Marina9720827 30 березня 2024, 16:34
Сегодня зіткнулася с проблемою в застосунку Монобанку. Був зв’язок оператором Софія, табельний номер 9894. Какой, отличний, работник.Ввічлива, спокійна, допомогала до останнього. Покі не не получился желаемий результат. Иметь столько терпенія чтоб помочь и обьяснить, такое редко встретишь. Такого сотрудника нужно ценить, за любов к своей работе. Софія Вам Дуже Велике Дякую. Вам успехов, классной премії (Ви с гордостью ее заслуживаете) и карьерного росту.Удачи.
30 березня 2024, 16:38
Дуже дякуємо за ваш відгук!
Dmytro Ukhlov 30 березня 2024, 15:15
Самостійно переказав гроші шахраям, які виступали перевізники великогабаритного товару з олх.
телефон +380950725789, в вайбер підписаний як Мар’ян. Отримувач переказу Ганна М. (Показав монобанк, прізвище Мирончук зі слов шахраїв), картка 4441114418653562.
Платіж був зроблений з моєї моно на моно шахраїв.
Шахраї, як виявилося вміють підміняти номер. Я отримав дзвінок з номера телефона відправника. який підтвердив що завантажив товар. Я відправив гроші, передзвонив сам відправнику, та він сказав що не розмовляв кілька хвилин до того. Потім ми все ж знайшли спосіб безпечно доставити товар, і все добре, тому не думаю що він причетний.

Що до монобанку, їх позиція, що вони є платіжним інструментом, вирішенням суперечок займається суд. Мабуть вони діють в рамках закону, до банку претензій не маю.

Займатися судами при моїх втратах сенсу не побачив, тому від подальшої боротьби відмовився. Ціль відгуку — поділитись даними шахраїв, та своїм досвідом.
30 березня 2024, 16:37
Нам дуже прикро, що сталася така ситуація
З нашого боку також вживаються заходи стосовно шахраїв
Рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів, для фіксації випадку шахрайства та просимо відправити нам фото ЄРДР, щоб по отриманню офіційного рішення від суду, ми могли надати правоохоронним органам інформацію і співпрацювати
LanaMar 30 березня 2024, 11:58
Я з окупованої території одинока мати з двома дітьми, ще й в декреті, мені відмінили виплати, не маю чим платити за квартиру, моя мати знайшла спосіб як перекинути мені свої збереження з відти, бо зараз це практично нереально, і тут я скільки чекала цих коштів, їх мені перевели за 4 дні, але ж банк сразу заблокував, і просять надати походження коштів, я все пояснила, що я пересенка, це збереження матері, немає у неї ніяких доходів, на що мені відповідають що маю предоставить свідоцтво про народження і довідку про доходи матері, яке свідоцтво про народження, коли я тікала з дітьми, все лишила бо бомбили … тепер не знаю що робити, чим платити за житло, як забрати свої кошти …
30 березня 2024, 12:28
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Monobad 29 березня 2024, 20:11
Банк обмежив офіційні волонтерські рахунки, не може назвати причину вже 5 день, вишенькою на торті є відповідь, що причини не існує. Л. Логіка. Обіцяли надати інформацію за 5 днів, сьогодні сказали що їм треба 5 днів. Неадекватність повна. Змінювали операторів 11 разів, з яких лиш один був адекватним.
30 березня 2024, 14:36
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Колеги працюють над вирішенням складнощів, які виникли з банками
Постараємося якомога швидше їх вирішити і одразу вам про це повідомимо
Також, обов'язково перевіримо діалоги з підтримкою та проведемо роботу над помилками, щоб в майбутньому надавати лише якісний сервіс
Ірина Петрова 29 березня 2024, 9:29
Доброго дня. Вчора прийшло повідомлення про нетипові операції та підтвердження через дію особистості. Вже другий день заблоковані рахунки. Я не можу ні оплатити новій пошті за послуги. Також не можу отримати контролі оплат, по яким вже виписані фіскальні чеки. Ніяких нетипових операцій не проводилось.
