Умови отримання кредиту CreditKasa

СтавкаТермінСума
Перший0.01%від 1 до 27 днівдо 10000 грн
Повторний2%від 1 до 27 днів
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 76.01 / 100

CreditKasa — це спеціалізована фінансова компанія «Укр Кредит Фінанс». Єдиний вид діяльності компанії — інші види кредитування. Існує на ринку з 2013 року. CreditKasa спеціалізується на видачі короткострокових позик.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК №116 від 13.02.2013 р.

Директор: Єгембердієв Єрлан

Переваги в компанії CreditKasa

 • Оформити заявку на отримання позики можна в будь-який час доби.

 • На обробку заявки йде не більше десяти хвилин,

 • Оплатити кредит можна декількома, зручними для вас, способами,

 • Ви завжди можете отримати консультацію фахівця,

 • Для отримання кредиту не потрібна довідка про доходи, поручителі або заставне майно,

 • Для всіх користувачів доступна реструктуризація боргу,

 • Надійна система безпеки сервісу,

 • Всі нарахування за кредитом доступні будь-який час у вашому особистому кабінеті.

Основні умови кредитування

Перша позика можна отримати в розмірі до 10000 гривень. При наступних зверненнях в разі своєчасного погашення попередніх боргових зобов'язань кредитний ліміт може бути збільшений.

Мінімальні вимоги до позичальників

 • Бути у віці від 18 до 60 років.

 • Мати ідентифікаційний код і паспорт України.

 • Наявність мобільного телефону і банківської карти будь-якого банку

 • проживати на території країни і бути громадянином України.

Як взяти позику

 • Вибрати термін і суму кредиту на головній сторінці сайту,

 • Пройти простий процес реєстрації,

 • Дочекатися рішення компанії,

 • Отримати гроші на карту.

Як погасити кредит

Фінансова організація пропонує кілька варіантів:

 • внесення оплати через термінали,

 • персональний кабінет,

 • відділення та каси банків.

Програма лояльності: відсутня

Головний офіс:01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 121

Шахраї
1/5
Lyda19132020-09-29 18:47:30
Взяла кредит в кредиткассі 10000тис за неділю просрочки зросло в 19000 тис гривень. Звонять погрожує передати і звонити працівникам поліції по старій дружбі. І дитину здати в приют це таки методи кредит касса?
CreditKasa
30 вересня 2020, 9:26
Доброго дня. При невиконанні умов договору компанія Кредит Каса має право здійснювати дзвінки з метою уточнення причин затримки погашення та визначення актуальних термінів погашення кредиту. При цьому дзвінки здійснюються тільки з 8 ранку до 9 вечора, згідно із законодавством України. Співробітники нашої компанії завжди адекватні й ввічливі в спілкуванні. За цим ретельно стежить служба контролю якості.

Сума, яка підлягає до сплати за договором, завжди є обґрунтованою, оскільки Кредит Каса працює в рамках законодавства України й виконує всі поточні вимоги. В тому числі зараз не нараховуються штрафні санкцій зважаючи на ситуацію з COVID.

Якщо для Вас важливо переконатися в коректності розрахунків або ви хочете, щоб ми перевірили роботу наших операторів, будь ласка, повідомте нам тут або в онлайн чаті на сторінці CreditKasa в Facebook (https://www.facebook.com/CreditKasa.Ua) номер вашого кредитного договору або номер мобільного телефону для перевірки.
Первый кредит, и последний
1/5
Nadegda19692020-09-26 13:41:06
Здравствуйте, хочу предостеречь доверчивых людей… взяла первый кредит 5000, как было указано по 0,01% в день… все сами всегда знают что эти электронные договора никто не читает. Сегодня случайно зашла в свой кабинет, и вижу что уже должна 5500, за каких то 4 дня… так вот, сразу оплатила чтоб с этими сволочами не иметь дел, было бы кому, ещё бы и морду разбили… *** *** и ещё раз *** , пусть мои 500грн будут Вашим близким на лечение…
CreditKasa
28 вересня 2020, 13:38
Добрый день.

Компания Кредит Касса работает в соответствии с законами Украины. В силу возросшей кредитной нагрузки на пользователей услуг микрокредитования и в соответствии с требованием законодательства относительно оценки кредитоспособности клиентов, компании, которые предоставляют такие займы, вынуждены более внимательно подходить к процедуре одобрения кредита.

