Умови отримання кредиту ШвидкоГроші

СтавкаТермінСума
Перший1%від 2 до 70 днівдо 0 грн
Повторний2%від 2 до 30 днівдо 10000 грн
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

ШвидкоГроші — це спеціалізована фінансова компанія «Споживчий Центр». Зареєстровані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК №78. Єдиний вид діяльності компанії — видача кредитів. Ліцензія видана Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438.

Переваги:

 • Зручно. Найбільш велика мережа відділень в Україні.
 • Швидко. Видає гроші всього за 20 хвилин. Потрібен тільки паспорт і код.
 • Надійно. Працює на ринку мікропозик 7 років.
 • Практично. Можливість виплатити позику достроково або збільшити відстрочення.
 • Кредит онлайн на будь-які потреби;
 • Оформлення кредиту без застави та поручителів, тільки при наявності паспорта та коду;
 • Відсутність додаткових прихованих комісій, платежів, страховок і перших внесків.

Як взяти позику:

Для отримання кредиту потрібні:

 1. оригінал паспорта та код

 2. постійний трудовий дохід

 3. вік від 18 до 60 років

Процес отримання кредиту:

 • Звертаєтеся в ШвидкоГроші з оригіналом паспорта і кодом.

 • За 10 хвилин заповнюєте заявку на отримання кредиту.

 • Після 10 хвилин приймається рішення про надання кредиту.

 • При позитивному рішенні, кредит видається готівкою у відділенні.

 • При повторному зверненні процес отримання кредиту займає менше 5 хвилин.

Як повернути кредит:

Для погашення кредиту Ви можете звернутися в будь-яке відділення ШвидкоГроші, внести платіж через банк або сплатити з Вашої картки Visa / Master Card на сайті.

Для оплати кредиту у відділенні візьміть з собою паспорт. Якщо оплачуєте за безготівковим розрахунком — знадобляться тільки банківські реквізити. На сайті компанії можна оплачувати кредит без будь-яких документів.

Програма лояльності :

Замість клієнта, за його згодою, оплатити кредит може інша людина.

Кількість продовжень / перекредитування не обмежена.

