кредитний термін;
 2. Для отримання високих лімітів потрібно накопичення фінансового рейтингу.

Недоліки порівняно невеликі і ніяк не заважають повноцінно використовувати кредитний сервіс у випадках, коли потрібно терміново невеликі гроші до зарплати без застави та надання об'ємного пакета документів.

Як отримати кредит в Miloan?

Клієнту, що хоче взяти позику онлайн, необхідно максимально сконцентруватися на процесі, ставитися до нього гранично уважно і зібрано. Все буде відбуватися в дистанційному форматі, тому від дій потенційного позичальника повністю залежить підсумковий результат: отримання схвалення або відмови за заявкою.

Заявка має вигляд невеликої електронної анкети, де клієнт повинен вказати повну і актуальну інформацію про себе, не допускаючи помилок і порожніх рядків. У разі якщо заявка буде заповнена правильно, відмови в грошах не буде. Щоб зробити все безпомилково, рекомендовано дотримуватися алгоритму.

1. Підбір параметрів позики. Повну суму вартості позики актуально відслідковувати за допомогою зручного кредитного калькулятора, який доступний для всіх користувачів сайту безкоштовно.

2. Реєстрація нових клієнтів / авторизації постійних користувачів в особистому кабінеті на кредитному порталі. Щоб отримати повноцінний доступ до функціоналу сайту потрібно ідентифікуватися — пройти реєстрацію або здійснити вхід в уже існуючий профіль.

3. Подача заявки на позику. У спеціальну форму позичальник вносить особисті дані: дата народження, адреса реєстрації та фактичного проживання, місце роботи, обсяг стабільного доходу (документально не підкріплюється). Ця інформація необхідна кредитору, щоб переконатися — він має справу саме з тим, чиї документи були надані. Будь-яка неточність може стати приводом для відмови.

Окремий рядок присвячений платіжним даними. Туди вносяться реквізити карти, а після по ним проходить додаткова перевірка — верифікація банківського носія.

4. Переказ коштів на карту. Перевірка даних не займає багато часу — до 10 хвилин.

На електронну пошту надходить кредитний договір, з деталями обов’язків і прав сторін. Клієнт підтверджує своє бажання взяти кредит за допомогою простого електронного підпису.

Варіанти погашення кредитних зобов’язань перед Мілоан

Компанія «Miloan» пропонує погасити борг декількома способами на вибір клієнта.

 1. Приват 24. Для цього потрібно бути клієнтом однойменного банку і пройти реєстрацію в інтернет-банкінгу.
 2. Термінал ПриватБанк. Погашення відбувається готівковими коштами, що передаються на розрахунковий рахунок компанії. У рядку пошуку клієнт вбиває назву компанії, вводить номер особового договору, вибирає призначення платежу (оплата або пролонгація) і необхідний обсяг коштів. Далі дані перевіряються і оплата підтверджується.
 3. Картою на сайті без авторизації. Клієнт входить в розділ оплати без авторизації, вбиває номер договору, вибирає тип погашення, вводить потрібну суму до оплати і вносить реквізити карти для оплати.
 4. Картою через особистий кабінет на сайті. Здійснюється вхід в особистий кабінет і вибирається тип погашення, далі підтверджується списання з прикріпленою до аккаунту банківської карти.

Програми лояльності для клієнтів Miloan

Програми лояльності кредитором запускаються регулярно. Вони передбачають використання особливих промокодів, які дарують переваги клієнту.

Щоб отримати доступ до промокодів від кредитора необхідно стежити за:

 • офіційними спільнотами кредитора в соціальних мережах;
 • поштовою розсилкою.

Можливість використання акції регулюється її типом і індивідуальними заслугами позичальника.

Активація промокоду здійснюється при оформленні угоди, шляхом введення його в спеціальне вікно заявки на позику.

Мілоан відмовив у кредиті. Що робити?

Відмова кредитором робиться вкрай рідко, частіше через проблеми з даними в заявці або через наявність ще непогашеної заборгованості перед компанією. Звернутися за новим кредитом можна тільки після повного погашення попередньої заборгованості.

Продовження терміну кредитування

Пролонгація актуальна у випадках, коли клієнт не встигає своєчасно закрити борг. Щоб її активувати необхідно зайти в особистий кабінет і слідувати вказівкам сервісу або звернутися за детальною допомогою на гарячу лінію.

Прострочення в Мілоан

Компанія в перші 30 діб, після появи заборгованості, намагається налагодити контакт з позичальником і вибрати оптимальний варіант погашення боргу. При відсутності реакції з боку позичальника через 1 місяць, після утворення прострочення, компанія віддає борг колекторському агентству. Розрахунок заборгованості відбувається так: тіло кредиту + відсотки + пеня + нарахування за час несплати.

Відгуки про компанію Miloan

Відгуки дозволяють отримати вичерпну інформацію про роботу кредитного сервісу, зрозуміти його специфіку, оцінити рівень надійності і лояльності в ставленні до різних категорій позичальників. З ними ви можете ознайомитися на сайті Minfin.com.ua.