Запрос на первый кредит под 0,01% может быть отклонен ввиду невысокого кредитного рейтинга и других негативных сигналов, которые были выявлены во время принятия решения о выдаче кредита, на основе заполненных вами данных.

При этом предложение займа под 0,01% остается действительным для клиентов с высоким кредитным рейтингом.

Кредит выдается только после того, как клиент ознакомится с условиями получения кредита и подпишет договор. В договоре зафиксирована конечная сумма выплаты, по условиям запрошенного займа. Кроме того, ввиду ситуации в стране, пеня и штрафы сейчас не начисляется.
Опыт работы и увольнения в
1/5
Babooles2020-09-25 17:33:34
Хочу описать свой опыт работы в колл центре Кредит Касса. Минус первый — враньё и заманивание на работу. Изначально я шла на вакансию оператора на входящую линию (Акции, предложение услуг/товара), но после того как мы прослушали лекции, заполнили анкеты и дали необходимые документы для оформления трудового договора, внезапно изменилось(это около 4 часов). И вот когда день подходил к концу, нам сказали что мы будем работать как коллектора( Минус второй — проблемы при увольнении. Собственно работать на этой должности я не хотела и решила прийти на следующий день — увольняться., что оказалось очень не просто (морально). Звонки и угрозы родителям и мне в частности. Постоянный прозвон моего номера и моральное давление. И даже после моего увольнения это не прекратилось. Ну если у кого-то остались сомнения, поверьте зарплаты там большие только у избранных, у 80% это 6500 из 12000 обещанных. Так что мой совет, если увидите подобные вакансии от кредит касса — уберегите себя от подобных проблем. Не ведитесь на то, что вам будут обещать на собеседовании. Всем хорошего дня, и надеюсь что мой отзыв поможет вам.
CreditKasa
30 вересня 2020, 9:23
Добрый день. Скорее всего, возникло недоразумение. Ознакомление новых сотрудников с работой нашей компании происходит в течении двух рабочих дней и включает в себя, как ознакомление с работой отдела продаж, так и отдела по работе с задолженностью. Только по итогам второго дня у нового сотрудника может появиться полное понимание работы компании.

Наша компания построена на доверии и взаимоуважении и указанные вами прецеденты угроз по отношению к нашим сотрудникам недопустимы и исключены. Также отметим, что наши сотрудники работают официально и получают белую зарплату согласно занимаемой позиции и выполняемым показателям.

Мы всегда открыты к диалогу, и вы можете обратиться на нашу горячую линию или же написать на нашу страницу в FB для более детальной проверки информации по ситуации с нашей стороны.
Не рекомендую
1/5
506930502020-09-23 18:43:58
Користувався послугами компанії декілька разів, суми були значними, погашав без проблем завчасно. Зараз на прострочці, домовитися не виходить, дзвонять моїм рідним хамлять і погрожуюють, тим більше вимагають в них оплати. Якщо кредит каса працює в рамках чинного законодавства, чому порушується закон? Ст.182, ст189 ККУ
CreditKasa
24 вересня 2020, 9:22
Добрий день. При невиконанні умов договору компанія Кредит Каса має право здійснювати дзвінки з метою уточнення причин затримки погашення й актуальних термінів закриття кредиту. При цьому дзвінки здійснюються тільки з 8 ранку до 9 вечора, згідно із законодавством України. Співробітники нашої компанії завжди адекватні й ввічливі в спілкуванні. За цим ретельно стежить служба контролю якості.

Якщо ви зіткнулися з виключенням з цих правил, будь ласка, допоможіть нам стати краще. Будь ласка, повідомте нам тут або в онлайн чаті на сторінці CreditKasa в Facebook (https://www.facebook.com/CreditKasa.Ua) номер вашого кредитного договору або номер мобільного телефону для перевірки.
Не йдуть назустріч клієнту.
2/5
okred2020-09-22 15:44:16
Взяла кредит в цій компанії, повернути все зараз не можу, прошу пролонгацію, або реструктуризацію, не дають.
CreditKasa
23 вересня 2020, 11:27
Доброго дня. У нашій компанії оформити пролонгацію дуже просто. Вам достатньо звернутись на гарячу лінію +38 044 333 52 22 чи написати в наш онлайн чат у Facebook (https://www.facebook.com/CreditKasa.Ua) Крім того, зважаючи на ситуацію в країні, пеня і штрафи зараз не нараховуються.
Кредиткасса!!!!!!
1/5
Helen777222020-09-21 00:11:38
Все время звонят и по хамски общаются, ушла в просрочку но по мере поступления денег отправляю, прошу сделать реструктурировать так как сейчас в тяжелейшем положении, в ответ слышу только унижение, Ребята в такое время могли бы и идти на встречу клиентам, вы думаете мы сами рады что должны, пересмотрите свою политику общения и идите людям на встречу пожалуйста!!! По возможно разбивайте долг на части и проценты списывайте мы ж все люди давайте помогать друг другу а не добивать!!!
CreditKasa
22 вересня 2020, 15:00
Добрый день. Реструктуризация долга в нашей компании не предусмотрена. При невыполнении условий договора компания Кредит Касса вправе совершать звонки с целью уточнения причин задержки погашения и уточнения актуальных сроков закрытия кредита. При этом звонки совершаются только с 8 утра до 9 вечера, согласно законодательству Украины. Сотрудники нашей компании всегда адекватны и вежливы в общении. За этим тщательно следит служба контроля качества.

