Мінфін - Курси валют України

Встановити

Умови отримання кредиту Є Гроші

СтавкаТермінСума
Перший1.9% в деньвід 1 до 30 днів до 7000 грн
Повторний2% в деньдо 14 днів до 5000 грн
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 96.25 / 100

E-Groshi (Е Гроші) — сервіс онлайн мікрокредитування представляє компанія ТОВ «Фінансова компанія «E Гроші Ком» (Код ЄДРПОУ: 43067861), яка пропонує зручний і зрозумілий формат оформлення позики. Для цього використовується онлайн-сервіс компанії і автоматизована система прийняття рішень.

Здійснює свою діяльність на основі ліцензії надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 13.02.2018

Свідоцтво про реєстрацію: ФК В0000132 від 17.09.2019

Керівник — Корецька Ірина Сергіївна

У травні 2021 сервіс «Є Гроші» став бронзовим призером FinAwards 2021 у номінації «Найкраща МФО за якістю обслуговування клієнтів»: https://minfin.com.ua/ua/2021/05/25/65275974/

Переваги E-Groshi:

 • висока швидкість роботи сервісу;

 • мінімум документів;

 • привабливі акційні пропозиції

Недоліки E-Groshi:

 • складна схема нарахування відсотків;

 • високі відсотки на кредити понад 11 днів

Умови отримання кредиту в Є Гроші:

— бути повнолітнім громадянином України (18 — 65 років);

— громадянство України і український паспорт;

— ІПН;

— особиста банківська картка

E-Groshi — це онлайн-сервіс, тому для оформлення позики нікуди йти не доведеться і підписувати договір у кур'єра теж. Виберіть суму і термін позики за допомогою калькулятора.

Далі потрібно виконати кілька кроків:

 1. Реєстрація

 2. Заповнення заявки

 3. Верифікація банківської карти

 4. Отримання кредиту

Як погасити кредит в Є Гроші:

— в Особистому кабінеті на сайті компанії за допомогою банківської карти;

— за реквізитами компанії: в інтернет-банкінгу, сервісах онлайн-платежів або в касі будь-якого українського банку

Програма лояльності:

Компанія постійно проводить акції та розіграші

Головний офіс:м. Дніпро, ул. Шевченко, 51-Д
Графік роботи:
socialsocial
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 370

