Був в відділенні банку в другій половині дня, що можу сказати дівчата привітні ніби тільки що почали роботу. Попав до спеціаліста Марія Буга. Дівчина з приємною посмішкою швидко і локанічно все розяснила по моєму питанню. Дякую вам Пані Марія Буга за швидкий і бездоганний сервіс. По більше би таких працівників.
PUMB 14 березня 2024, 19:50
Вітаємо!

Дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі, що Вам подобається наше обслуговування! Вдячні, що так високо оцінили нашу роботу, це надзвичайно важливо для нас!
Didovets 14 березня 2024, 15:49
Заблокували рахунки, витрапили всі нерми під ноль, для розблокування не хватило певної суми, тепер у відділенні кажуть донесіть документи, а в самому банку просто відмовили в обслуговавувані, грошей нема і як так зрозумів і не буде, 5 місяців не можемо вирішити якесь дурне питання. В додатку пишуть одне у віділенні кажуть зовсім інше, гроші перевели невідомо куди і кажуть ви почекайте ваша срава деесь в архіві і т.д. КОРОЧЕ НЕ ЗВЯЗУЙТЕСЬ І ОБХОДІТЬ СТОРОНОЮ ПУМБ!!!
PUMB 14 березня 2024, 16:03
Вітаємо!

Нам шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше та неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь після отримання результатів перевірки.
PUMB 15 березня 2024, 15:56

Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.
Євген Мітт 14 березня 2024, 13:57
Умисно затримують перекази с карти на карту. Провожу багато операцій по переказу з карти на карту. Проводжу перекази з картки Монобанку, на картки всіх інших банків гроші поступають миттєво, але коли це стосується банка ПУМБ, то гроші постійно зависають. 21 століття, а ПУМБ тормоз, мабуть навмисно затримує кошти і користується цими грошима.
PUMB 14 березня 2024, 14:43
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас склалось таке враження про роботу нашого банку. На жаль, інформації у відгуку недостатньо для проведення детальної перевірки, тому ми написали Вам у приватні повідомлення. Ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
Maria8 13 березня 2024, 21:58
12.03.2024р. З моєї кредитної картки було знято гроші. Шахраї через номер телефону змогли зайти на мою сторінку банку і зробили дану операцію. Жодних даних про картку я нікому не надавала.
PUMB 14 березня 2024, 9:21
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що сталась дана ситуація. Ми написали Вам у приватні повідомлення аби ідентифікувати Вас як клієнта та уточнити всі деталі. Після проведення детальної перевірки ми неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь.
PUMB 18 березня 2024, 16:29
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці, ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.
Мінфін
Відповідь адміністратора
16 березня 2024, 8:50
Відгук не зарахований (на 16.03.2024).
Оксана Шеремет 12 березня 2024, 19:19
Будьте обережні, продає в інстаграмі. Взяли гроші,і пропали. 5355 2800 2563 4955
Костюк ірина олександрівна
PUMB 12 березня 2024, 19:56
Вітаємо!

Нам шкода, що Ви зіткнулись зі шахрайськими діями. Ми уже вжили необхідні заходи щодо власника даної картки нашого банку. Радимо Вам зателефонувати на гарячу лінію банку-відправника для фіксації шахрайських дій, а також сформувати заяву про шахрайство на сайті Кіберполіції.
Я є клієнтом ПУМБ уже не перший рік. Бував у різних містах і відділеннях банку, але найчастіше буваю саме у відділенні кам-под, бо то рідне місто. Не буду стверджувати, що ПУМБ є найкращим банком в Україні, бо кожен банк має якісь свої переваги і фішки. Тому тут для мене визначним фактором стають люди — працівники відділення, рівень сервісу та індивідуального підходу до клієнтів.
На дворі війна, тому я нормально ставлюся, що всі на нервах, трохи злякані. І тому в такий час ще більше ціную людей (не тільки з банку, а й з усіх сфер) які зберігають психічну рівновагу і намагаються професійно виконувати свої обов’язки. Я теж працюю з клієнтами, але в торгівлі. І нажаль усе вищесказане не можу приписати клієнтам. Нерідко клієнти виливають стількох негативу на тебе, що просто дивуєшся, як ті працівники взагалі ще не «з'їхали з котушок».
У відділенніях ПУМБ я теж нерідко спостерігав агресію зі сторони клієнтів, коли чекав у черзі. І можу твердо сказати, що персонал — достойно тримається. Дивлячись на цих милих дівчаток, їх дуже шкода стає в такі моменти, коли хтось, особливо здорові мужики, самостверджуються за їх рахунок.
Зазвичай стараюсь потрапити «на прийом» до дівчинки на ім'я Марія. З нею легко спілкуватися, завжди неквапливо розкладе «все по полках» і спокійно реагує на мої часом недолугі запитання. Недавно сів до неї за стіл після клієнта, що добряче «виїв їй мозок». Було видно, що дитина знервована, але трималася впевнено. Я тихенько запропонував, що принесу їй каву і якогось тістечка, щоб трішки розрадити. Вона чемно відмовила і попросила обговорювати лише нагальні питання бо (і тут я в шоці) у них відеоспостереження. Я навіть не можу уявити, який це стрес бути весь час «під прицілом камери». Я б в таких умовах не працював, скажу чесно! Моє питання було вирішено швидко і професійно. Ставлю відділенню 5зірочок. Так тримати, красуні!
12 березня 2024, 15:46
Вітаємо!

Щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи та обслуговування. Ми щасливі, що Ви задоволені нашими послугами!

Також маємо зауважити, що відеоспостередження у відділеннях нашого банку зроблено з метою безпеки відвідувачів та співробітників відділення.
Artem54324 10 березня 2024, 21:42
В цілому банк чудовий, чудові тарифи, кешбек, а також % по депозитах, питань не має)
Але є великий мінус… Це відсутня можливість самостійно перевипускати/закривати картки/рахунки. По-перше не потрібно ходити до відділення і на це тратити свій час, а по-друге це менше навантаження на працівників відділення. А також у відділенні зі словами «це обов’зяково» нав’язали не потрібне мені страхування.
11 березня 2024, 10:01
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що сталась дана ситуація. Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації, яка виникла. Будь ласка, надішліть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН для ідентифікації. Це дозволить нам провести перевірку та повернутися до Вас зі зворотнім зв’язком.
finey123 9 березня 2024, 14:04
Не советую никому кто заграницей сейчас и хочет открыть в пумб счёт через дію, счёт откроют без проблем дистанционно, но потом без причин и предупреждения закрывают счёт с вашими личными средствами, вот с такой табличкой: «пумб припиняє ділові відносини» и просят приехать к ним в банк, будьте готовы остаться без личных денег в любой момент. Банк не возвращает деньги! Если открываете счёт дистанционно через дію, значит и закрытие должно быть аналогично!!! Приехать в банк нет возможности, поэтому и открывали дистанционно через дію.
Верните мои деньги, они мне нужны.
Мои деньги верните, которые я заработала.
PUMB 9 березня 2024, 14:51
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження про роботу нашого банку. Ми хочемо детальніше розібратися у даній ситуації і написали Вам у приватні повідомлення для уточнення деталей. Після проведення перевірки ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок.
PUMB 9 березня 2024, 15:39
Brilliant2024 8 березня 2024, 21:43
Проблема с банком или в операторах банка.История: получила перевод на личную банковскую карту банка Пумб от своего гражданского мужа, не расписаны, живем гражданским браком.Перевод был осуществлён с его карты на мою для открытия депозита в банке Пумб.Посье открытия мной депозита, через некоторое время от банка пришло уведомление предоставить документы о происхождении средст и обьяснительную о пооисхождении средст и от кого был перевод.Я предоставила объяснительную, где указала что мой гражданский муж моряк, перевел мне средства.О происхождении средств приложила выписку с банка Пивденный на которую поступает зарплата, в этой выписке с банка указано каждое зачисление с пометкой Sal (Salary), предоставили доказательства о снятии средств в Украине (чеки, плюс сама выписка с банка).Также предоставила трудовой контракт на английском, и отдельно с переводом на украинский, перевод сделали в бюро переводов.Банку Пумб этих документов мало, от меня требуют свидетельство о браке.Я не могу предоставить свидетельство о браке, так как мы в живем гражданском браке.
 Мы выполнили пункт номер 5 согласно этого списка финмониторинга.

В період дії воєнного часу, відповідно до Постанови Правління Національного Банку України від 24.02.2022 № 18 та згідно внутрішньої політики Банку з фінансового моніторингу, документами, які потверджують фінансовий стан можуть бути:1. Роздруківка Е-декларації з сайту https://public.nazk.gov.ua

2. Податкова декларація з відміткою контролюючого органу України про її отриманні (для податкових резидентів України).

