Умови отримання кредиту Є Гроші

СтавкаТермінСума
Перший0%від 1 до 30 днівдо 7000 грн
Повторний2.1%від 5 до 30 днів
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 84.85 / 100

E-Groshi (Е Гроші) — мікрокредитна фінансова компанія, яка пропонує зручний і зрозумілий формат оформлення позики. Для цього використовується онлайн-сервіс компанії і автоматизована система прийняття рішень.

Здійснює свою діяльність на основі ліцензії надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 13.02.2018

Керівник – Корецька Ірина Сергіївна

Переваги:

 • висока швидкість роботи сервісу;

 • мінімум документів;

 • привабливі акційні пропозиції

Недоліки:

 • складна схема нарахування відсотків;

 • високі відсотки на кредити понад 11 днів

Умови отримання кредиту:

— бути повнолітнім громадянином України (18 — 65 років);

— громадянство України і український паспорт;

— ІПН;

— особиста банківська картка

E-Groshi — це онлайн-сервіс, тому для оформлення позики нікуди йти не доведеться і підписувати договір у кур'єра теж. Виберіть суму і термін позики за допомогою калькулятора.

Далі потрібно виконати кілька кроків:

 1. Реєстрація

 2. Заповнення заявки

 3. Верифікація банківської карти

 4. Отримання кредиту

Як погасити кредит:

— в Особистому кабінеті на сайті компанії за допомогою банківської карти;

— за реквізитами компанії: в інтернет-банкінгу, сервісах онлайн-платежів або в касі будь-якого українського банку

Головний офіс:м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 92
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 71