1/5
06618315121lena2022-06-24 17:58:59
Люди читайте закони, спілкуйтесь з юристами, по закону не один банк ні МФО, не має права телефонувати особам які не давали на те свою згоду, пишіть скарги в національній банк України
1/5
Annnana2022-05-04 12:47:57
Вся країна у стані війни, кожен як може так і сплачує борги. На томість, щоб підтримати своїх клієнтів, ця компанія займається погрозами, залякуваннями- при тому що я як клієнт не відмовлялась від обов'язків по сплаті боргу і робюлю це частково. Що робить компанія? телефонує мені, погрожує моїй вагітній сестрі, яка живе практично під обстрілами, телефонує батькам і погрожує. Яка може бути управа на такі компанії? Чому військовий стан не діє на цих ***? по іншому не назву. Я б зрозуміла, як би я не платила але ж я оплачую. Знімають кошти з рахунку, банк блокує карту. Можливо я не розбираюсь у законах але хіба це не мародерство? Хіба це не здирнецтво? а пограза життю — це не кримінальна відповідальність? це просто тероризм!!! У власній країні! найгірше, що ця компанія просто змінить назву і далі буде людей тероризувати!!!
1/5
ketrin1052022-04-18 12:02:56
Телефонують та погрожують, в такий скрутний час нараховують відсотки, не йдуть на зустріч клієнтам. Жахлива компанія нікому не рекомендую. Людям складно зараз, вони надалі втратять своїх клієнтів.
1/5
06725131982022-04-14 14:41:25
Сьогодні телефонували, підняла трубку, пояснила що не можу розмовляти, бо на роботі. Оператор ( ніколи не представляються! ) сказала, навіщо тоді трубку брали, я пояснила, що завжди по можливості беру. Я попросила зателефонувати через годину, звільнюся і можемо говорити. Одразу подзвонили до моєї мами ( звідки номер взяли, не знаю!). Погрожували. Це ЖАХ якийсь, управи на них нема.
1/5
nomer242022-04-13 15:23:27
А как это так получается, звонят каждый день, говорят с 15.04 возобновляется начисление процентов ???!!! Управы на гнилых нет…
1/5
ViKtor1592022-04-09 18:28:55
Свого часу колишня дружина мала необережність взяти кредит у цієї, з дозволу сказати, «фінустанови», а насправді — збіговиська шахраїв та злочинців. Задовго до початку війни повністю погасила заборгованість й навіть отримала довідку про сплату у повному обсязі.
А тепер вони телефонують не лише їй, але й друзям, родичам, знайомим (хоча вона не давала їм номери телефонів цих людей!) та вимагають сплатити якусь «комісію, яка ніби-то набігла з невідомих причин»..!!!
Застерігаю усіх: уникайте й обходьте десятою дорогою цих нечесних на руку «кредиторів»!
1/5
Kostya47912022-04-07 19:20:32
Сначала говорять одно заманивают низьким процентом.потом после подписания договора получается все на оборот.процент увеличивается в трое
1/5
Kozac2022-04-04 20:05:28
Нараховують відсотки у воєнний стан, ганьба
1/5
vadyha2022-03-31 11:14:13
Щоб якось виправити рейтинг додатку у плей-маркеті, вони вдались до «відгуків мертвих душ»!))) Там по-повній програмі боти ставлять відмітку «5», і пишуть як швидко прийшли гроші на картку, як чудово працює додадок!!! І при цьому — настільки безграмотно наиисано, не те, що з орфографічними — з мовними помилками!!!
Одне питання — ви зараз видаєте кредити??? Кого ви дурите??? Після таких дій, повірте, ваші лозунги про 10% Армії — нічого не варті!!!

Умови отримання кредиту Є Гроші

Сума при першому кредитідо 7000 грн
Сума при повторних кредитахдо 5000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 1 до 30 днів
Термін кредитування при повторній позицідо 14 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті1.9% в день
Комісії, перший кредитКомісії розраховуються від початкової суми кредиту
Відсоткова ставка при повторних кредитах2% в день
Комісії, повторний кредитКомісії розраховуються від початкової суми кредиту
Термін розгляду заявкивід 5 хв.
Необхідні документипаспорт, ІПН
Вікові обмеження18-60 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Як отримати кредит в Є Гроші

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит Є Гроші

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали Приватбанку
 4. Через термінали самообслуговування

Є-гроші: відгуки, контакти, особливості компанії

«Є гроші» — це фінансова компанія, яка пропонує різні фінансові послуги, в тому числі і надання мікрокредитів. Організація зареєстрована в місті Дніпро і надає мікрокредити по всій країні (виняток -Крим і зона АТО).

У компанії є ліцензія ЄДРПОУ № 43067861, свідотство від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг ФК № 974 від 17.09.2019.

Лояльне ставлення до клієнтів, прозорі умови кредитування, а також простий процес отримання коштів привертають увагу великої кількості українців, терміново потребують грошей. Окремої згадки заслуговує той факт, що організація працює цілодобово і сім днів на тиждень, в тому числі і у свята.

Вимоги, що висуваються до позичальників

Компанія пред’являє до потенційних клієнтів мінімум вимог. Для отримання кредиту без відмови на карту від Є-гроші клієнту має бути не менше 18 років. Також вимагається громадянство України. Щодо максимального віку позичальника прямі обмеження не пред’являються.