Сумма, которая подлежит к оплате по договору, всегда является обоснованной, так как Кредит Касса работает в рамках законодательства Украины и выполняет все текущие требования. В том числе, сейчас не начисляются штрафные санкций ввиду ситуации с COVID.

Если для Вас важно убедиться в корректности расчетов или вы хотите, чтоб мы проверили работу наших операторов, пожалуйста, сообщите нам здесь или в онлайн чате на странице CreditKasa в Facebook (https://www.facebook.com/CreditKasa.Ua) номер вашего кредитного договора или номер мобильного телефона для проверки.
Звонят по не существующему кредиту
1/5
mdobryanskay2020-09-17 09:57:33
Мне звонят коллекторы и вымогают чтобы погасила кредит который я не брала. Я работала с девочкой на прошлой работе, она взяла кредит, а звонят мне. С этим человеком я не общаюсь уже давно. И понятия не имею где она. И посредником я тоже не была при подписании кредита.
CreditKasa
22 вересня 2020, 15:01
Добрый день. Нам жаль, что вы попали в неприятную ситуацию. Компания Кредит Касса работает в соответствии с законами Украины.

Сообщите нам здесь или в онлайн чате на странице CreditKasa в Facebook (https://www.facebook.com/CreditKasa.Ua) номер вашего номер мобильного телефона для проверки. Мы сделаем все возможное для решения данной ситуации.
Научите общаться ваших сотрудников
1/5
Kristinaaaaq2020-09-16 13:15:08
У меня один день просрочки, я объяснила что в течении 3 дней заплачу так как задерживают зарплату, а они мне рассказывают имею я право или нет и хамят.
CreditKasa
22 вересня 2020, 15:04
Добрый день. При невыполнении условий договора компания Кредит Касса вправе совершать звонки с целью уточнения причин задержки погашения и уточнения актуальных сроков закрытия кредита. При этом звонки совершаются только с 8 утра до 9 вечера, согласно законодательству Украины. Сотрудники нашей компании всегда адекватны и вежливы в общении. За этим тщательно следит служба контроля качества.

Если вы столкнулись с исключением из этих правил, пожалуйста, помогите нам стать лучше.

Сообщите нам здесь или в онлайн чате на странице CreditKasa в Facebook (https://www.facebook.com/CreditKasa.Ua) номер вашего кредитного договора или номер мобильного телефона для проверки.
Ужасные операторы
2/5
natysiklg882020-09-13 13:34:24
Пользуюсь услугами вашей компании больше полугода, но хамство ваших операторов каждый раз удивляет. Столько процентов уплачено, а уважения ноль. Закрою кредит и к вашим услугам больше не обращусь и не посоветую никому. ОБСЛУЖИВАНИЕ 2!!!
CreditKasa
22 вересня 2020, 15:05
Добрый день. Сотрудники нашей компании всегда адекватны и вежливы в общении. За этим тщательно следит служба контроля качества.

Если вы столкнулись с исключением из этих правил, пожалуйста, помогите нам стать лучше.

Сообщите нам здесь или в онлайн чате на странице CreditKasa в Facebook (https://www.facebook.com/CreditKasa.Ua) номер вашего кредитного договора или номер мобильного телефона для проверки.

