Мінфін - Курси валют України

Встановити

Про компанію

Рейтинг компанії: 89.43 / 100

CreditKasa — це спеціалізована фінансова компанія «Укр Кредит Фінанс» (код ЄДРПОУ: 38548598). Єдиний вид діяльності компанії — інші види кредитування. Існує на ринку з 2013 року. CreditKasa спеціалізується на видачі короткострокових позик.

Свідоцтво про реєстрацію: ІК № 116 від 01.08.2013 р.

Директор: Резуєв Євген Володимирович

У травні 2021 CreditKasa стала срібним призером FinAwards 2021 в номінації «Провідні технології та інновації»: https://minfin.com.ua/ua/2021/05/25/65275974/

Переваги в компанії CreditKasa

 • Оформити заявку на отримання позики можна в будь-який час доби.

 • На обробку заявки йде не більше десяти хвилин, при повторному зверненні менше 3-х хвилин,

 • Оплатити кредит можна декількома, зручними для вас, способами,

 • Ви завжди можете отримати консультацію фахівця,

 • Для отримання кредиту не потрібна довідка про доходи, поручителі або заставне майно,

 • Для всіх користувачів доступна реструктуризація боргу,

 • Надійна система безпеки сервісу,

 • Всі нарахування за кредитом доступні будь-який час у вашому особистому кабінеті.

Мінімальні вимоги до позичальників

 • Бути у віці від 18 до 60 років.

 • Мати ідентифікаційний код і паспорт України.

 • Наявність мобільного телефону і банківської карти будь-якого банку

 • проживати на території країни і бути громадянином України.

Як взяти позику

 • Вибрати термін і суму кредиту на головній сторінці сайту,

 • Пройти простий процес реєстрації,

 • Дочекатися рішення компанії,

 • Отримати гроші на карту.

Як погасити кредит

Фінансова організація пропонує кілька варіантів:

 • внесення оплати через термінали,

 • персональний кабінет,

 • відділення та каси банків.

Програма лояльності: проводяться акції для клієнтів

Головний офіс:01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, оф. 407
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 274