Для отримання грошей від Є-Гроші немає необхідності пред’являти довідки про заробітну плату та іншу документацію, що підтверджує необхідний рівень доходу. Також компанія-кредитор не висуває вимог про надання застави. Немає необхідності і у вказівці поручителів.

Для оформлення заявки потрібно тільки два документи: ідентифікаційний код і паспорт громадянина України. Крім цього потрібна банківська карта, мобільний телефон і електронна пошта. Заявки оформлюються онлайн через інтернет.

Які кредити видає Є-Гроші

Організація видає позики за програмами:

 1. «Smile Credit», який видається тим, хто тільки зареєструвався;
 2. «Простий», доступний для нових і повторних позичальників;
 3. «Пільговий», що оформляється в тому випадку, якщо подається на кредит заявка не є першою.

Позики відрізняються один від одного наданими сумами і призначаються щоденними відсотками.

При первинному зверненні для тих клієнтів, які раніше не користувалися послугами даної МФО, надається можливість отримати суму від п’ятиста до семи тисяч гривень. Крім того новим клієнтам не потрібно платити відсотки за користування грошима до тридцяти днів, так як в разі позики «Smile Credit» ставка становить 0%.

Всі подальші позики будуть надані з умовою оплати щоденної процентної ставки в 2,2%. Крім підвищення процентної ставки зростає і сума, яка може досягати позначки в 20 тисяч гривень.

Кредити можуть видаватися на термін від одного дня до тридцяти днів.

Отримання мікрокредиту в E-Groshi

Кредит даної МФО може бути оформлений виключно онлайн шляхом подачі заявки на офіційному сайті. Отже, немає необхідності відвідувати офіс компанії і надавати оригінали необхідної документації. Для отримання необхідної суми грошей в борг потрібно відвідати офіційний сайт Є-Гроші, де в свою чергу буде потрібно проходження нескладної реєстраційної процедури та подачі заявки.

Попередньо необхідно підготувати ідентифікаційний номер платника податків, паспорт і дійсну банківську карту. Крім того заявнику необхідно буде вказати електронну пошту в будь-якій поштовій службі (наприклад, Gmail) і мобільний телефон.

Як отримати мікропозику в МФО Є-Гроші

Як уже було відзначено вище, перед відправкою заявки на отримання мікропозики потрібно пройти реєстраційну процедуру на офіційному сайті компанії. Для відкриття особового кабінету майбутній позичальник повинен надати основну інформацію про себе. Зокрема потрібно вказати ПІБ, паспортні дані, а також номер ідентифікаційного коду.

Після заповнення анкети користувачу нададуть доступ до особистого кабінету. Вхід та авторизація надалі буде здійснюватися через пароль і логін. При подальшій подачі заявки на кредит не доведеться повторно проходити процедуру заповнення даних.

Надалі проводиться оформлення заявки. Для цього через кредитний калькулятор клієнту потрібно вибрати необхідну суму і оптимальний термін, на який оформляється кредит.

Наступним етапом йде заповнення заявки, що включає в себе:

 • надання паспортних даних, заповнення всіх зазначених зірочками полів;
 • вказівка ​​сімейного стану та складу сім'ї;
 • надання копій паспорта та ідентифікаційного номера платника податків;
 • введення місця реєстрації та адреси проживання;
 • заповнення даних про тип і роді зайнятості, рівні доходів;
 • додавання телефонів осіб, здатних підтвердити особистість клієнта.

Після заповнення і відправки заявки на вказаний клієнтом мобільний номер телефону буде відправлений код з чотирьох знаків, який потрібно буде ввести на офіційному сайті МФО.

Потім здійснюється введення реквізитів банківської картки, на яку буде переведений кредит від Є-Гроші. Також карту потрібно буде верифікувати: у вас з рахунку знімуть невелику суму (до 1 грн), в спеціальному полі потрібно буде вказати, яку саме. Після того, як пройде верифікація, гроші повернуться назад на рахунок.

