Мінфін - Курси валют України

Встановити

Умови отримання кредиту CreditKasa

СтавкаСтрокСумаРеальна річна процентна ставка
Перший0.01% в деньвід 1 до 300 днів до 20000 грн 279354%
Повторний3% в деньдо 300 днів до 20000 грн
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 90.01 / 100

CreditKasa — надійний сервіс видачі кредитів онлайн. Допомагаємо громадянам України оперативно вирішувати фінансові питання із 2017 року. CreditKasa позичає тим, кому відмовляють банки.

Отримати онлайн-кредит у Кредит Касі може будь-який громадянин України віком від 18 років.

Юридична назва компанії: ТОВ «Укр Кредит Фінанс» (код ЄДРПОУ: 38548598).

Свідоцтво про реєстрацію: ІЧ № 116 від 01.08.2013 р.

Директор: Резуєв Євген Володимирович

CreditKasa стала переможцем FinAwards 2023 в номінаціях:

 • «Найкраща МФО за якістю обслуговування клієнтів»;

 • «Найкращий клієнтський сервіс»;

а також бронзовим призером в номінації «Найкраща рекламна кампанія Категорія: МФО».

У травні 2021 CreditKasa стала срібним призером FinAwards 2021 у номінації «Передові технології та інновації»: https://minfin.com.ua/2021/05/25/65275974/

CreditKasa пропонує надання коштів у кредит.

Ставка споживчого кредиту — від 0,01% до 3% на день.

Максимальна сума/ліміт кредиту — 20 000 грн.

Реальна річна процентна ставка — від 4 до 279 354 відсотків річних.

Строк кредитування — від 1 до 300 днів.

Мінімальні вимоги до позичальників

Не потрібно довідок та поручителів. Все, що потрібно, — це паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер, особиста банківська карта позичальника.

При цьому зручний сервіс:

• простота заявки — мінімум полів. При цьому допомагаємо у заповненні анкети. Якщо у вас є питання, готові оперативно відповісти на них.

• швидкість прийняття рішення — кілька хвилин. Рішення приймає автоматизована система. При першому зверненні весь процес триває 3 хвилини. При повторному кредит видається ще швидше, адже ще раз заповнювати анкету вже не знадобиться.

• Високий середній рівень узгодженої суми. Гроші переказуються протягом кількох хвилин після схвалення заявки. Розмір позики коливається від 600 до 20 000 грн.Постійні клієнти, які дотримуються кредитних зобов'язань, можуть розраховувати і на велику фінансову підтримку.

• доступ до грошей — цілодобово 24/7

Мобільний застосунок CreditKasa:

Завантажити мобільний застосунок для Android можна за посиланням.

Як взяти позику

Клієнт за 5 хвилин заповнює заявку на отримання кредиту,

 • отримує дзвінок від нашого співробітника, проходить перевірки та надає скани документів (паспорта та ідентифікаційного номера) та номер своєї картки, на яку хоче отримає кредит,
 • протягом 3 хвилин приймається рішення про надання кредиту. У разі позитивного рішення кредит видається відразу на карту будь-якого банку, яку вибрав клієнт.
 • При повторному обігу процес отримання кредиту займає менше 3 хвилин

Як погасити кредит

Фінансова організація пропонує кілька варіантів:

 • у терміналах ПриватБанку, IBox, City24 та EasyPay на сайтах IBox та EasyPay,
 • за номером договору на сайті через особистий кабінет,
 • у касі будь-якого банку з реквізитів.

Програма лояльності: проводяться акції для клієнтів

Умови отримання акційних та аналогічних за змістом пропозицій від CreditKasa:

Можливість застосування Пільгової процентної ставки 0,01% надається CreditKasa на весь термін кредиту або на перший базовий період, як знижка на користування кредитом та заохочення клієнта спробувати скористатися послугами CreditKasa. Пільгова процентна ставка 0,01% може бути надана клієнту, який вперше отримує кредит у разі, коли клієнт відповідає відповідному набору критеріїв щодо його платоспроможності.Для отримання інформації про можливість сплати % за пільговою процентною ставкою клієнт може подати заявку в CreditKasa і у відповідь отримати від компанії-кредитора оферту, в якій буде вказано розмір запропонованої %-ної ставки. Нарахування процентів за Пільговою процентною ставкою 0,01% здійснюється протягом періоду, на який вона була надана, за умови сплати позичальником своєчасно та в повному обсязі відсотків за користування кредитом.