1/5
Bandurkina2022-06-18 12:21:32
Оформила кредит, на продлении можно сказать оплатила 1/3 суммы. И еще вносила маленькие платежи. Сейчас зашла, в личный кабинет, сумма в 2 раза больше стала 36 тысяч. Я без работы, денег нет. И это они еще пишут, что они придерживаются закона. Военное положение, всем дан указ не насчитывать штрафы и пени. Давайте все дружно писать в нбу. Никто не откащывается отдать тело кредита, но не в 2 раза ж больше. А в суде они точно проиграют.
1/5
Turneeva2022-06-08 11:33:52
Брала в кредит кассе 5600, а должна отдать 38тыс грн, я им сейчас объясняю что боевые действия в луганской области, не могу не как вам оплатить
Он звонят моим родным угражают, говорят что ваша дочь *** , и мошенник,
А теперь они мне говорят что 7000тыс верните это без процентов, хотя я брала 5600грн
Самая ужасная МФО компания не кому не советую
Они по человечески не понимают!!!
1/5
ketrin1052022-06-03 17:36:31
Телефонують рідним по декілька разів на день. В такий скрутний час, коли коштів не вистачає на їжу. До війни все погашала вчасно, на поступки не йдуть. Сволочі
1/5
LESICHKA2022-05-26 04:25:27
Не потрібно розказувати про Закони України! Бо ви жодного відношення ні до законів ні до України не маєте. Ви дно, яке має бути знищено так само як і країна 404. Бажаю, щоб це відбулось якнайшвидше. Москаль вбиває, гвалтує, а ви мразоти останнє забираєте. Люди б по троху вам віддавали те шо (не від солодкого життя) взяли) так ні — вам мало. Нажеріться людського горя усі від директорів ваших до виконавців. Не раджу канторку. Утримайтесь від дешевих своїх коментарів. Хоч тут проявіть наявність здорового глузду.
1/5
Niki272022-05-17 14:38:16
До війни не було в мене ніяких просрочок по кредиту. Зараз по ясній причині немає змоги платити. Інші компанії бажають щоб хоть живі були. А ці в***ки дзвонять, шантажують, требуют оплату сьогодні же. Шукати навіть мене їдуть! І це в період воєнного стану. Оператори хамлять і тупо принижують. Розказують шоб їм віддати за кредит виплати від держави на які ми зараз існуємо. Що просто не хочемо платити тому щоб шукали гроші. До війни коли я була їх клієнтом таких проблем не було, тому що все вчасно закривались. Тепер я бачу що це не люди і нічого людського в них немає, і напевно війни в них також не було. Сидять десь в теплому місці і виносять мозок людям які живуть під пулями.
1/5
Stas272022-05-14 01:00:38
Пользовался услугами многих мфо, но компания Creditkassa самая конченная компания, все идут на уступки и зарывают вопрос по телу кредита! эта единственная компания которая считает свои проценты, операторы наглые пугают записью разговоров и говорят что у нас раньше (1,5месяца назад)была акция когда можно
Было закрыть кредит без процентов, позвонил попросил закрыть кредит по телу с процентами по договору на момент до военного положения, меня чуть ли не послали, буду с ними судиться НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
1/5
klimnata2022-05-03 17:09:14
В такий тяжкий час, коли люди повністю або частково втратили доходи, як і моя сім‘я яка неодноразово брала кредит у цій компанії і погашала!
Менеджер цієї компанії сьогодні зателефонувала і просто почала вимагати оплату в розмірі більше 6000 тисяч до кінця дня ,і погашення боргу до двох тижнів, а це більше 15000 тисяч!
Я почала посяснювати, що раніше спілкувалася з менеджерами і я повідомила, що часткова оплата буде здійснена 5 травня ,і ще часткові платежі я вносила до того!
Що від своїх зобов’язань я не відмовляюсь!
Нащо від даної особи почула знову вимагання внести суму більше 6000 тисяч до вечора, плюс рекомендації перепозичати підняття голосу і хамство!
Щиро не рекомендую, після закриття займу більше ніколи не звернемось повторно!!!
1/5
3806390378422022-02-23 13:21:36
Читаю інші відгуки, усіх дурять на 0.01%. Не то що в калькуляторі так вказується, а при оформленні самого кредито чітко писало «у Вас діє пільговий відсотковий період 0.01% на перший раз».
А в самому кінці дали під 2%. Оператори хамлять, нічого не знають тільки як «напишіть будь ласка нам на емейл». Подав клопотання про оману і шайхрайство, будем розбиратись з вАМИ.
-Будь ласка не звертайтесь до цих тварин, Вас обмануть так, що навіть не зрозумієте.
CreditKasa
23 лютого 2022, 15:01
Доброго дня. Наша компанія працює згідно з законами України.

Рішення щодо відсоткової ставки приймає скорингова система на основі введених до анкети даних. Запит на перший кредит під 0,01% може бути відхилений через невисокий кредитний рейтинг та інші негативні сигнали, які були виявлені під час прийняття рішення про видачу кредиту, на основі заповнених вами даних.

При цьому пропозиція позики під 0,01% залишається дійсною для клієнтів з високим кредитним рейтингом.

Сума порахована на калькуляторі є приблизною. Кінцеве рішення за заявкою приймає система. Саме тому сума кредиту, строк та відсоткова ставка може відрізнятись у заявці та кредитному договорі. Підкреслимо, що клієнтом компанії ви стаєте тільки після того, як ознайомитесь з кредитним договором та підпишете його.

Окремо відзначимо, наші оператори завжди дотримуються високих стандартів роботи. Вони ввічливі та адекватні. Усі дзвінки здійснюються з дотриманням законів України. За цим пильно слідкує Служба якості.

Будь ласка, надайте ваш мобільний номер телефону для більш детальної перевірки.
5/5
AndreyShemet2022-02-22 06:03:52
Як і обіцяли у рекламі перший кредит дали під 0. Так шо можна пробувати, головне потім перевіряйте відсоткову ставку у договорі.
CreditKasa
22 лютого 2022, 9:45
Дякуємо за гарний відгук.
4/5
VikaMin2022-02-19 08:15:31
Брала тут кредит уже два раза. Никаких проблем не было. Все очень легко и быстро. Рекомендую всем, кому нужны деньги.

Отдельно хочу отметить, что выдают большие суммы даже в такое непростое время — что говорит про огромную веру в свою страну и доверие к своим клиентам.
21 лютого 2022, 9:27
Отзыв не засчитан (на 21.02.2022).
Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, которые подтверждают, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
CreditKasa
21 лютого 2022, 12:15
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук.

