Мінфін - Курси валют України

Встановити
ШвидкоГроші

Оформлення на сторінці недоступне

Кредит в ШвидкоГроші

Показати інші кредити

Про компанію

Рейтинг компанії: 69.82 / 100

Швидко Гроші (sgroshi) — це спеціалізована фінансова компанія, яка надає фінансову послугу надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. Компанія займається лише миттєвими кредитами. Швидко Гроші розпочала свою діяльність в Україні з листопада 2011 року.

Юридична назва: ТОВ «Споживчий Центр» (код ЄДРПОУ 37356833).

Свідоцтво про реєстрацію: ІК № 78 від 28.04.2011 р.

Засновники:

 • Айсаутов Амір Минжасарович — 66,71%,
 • Павлов Руслан Олександрович — 23,3%,
 • Кісельова Наталя Сергіївна — 9,99%.

Директор: Холод Олександр Володимирович.

Швидко Гроші стала переможцем FinAwards 2023 у номінації «Найкраща МФО онлайн».

Швидко Гроші стала срібним призером FinAwards 2022 у номінації «Краща МФО онлайн».

Головний офіс:01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 603

5/5
korovinka1232023-11-29 12:02:27
Користувалась до війни послугами банків, але потім перейшла на ШвидкоГроші, зручно із сайту оформляти кредит і закривати його, рекомендую
5/5
svetlana12392023-11-28 14:05:00
Кожного разу коли не вистачає грошей, беру в компанії швидко гроші, співробітники там хороші, подобається спілкування з ними, завжди мені порахують процент за дні скілько планую користуватися
5/5
yavolkova20232023-11-17 17:58:35
Недавно терміново потрібні були кошти, по дорозі додому побачила відділення, думаю
зайду перевірю що там, оформили кредит під вигідний відсоток й не великий термін, дуже задоволена, дякую що виручили)
1/5
StoSer2023-10-31 15:55:15
Уже брал кредит в Швыдко Гроши. Тогда вернул через неделю и никакой просрочки не было. Сейчас снова срочно понадобились деньги до зарплаты. Подал заявку в надежде что получу второй кредит так же быстро как и первый. Очень разочарован что отказали. Ну вы не единственные на рынке. В тот же день через этот сайт оформил в другой компании. А Швыдко Гроши наверное постоянный клиент не интересен раз так поступают.
4/5
LikaKarusel2023-10-31 13:25:04
я користуюся послугами швидко гроші, я часто у відрядженнях по різних містах, тому дуже зручно що можна оплачувати в будь-якому місті, а також на сайті.
4/5
LikaKarusel2023-10-26 14:27:11
Користуюсь нещодавно, але нарікань не маю. Повертаю, по можливості, раніше та сплачую по факту, що дуже зручно. Коли не виходить закрити вчасно — оплачую лише % та закриваю коли виходить.
4/5
Fobis2023-09-26 12:14:52
Дали кредит без купи довідок, хоча я навіть сумнівався, що так дійсно можна. Відсотки звісно космічні, але вибору не було.
5/5
AnnaRay2023-09-12 11:51:12
Являюся постійним клієнтом в компанії, завжди все просто і швидко.Подобається користуватися їхніми послугами.Якось дуже спішила потрібно було оплатити %, то мене бистро прийняли хоча була черга, добре що не прийшлося довго чекати.Кредит оформлюють бистро, гроші можна отримати як готівкою так і на карту.Я задоволена
5/5
IRennaa2023-09-07 13:23:19
Дуже задоволена Швидко Гроші, це єдина компанію в яку звертаюсь, завжди беру в них гроші коли затримують зп, оплачую вчасно проблем не було, обслуговування дуже класне.
1/5
nik12342023-09-02 19:00:31
Ужасная Шарашкина контора-ШвидкоГроши,
не проверяют человек трудоустроен или нет.
Билодидова Елена Валерьевна — выдает кредиты, без проверок, всем подряд!
Затягивают в долговую яму.
Выдают под огромный процент.
Наживаются на чужом горе.
Обращение к «Регуляторам»
Немедленно закрыть эту контору!

Як отримати кредит в ШвидкоГроші

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит ШвидкоГроші

 1. В касах і терміналах відділень
 2. Оплата на розрахунковий рахунок
 3. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

ШвидкоГроші - мікрофінансовий гігант, на якого можна покластися

Компанію «ШвидкоГроші» можна сміливо назвати «передовиком» мікрофінансового ринку України. Їй вдалося ввести унікальну кредитну пропозицію на ринок послуг — моментальні кредити, які дозволяють клієнту оформити позику протягом 20 хвилин, не виходячи з дому.

Компанія вибудовує свої взаємини з клієнтами, спираючись на досвід європейських колег, при цьому намагається максимально оптимізувати кредитні лінії під потреби українських позичальників. Вся діяльність МФО легальна, є ліцензія на надання фінансових послуг.

ШвидкоГроші вдається стрімко нарощувати обсяг клієнтів. За майже 10 років свого існування МФО вдалося стати помічниками для більш 50 тис. українців, які потребували оперативної кредитної допомоги. У компанії багато переваг: лояльні відсоткові ставки, одні з найбільш лояльних вимог, прийнятні умови для всіх соціальних верств.

Оформлення доступно в цілодобовому режимі, незалежно від календарної дати. Отримання можливо не тільки віддалене, але і готівкою при особистому візиті в одну з філій компанії.

✅ Переваги кредитування в ШвидкоГроші

 • широка мережа стаціонарних відділень;
 • мінімум необхідних документів — тільки цивільний паспорт і ІПН.