Головний офіс:01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 490

Идиоты)))
1/5
Madsquirrel172020-09-14 08:44:26
Никогда не пользовалась услугами данной компании, но смешно, честное слово. Начали приходить смс с кодом подтверждения от данной компании. Я, понимая, что кто-то регистрируется, набрала колл центр, говорю «ребята, ошибка»… Меня проигнорировали. Теперь они названивают и требуют Валентину ивановну))) я объясняю, этот номер телефона у меня 20 лет… разберитесь с сотрудником, регестрировавшим данный кредит, тот явно в доле, раз пошёл на нарушение инструкций и зарегистрировал чужой номер… Они продолжают мне названивать))) я через пару недель надолго за границу уезжаю, с удавольствием пообщаюсь о природе и погоде при платных входящих… Но… Чистые попугаи… Думать не входит в их обязанности явно)))
Дерьмо
1/5
356929572020-09-10 12:51:17
Коллега по работе взял у этих (непечатноеслово) кредит. Вроде как просрочил выплату, так они позвонили директору и наугрожали и всякое такое. В результате человека уволили. Не берите у них… Не стоит это того.
телефонные террористы
1/5
paff2020-09-10 10:19:11
когда мой друг брал у них кредит и меня просили подтвердить его личность телефонным звонком никто не предупреждает что за малейшую просрочку вы получите пакет звонков с утра до вечера
Хамство и тупость
1/5
v16042020-08-31 11:47:08
Вообще никогда не имел дела с этими мудаками. Мой номер некто дал им в виде поручителя. Я этого чела вообще не знаю!!! У меня контрактный номер уже 20 лет, но тупорылые Швыдкогроши не дошли ещё в умственном развитии проверить это.
Звонят, хамят, грубят.
Жахливий сервіс
1/5
gomibo2020-08-30 14:35:13
Колега оформив у них онлайн-займ і поїхав за кордон. Почались дзвінки мені з хамством, погрозами, залякуваннями. А я навіть про борг і те, що я контактне лице, не знав. Спробував подзвонити їм на гарячу лінію, мене переключили «юридичний відділ» (в чому дуже сумніваюся), де я знову почув крики, що я покриваю шахрая і понесу за це кримінальну відповідальність!!! На цьому наш діалог закінчився, із записом розмови буду звертатися в правоохоронні органи.
Звонки каждый день и СМС
1/5
Maksimus122020-08-29 20:48:30
Звонят и рассылают SMS с требованием вернуть кредит который, я не оформлял а «мой знакомый», с которым я даже не виделся года три назад, и живёт в другом городе, с требованиями вернуть кредит который взят на мой номер, я у вас ничего не подписывал. Звонят и присылают смс уже на протяжении трех недель на повышенных тонах вернуть кредит, если не вернёт дачный кредит, звонкий и дальше будут поступать пока не вернётся кредит, и скопируют мою телефонную книгу и будут звонить моим близким это возмутительно, и чтобы я ещё разыскивал его. Прошу разобраться в данной ситуации и удалить мой номер с вашей организации, я у вас ничего не брал и не подписывал, не нужно мне и на далее звонить!!!
Отличный вариант кредита
5/5
izimud2020-08-24 16:32:34
Никогда не пользовался такими кредитами, но задержали зарплату, дома маленький ребенок и пришлось взять займ в ШвидкоГроши. Эту компанию порекомендовал коллега по работе, который пользуется их услугами уже несколько лет. Решил рискнуть и не пользоваться кредитной картой. Оформлял кредит на отделении, все очень быстро и удобно, в следующий раз при необходимости могу уже в онлайн-режиме подать заявку. Мне кажется, отличный вариант кредита на небольшой период.
Реомендую услуги. Реально в сложный период быстро выручают
4/5
akapulka2020-08-18 11:55:49
У всех бывают сложные финансовые ситуации и нестача денег, я не исключения, и 2 годда уже в таких ситуациях помагают ШвидкоГроши. Да процент кусается но на моем опыте это самый дешевый кредит, взяла в Готивочке под 0,01% переплатила сумасшедшие штрафи за 2 дня прострочки, и накиких 0% у них нет. В швидкогроши по их условиях такого не было и все было чисто я сама знала все сумы к оплате даже если немножко прострочила кредит, в договоре все четко прописано. Берегите себя и читайте условия кредитования
Ушльопки рідкісні
1/5
andrewlv1979022020-08-12 22:44:15
Дзвонять хамлять, намагаються вивести з рівноваги. Не розумію як досі може таке лайно існувати в Україні. Хіба під кришуванням сисловиків, не інакше.
Жулики
1/5
hadghog2020-08-07 09:47:53
Звонят и рассылают SMS с требованием вернуть некий кредит. При том что я в гробу видел эту контору вместе с ее кредитами и никогда к ним не обращался.

Умови отримання кредиту ШвидкоГроші

Сума при першому кредитівід 600 до 20000 грн
Сума при повторних кредитахвід 600 до 10000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 2 до 70 днів
Термін кредитування при повторній позицівід 2 до 30 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті1% в день
Комісії, перший кредитСтавка розраховується від тіла кредиту
Відсоткова ставка при повторних кредитах2% в день
Комісії, повторний кредитСтавка розраховується від тіла кредиту
Термін розгляду заявкивід 20 хв.
Необхідні документиІПН, паспорт
Вікові обмеження18-60 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Переваги кредиту від ШвидкоГроші

Велика мережа відділень
Швидка видача грошей
Мінімальний пакет документів
Дострокове погашення без додаткових відсотків

Як отримати кредит в ШвидкоГроші

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит ШвидкоГроші

 1. В касах і терміналах відділень
 2. Оплата на розрахунковий рахунок
 3. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

ШвидкоГроші – мікрофінансовий гігант, на якого можна покластися

Компанію «ШвидкоГроші» можна сміливо назвати «передовиком» мікрофінансового ринку України. Їй вдалося вперше ввести унікальна кредитна пропозиція на ринок послуг – моментальні кредити, які дозволяють клієнту повністю оформити позику протягом 20 хвилин, не виходячи з дому.

Компанія вибудовує свої взаємини з клієнтами, спираючись на досвід європейських колег, при цьому намагається максимально оптимізувати кредитні лінії під потреби українських позичальників. Вся діяльність МФО легальна, є ліцензія на надання фінансових послуг IK №28 ВІД 28.04.2011г.

ШвидкоГроші вдається стрімко нарощувати обсяг клієнтів. За майже 9 років свого існування МФО вдалося стати помічниками для більш 50 тис. Українців, які потребували оперативної кредитної допомоги. Привертає в компанії все: занижені відсоткові ставки, одні з найбільш лояльних вимог, прийнятні умови для всіх соціальних верств.