Все там хорошо!
5/5
vowaga2020-10-20 12:46:44
Не приверженец таких организаций, но парочку раз приходилось «одалживать». В принципе сервис удобный, деньги можно получить быстро не напрягаясь в банке. Никто не просит поручителей и не нужна справка о доходах. Выгоды очевидны. Вовремя платишь — быстро закрываешь и возвращаесь все до копейки.
Приховані комісії та неприємні сюрпризи
1/5
Cinderella22020-10-09 18:44:14
Найгірша компанія. Відсоток високий, купа додаткових платних послуг, щоб зробити пролонгацію готуйте 20 відсотків від тіла кредиту додатково. Відсотки нараховуються на місяць вперед, якщо хочеш закрити раніше, все одно плати. Оператори хамовиті й додзвонитися важко. Обходьте цю МФО десятою дорогою, є купа інших компаній з кращими умовами.
Нормально
5/5
robotokoto2020-10-05 15:53:06
Це як швидка допомога, тільки фінансова. Кожен сам вирішує як йому рятуватися
Все добре
5/5
martamarta12020-09-30 12:03:19
Рекомендую компанію. Сервіс на гарному рівні, спеціалісти завжди привітні і готові відповісти на ваші запитання
Аферисты! Никому не рекомендую пользоваться займом!!!
1/5
Olgakjhf2020-09-27 10:31:10
За один день просрочки добавили 50% к телу займа! Это абсурд просто! Даже 24 часа не прошло! Никто не позвонил и не напомнил в день оплаты, смс не приходила. Продлить кредит невозможно! Просто шарашкина контора. Не вздумайте брать кредит у этих бандитов. Отдаю свой увеличенный в два раза долг и больше никогда не буду пользоваться услугами этих воров!!!
Мошенники, будьте бдительны.
1/5
BisentoArt2020-09-24 00:54:12
С данной организации, звонят несколько суток с различных номеров, в день около 40-50 входящих со стороны организации, угрожают и вымогают вернуть им кредит который я якобы брал на лечение соседа.
После долгих разговоров с оператором данной организации, получилось выяснить: посторонний человек взял на себя кредит и указал меня доверенным лицом, указал мои ФИО, номер телефона, прописку и идентификационный код, скорее всего и данный из паспорта, но оператор не захотел отвечать на этот вопрос. Данная личность которая взяла кредит, мне не известна, свои персональные данные я не передавал третьим лицам.
Теперь о правонарушениях данной организации.
Оператор сказал что личность которая взяла кредит предоставила мои данные и указала меня доверенным лицом. Я не давал соглашение на обработку персональных данных, что является нарушение закона о обработке ПД.
Со мной не связались специалисты организации Е КРЕДИТ КОМ, чтобы убедиться что я являюсь доверенным лицом человека который берёт кредит, я не давал соглашение быть доверенным лицом, это грубое правонарушение.
На мой номер телефона поступают звонки с требованием в грубой форме, вернуть кредит который взял — я. Собственно, оператор мне сказал что кредит взял незнакомый мне человек, и указал меня доверенным лицом, а по факту мне звонят и говорят что кредит взял я. Попытка ввести в заблуждение, психологическое давление, и угрозы со стороны организации, что так же является нарушением законов Украины.
На данную организацию написан ряд заявлений в правоохранительные органы за нарушение закона Украины, так же переданы все записи телефонных звонков и разговоров с данной организацией.
P.s Прежде чем связаться (впрочем я и не собирался связываться, со мной сами связались) с организацией которая в открытую нарушает законы, подумайте стоит ли ваша сложившаяся финансовая ситуация, того чтобы создать себе проблемы в будущем, отдав свои персональные данные людям которые работают противозаконно.
Не дают покоя
1/5
Zomb2020-09-21 18:06:40
На второй день как взял займ начались круглосуточные звонки «верните деньги, ваше спокойствие этого не стоит» горите в аду!
Хороший сервіс
5/5
artyrr2020-09-21 14:59:28
Про сервіс Є гроші можу сказати лише позитивне. Цій компанії дійсно можна довіряти. Читаю багато негативних відгуків і розумію, що їх пишуть лише ті люди, що не вміють і не хочу вчасно платити гроші. Якщо ви берете займ, будьте готові його виплачувати. от і все…
Не вздумайте обращаться, если нервы и деньги дороги
1/5
Ballooo2020-09-18 00:47:50
Только что произошло. Оформлял займ до 17.09.20. По непредвиденным обстоятельствам, пришлось оформить пролонгацию, в этот же день, указанный выше. 3094 грн стоимость пролонгации, на секунду, кредитное тело 4500. Брал не на пару дней, вышло 6500, грубо говоря, согласен, есть такое. Но… Продлить в этот день без каких либо проблем с их стороны не получилось, не в первой!.. С 21.00 вечера, приблизительно, не впускают в личный кабинет. Не присылают код подтверждения, не в первой в день оплаты. Звонил в службу поддержки, как указано 24/7, не верьте! Не берут трубку. Долго нудно пытался зайти и связаться с ними, но все напрасно. В итоге, дозвонился где то в 23.45, за 15 минут до просрочки, время с которого звонил указано выше, говорят технические проблемы, замечу не в первой. В общем, после изложения проблемы, с их стороны, они предлагают оплатить через сити 24. Интересуюсь на счёт комиссии этого ресурса, т.к. средств на карте, которую не указывал в кабинете, но с нее хотел оплатить, могло не хватить на пролонгацию. В итоге так и вышло, комиссия 77 грн с 3094грн! Было где то 3150 на карте. В итоге звоню в поддержку, мне говорят что все у них наладилось ещё 20 минут назад, проверяю, ничего, все по старому не приходит код. Говорят, давай
переводи деньги на карту, которая указана в кабинете. Этого сделать не мог, т.к. не было возможности этого сделать. В итоге, как сказали:« это ваши проблемы, а не наши. Надо было раньше, а не в последний день. Пишите куда хотите. » У них не работает сайт, для своевременной оплаты, и не берут трубку, что бы раньше решить этот вопрос, а проблема моя, как они утверждают. В общем, это просто « шарага», с космическими процентами, отсутствием техподдержки, и круглосуточного доступа в личный кабинет. Если вам дороги нервы и деньги, есть более адекватные МФО!

Умови отримання кредиту Є Гроші

Сума при першому кредитівід 500 до 7000 грн
Сума при повторних кредитахвід 500 до 20000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 1 до 30 днів
Термін кредитування при повторній позицівід 5 до 30 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0% в день
Комісії, перший кредитКомісії розраховуються від початкової суми кредиту
Відсоткова ставка при повторних кредитах2.1% в день
Комісії, повторний кредитКомісії розраховуються від початкової суми кредиту
Термін розгляду заявкивід 5 хв.
Необхідні документипаспорт, ІПН
Вікові обмеження18-65 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Переваги кредиту від Є Гроші

Видаємо кредити 24/7
Повертаєте рівно стільки, скільки брали
Унікальна програма лояльності
Прийняття рішення по кредиту цілодобово

Як отримати кредит в Є Гроші

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит Є Гроші

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали Приватбанку
 4. Через термінали самообслуговування

Є-гроші: відгуки, контакти, особливості компанії

"Є гроші" – це фінансова компанія, яка пропонує різні фінансові послуги, в тому числі і надання мікрокредитів. Організація зареєстрована в місті Дніпро і надає мікрокредити по всій країні (виняток –Крим і зона АТО).