Як отримати кредит в CreditKasa

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Кредит в CreditKasa: відгуки, умови

«CreditKasa» (ООО «УКР КРЕДИТ ФІНАНС») — це мікрофінансова організація, яка функціонує на території України, що спеціалізується на віддаленій видачі невеликих короткострокових позик під відсоток. Послуги кредитор надає легально, зареєстрований Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, має свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК № 116.

Кредитний інтернет-сервіс відрізняється оперативністю роботи, відсутністю «дрібного шрифту» в кредитних договорах, додаткових платежів та обов’язкових страхових внесків.

КредітКаса — на які умови може розраховувати позичальник?

Кредитор пропонує отримати суму від 400 грн. до 20 тис. грн вже при першому зверненні: навіть новачки не мають ніяких обмежень в кредитному ліміті, і це незаперечний плюс. Термін кредитування — від 1 до 30 днів на розсуд клієнта. Процентна ставка для нових клієнтів знижена — 0,01%.

При повторних зверненнях угода укладається на стандартних умовах з фіксованою ставкою в 2%-3% за кожну добу використання кредитних коштів.

Подається заявка в дистанційному форматі за допомогою офіційного порталу кредитора. На її розгляд йде не більше 15 хвилин, постійні клієнти отримують схвалення за 2−3 хвилини.

Для отримання позики громадянин повинен відповідати ряду обов’язкових вимог:

 • громадянство — Україна;
 • віковий поріг: мінімальний — 18 років, максимальний — 75 років;
 • важлива наявність повної дієздатності і платоспроможності (хоча б одне джерело доходу офіційне/ неофіційне);
 • відсутність проблем з законом.

З документів при заповненні електронної анкети потрібно надати:

 • дійсний цивільний паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Довідок про склад сім'ї або доходи надавати не доведеться. Не буде потрібно надавати заставу з поручителями. Кредитор не звертає увагу на стаж роботи заявника, і наявність кредитних зобов’язань в інших фінустановах (за умови, що вони своєчасно виконуються). Одержувачем може стати студент або пенсіонер, якщо їх дані відповідають заданим критеріям відбору.

Переказ грошей здійснюється виключно на іменні карти українських банків, відкритих на ім'я одержувача позики.

Позичальник може погашати позику достроково повністю або частинами. Якщо не виходить погасити борг своєчасно, можна використовувати пролонгації договору, їх кількість не обмежена.

Плюси і мінуси співпраці з CreditKasa

До основних переваг звернення за кредитом до даної організації відносять наступне:

 • нові клієнти отримують вигідну ставку на перший займ — 0,01%;
 • при постійній і відповідальній співпраці клієнт отримує поліпшені умови кредитування — терміни збільшуються, а ставка знижується;
 • швидкий розгляд анкети і видача відповіді - від 3 до 15 хвилин;
 • кредити доступні для кожного громадянина України;
 • немає потреби в наданні додаткових документів;
 • кредитор не зобов’язує мати офіційне місце роботи;
 • отримати грошові кошти можуть люди з поганою КІ і з наявністю активних кредитів в інших організаціях;
 • умови кредитування прозорі, без додаткових комісій;
 • особисті дані клієнта захищені інноваційними розробками інтернет-безпеки;
 • можливість необмеженого числа пролонгацій;
 • не потрібні застави і поручителі;
 • заборгованість завжди можна погасити достроково.

До відносних недоліків можна віднести:

 • обов’язкову реєстрацію на сайті кредитора;
 • відсутність стаціонарних офісів видачі - отримання тільки в дистанційному форматі.

Процес оформлення угоди в КредітКаса

Ще до того, як приступити до заповнення електронної анкети, варто підготувати кольорові фото паспорта та ІПН, також заготовити Селфі з розворотом головної сторінки паспорта (фото повинно бути чітким).

У клієнта повинна бути активна карта (з балансом не менше 1 грн), емітована одним з банків України і відкрита обов’язково в національній валюті. Також знадобиться номер мобільного оператора України і особистий e-mail. Після подачі першої заявки співробітник кредитної компанії обов’язково зв’яжеться з клієнтом в телефонному режимі, для уточнення нюансів. У цей момент документи повинні бути обов’язково під рукою.