3. Довідка (відомості) відповідного державного органу України про суми виплачених доходів та сплачених податків: довідку з кабінету Пенсійного фонду https://portal.pfu.gov.ua/ — Форма ОК-7 +  ключ p7s (ЕЦП), довідку про доходи пенсіонера +  ключ p7s (ЕЦП), довідку податкових органів про суми виплачених доходів та утриманих податків).

НЕ змінюйте імена електронних документів, які формуються із кабінет державних органів.

4. Податкова декларація (декларація про доходи) із відміткою контролюючого органу іноземної держави про отримання (при наявності), за умови надання документів, що підтверджують надходження коштів на територію України (митна декларація, виписка українського банку щодо зарахування із-за кордону та зняття готівки).

5. Виписка банку:

o про суму зарахованої заробітної плати із-за кордону (призначення платежу: salary, wages) за умови підтвердження зняття готівкових коштів + Надання контракту відповідно до якого зараховувалась дана ЗП;

o про суму нарахованих відсотків за депозитними договорами, за умови підтвердження зняття готівкових коштів, після зарахування відсотків на поточний рахунок;

o про виплату роялті в поточному році + ліцензійний договір, акт передачі, перелік об'єктів + відображення зняття отриманої суми;

6. Заробітна плата, отримана за межами України та ввезена готівкою або переказана безготівково — трудовий договір з компанією з іншої країни та випискою іноземного банку з відображенням надходжень за контрактом (за наявності митної декларації про ввезення готівки в Україну) — приймається за період до 3 років, але виключно, якщо дохід отримувався в країні, де декларації не подаються;

7. Виписка банку або заява на видачу готівки щодо отримання коштів від продажу акцій відповідно до процедури, визначеної статтею 65 2 Закону України «Про акціонерні товариства», за умови підтвердження зняття готівкових коштів, після їх зарахування на поточний рахунок;

8. Засвідчене нотаріально свідоцтво про право на спадщину з терміном давності до 3 років (кошти на поточних рахунках, в тому числі депозитах в іншому банку, доходи з рахунків ескроу), за умови підтвердження зняття готівкових коштів;

9. Договори про продаж майна, завірені нотаріально, за правочинами, здійсненими не пізніше останніх 3-х років (у разі виконання вимог законодавства про здійснення безготівкових розрахунків у національній валюті, які підтверджуються випискою з банку);

10. Договори про продаж нерухомого майна за межами України, за правочинами, здійсненими не пізніше останніх 3-х років, за умови надання документів, що підтверджують надходження коштів на територію України (за наявності митної декларації/ виписка українського банку щодо зарахування із-за кордону та зняття готівки).

11. Договір оренди нерухомості з фізичною особою \ юридичною особою (засвідчені нотаріально, або зареєстровані в податковому органі, у разі відсутності — додатково надається правовстановлюючий документ на об'єкт нерухомості у фізичної особи) та банківська виписка з відображенням зарахувань відповідно до договору з подальшим зняттям даних сум (приймається дохід за останній рік, за попередні періоди — доходи повинні бути задекларовані).

12. Документи, що підтверджують виплату дивідендів за поточний рік (протокольне рішення власників, фінансова звітність юридичної особи з відміткою про прийняття податковим органом (баланс і форма 2) та статутні документи, виписка банку з рахунку отримувача про зарахування та зняття готівкою дивідендів; касові документи компанії про готівковий розрахунок з отримувачем).

13. Довідка МЗС про суми ЗП для дипломатів та послів (для резидентів) за поточний рік, за умови надання документів, що підтверджують надходження коштів на територію України (за наявності митної декларації/ виписка українського банку щодо зарахування із-за кордону та зняття готівки);

14. Довідка про ЗП з посольства за поточний рік за умови надання паспорту дипломату (свідоцтва) + акредитаційної картки Міністерства закордонних справ України (для нерезидентів) за умови надання документів, що підтверджують надходження коштів на територію України (за наявності митної декларації/ виписка українського банку щодо зарахування із-за кордону та зняття готівки);

15. Довідки державних органів (СБУ, прокуратура, та інші) про ЗП, інформація про які не відображається в довідках ОК-7, ОК-5 та ДФС;

16. Довідки з військових частин \ Мін. оборони (інших державних органів) про виплати компенсацій та виписка банку з відображенням зарахувань цих коштів та подальшим їх зняттям;

17. Договори продажу корпоративних прав, фінансова звітність юридичної особи за останній період з відміткою про прийняття податковим органом (баланс і форма 2), статутні документи, виписка банку з відображенням зарахування суми та її зняття готівкою (при необхідності запитуються додаткові документи);

18. Виконавче \ судове провадження з повернення коштів з підтвердженням зарахування суми на рахунок, в поточному році та підтвердженням її зняття готівкою.
PUMB 9 березня 2024, 9:18
Вітаю!