Нарахування % за зниженою процентною ставкою 2,5% здійснюється CreditKasa протягом усього терміну договору, при сплаті позичальником своєчасно та в повному обсязі відсотків за користування кредитом.

Нарахування % за Стандартною процентною ставкою 3% здійснюється, якщо позичальнику не надано можливість сплачувати відсотки за кредитом за Пільговою процентною ставкою, а також, якщо позичальник не скористався можливістю сплати відсотків за кредитом за Пільговою процентною ставкою або Зниженою процентною ставкою.

Умови участі в акціях і дуже прості: досить просто взяти позику або вчасно її закрити. Докладніше про поточні акції можна прочитати в розділі «Акції» на офіційному сайті або на сторінці у Фейсбук.

При необхідності позику можна пролонгувати, уникнувши таким чином прострочення та штрафних санкцій. Або навпаки — сплатити його достроково, скоротивши при цьому переплату за кредитом.

CreditKasa співпрацює з українським Бюро кредитних історій, а отже, клієнти CreditKasa можуть покращити свій рейтинг і в майбутньому брати позики за вигіднішими умовами.

CreditKasa піклується про безпеку персональних даних, тому дані клієнтів надійно захищені.
Головний офіс:01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, оф. 407
Графік роботи:
socialsocial
googlePlay
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 369