Оформлення позики проходить в кілька етапів:

1. Заявка. Її оформлення в перший раз займе близько 15 хвилин. Необхідно задати параметри майбутнього кредиту і пройти реєстрацію. Як тільки клієнт потрапить в свій особистий профіль на сайті МФО, він зможе продовжити оформлення заявки. Надалі в особистому кабінеті будуть відображатися спецпропозиції для постійного клієнта.

2. Бесіда в телефонному форматі з представником компанії. Співробітник компанії уточнить інформацію і завершить процес першого оформлення. Клієнту в розмові потрібно буде вказати платіжні реквізити картки: номер і CVV-код.

3. Схвалення кредиту. Про рішення кредитор повідомляє через смс. Також можна отримати відповідь на e-mail або в месенджер (Вотсап або Вайбер). В особистому профілі статус заявки також зміниться. Біля неї можна буде побачити договір для ознайомлення і кнопку для підтвердження угоди.

4. Переказ коштів на карту. Як тільки клієнт підтвердить своїм електронним підписом згоду на оферту, то МФО виконає переказ грошей. Час передачі коштів на карту залежить не від МФО, а від обслуговуючого банку.

Процес реєстрації та вхід в особистий профіль на сервісі CreditKasa

Без реєстрації жоден клієнт не отримає доступ до повного функціоналу кредитного порталу. Здійснюється вона один раз, а після клієнт працює тільки з особистим кабінетом. Процес реєстрації включає кілька етапів:

 • введення ПІБ, номер телефону;
 • на телефон прийде повідомлення, яке буде необхідно ввести у відповідне поле на сайті;
 • заповнення анкети — вводяться повні і чесні дані: адресу, дод. телефон, приблизний розмір доходу на місяць;
 • завантаження копій документів;
 • введення платіжних реквізитів;
 • верифікація карти.

Всі введені дані будуть зберігатися в кабінеті і в наступний раз вводити їх не доведеться.

Варто звернути увагу, що надсилати заявки можна 24/7, але обробляються вони тільки за графіком роботи компанії в ручному режимі.

Способи погашення заборгованості

Компанія пропонує декілька способів внесення платежу по кредиту:

 • через особистий кабінет — джерелом коштів в цьому випадку є вже прив’язана карта;
 • банківською картою — для цього використовується інтернет-версія банку або мобільний банкінг, внесення платежу потребують вказівки реквізитів МФО;
 • термінали самообслуговування — ПриватБанк, EasyPay, IBox і City24;
 • платіжний інтернет-сервіс EasyPay — реквізити не знадобляться, клієнт вводить лише номер договору.

Програми лояльності

Кредитор постійно працює над удосконаленням системи видачі коштів і пропонує різні вигоди, як новим, так і постійним клієнтам:

 • новий клієнт отримує позику під 0,01%;
 • в мережі з’являються промокоди для зниження ставок постійним клієнтам;
 • благонадійні постійні клієнти отримують індивідуальні пропозиції щодо умов кредитування.

КредітКаса відмовила: що робити?

Кредитора відносять до числа лояльних, але іноді і він може відмовити, наприклад, якщо:

 • є невірна або неповна інформація в поданих клієнтом даних;
 • клієнт вже є боржником УКР КРЕДИТ ФІНАНС;
 • у позичальника високий рівень закредитованості і часті прострочення;
 • карта для перерахування має нульовий баланс.

Можна звернутися до МФО з проханням роз’яснити причину відмови.

Продовження кредитного договору в CreditKasa

Пролонгація угоди можлива також в віддаленому форматі, через особистий кабінет на сайті МФО. Активація пролонгації виключає можливість нарахування штрафів і пені. Однак щоб її активувати, доведеться сплатити відсотки за фактичний час використання кредитних коштів.

Штрафи за прострочені платежі по кредиту

При незначному простроченні співробітники починають нагадувати про борг в телефонному режимі. Крім того, може бути встановлена ​​ставка 2% в день, навіть якщо до цього вона була нижче. За тривалого прострочення боргу МФО вносить клієнта в чорний список, а борг передає професійним стягувачам — колекторам.

Відгуки про CreditKasa

Відгуки на Minfin.com.ua допомагають потенційним клієнтам отримати загальне уявлення про угоду, зрозуміти в деталі і прорахувати наперед можливість виникнення тих чи інших труднощів.