Умови отримання кредиту ШвидкоГроші

СтавкаТермінСума
2%від 2 до 28 днівдо 10000 грн
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 57.54 / 100

ШвидкоГроші — це спеціалізована фінансова компанія «Споживчий Центр». Зареєстровані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК №78. Єдиний вид діяльності компанії — видача кредитів. Ліцензія видана Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438.

Переваги:

 • Зручно. Найбільш велика мережа відділень в Україні.
 • Швидко. Видає гроші всього за 20 хвилин. Потрібен тільки паспорт і код.
 • Надійно. Працює на ринку мікропозик 7 років.
 • Практично. Можливість виплатити позику достроково або збільшити відстрочення.
 • Кредит онлайн на будь-які потреби;
 • Оформлення кредиту без застави та поручителів, тільки при наявності паспорта та коду;
 • Відсутність додаткових прихованих комісій, платежів, страховок і перших внесків.

Як взяти позику:

Для отримання кредиту потрібні:

 1. оригінал паспорта та код

 2. постійний трудовий дохід

 3. вік від 18 до 60 років

Процес отримання кредиту:

 • Звертаєтеся в ШвидкоГроші з оригіналом паспорта і кодом.

 • За 10 хвилин заповнюєте заявку на отримання кредиту.

 • Після 10 хвилин приймається рішення про надання кредиту.

 • При позитивному рішенні, кредит видається готівкою у відділенні.

 • При повторному зверненні процес отримання кредиту займає менше 5 хвилин.

Як повернути кредит:

Для погашення кредиту Ви можете звернутися в будь-яке відділення ШвидкоГроші, внести платіж через банк або сплатити з Вашої картки Visa / Master Card на сайті.

Для оплати кредиту у відділенні візьміть з собою паспорт. Якщо оплачуєте за безготівковим розрахунком — знадобляться тільки банківські реквізити. На сайті компанії можна оплачувати кредит без будь-яких документів.

Програма лояльності :

Замість клієнта, за його згодою, оплатити кредит може інша людина.

Кількість продовжень / перекредитування не обмежена.