5/5
Kirill19922023-12-06 22:58:35
Неплохой способ получить деньги. Приложение хорошее, не лагает, нужно пару кликов для регистрации. Регистрация удобная, можно через банк айди зарегистрироваться или через Дию. Приложение работает нормально, сбоев не обнаружил.
CreditKasa
7 декабря 2023, 8:59
Дякуємо за позитивний відгук
5/5
DimonT2023-12-02 22:18:37
Благодарю за отличный сервис и за возможность быстро получить деньги. Подала онлайн заявку на кредит через приложение и через минут 5-10 заявка была одобрена и деньги пришли на карту. Удобно, спасибо.
CreditKasa
3 декабря 2023, 14:26
Дякуємо за позитивний відгук
5/5
Denis922023-12-01 13:23:02
Неплохой сервис. Кредит брал впервые, поэтому немножко боялся. Но страхи развеялись после того как я подал заявку. Все прошло отлично без каких либо проблем. Получил деньги на карту спустя 15 минут. Быстро и удобно. Спасибо.
CreditKasa
1 декабря 2023, 15:08
Дякуємо за позитивний відгук
1/5
Asia532023-12-01 12:49:53
Компанія жахлива. Представники не вміють розмовляти, нічого не чують. Я писала в НБУ на цю компанію скаргу за привласнення коштів на суму 13000 грн та нарахування несправедливих відсотків. Кредит каса одна з найгірших компаній.
CreditKasa
1 декабря 2023, 13:01
Рішення щодо погодження кредиту приймає скорингова система на основі різних факторів Вашої фінансової стабільності. Кредитний скоринг — це метод класифікації позичальників на групи для оцінки їх кредитоспроможності та рівня кредитного ризику на основі кредитної історії та соціально-демографічних характеристик.
При цьому пропозиція позики під 0,01% залишається дійсною для клієнтів з високим кредитним рейтингом.
Сума порахована на калькуляторі є приблизною. Кінцеве рішення за заявкою приймає система. Саме тому сума кредиту, строк та відсоткова ставка може відрізнятись у заявці та кредитному договорі. Підкреслимо, що клієнтом компанії ви стаєте тільки після того, як ознайомитесь з кредитним договором та підпишете його.
Окремо відзначимо, наші оператори завжди дотримуються високих стандартів роботи. Вони ввічливі та адекватні. Усі дзвінки здійснюються з дотриманням законів України. За цим пильно слідкує Служба якості.
1/5
Evgen482023-11-30 20:32:02
За можливості, поставив би від'ємну оцінку.
Читаючи коментарі, реальні тільки ті, що з мінімальною оцінкою.
Я не можу зрозуміти, чому ця компанія по версії мінфіну займає перше місце.
Це найжахливіша компанія, яка може тільки бути.
Якщо ви читаєте ці коментарі перед поданням заявки, схаменіться і не беріть тут.
Підтримка жахлива, умови лояльності відсутні.
Для цієї компанії в цілому відсутні поняття компетентності і адекватності, все що вміють «читати по своїм заготовкам» і максимум давить на вас психічно. Їм байдуже, будут давати до стану вкоротити собі віку, але спочатку плати, а потім роби що хочеш.
4 декабря 2023, 9:08
Відгук зарахований (на 04.12.2023).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
CreditKasa
1 декабря 2023, 9:21
Доброго дня. Наша компанія працює в правовому полі та згідно з законами України.
Окремо відзначимо, наші оператори завжди дотримуються високих стандартів роботи. Вони ввічливі та адекватні. Усі дзвінки здійснюються з дотриманням законів України. За цим пильно слідкує Служба якості. Якщо у Вас ще залишились невирішені питання щодо співпраці з нашою компанією, будь ласка, надайте Ваш мобільний номер телефону та номер договору в приватні повідомлення для більш детальної перевірки.
5/5
andj12023-11-28 16:23:19
Приходилось иметь дело с этой компанией, понравилось что дали кредит (небольшой конечно, но все равно) несмотря на «скромную» кредитную историю. Этой небольшой суммы мне хватило чтобы докупить необходимые лекарства в 2021 году когда я серьезно заболел. Эта фирма сравнительно неочень популярная, но в числе лучших если нужен кредит, но до этого было мало обращений за кредитами в банки и др. организации.
CreditKasa
29 ноября 2023, 9:27
Дякуємо за позитивний відгук
5/5
VovaLevsh2023-11-24 12:43:03
Воспользовался услугами этой компании и не пожалел, нужны были деньги на лечение. Все оформили быстро, из документов потребовался только паспорт и инн. Погасил кредит через неделю, проблем не возникло. Спасибо, рекомендую.
CreditKasa
24 ноября 2023, 16:38
Дякуємо за позитивний відгук
1/5
Serg712023-11-24 10:48:23
Категорично не рекомендую. Декларують 0,01%, а реально під 2,5% на день. І це дізнаєшся після отримання кредиту. У всіх сервісах все написано прозоро. «Берете стільки. Повертаєте тоді те й стільки». А у цих усе засекречено. Та ще й погасити непросто. З їхнього сайту це зробити не можна. Тільки через ізіпей з їх % за обслуговування. Тож дорого і дуже складно.
CreditKasa
24 ноября 2023, 16:39
Рішення щодо погодження кредиту приймає скорингова система на основі різних факторів Вашої фінансової стабільності. Кредитний скоринг — це метод класифікації позичальників на групи для оцінки їх кредитоспроможності та рівня кредитного ризику на основі кредитної історії та соціально-демографічних характеристик.
При цьому пропозиція позики під 0,01% залишається дійсною для клієнтів з високим кредитним рейтингом.
Сума порахована на калькуляторі є приблизною. Кінцеве рішення за заявкою приймає система. Саме тому сума кредиту, строк та відсоткова ставка може відрізнятись у заявці та кредитному договорі. Підкреслимо, що клієнтом компанії ви стаєте тільки після того, як ознайомитесь з кредитним договором та підпишете його. Якщо у Вас ще залишились невирішені питання, будь ласка, надайте Ваш мобільний номер телефону та номер договору в приватні повідомлення для більш детальної перевірки.
5/5
farencialen2023-11-22 12:02:23
Выдача средств онлайн. Единственное, что нужно, это доступ к ГОСУСЛУГАМ. Хотя заявка не обрабатывалась быстро, они всё же одобрили ее, выдав полную запрашиваемую сумму. Никаких обзвонов не было. Мне даже не пришлось указывать свои контактные данные в заявке. Они позвонили только мне, чтобы попросить прикрепить фотографию карты. После того как я это сделал, заявку сразу же одобрили, а деньги поступили на карту.
CreditKasa
22 ноября 2023, 13:46
Дякуємо за добрий відгук. З радістю продовжимо співпрацю
5/5
vkov772023-11-21 21:26:04
CreditKasa — надежный партнер для развития моего бизнеса! Процесс кредитования был легким и прозрачным. Работники компании проявили высший профессионализм, готовность помочь и понимание моих потребностей. У них понятные условия, низкие процентные ставки и гибкий график погашения. Благодаря CreditKasa, я смог реализовать свои бизнес-идеи и достичь новых высот. Рекомендую всем предпринимателям, ищущим надежного финансового партнера!
23 ноября 2023, 13:32
Відгук не зарахований (на 23.11.2023).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
CreditKasa
22 ноября 2023, 9:13
Дякуємо за позитивний відгук