Нам дуже прикро, що в Вас склалось негативне враження про роботу нашого банку.Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації, яка виникла. Будь ласка, надішліть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН для ідентифікації. Це дозволить нам провести перевірку та повернутися до Вас зі зворотнім зв'язком.
PUMB 13 березня 2024, 15:49
mayster2606 7 березня 2024, 15:08
ПУМБ,13.02.24 за невідомих обставин з банківської карти було викрадено 12 899 грн.
26 січня оператор банку ПУМБ запропонувала відкрити кредит на суму 13000 грн. на невеликих відсотках.Я погодився, а 13 лютого, вночі невідомо ким з мого мобільного номера іншим телефоном було знято 12899 грн кредитних коштів через додаток ПУМБ
Онлайн.
1. СПІВРОБІТНИК БАНКУ НЕ ПОПЕРЕДИЛА ЩО СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ НЕ МОЖНА РОЗГОЛОШУВАТИ, ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНО.
2. Кредитна карта була віртуальна, нею ніде не користувався, даних по карті не розголошував і нікому не передавав. Дзвінків з невідомих телефонів не приймав.Логін пароль ПУМБ онлайн не розголошував і не передавав. Код активації lifecell не передавав і не розголошував.
13.02.24 приходили такі повідомлення:
1:31 Код авторизації змінено ******(Lifecell)
1:39 Ви успішно авторизувалися в сервісах lifecell за допомогою єдиного паролю. Якщо ви не здійснювали вхід змініть пароль.
1:41 Ваш рахунок поповнено на 20 грн.
1:42 Ваш рахунок поповнено на 30 грн.
1:43 Буде проведено заміну sim-карти.
1:49 Знято з картки 10000 грн.
1:49 Комісія 299 грн.
1:51 Знято 2.600 грн.Де потім повідомлено мене службою безпеки банку що знято було 2500 грн, а 100 грн поповнено рахунок мобільного оператора.
PUMB 7 березня 2024, 16:25
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що сталась дана ситуація. Ми бажаємо розібратися детальніше та провести ретельну перевірку. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
PUMB 11 березня 2024, 16:58
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці, ми надіслали зворотній зв’язок на Вашу електронну пошту, яка зазначена у анкеті.
Marik89 7 березня 2024, 11:14
Отличний банк, приємне обслуговування,
Рекомендую
PUMB 7 березня 2024, 12:22
Вітаємо!

Дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі, що Ви задоволені нашими послугами та обслуговуванням!
Андрей Васильович 6 березня 2024, 15:12
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Героїв Майдану, 26
Завел фоп в пумб думал класно можно вести бизнес, но первый транш и уже 5 часов деньги в обработке, 400 грн просто заблокировались в холде, остальное не выводят, какой же отвратительный этот банк никому не рекомендую тут делать фоп пожалеете
PUMB 6 березня 2024, 16:04
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас виникло таке враження про роботу нашого банку. Просимо надіслати Ваше ПІБ та ІПН у приватні повідомлення аби у нас була можливість розібратися у ситуації та надати Вам вичерпну відповідь.
PUMB 8 березня 2024, 10:18
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали інформацію для ідентифікації Вас як клієнта. Просимо Вас надіслати її у приватні повідомлення аби у нас була можливість провести детальну перевірку та надати Вам зворотній зв’язок.
morozolge 6 березня 2024, 10:54
Вже другий день я не маю доступу до свого акаунта в digital pumb, система просто написала, що мій акаунт заблокований. Ні одна підтримка не повідомляє причин і ніяк не вирішує це питання. Все що вони змогли зробити, це примусити мене чекати наступного дня, щоб повідомити, що вони створили заявку на менеджера, який зв’яжеться протягом дня. Що це за обслуговування?! Мовчки закрити доступ до рахунків і лише і робити, що переадресовувати мене з однієї підтримки на іншу, а потім на менеджера і при цьому навіть не надаючи хоч якихось пояснень.
6 березня 2024, 13:27
Вітаю!

PUMB 26 березня 2024, 17:37
Вітаємо!