Головний офіс:01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 431

БЕГИТЕ
1/5
CHELOVEK19862020-04-02 16:39:48
Уважаемые о чем вы думаете когда обращаетесь в такие организации?
Я не брала кредит в этой компании, никто из моих знакомы не брал. Но мне стали поступать звонки и смс с угрозами, некая дама взяв кредит указала неверный номер, и вот теперь сотрудники этой шарашки звонят и урожают, иду в полицию писать заявление, а вы хорошо читайте условия кредитов, это же сплошной развод
карантин
1/5
posa2020-04-01 12:28:29
під час карантину дзвонять, погрожують.
Аккаунт заблоковано, можливості їздити шукати відкриті відділення нема, та і не хочеться бо карантин. Два дні прошу розблокувати аккаунт, не допомагає. Дзвонять бо просрочка пішла, погрожують
Жах.Шахраї.
1/5
Ksju12020-03-24 20:01:20
Мали необачність взяти кредит.Платили 2 місяці.Але не встигли виплатити. Тут пішов карантин. Втратили роботу.Пішла прострочка. А вони с… уки дзвонять угрожають, що дітей викинуть на вулицю. Чоловіка довели до інфаркту. Їм «пофігу на закон» вони так в телефон сказали. Як скінчиться карантин піду писать на них заяву. А доказом візьму розмову записану на телефон. Не беріть кредиту вони аферисти.
Компанія відмовляється виконувати закон 3220
2/5
dtavag2020-03-23 19:15:09
Компанія відмовляється виконувати закон 3220 про списання штрафів і пені на період карантину. У мене є прострочка в даній компанії, домовилися про оплату, але у зв’язку із ситуацією в країні, звернувся з проханням перерахувати суму відповідно із законодавством. У відділенні нахамили, що договір і їхня МФО не відносяться до будь-яких критеріїв цьому законі, тому ніяких списань не буде. Тепер відділення взагалі закриті, на гарячій лінії нормальної відповіді надати не можуть. Принципово не буду платити.
Порушення компанією законодавства - кримінального кодексу України
1/5
GHalyna2020-03-20 12:55:01
Належним чином не представившись, працівниця компанії почала вимагати від мене повернення коштів, що були взяті іншою особою. Так як поручителем не являють і підтверджуючих документів отримання мною грошових коштів не надано, змушена повідомити, що буду звертатись до правоохоронних органів для ініціювання питання щодо внесення Єдиного реєстру досудових розслідувань відносно посадових осіб вашої компанії за вимагання коштів, себто порушення статті 189 ККУ. Запис телефонної розмови буде надано як доказ.
В срочных ситуациях советую Швидко Гроши
5/5
nataly1234562020-03-18 13:48:29
Я не поклонница кредитов, но нужно было лечить зуб, а это дело срочное и денег не было, вот и пришлось искать варианты, очень много сейчас микрокредитных организаций, ео я решила выбрать швидко гроши, потому что они на слуху, видела много офисов в городе, в общем в выборе не прогадала, оформила кредит на 14 дней, вернула с процентом, но никаких проблем и приятные сотрудники, так что на счет этой компании можно не переживать.
КОШМАР
1/5
mila15032020-03-16 22:39:40
Ужас!!! Брала кредит на 2500 грн. При этом объяснили, что если выплачивает %, то сумма погашается при этом. В один момент была просрочка 15 дней, начали названивать из департамента якобы, говорить на «жаргоне», как будто уже не одну ходку сделали. Начали угрожать моей маме(позвонили на ее номер) с фразой:« Ты с*ка кровью расписалась на своей дочери. Сдохни тварь, пошла нах*й». Мама у меня сердечница и после инсульта, сами понимаете, что было… Через 30 минут, позвонил какой-то Пётр Иванович с тем, что мой % будет оплачивать мать, в связи с 76 ст.Ук, хотя 76 ст-это: Обязательства, которые суд налаживает на лицо, освобожденное от отбывания наказания с испытательным сроком)-видимо просто он свою статью вспомнил). Далее позвонила мне Макаренко Ирина Васильевна, с «вопросом», хотя это вопросом тяжело назвать об отдачи кредита. Если честно, я за свою жизнь таких быдлядских слов не слышала, тем более от девушки. С какого аула она вылезла- не понятно.
Одним словом ШАРАЖКИНА КОНТОРА!!! НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ БЕРИТЕ КРЕДИТ В КОМПАНИИ«ШВИДКО ГРОШІ».Ребята, я пошла написала заявление в полицию. Нужно бороться с этими тварями. Пишите заявление по факту нарушения ч.2 п.5-6 ст 189 УК Украины
Удобно!
5/5
Vita472020-03-06 09:23:21
Очень нравится что у Швидко Гроши есть возможность продления кредита и уменьшение тела кредита.Удобно!
Одразу погодили кредит
5/5
newwas2020-02-28 22:50:17
Не люблю заповнювати довгі анкети, та й з банківських карточок у мене лише зарплатна, тому не дуже хотів світити її дані для якогось кредиту. Так як працюю за кордоном, банк відмовив у готівковому кредиті, одразу ж звернувся за порадою друзів у відділення цієї компанії. Документів потрібно мінімум, співробітники швидко все заповнили самостійно, рішення прийшло моментально. Вже через півгодини отримав кошти готівкою, через місяць передав дружині необхідну суму, оплатила за реквізитами. Проблем ніяких не було, можливо, через те, що я розумів, що точно зможу віддати борг і не буду влазити у прострочку.
Мошенники по прикрытием
1/5
SlavaKiev2020-02-26 18:49:55
Ни я, никто из моих родственников ничего не брали. Звонят, угрожают. И все это с позволения правящей власти. Куда смотрит правительство? Или они в доле.

Умови отримання кредиту ШвидкоГроші

Сума при першому кредитівід 600 до 10000 грн
Сума при повторних кредитахвід 600 до 20000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 2 до 28 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті2% в день
Комісії, перший кредитСтавка розраховується від тіла кредиту
Комісії, повторний кредитСтавка розраховується від тіла кредиту
Термін розгляду заявкивід 20 хв.
Необхідні документиІПН, паспорт
Вікові обмеження18-60 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Переваги кредиту від ШвидкоГроші

Велика мережа відділень
Швидка видача грошей
Мінімальний пакет документів
Дострокове погашення без додаткових відсотків.

Як отримати кредит в ШвидкоГроші

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит ШвидкоГроші

 1. В касах і терміналах відділень
 2. Оплата на розрахунковий рахунок
 3. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

ШвидкоГроші – мікрофінансовий гігант, на якого можна покластися

Компанію «ШвидкоГроші» можна сміливо назвати «передовиком» мікрофінансового ринку України. Їй вдалося вперше ввести унікальна кредитна пропозиція на ринок послуг – моментальні кредити, які дозволяють клієнту повністю оформити позику протягом 20 хвилин, не виходячи з дому.

Компанія вибудовує свої взаємини з клієнтами, спираючись на досвід європейських колег, при цьому намагається максимально оптимізувати кредитні лінії під потреби українських позичальників. Вся діяльність МФО легальна, є ліцензія на надання фінансових послуг IK №28 ВІД 28.04.2011г.