Умови отримання кредиту CreditKasa

Сума при першому кредитідо 20000 грн
Сума при повторних кредитахдо 20000 грн
Строк кредитування при першій позицівід 1 до 300 днів
Строк кредитування при повторній позицідо 300 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0.01% в день
Комісії, перший кредитПроценти за користування кредитом нараховуються на залишок заборгованості. Знижена процентна ставка – 2,5% в день надається позичальнику на строк кредитування за умови сумлінного здійснення платежів. Стандартна процентна ставка – 3% застосовується у весь строк кредитування, за виключенням строків, коли позичальнику надається право користування кредитом на умовах процентної ставки 2,5% або Льготної процентної ставки 0,01%.
Відсоткова ставка при повторних кредитах3% в день
Реальна річна процентна ставка279354%
Комісії, повторний кредитПроценти за користування кредитом нараховуються на залишок заборгованості. Знижена процентна ставка – 2,5% в день надається позичальнику на строк кредитування за умови сумлінного здійснення платежів. Стандартна процентна ставка – 3% застосовується у весь строк кредитування, за виключенням строків, коли позичальнику надається право користування кредитом на умовах процентної ставки 2,5% або Льготної процентної ставки 0,01%.
Термін розгляду заявкивід 72 годин
Необхідні документипаспорт, ІПН
Вікові обмеження18-75 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам
Істотні характеристики послугиПопередження про можливі наслідки

Переваги кредиту від CreditKasa

Доступ до грошей – цілодобово 24/7
Простота заявки – мінімум полів. Допомога в заповненні анкети. Якщо у вас є питання — в Кредит Каса готові оперативно відповісти на них.
Швидкість ухвалення рішення – кілька хвилин. Рішення приймає автоматизована система. При першому зверненні процес триває 3 хвилини. При повторному - кредит видається ще швидше.
Переказ грошей протягом декількох хвилин після схвалення заявки.
Високий середній рівень узгодженої суми. Розмір позики від 600 до 20 000 грн. Постійні клієнти, які дотримуються зобов'язання, можуть розраховувати на значну фінансову підтримку.
Часті подарунки клієнтам. Умови участі в акціях дуже прості: досить просто взяти позику або вчасно її закрити. Детальніше про поточні пропозиції ви можете прочитати в розділі Акції або на сторінці Кредит Каса в Фейсбук.

Як отримати кредит в CreditKasa

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит CreditKasa

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали Приватбанку
 4. Через термінали самообслуговування

Кредит в CreditKasa: відгуки, умови

«CreditKasa» — це мікрофінансова організація, яка функціонує на території України, що спеціалізується на віддаленій видачі невеликих короткострокових позик під відсоток. Послуги кредитор надає легально, зареєстрований Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, має свідоцтво про реєстрацію фінансової установи.

Кредитний інтернет-сервіс відрізняється оперативністю роботи, відсутністю «дрібного шрифту» в кредитних договорах, додаткових платежів та обов’язкових страхових внесків.

КредітКаса — на які умови може розраховувати позичальник?

Подається заявка в дистанційному форматі за допомогою офіційного порталу кредитора. На її розгляд йде не більше 15 хвилин, постійні клієнти отримують схвалення за 2−3 хвилини.

Для отримання позики громадянин повинен відповідати ряду обов’язкових вимог:

 • громадянство — Україна;
 • віковий поріг: мінімальний — 18 років, максимальний — 75 років;
 • відсутність проблем з законом.

З документів при заповненні електронної анкети потрібно надати:

 • дійсний паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Довідок про склад сім'ї або доходи надавати не доведеться. Не буде потрібно надавати заставу з поручителями. Кредитор не звертає увагу на стаж роботи заявника, і наявність кредитних зобов’язань в інших фінустановах (за умови, що вони своєчасно виконуються). Одержувачем може стати студент або пенсіонер, якщо їх дані відповідають заданим критеріям відбору.

Переказ грошей здійснюється виключно на іменні карти українських банків, відкритих на ім'я одержувача позики.

Позичальник може погашати позику достроково повністю або частинами. Якщо не виходить погасити борг своєчасно, можна використовувати пролонгації договору, їх кількість не обмежена.

Плюси співпраці з CreditKasa

🛑 Мінуси співпраці з CreditKasa

 • обов’язкову реєстрацію на сайті кредитора;
 • відсутність стаціонарних офісів видачі - отримання тільки в дистанційному форматі.