Умови отримання кредиту CreditKasa

Сума при першому кредитівід 400 до 10000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 1 до 27 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0.01% в день
Комісії, перший кредитСтавка розраховується від початкової суми кредиту
Відсоткова ставка при повторних кредитах2% в день
Комісії, повторний кредитСтавка розраховується від початкової суми кредиту
Термін розгляду заявкивід 15 хв.
Необхідні документипаспорт, ІПН
Вікові обмеження18-60 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Переваги кредиту від CreditKasa

Кредити готівкою на будь-які потреби
Оформлення кредиту без застави та поручителів, тільки за наявності паспорту та ідентифікаційного коду, не виходячи з дому
Відсутність додаткових прихованих комісій, платежів, страховок та перших внесків

Як отримати кредит в CreditKasa

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит CreditKasa

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали Приватбанку
 4. Через термінали самообслуговування

Кредит в CreditKasa: відгуки, умови

«CreditKasa» (ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС») – це мікрофінансова організація, яка функціонує на території України, що спеціалізується на віддаленій видачі невеликих короткострокових позик під відсоток. Послуги кредитор надає легально, зареєстрований Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, має свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК №116.

Кредитний інтернет-сервіс відрізняється оперативністю роботи, відсутністю «дрібного шрифту» в кредитних договорах, додаткових платежів та обов'язкових страхових внесків.

КредітКаса – на які умови може розраховувати позичальник?

Кредитор пропонує отримати суму від 400 грн. до 10 тис. грн вже при першому зверненні: навіть новачки не мають ніяких обмежень в кредитному ліміті, і це незаперечний плюс. Термін кредитування – від 1 до 27 днів на розсуд клієнта. Процентна ставка для нових клієнтів знижена – 0,01%.

При повторних зверненнях угода укладається на стандартних умовах з фіксованою ставкою в 2% за кожну добу використання кредитних коштів.

Подається заявка в дистанційному форматі за допомогою офіційного порталу кредитора. На її розгляд йде не більше 15 хвилин, постійні клієнти отримують схвалення за 2-3 хвилини.

Для отримання позики громадянин повинен відповідати ряду обов'язкових вимог:

 • громадянство – Україна;
 • віковий поріг: мінімальний – 18 років, максимальний – 60 років;
 • важлива наявність повної дієздатності і платоспроможності (хоча б одне джерело доходу офіційне/ неофіційне);
 • відсутність проблем з законом.

З документів при заповненні електронної анкети потрібно надати:

 • дійсний цивільний паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Довідок про склад сім'ї або доходи надавати не доведеться. Чи не буде потрібно і заставу з поручителями. Кредитор не звертає увагу на стаж роботи заявника, і наявність кредитних зобов'язань в інших фінустановах (за умови, що вони своєчасно виконуються). Одержувачем може стати студент або пенсіонер, якщо їх дані відповідають заданим критеріям відбору.

Переказ грошей здійснюється виключно на іменні карти українських банків, відкритих на ім'я одержувача позики.

Позичальник може погашати позику достроково повністю або частинами. Якщо не виходить погасити борг своєчасно, можна використовувати пролонгації договору, їх кількість не обмежена.

Плюси і мінуси співпраці з CreditKasa

До основних переваг звернення за кредитом до даної організації відносять наступне:

 • нові клієнти отримують вигідну ставку на перший займ – 0,01%;
 • при постійній і відповідальній співпраці клієнт отримує поліпшені умови кредитування – терміни збільшуються, а ставка знижується;
 • швидкий розгляд анкети і видача відповіді – від 3 до 15 хвилин;
 • кредити доступні для кожного громадянина України;
 • немає потреби в наданні додаткових документів;
 • кредитор не зобов'язує мати офіційне місце роботи;
 • отримати грошові кошти можуть люди з поганою КІ і наявність активних кредитів в інших організаціях;
 • умови кредитування прозорі, без додаткових комісій;
 • особисті дані клієнта захищені інноваційними розробками інтернет-безпеки;
 • можливість необмеженого числа пролонгацій;
 • не потрібні застави і поручителі;
 • заборгованість завжди можна погасити достроково.

До відносних недоліків можна віднести:

 • обов'язкову реєстрацію на сайті кредитора;
 • відсутність стаціонарних офісів видачі – отримання тільки в дистанційному форматі.

Процес оформлення угоди в КредітКаса

Ще до того, як приступити до заповнення електронної анкети, варто підготувати кольорові фото паспорта та ІПН, також заготовити Селфі з розворотом головної сторінки паспорта (особа на фото повинно бути чітко видно).

У клієнта повинна бути активна карта (з балансом не менше 1 грн), емітована одним з банків України і відкрита обов'язково в національній валюті. Також знадобиться номер мобільного оператора України і особистий e-mail. Після подачі першої заявки співробітник кредитної компанії обов'язково зв'яжеться з клієнтом в телефонному режимі, для уточнення нюансів. У цей момент документи повинні бути обов'язково під рукою.