У компанії є ліцензія ЄДРПОУ № 13103707, свідотство від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг ФК №974 від 16.01.2018.

Лояльне ставлення до клієнтів, прозорі умови кредитування, а також простий процес отримання коштів привертають увагу великої кількості українців, терміново потребують грошей. Окремої згадки заслуговує той факт, що організація працює цілодобово і сім днів на тиждень, в тому числі і у свята.

Вимоги, що висуваються до позичальників

Компанія пред'являє до потенційних клієнтів мінімум вимог. Для отримання кредиту без відмови на карту від Є-гроші клієнту має бути не менше 21 року. Також вимагається надання громадянства України. Щодо максимального віку позичальника прямі обмеження не пред'являються.

Для отримання грошей від Є-Гроші немає необхідності пред'являти довідки про заробітну плату та іншу документацію, що підтверджує необхідний рівень доходу. Також компанія-кредитор не висуває вимог про надання застави. Немає необхідності і у вказівці поручителів.

Для оформлення заявки потрібно тільки два документи: ідентифікаційний код і паспорт громадянина України. Крім цього потрібна банківська карта, мобільний телефон і електронна пошта. Заявки оформлюються онлайн через інтернет.

Які кредити видає Є-Гроші

Організація видає позики за програмами:

 1. «Перший», який видається тим, хто тільки зареєструвався;
 2. «Вигідний для всіх», що оформляється в тому випадку, якщо подається на кредит заявка не є першою;
 3. «На бізнес», орієнтований на юридичних осіб і розвиток приватної підприємницької діяльності.

Позики відрізняються один від одного наданими сумами і призначаються щоденними відсотками.

При первинному зверненні для тих клієнтів, які раніше не користувалися послугами даної МФО, надається можливість отримати суму від ста до п'яти тисяч гривень. Крім того новим клієнтам не потрібно платити відсотки за користування грошима до двох тижнів, так як в разі позики «Перший» ставка становить 0%.

Всі подальші позики будуть надані з умовою оплати щоденної процентної ставки в 1,99%. Крім підвищення процентної ставки зростає і сума, яка може досягати позначки в 20 тисяч гривень.

Максимально можлива сума при позиці «На бізнес» – 10 тисяч гривень. Щоденний відсоток призначається в розмірі 0% на перші п'ять днів, однак протягом наступних 25 днів він буде складати 1,5%.

Кредити можуть видаватися на термін від одного дня до чотирьох тижнів.

Отримання мікрокредиту в E-Groshi

Кредит даної МФО може бути оформлений виключно онлайн шляхом подачі заявки на офіційному сайті. Отже, немає необхідності відвідувати офіс компанії і надавати оригінали необхідної документації. Для отримання необхідної суми грошей в борг потрібно відвідати офіційний сайт Є-Гроші, де в свою чергу буде потрібно проходження нескладної реєстраційної процедури та подачі заявки.

Попередньо необхідно підготувати ідентифікаційний номер платника податків, паспорт і дійсну банківську карту. Крім того заявнику необхідно буде вказати електронну пошту в будь-якій поштовій службі (наприклад, Gmail) і мобільний телефон.

Як отримати мікропозику в МФО Є-Гроші

Як уже було відзначено вище, перед відправкою заявки на отримання мікропозики потрібно пройти реєстраційну процедуру на офіційному сайті компанії. Для відкриття особового кабінету майбутній позичальник повинен надати основну інформацію про себе. Зокрема потрібно вказати ПІБ, паспортні дані, а також номер ідентифікаційного коду.

Після заповнення анкети користувачу нададуть доступ до особистого кабінету. Вхід та авторизація надалі буде здійснюватися через пароль і логін. При подальшій подачі заявки на кредит не доведеться повторно проходити процедуру заповнення даних.

Надалі проводиться оформлення заявки. Для цього через кредитний калькулятор клієнту потрібно вибрати необхідну суму і оптимальний термін, на який оформляється кредит.

Наступним етапом йде заповнення заявки, що включає в себе:

 • надання паспортних даних, заповнення всіх зазначених зірочками полів;
 • вказівка ​​сімейного стану та складу сім'ї;
 • надання копій паспорта та ідентифікаційного номера платника податків;
 • введення місця реєстрації та адреси проживання;
 • заповнення даних про тип і роді зайнятості, рівні доходів;
 • додавання телефонів осіб, здатних підтвердити особистість клієнта.