Після натискання на кнопку «Підтвердити» на банківській картці буде заблокована деяка сума грошей (зазвичай від до 1 до 3 гривень, які будуть розблоковані після завершення перевірки).

Якщо підключено послугу СМС-банкінгу, тоді на мобільний телефон прийде сповіщення про блокування коштів. Якщо ж така послуга розділення потрібно звернутися до банку — емітенту карти, який підтвердить факт блокування і надасть необхідну інформацію.

Необхідність в цьому обумовлена ​​тим, що в особистому кабінеті потрібно вказати заблоковану суму.

Хоча заявка і перевіряється в автоматичному режимі, не варто виключати такий варіант, що доведеться чекати деякий час, поки оператори компанії не зв’яжуться з зазначеними на сайті довіреними особами.

Як тільки буде проведена перевірка платоспроможності і особистості клієнта, а також дано згоду на видачу позики (оповіщення про це буде відправлено на мобільний телефон, електронну пошту, а також в особистий кабінет), необхідно перейти на сторінку отримання нового кредиту для натискання на кнопку підтвердження.

Потім на телефон прийде повідомлення з чотиризначним кодом, необхідним для підпису під кредитним договором.

Після цього позика від розглянутої організації надійде на банківську картку протягом декількох хвилин.

Чи можна з поганою кредитною історією отримати позику у E-Groshi

На відміну від банків, дана МФО досить лояльно ставиться до заявок від позичальників з поганою кредитною історією. У випадках, коли раніше мали місце бути випадки прострочення повернення або інші неприємні ситуації щодо кредитів, заявка на отримання позики з великою ймовірністю буде схвалена.

Така заявка не буде схвалена тільки в разі наявних боргів і непогашених зобов’язань перед фінансовими установами.

Що робити при відмові в кредитуванні

Попри те, що розглянута організація в переважній кількості випадків схвалює заявки, не виключена ймовірність отримання відмови у видачі кредиту. Якщо вам довелося зіткнутися з такою ситуацією, рекомендується виконати наступні дії:

 1. ретельно надані дані і саму заявку на правильність. При виявленні помилок спробуйте подати заявку заново;
 2. якщо зазначені дані вірні, причиною відмови може послужити кредитний рейтинг. В такому випадку зверніться до Українського бюро кредитних історій, яке проінформує про наявність непогашеного боргу, якщо такий є. Не виключено, що деякі відомості ще не надійшли в БКІ, або були допущені помилки при внесенні в історію;
 3. можна спробувати зменшити запитувану суму для зниження ризиків мікрофінансової організації перед неповерненням позики.

Якщо жоден із зазначених вище методів не допоміг, тоді зверніться до фахівців Є-Гроші за контактними номерами мобільних номерів.

Повернення позики

Погашення взятого у мікрофінансової організації E-Groshi позики може бути здійснено наступними способами:

 1. За допомогою картки в Особистому Кабінеті;
 2. Термінал самообслуговування «Сити 24», «2Click», «IВоx», «ЕasyPay»
 3. Відділення будь-якого банку за реквізитами;
 4. Iнтернет-банкінг за реквізитами;
 5. За допомогою платіжної системи «Роgаshay».

Прострочення в Є-Гроші

Прострочені виплати негативно впливають на кредитну історію клієнта. У найгірших випадках борг передається в суд, або в колекторську компанію.

У разі виникнення фінансових труднощів і відсутності можливості повернути зайняті кошти, найкраще вдатися до програми пролонгації. Завдяки їй буде збільшений термін дії договору, сплачені нараховані відсотки, а також надається можливість пізніше погасити тіло кредиту.

Відгуки про МФО

Мікрофінансових організація E-Groshi пропонує доступні послуги, схвалює більшість поданих заявок, а також лояльно ставиться до потенційних позичальників.

Якщо ви вже користувалися послугами компанії, поділіться своїми враженнями в коментарях на Minfin.com.ua.