ШвидкоГроші вдається стрімко нарощувати обсяг клієнтів. За майже 9 років свого існування МФО вдалося стати помічниками для більш 50 тис. Українців, які потребували оперативної кредитної допомоги. Привертає в компанії все: занижені відсоткові ставки, одні з найбільш лояльних вимог, прийнятні умови для всіх соціальних верств.

Співробітники завжди готові прийти на допомогу і спільно з позичальником знайти вихід з будь-якого скрутного становища. Оформлення доступно в цілодобовому режимі, незалежно від календарної дати. Отримання можливо не тільки віддалене, але і готівкою при особистому візиті в одну з філій компанії.

Які переваги кредитування в ШвидкоГроші?

Користувачі компанії можуть відзначити цілий ряд переваг співпраці з кредитором:

 • широка мережа стаціонарних відділень;
 • мінімум необхідних документів - тільки цивільний паспорт і ІПН;
 • гроші видаються дуже швидко без затягувань на рахунок карти або готівкою;
 • клієнту завжди доступна можливість дострокового погашення;
 • кілька способів погашення заборгованості;
 • ніяких прихованих нарахувань і нав'язаних послуг;
 • виключена необхідність надання додаткових довідок, застави і поручительства;
 • отримання грошової позики є будь-якому громадянину від студента без офіційного працевлаштування до пенсіонера;
 • особистий профіль на сайті дає можливість завжди бути в курсі подій, відстежувати інформацію по своїй активній займу або побачити історію погашених угод, а також закрити борг або пролонгувати;
 • при достроковому погашенні кредитор перерахує процентні нарахування на користь клієнта;
 • компанія використовує надпотужні програми для захисту особистих даних клієнта.

Мінусів у ШвидкоГроші набагато менше:

 • при тривалій простроченні кредитор залишає за собою право звернутися до колекторів або ініціювати судовий розгляд;
 • прострочення неодмінно відіб'ється на процентній ставці і чревата нарахуванням штрафу;
 • отримання грошових коштів віддалено доступно тільки при повторному зверненні, а новий клієнт заявку подає дистанційно, через офіційний сайт, а за грошима і підписанням договору приїжджає в найближчий офіс.

Які вимоги висуваються до позичальників?

Компанія може запропонувати свої послуги тільки тим клієнтам, які відповідають ряду обов'язкових вимог:

 • вікова категорія 18+;
 • громадянство України і наявність діючого паспорта в паперовому варіанті або ID-карта;
 • обов'язкова наявність індивідуального коду платника податків;
 • для реєстрації і підтримки зв'язку з кредитором необхідний активний номер мобільного оператора України;
 • картка, емітована будь-яким банком країни - іменна і відкрита на ім'я заявника (перекази на користь третіх осіб неможливі).

Кредитор на офіційному сайті робить упор на те, що будь-який звертається повинен мати постійний дохід. Тут варто уточнити, що ніяких рамок по обов'язкового рівня доходу не встановлено. Більш того, дохід може бути офіційний або неофіційний. На ділі МФО охоче схвалює більше 90% заявок і бачить своїх клієнтів в студентах, пенсіонерів, молодих мам. Тому клієнти так часто вдаються до співпраці з ШвидкоГроші.

Умови, що надаються клієнтам компанією ШвидкоГроші

Запросити вже з першої угоди можна суму від 600 грн. до 10 тис. грн. Кредитор має право коригувати суму в меншу сторону, якщо буде привід засумніватися в рівні платоспроможності клієнта. Терміни кредитування від 3 діб до 2 тижнів, але для збільшення періоду угоди завжди можна вдатися до послуги пролонгації. Також клієнтам доступно дострокове погашення боргу частково або повністю.

Відсоткова ставка фіксована - 2% на добу.

Компанія не кредитує нових клієнтів дистанційно, а пропонує для підписання першого кредитного договору та отримання коштів прибути в одне з відділень (всього по країні більше 200 філій). Вже з другої угоди буде можливо отримати гроші на карту.

Рішення по заявці приходить швидко, тому клієнт може отримати гроші в борг протягом 1 години, навіть з умовою оформлення в відділенні.

Як отримати кредит до зарплати в ШвидкоГроші - розгорнутий інструктаж

Для початку необхідно забезпечити доступ у всесвітню мережу, а також приготувати документи і мобільний телефон.

Щоб приступити до оформлення потрібно перейти на офіційний сайт організації і задати на кредитному калькуляторі бажану суму і термін фінансування, підтвердивши бажання оформити заявку кнопкою «далі». Повторні клієнти проставляють додатково галочку в спеціальному віконці.