Після заповнення і відправки заявки на вказаний клієнтом мобільний номер телефону буде відправлений код з чотирьох знаків, який потрібно буде ввести на офіційному сайті МФО.

Потім здійснюється введення реквізитів банківської картки, на яку буде переведений кредит від Є-Гроші. Також карту потрібно буде верифікувати: у вас з рахунку знімуть невелику суму (до 1 грн), в спеціальному полі потрібно буде вказати, яку саме. Після того, як пройде верифікація, гроші повернуться назад на рахунок.

Після натискання на кнопку «Підтвердити» на банківській картці буде заблокована деяка сума грошей (зазвичай від до 1 до 3 гривень, які будуть розблоковані після завершення перевірки).

Якщо підключено послугу СМС-банкінгу, тоді на мобільний телефон прийде сповіщення про блокування коштів. Якщо ж така послуга розділення потрібно звернутися до банку – емітенту карти, який підтвердить факт блокування і надасть необхідну інформацію.

Необхідність в цьому обумовлена ​​тим, що в особистому кабінеті потрібно вказати заблоковану суму.

Хоча заявка і перевіряється в автоматичному режимі, не варто виключати такий варіант, що доведеться чекати деякий час, поки оператори компанії не зв'яжуться з зазначеними на сайті довіреними особами.

Як тільки буде проведена перевірка платоспроможності і особистості клієнта, а також дано згоду на видачу позики (оповіщення про це буде відправлено на мобільний телефон, електронну пошту, а також в особистий кабінет), необхідно перейти на сторінку отримання нового кредиту для натискання на кнопку підтвердження.

Потім на телефон прийде повідомлення з чотиризначним кодом, необхідним для підпису під кредитним договором.

Після цього позика від розглянутої організації надійде на банківську картку протягом декількох хвилин.

Чи можна з поганою кредитною історією отримати позику у E-Groshi

На відміну від банків, дана МФО досить лояльно ставиться до заявок від позичальників з поганою кредитною історією. У випадках, коли раніше мали місце бути випадки прострочення повернення або інші неприємні ситуації щодо кредитів, заявка на отримання позики з великою ймовірністю буде схвалена.

Така заявка не буде схвалена тільки в разі наявних боргів і непогашених зобов'язань перед фінансовими установами.

Що робити при відмові в кредитуванні

Попри те, що розглянута організація в переважній кількості випадків схвалює заявки, не виключена ймовірність отримання відмови у видачі кредиту. Якщо вам довелося зіткнутися з такою ситуацією, рекомендується виконати наступні дії:

 1. ретельно надані дані і саму заявку на правильність. При виявленні помилок спробуйте подати заявку заново;
 2. якщо зазначені дані вірні, причиною відмови може послужити кредитний рейтинг. В такому випадку зверніться до Українського бюро кредитних історій, яке проінформує про наявність непогашеного боргу, якщо такий є. Не виключено, що деякі відомості ще не надійшли в БКІ, або були допущені помилки при внесенні в історію;
 3. можна спробувати зменшити запитувану суму для зниження ризиків мікрофінансової організації перед неповерненням позики.

Якщо жоден із зазначених вище методів не допоміг, тоді зверніться до фахівців Є-Гроші за контактними номерами мобільних номерів.

Повернення позики

Погашення взятого у мікрофінансової організації E-Groshi позики може бути здійснено наступними способами:

 • шляхом списання коштів з банківської карти (процес здійснюється через особистий кабінет);
 • через касу будь-якого банку, що діє на території України;
 • через термінал;
 • онлайн поверненням (інтернет-банкінг).

Прострочення в Є-Гроші

Прострочені виплати негативно впливають на кредитну історію клієнта. У найгірших випадках борг передається в суд, або в колекторську компанію.

У разі виникнення фінансових труднощів і відсутності можливості повернути зайняті кошти, найкраще вдатися до програми пролонгації. Завдяки їй буде збільшений термін дії договору, сплачені нараховані відсотки, а також надається можливість пізніше погасити тіло кредиту.

Відгуки про МФО

Мікрофінансових організація E-Groshi пропонує доступні послуги, схвалює більшість поданих заявок, а також лояльно ставиться до потенційних позичальників.

Якщо ви вже користувалися послугами компанії, поділіться своїми враженнями в коментарях на Minfin.com.ua.