🛑 Недоліки кредитування в ШвидкоГроші

 • при тривалому простроченні кредитор залишає за собою право звернутися до колекторів або ініціювати судовий розгляд;
 • прострочення неодмінно відіб'ється на процентній ставці і стане причиною нарахуванням штрафу.

Які вимоги висуваються до позичальників ШвидкоГроші?

Компанія може запропонувати свої послуги тільки тим клієнтам, які відповідають ряду обов’язкових вимог:

 • вікова категорія 18+;
 • громадянство України і наявність діючого паспорта в паперовому варіанті або ID-карта;
 • обов’язкова наявність індивідуального коду платника податків;
 • для реєстрації і підтримки зв’язку з кредитором необхідний активний номер мобільного оператора України;
 • картка, емітована будь-яким банком країни — іменна і відкрита на ім'я заявника (перекази на користь третіх осіб неможливі).

Кредитор на офіційному сайті робить упор на те, що будь-який клієнт повинен мати постійний дохід. Тут варто уточнити, що ніяких рамок щодо обов’язкового рівня доходу не встановлено. Більш того, дохід може бути офіційний або неофіційний. На ділі МФО охоче схвалює більше 90% заявок і бачить своїх клієнтів в студентах, пенсіонерів, молодих мам. Тому клієнти так часто вдаються до співпраці з ШвидкоГроші.

Як отримати кредит до зарплати в ШвидкоГроші

Для початку необхідно забезпечити доступ у мережу, а також приготувати документи і мобільний телефон.

Щоб приступити до оформлення потрібно перейти на офіційний сайт організації і задати на кредитному калькуляторі бажану суму і термін фінансування, підтвердивши бажання оформити заявку кнопкою «далі». Повторні клієнти проставляють додатково галочку в спеціальному віконці.

Далі слід зробити наступне:

 1. Заповнити анкету, відповідаючи на питання — тут дуже важливо, щоб інформація була повна і актуальна, таким чином, клієнт спрощує собі отримання позики і знижує ризик відмови за заявкою;
 2. Після введення імені та номера мобільного, слід підтвердити дані і дочекатися приходу смс з кодом, який відкриє можливість продовжити реєстрацію нового користувача (без мобільного телефону гроші отримати неможливо);
 3. Сторінка, що відкриється, вимагатиме ввести більш точну і розгорнуту інформацію про себе (реквізити паспорта, ІПН, контакти та ін.);
 4. Важливо проставити галочку поруч зі згодою на умови, які надає компанія, і підтвердити крок кнопкою «далі»;
 5. На питання про роботу відповідати необхідно чесно і точно, не завищуючи реальні цифри доходу;
 6. Кредитор зажадає 1 номер телефону знайомого, який зміг би підтвердити особистість того, хто звертається за позикою;
 7. Компанії знадобляться дані про прописку тимчасову або постійну, а також про місце фактичного проживання;
 8. Заключний етап — введення даних української банківської карти.

Перед тим, як натиснути кнопку «відправити заявку», необхідно перечитати введені дані і тільки потім підтверджувати дію. Розгляд триває не більше 20 хвилин, а рішення прийде у вигляді повідомлення і листа на електронну пошту, вказану в контактних даних.

Компанія практикує дзвінки клієнтам, для уточнення і узгодження нюансів угоди. Дзвінок, швидше за все, надійде і довіреним особам, чиї номери вказані в заявці.

Після схвалення новий клієнт зможе отримати гроші в офісі кредитора — всі відділення з точними адресами вказані на офіційному порталі. По приїзду з документами (паспорт, ІПН) підписується договір і видається готівка в обумовленому обсязі.

Постійний клієнт оформляє позику миттєво через особистий профіль на сайті, а переказ здійснюється віддалено на картку банку.

Погашення боргових зобов’язань перед ШвидкоГроші

Наявний борг можна закрити декількома способами:

 • готівкою в одному з філіалів кредитора;
 • скористатися послугами особистого профілю на сайті, перевівши гроші з прикріпленої до аккаунту картки;
 • через термінали самообслуговування, в такому випадку буде необхідно мати при собі відомості про одержувача платежу, а чек після здійснення транзакції обов’язково зберегти;
 • за допомогою відділення банків України — тут теж знадобляться платіжні реквізити МФО і посвідчення особи відправника.

При виборі будь-якого із способів необхідно враховувати можливість збою і затримок в системі. Щоб не потрапити в технічне прострочення, необхідно вносити грошові кошти заздалегідь — приблизно за 1−3 доби до крайньої дати погашення.

Надійшла відмова — як діяти?

Незважаючи на те, що гроші переводяться в найкоротші терміни, кредитор встигає провести досить докладний аналіз потенційного клієнта. У разі якщо буде знайдено невідповідність в поданих даних з реальністю, то кредитор відповість на заявку відмовою. Тому необхідно вводити чесну інформацію і перевіряти ще раз її перед відправкою.

Занадто зіпсована кредитна історія і висока закредитованность, теж може стати причиною відмови.

Щоб повторно подавати заявку необхідно усунути вихідну проблему. Якщо справа у великій кількості боргів, то потрібно погасити хоча б половину, щоб знову спробувати отримати позику.

Продовження договору

Оформити пролонгацію кредитної угоди можна через особистий профіль на сайті або в будь-якому відділенні кредитора. Плата за продовження терміну кредитування встановлюється індивідуально, виходячи з терміну і обсягу боргу.

Кількість пролонгацій за однією кредитною угодою не лімітується.

Відгуки реальних користувачів сервісу ШвидкоГроші

Клієнти, в цілому, досить позитивно відгукуються про кредитора, відзначаючи його лояльність і високий рівень схвалення заявок. Якщо у вас є власна думка про сервіс, заснована на особистому досвіді співпраці з даною мікрофінансової компанією, їм неодмінно варто поділитися на нашому сайті.