Співробітники завжди готові прийти на допомогу і спільно з позичальником знайти вихід з будь-якого скрутного становища. Оформлення доступно в цілодобовому режимі, незалежно від календарної дати. Отримання можливо не тільки віддалене, але і готівкою при особистому візиті в одну з філій компанії.

Які переваги кредитування в ШвидкоГроші?

Користувачі компанії можуть відзначити цілий ряд переваг співпраці з кредитором:

 • широка мережа стаціонарних відділень;
 • мінімум необхідних документів - тільки цивільний паспорт і ІПН;
 • гроші видаються дуже швидко без затягувань на рахунок карти або готівкою;
 • клієнту завжди доступна можливість дострокового погашення;
 • кілька способів погашення заборгованості;
 • ніяких прихованих нарахувань і нав'язаних послуг;
 • виключена необхідність надання додаткових довідок, застави і поручительства;
 • отримання грошової позики є будь-якому громадянину від студента без офіційного працевлаштування до пенсіонера;
 • особистий профіль на сайті дає можливість завжди бути в курсі подій, відстежувати інформацію по своїй активній займу або побачити історію погашених угод, а також закрити борг або пролонгувати;
 • при достроковому погашенні кредитор перерахує процентні нарахування на користь клієнта;
 • компанія використовує надпотужні програми для захисту особистих даних клієнта.

Мінусів у ШвидкоГроші набагато менше:

 • при тривалій простроченні кредитор залишає за собою право звернутися до колекторів або ініціювати судовий розгляд;
 • прострочення неодмінно відіб'ється на процентній ставці і чревата нарахуванням штрафу;
 • отримання грошових коштів віддалено доступно тільки при повторному зверненні, а новий клієнт заявку подає дистанційно, через офіційний сайт, а за грошима і підписанням договору приїжджає в найближчий офіс.

Які вимоги висуваються до позичальників?

Компанія може запропонувати свої послуги тільки тим клієнтам, які відповідають ряду обов'язкових вимог:

 • вікова категорія 18+;
 • громадянство України і наявність діючого паспорта в паперовому варіанті або ID-карта;
 • обов'язкова наявність індивідуального коду платника податків;
 • для реєстрації і підтримки зв'язку з кредитором необхідний активний номер мобільного оператора України;
 • картка, емітована будь-яким банком країни - іменна і відкрита на ім'я заявника (перекази на користь третіх осіб неможливі).

Кредитор на офіційному сайті робить упор на те, що будь-який звертається повинен мати постійний дохід. Тут варто уточнити, що ніяких рамок по обов'язкового рівня доходу не встановлено. Більш того, дохід може бути офіційний або неофіційний. На ділі МФО охоче схвалює більше 90% заявок і бачить своїх клієнтів в студентах, пенсіонерів, молодих мам. Тому клієнти так часто вдаються до співпраці з ШвидкоГроші.

Умови, що надаються клієнтам компанією ШвидкоГроші

Запросити вже з першої угоди можна суму від 600 грн. до 10 тис. грн. Кредитор має право коригувати суму в меншу сторону, якщо буде привід засумніватися в рівні платоспроможності клієнта. Терміни кредитування від 3 діб до 2 тижнів, але для збільшення періоду угоди завжди можна вдатися до послуги пролонгації. Також клієнтам доступно дострокове погашення боргу частково або повністю.

Відсоткова ставка фіксована - 2% на добу.

Компанія не кредитує нових клієнтів дистанційно, а пропонує для підписання першого кредитного договору та отримання коштів прибути в одне з відділень (всього по країні більше 200 філій). Вже з другої угоди буде можливо отримати гроші на карту.

Рішення по заявці приходить швидко, тому клієнт може отримати гроші в борг протягом 1 години, навіть з умовою оформлення в відділенні.

Як отримати кредит до зарплати в ШвидкоГроші - розгорнутий інструктаж

Для початку необхідно забезпечити доступ у всесвітню мережу, а також приготувати документи і мобільний телефон.

Щоб приступити до оформлення потрібно перейти на офіційний сайт організації і задати на кредитному калькуляторі бажану суму і термін фінансування, підтвердивши бажання оформити заявку кнопкою «далі». Повторні клієнти проставляють додатково галочку в спеціальному віконці.