Ми провели перевірку та хочемо зазначити, що Ваш особистий кабінет розблоковано. Вдячні за розуміння та очікування!
Анонім Анонім 4 березня 2024, 21:28
Людина на ім'я Васильєва Марія Іванівна просить скинути не малий завдаток (у вигляді броні)за виставлений товар, коли кошти приходять на рахунок одразу відмовляється продавати, каже, що ніби перекине кошти назад, але нічого не скидає! УВАГА! Бере дуже великі суми коштів! Прийміть будь ласка міри! Номер її карти5355280022902595
5 березня 2024, 9:35
Вітаємо!

Дякуємо, що сповістили нас про цей випадок. Ми передали інформацію Департаменту безпеки нашого банку. Радимо Вам зателефонувати за номерами нижче, це дозволить нам оперативно вжити необхідних заходів.

+38 044 290 7 290

+38 096 290 7 290

+38 050 290 7 290

+38 093 290 7 290
Ольга Дубинина 4 березня 2024, 12:38
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Кам’янецька, 67
Доброго дня. Скажіть будь ласка, чому у годину пік у відділені 1, що у м. Хмельницькому приймає тільки 2 менеджери, а відвідувачів у черзі 9 людей. Чи можна збільшити кількість менеджерів у годи пік з 12.00 до 14.00? Дякую.
PUMB 4 березня 2024, 13:15
Вітаємо!

Дякуємо за Ваш відгук, ми неодмінно врахуємо Вашу пропозицію щодо збільшення кількості співробітників у відділенні. Вдячні за довіру та розуміння!
Ljafan 4 березня 2024, 12:36
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Слобожанський, 12
Заблокировали счет без объяснений причин, получить деньги с карты целое дело на 2−3дня.Крайне не советую пользоваться услугами данного банка за 8 месяце пользования блокировали дважды, а сейчас вообще разорвали договор, короче банк плохой не ложите туда деньги
PUMB 4 березня 2024, 13:18
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація у Вас викликала негативні емоції. Ми бажаємо розібратися у ситуації і вже передали Ваше звернення на розгляд відповідального спеціаліста. Ми обов'язково надамо Вам зворотний зв'язок після отримання результатів перевірки.
PUMB 5 березня 2024, 14:54
Nshannen83 2 березня 2024, 16:52
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Тітова, 23
В жовтні місяці 2023 року відкрила рахунки в банку ПУМБ для розміщення депозитів.
Це кошти моєї сім'ї, які були зароблені законно і тяжко, чоловік їх збирав все своє життя, гарячий стаж.
Кошти на рахунки Пумб переказувала з інших банків, так як закінчувалися депозити в інших банках. Було багато транзакцій.
Думали з чоловіком відкривати депозити в ПУМБ, тому що на той час в банку були вигідні проценти.
А вже в лютому місяці 2024 року, в додатку ПУМБ онлайн отримала повідомлення про припинення ділових відносин на підставі ст. 15.
Банк не просив ніяких підтверджуючих документів, про походження моїх коштів.

Звернулась до відділення, співробітники не змогли мені толком нічого пояснити, вручили листа з загальними фразами про ст. 15 Закону України без конкретики, чому це відбулося, сказали це Ваші проблеми, Ви шахрайка.
Ніякої зацікавленості і допомоги від співробітників банку я не мала. Типу хочете пишіть скарги, це ваше право, а від нас відчепіться.
Не думаю, шо так мають відноситися до клієнтів.
Пишіть заяву на закриття рахунків і платіть комісію за перерахунок коштів на рахунок іншого банку.
Щоб не втратити гроші, була вимушена сплатити високу комісію за перерахунок коштів в інший банк.

На моє письмове звернення, банк письмово надав так само загальні фрази по ст. 15.
Моя діяльність ніяк не відповідає жодній характеристиці цього закону.
PUMB 2 березня 2024, 19:15
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше та після проведення перевірки неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь.
PUMB 11 березня 2024, 13:49
Jane85 1 березня 2024, 18:57
При купівлі валюти будьте готові витратити час не тільки на касі, бо потім ще виявляється що здійснити операцію касир не може без перевірки анкетних даних у оператора. Оператор звіряла дані в застосунку з оригіналом паспорту, а потім ще для підтвердження валютної операції збиралася мене фотографувати з паспортом який у них вже є в руках. Ви що там взагалі ??? Я прийшла до банку не кредит отримувати, а здійснити валютні операції, купити валюту у вашому банку. Відтак вимога фото з моїм паспортом є лише не обгрунтованою примхою вашого банку. Через штучно створені бюрократичні умови тішуся, що більше не є клієнтом вашого банку і тепер не раджу нікому зі своїх знайомих, бо щоб зі здійсненням валютних операцій зробити такий цирк, то треба мати талант. Ви особливі, такого більше ніде не має.Тіштеся і продовжуйте втрачати клієнтів та гроші через свою індивідуальність
PUMB 1 березня 2024, 21:44
Вітаємо!