Далі слід зробити наступне:

 1. Заповнити анкету, відповідаючи на питання - тут дуже важливо, щоб інформація була повна і актуальна, таким чином, клієнт спрощує собі отримання позики і знижує ризик відмови за заявкою;
 2. Після введення імені та номера мобільного, слід підтвердити дані і дочекатися приходу смс з кодом, який відкриє можливість продовжити реєстрацію нового користувача (без мобільного телефону гроші отримати неможливо);
 3. Відкрилася сторінка зажадає ввести більш точну і розгорнуту інформацію про себе (реквізити паспорта, ІПН, контакти та ін.);
 4. Важливо проставити галочку поруч зі згодою на умови, які надає компанія, і підтвердити крок кнопкою «далі»;
 5. На питання про роботу відповідати необхідно чесно і точно, не завищуючи реальні цифри доходу;
 6. Кредитор зажадає 1 номер телефону знайомого, який зміг би підтвердити особистість звертається;
 7. Компанії знадобляться дані про прописку тимчасової або постійної, а також про місце фактичного проживання;
 8. Заключний етап - введення даних української банківської карти.

Перед тим, як натиснути кнопку «відправити заявку», необхідно перечитати введені дані і тільки потім підтверджувати дію. Розгляд триває не більше 20 хвилин, а рішення прийде у вигляді повідомлення і листи на електронну пошту, вказану в контактних даних.

Компанія практикує дзвінки клієнтам, для уточнення і узгодження нюансів угоди. Дзвінок, швидше за все, надійде і довіреним особам, чиї номери вказані в заявці.

Після схвалення новий клієнт зможе отримати гроші в офісі кредитора - все відділення з точними адресами вказані на офіційному порталі. По приїзду з документами (паспорт, ІПН) підписується договір і видається готівка в обумовленому обсязі.

Постійний клієнт оформляє позику миттєво через особистий профіль на сайті, а переклад здійснюється віддалено на карту банку.

Погашення боргових зобов'язань перед ШвидкоГроші

Наявний борг можна закрити декількома способами:

 • готівкою в одному з філіалів кредитора;
 • скористатися послугами особистого профілю на сайті, перевівши гроші з прикріпленою до аккаунту карти;
 • через термінали самообслуговування, в такому випадку буде необхідно мати при собі відомості про одержувача платежу, а чек після здійснення транзакції обов'язково зберегти;
 • за допомогою відділення банків України - тут теж знадобляться платіжні реквізити МФО і посвідчення особи відправника.

При виборі будь-якого із способів необхідно враховувати можливість збою і затримок в системі. Щоб не потрапити в технічну прострочення, необхідно вносити грошові кошти заздалегідь - приблизно за 1 3 доби до крайньої дати погашення.

Надійшла відмова - як діяти?

Незважаючи на те, що гроші переводяться в найкоротші терміни, кредитор встигає провести досить докладний аналіз потенційного клієнта. У разі якщо буде знайдено невідповідність в поданих даних з реальністю, то кредитор відповість на заявку відмовою. Тому необхідно вводити чесну інформацію і перевіряти ще раз її перед відправкою.

Занадто зіпсована кредитна історія і висока закредитованность, теж може стати причиною відмови.

Щоб повторно подавати заявку необхідно усунути вихідну проблему. Якщо справа у великій кількості боргів, то потрібно погасити хоча б половину, щоб знову спробувати отримати позику.

Продовження договору

Оформити пролонгацію кредитної угоди можна через особистий профіль на сайті або в будь-якому відділенні кредитора. Плата за продовження терміну кредитування встановлюється індивідуально, виходячи з терміну і обсягу боргу.

Кількість пролонгацій за одного кредитною угодою не лімітується.

Контактна інформація

Офіційний портал організації, через який клієнт підтримує зв'язок з кредитором - https://sgroshi.com.ua/. Вже на головній сторінці навіть не зареєстрований користувач отримує повноцінну інформацію про наданий кредитний продукт.

За необхідності отримати додаткову інформацію завжди можна зв'язатися з представником МФО за номером телефону 0 800 50 10 20 або по електронній пошті info@sgroshi.com. Варто враховувати, що служба підтримки працює за графіком з 10:00 до 20:00. Стаціонарних офісів на території країни чимало, а головне відділення розташовується в Києві по вул. Саксаганського, 133-А.

Відгуки реальних користувачів сервісу ШвидкоГроші

Клієнти, в цілому, досить позитивно відгукуються про кредиторі, відзначаючи його лояльність і високий рівень схвалення заявок. Якщо у вас є власна думка про сервісі, засноване на особистому досвіді співпраці з даної мікрофінансової компанією, їм неодмінно варто поділитися на нашому сайті.