Далі слід зробити наступне:

 1. Заповнити анкету, відповідаючи на питання - тут дуже важливо, щоб інформація була повна і актуальна, таким чином, клієнт спрощує собі отримання позики і знижує ризик відмови за заявкою;
 2. Після введення імені та номера мобільного, слід підтвердити дані і дочекатися приходу смс з кодом, який відкриє можливість продовжити реєстрацію нового користувача (без мобільного телефону гроші отримати неможливо);
 3. Відкрилася сторінка зажадає ввести більш точну і розгорнуту інформацію про себе (реквізити паспорта, ІПН, контакти та ін.);
 4. Важливо проставити галочку поруч зі згодою на умови, які надає компанія, і підтвердити крок кнопкою «далі»;
 5. На питання про роботу відповідати необхідно чесно і точно, не завищуючи реальні цифри доходу;
 6. Кредитор зажадає 1 номер телефону знайомого, який зміг би підтвердити особистість звертається;
 7. Компанії знадобляться дані про прописку тимчасової або постійної, а також про місце фактичного проживання;
 8. Заключний етап - введення даних української банківської карти.

Перед тим, як натиснути кнопку «відправити заявку», необхідно перечитати введені дані і тільки потім підтверджувати дію. Розгляд триває не більше 20 хвилин, а рішення прийде у вигляді повідомлення і листи на електронну пошту, вказану в контактних даних.

Компанія практикує дзвінки клієнтам, для уточнення і узгодження нюансів угоди. Дзвінок, швидше за все, надійде і довіреним особам, чиї номери вказані в заявці.

Після схвалення новий клієнт зможе отримати гроші в офісі кредитора - все відділення з точними адресами вказані на офіційному порталі. По приїзду з документами (паспорт, ІПН) підписується договір і видається готівка в обумовленому обсязі.

Постійний клієнт оформляє позику миттєво через особистий профіль на сайті, а переклад здійснюється віддалено на карту банку.

Погашення боргових зобов'язань перед ШвидкоГроші

Наявний борг можна закрити декількома способами:

 • готівкою в одному з філіалів кредитора;
 • скористатися послугами особистого профілю на сайті, перевівши гроші з прикріпленою до аккаунту карти;
 • через термінали самообслуговування, в такому випадку буде необхідно мати при собі відомості про одержувача платежу, а чек після здійснення транзакції обов'язково зберегти;
 • за допомогою відділення банків України - тут теж знадобляться платіжні реквізити МФО і посвідчення особи відправника.

При виборі будь-якого із способів необхідно враховувати можливість збою і затримок в системі. Щоб не потрапити в технічну прострочення, необхідно вносити грошові кошти заздалегідь - приблизно за 1 3 доби до крайньої дати погашення.

Надійшла відмова - як діяти?

Незважаючи на те, що гроші переводяться в найкоротші терміни, кредитор встигає провести досить докладний аналіз потенційного клієнта. У разі якщо буде знайдено невідповідність в поданих даних з реальністю, то кредитор відповість на заявку відмовою. Тому необхідно вводити чесну інформацію і перевіряти ще раз її перед відправкою.

Занадто зіпсована кредитна історія і висока закредитованность, теж може стати причиною відмови.

Щоб повторно подавати заявку необхідно усунути вихідну проблему. Якщо справа у великій кількості боргів, то потрібно погасити хоча б половину, щоб знову спробувати отримати позику.

Продовження договору

Оформити пролонгацію кредитної угоди можна через особистий профіль на сайті або в будь-якому відділенні кредитора. Плата за продовження терміну кредитування встановлюється індивідуально, виходячи з терміну і обсягу боргу.

Кількість пролонгацій за одного кредитною угодою не лімітується.

Контактна інформація

Офіційний портал організації, через який клієнт підтримує зв'язок з кредитором - https://sgroshi.com.ua/. Вже на головній сторінці навіть не зареєстрований користувач отримує повноцінну інформацію про наданий кредитний продукт.

За необхідності отримати додаткову інформацію завжди можна зв'язатися з представником МФО за номером телефону 0 800 50 10 20 або по електронній пошті info@sgroshi.com. Варто враховувати, що служба підтримки працює за графіком з 10:00 до 20:00. Стаціонарних офісів на території країни чимало, а головне відділення розташовується в Києві по вул. Саксаганського, 133-А.

Відгуки реальних користувачів сервісу ШвидкоГроші

Клієнти, в цілому, досить позитивно відгукуються про кредиторі, відзначаючи його лояльність і високий рівень схвалення заявок. Якщо у вас є власна думка про сервісі, засноване на особистому досвіді співпраці з даної мікрофінансової компанією, їм неодмінно варто поділитися на нашому сайті.