Хочемо розібратися у даній ситуації та написали Вам у приватні повідомлення для уточнення деталей. Після проведення перевірки ми обов'язково надамо Вам вичерпну відповідь. Вдячні за розуміння!
PUMB 21 березня 2024, 16:09
Вітаємо!

Дякуємо за очікування відповіді! Ми перевірили дану ситуацію і хочемо повідомити, що з урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнта не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації банк може надати виключно клієнту. В свою чергу підкреслюємо, що банк дотримується всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг. Повідомляємо, що фотофіксація клієнта з паспортом при здійсненні валютно-обмінних операцій не здійснюється.

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції, проте сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.
TGA 29 лютого 2024, 13:31
Пропонують стати клієнтом по посиланню від друга і отримати кешбек 300грн і вже з самого початку, після реєстрації відмовляють, без пояснення причин!!! хоча у мене все добре і у інших банках проблем немає. Тобто я витратив купу часу щоб зареєструватися і з самого першого кроку розумію, що мене вже дурять!!! Справа не в 300грн, тепер, щоб закрити картку мені потрібно їхати до відділення, бо вони бачиш не можуть закривати картки, як відкривати…хіба це не ганебно.люди не ведіться на цей банк, який з самого початку так дурить. Зайвий раз упевнююсь, що найкращим банком залишається Монобанк.Пишу це щоб може комусь допоможе мій відгук
29 лютого 2024, 14:09
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас виникла така думка про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратися детальніше у ситуації та після детальної перевірки неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь.
PUMB 14 березня 2024, 12:22
Вітаємо!

Відповідно до діючих умов акції «Запроси друга», можна отримати винагороду 300 грн за оформлення кредитної картки «ВСЕМОЖУ Online» та 100 грн за оформлення дебетової картки «всеКАРТА», звертаємо Вашу увагу, що з суми винагороди утримуються податки та збори у розмірі 19,5%.

Зауважимо, що фінальне рішення щодо оформлення кредитного продукту приймається з використанням статистичної моделі, яка враховує безліч факторів і формує профіль клієнта на день оформлення. При цьому, якщо клієнту надійшла відмова у оформленні, він може скористатись відкритою дебетовою карткою та отримати винагороду за її відкриття. Винагорода за відкриття «всеКАРТА» Вам була зарахована сьогодні 14.03.2024р.

Відповідно до пп. 4.1.5 п. 4.1 Розділу ІІ ДКБО, Ініціювати закриття Карткового рахунку та/ або інших рахунків, відкритих відповідно до цього Договору, шляхом звернення до відділення Банку та подання письмової заяви про закриття рахунку за встановленою Банком формою. На жаль, на даний момент, дистанційно закрити рахунок немає можливості.

LenaTim 28 лютого 2024, 1:38
Відділення за адресою: Київ, бул. Вацлава Гавела, 4
В ПУМБ не має кешбеку за комунальні.

Для того, щоб його отримати, треба було сплатити рахунок за комунальні послуги у додатку PUMB online, обравши рахунок контрагента з запропонованих у додатку. Але в цьому додатку підтягуються старі рахунки контрагентів, якими ніхто вже не користується. І це вже сталося тільки в мене в друге.

Але саме погане те, що вони витрачають ваш час, фіксують звернення, запевнюють, що виправлять рахунок на актуальний з квитанції, ви довго чекаєте, знову звертаєтесь до служби підтримки, а вони говорять, що в них вказаний вірний номер рахунку і вони виправляти нічого не будуть. Це якийсь жах!

А саме «приємне» — це спілкування з оператором Андрієм, який вам не тільки продемонструє максимально хамський стиль співбесіди, але й озвучить, що після багатого часу очікування виправляти ніхто нічого не буде та й ще обірве чат.

Ось такий сервіс у банку ПУМБ.

Підсумок: багато витраченого часу, нервів, хамське відношення і ніякої послуги «Кешбек за комунальні» не отримано і отримано не буде.
28 лютого 2024, 10:59

PUMB 7 березня 2024, 15:57
Вітаємо! Ми надали Вам зворотній зв’язок у приватні повідомлення, задля збереження банківської таємниці.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