Оформлення позики проходить в кілька етапів:

1. Заявка. Її оформлення в перший раз займе близько 15 хвилин. Необхідно задати параметри майбутнього кредиту і пройти реєстрацію. Як тільки клієнт потрапить в свій особистий профіль на сайті МФО, він зможе продовжити оформлення заявки. Надалі в особистому кабінеті будуть відображатися спецпропозиції для постійного клієнта.

2. Бесіда в телефонному форматі з представником компанії. Співробітник компанії уточнить інформацію і завершить процес першого оформлення. Клієнту в розмові потрібно буде вказати платіжні реквізити картки: номер і CVV-код.

3. Схвалення кредиту. Про рішення кредитор повідомляє через смс. Також можна отримати відповідь на e-mail або в месенджер (Вотсап або Вайбер). В особистому профілі статус заявки також зміниться. Біля неї можна буде побачити договір для ознайомлення і кнопку для підтвердження угоди.

4. Переказ коштів на карту. Як тільки клієнт підтвердить своїм електронним підписом згоду на оферту, то МФО виконає переказ грошей. Час передачі коштів на карту залежить не від МФО, а від обслуговуючого банку.

Процес реєстрації та вхід в особистий профіль на сервісі CreditKasa

Без реєстрації жоден клієнт не отримає доступ до повного функціоналу кредитного порталу. Здійснюється вона один раз, а після клієнт працює тільки з особистим кабінетом. Процес реєстрації включає кілька етапів:

 • введення ПІБ, номер телефону;
 • на телефон прийде повідомлення, яке буде необхідно ввести у відповідне поле на сайті;
 • заповнення анкети – вводяться повні і чесні дані: адресу, доп. телефон, приблизний розмір доходу на місяць;
 • завантаження копій документів;
 • введення платіжних реквізитів;
 • верифікація карти.

Всі введені дані будуть зберігатися в кабінеті і в наступний раз вводити їх не доведеться.

Варто звернути увагу, що надсилати заявки можна 24/7, але обробляються вони тільки за графіком роботи компанії в ручному режимі.

Способи погашення заборгованості

Компанія пропонує декілька способів внесення платежу по кредиту:

 • через особистий кабінет – джерелом коштів в цьому випадку є вже прив'язана карта;
 • банківською картою – для цього використовується інтернет-версія банку або мобільний банкінг, внесення платежу потребують вказівки реквізитів МФО;
 • термінали самообслуговування – ПриватБанк, EasyPay і City24;
 • платіжний інтернет-сервіс EasyPay – реквізити не знадобляться, клієнт вводить лише номер договору.

Програми лояльності

Кредитор постійно працює над удосконаленням системи видачі коштів і пропонує різні вигоди, як новим, так і постійним клієнтам:

 • новий клієнт отримує позику під 0,01%;
 • в мережі з'являються промокоди для зниження ставок постійним клієнтам;
 • благонадійні постійні клієнти отримують індивідуальні пропозиції щодо умов кредитування.

КредітКаса відмовила: що робити?

Кредитора відносять до числа лояльних, але іноді і він може відмовити, наприклад, якщо:

 • є невірна або неповна інформація в поданих клієнтом даних;
 • клієнт вже є боржником УКР КРЕДИТ ФІНАНС;
 • у позичальника високий рівень закредитованості і часті прострочення;
 • карта для перерахування має нульовий баланс.

Можна звернутися до МФО з проханням роз'яснити причину відмови.

Продовження кредитного договору в CreditKasa

Пролонгація угоди можлива також в віддаленому форматі, через особистий кабінет на сайті МФО. Активація пролонгації виключає можливість нарахування штрафів і пені. Однак щоб її активувати, доведеться сплатити відсотки за фактичний час використання кредитних коштів.

Штрафи за прострочені платежі по кредиту

При незначному простроченні співробітники починають нагадувати про борг в телефонному режимі. Крім того, може бути встановлена ​​ставка 2% в день, навіть якщо до цього вона була нижче. За тривалого прострочення боргу МФО вносить клієнта в чорний список, а борг передає професійним стягувачам – колекторам.

Відгуки про CreditKasa

Відгуки на Minfin.com.ua допомагають потенційним клієнтам отримати загальне уявлення про угоду, зрозуміти в деталі і прорахувати наперед можливість виникнення тих чи інших труднощів.