Процес оформлення угоди в КредітКаса

Ще до того, як приступити до заповнення електронної анкети, варто підготувати кольорові фото паспорта та ІПН, також заготовити Селфі з розворотом головної сторінки паспорта (фото повинно бути чітким).

У клієнта повинна бути активна карта (з балансом не менше 1 грн), емітована одним з банків України і відкрита обов’язково в національній валюті. Також знадобиться номер мобільного оператора України і особистий e-mail. Після подачі першої заявки співробітник кредитної компанії обов’язково зв’яжеться з клієнтом в телефонному режимі, для уточнення нюансів. У цей момент документи повинні бути обов’язково під рукою.

Оформлення позики проходить в кілька етапів:

1. Заявка. Її оформлення в перший раз займе близько 15 хвилин. Необхідно задати параметри майбутнього кредиту і пройти реєстрацію. Як тільки клієнт потрапить в свій особистий профіль на сайті МФО, він зможе продовжити оформлення заявки. Надалі в особистому кабінеті будуть відображатися спецпропозиції для постійного клієнта.

2. Схвалення кредиту. Про рішення кредитор повідомляє через смс. Також можна отримати відповідь на e-mail або в месенджер. В особистому профілі статус заявки також зміниться. Біля неї можна буде побачити договір для ознайомлення і кнопку для підтвердження угоди.

3. Переказ коштів на карту. Як тільки клієнт підтвердить своїм електронним підписом згоду на оферту, то МФО виконає переказ грошей. Час передачі коштів на карту залежить не від МФО, а від обслуговуючого банку.

Процес реєстрації та вхід в особистий профіль на сервісі CreditKasa

Без реєстрації жоден клієнт не отримає доступ до повного функціоналу кредитного порталу. Здійснюється вона один раз, а після клієнт працює тільки з особистим кабінетом. Процес реєстрації включає кілька етапів:

 • введення ПІБ, номер телефону;
 • на телефон прийде повідомлення, яке буде необхідно ввести у відповідне поле на сайті;
 • заповнення анкети — вводяться повні і чесні дані: адресу, дод. телефон, приблизний розмір доходу на місяць;
 • завантаження копій документів;
 • введення платіжних реквізитів;
 • верифікація карти.

Всі введені дані будуть зберігатися в кабінеті і в наступний раз вводити їх не доведеться.

Способи погашення заборгованості

Компанія пропонує декілька способів внесення платежу по кредиту:

 • через особистий кабінет — джерелом коштів в цьому випадку є вже прив’язана карта;
 • банківською картою — для цього використовується інтернет-версія банку або мобільний банкінг, внесення платежу потребують вказівки реквізитів МФО;
 • термінали самообслуговування — ПриватБанк, EasyPay, IBox і City24;
 • платіжний інтернет-сервіс EasyPay — реквізити не знадобляться, клієнт вводить лише номер договору.

Програми лояльності

Кредитор постійно працює над удосконаленням системи видачі коштів і пропонує різні вигоди, як новим, так і постійним клієнтам:

 • новий клієнт отримує позику під низький відсоток;
 • в мережі з’являються промокоди для зниження ставок постійним клієнтам;
 • благонадійні постійні клієнти отримують індивідуальні пропозиції щодо умов кредитування.

КредітКаса відмовила: що робити?

Кредитора відносять до числа лояльних, але іноді і він може відмовити, наприклад, якщо:

 • є невірна або неповна інформація в поданих клієнтом даних;
 • клієнт вже є боржником;
 • у позичальника високий рівень закредитованості і часті прострочення;
 • карта для перерахування має нульовий баланс.

Продовження кредитного договору в CreditKasa

Пролонгація угоди можлива також в віддаленому форматі, через особистий кабінет на сайті МФО. Активація пролонгації виключає можливість нарахування штрафів і пені. Однак щоб її активувати, доведеться сплатити відсотки за фактичний час використання кредитних коштів.

Штрафи за прострочені платежі по кредиту

При незначному простроченні співробітники починають нагадувати про борг в телефонному режимі. За тривалого прострочення боргу МФО вносить клієнта в чорний список, а борг передає професійним стягувачам — колекторам.

Відгуки про CreditKasa

Відгуки на Minfin.com.ua допомагають потенційним клієнтам отримати загальне уявлення про угоду, зрозуміти в деталі і прорахувати наперед можливість виникнення тих чи інших труднощів.