29 березня 2024, 11:00
Добрий день
Приносимо вибачення за незручності
Ми, як банк, маємо періодично ідентифіковувати клієнтів
Наразі всі рахунки активні
Tatyana4777 28 березня 2024, 22:36
Произвела оплату коммунальных услуг через монобанк, о чем в последствии сильно пожалела!!! 14 го числа прошло списание денег, сегодня уже 28 е, а на счёт компаний деньги так и не поступили! И после разговоров по горячей линии, ничего кроме ответа мы не знаем куда ушли ваши деньги, я не получила!!! Не рекомендую банк для оплаты Вообще!!!
29 березня 2024, 10:46
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Helen2112 28 березня 2024, 22:25
Дуже дякую Владиславу за його допомогу! Він не тільки допоміг мені вирішити мою проблему, а ще й підказав що потрібно зробити щоб упевнитися у тому, що вона вирішена! Дуже ввічливий і відповідальний! Дякую!
29 березня 2024, 10:34
Вдячні за ваш відгук!
Saface 28 березня 2024, 13:01
Другий раз поспiль застрягає SWIFT переказ на ФОП рахунок, попепердній йшов 15 днів! Останній який був висланий 20 березня досі не найдійшов. До цього перекази були миттєві!
Я хотів би дізнатись де/чому затримуються транзакції. Банку відправнику було відправлено 4 запита з приводу цих 2х тразакцій, на всі він відповів що платіж надіслано і банк отримувач повинен надати інформацію. Підтримка монобанка не хочуть допомогати в пошуку переказа «питайте у банка відправника», або спитайте «в іншому відділі моно», цей іншій віддівл відправляє назад, просто футболять. Наприклад відділ swift@monobank.ua який займається питаннями SWIFT- та SEPA-переказiв, каже що зверніться у службу турботи. Кто ще може допомогти зі SWIFT як не відділ SWIFT?
Чому Монобанк не хоче дати запит зі своєї сторони в банк отримувач, або в банк посередник з приводу транзакції. Якщо моно продовжить футболити, то «допобачення» моно.
28 березня 2024, 15:55
Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до підтримки
Обов'язково перевіримо всі комунікації та проведемо роботу над помилками
Стосовно переказу, то, дійсно, на жаль, він в банк не надходив
Надіслали вам в особистому повідомленні детальну інформацію стосовно цього та минулого переказу, який також надійшов із затримкою
bogdanlavoshnik 28 березня 2024, 11:49
Мене звати Богдан, я є клієнтом monobank. В мене виникли проблеми із карткою, тому я звернувся за порадою до спеціалістів банку. Написав у telegram bot monobank. Мені відповіла працівниця: Анастасія, хочу наголосити на тому, що це: компететна, лаконічна, кваліфікована, розумна спеціалістка. Вона грамотно, чітко відповіла на всі мої запитання та допомогла швидко вирішити мою проблему. Табельний номер фахівця Анастасії 10393. Ще раз хочу подякувати за якісну допомогу.
28 березня 2024, 14:30
Дуже дякуємо за відгук!
Герман Фредерих 27 березня 2024, 23:39
Пользовался картой монобанка с момента его появления на рынке если раньше проблем никаких не было, то сейчас просто выкинул карту и даже не хочу оплачивать тело кредита после такого. В один прекрасный день решил оплатить жкх с кредитных средств спустя секунду бах карта заблокована и мой кредитный лимит в 30 тыс грн был анулирован и невожможно было пополнить карту. По карте была кредитная задолженость которую регулярно оплачивал соглассо сумме указанной в самом приложении монобанк. Обычно просит в районе ~550 грн то я каждый месяц ложил по 1800—2000 грн даже больше чем надо. Пишу в сапорт сапорт меня отключает, звоню на горячую линию говорят решение принимает банк по критерия факторов и все не подробностей, не информации банк не предоставил. Карта заблокирована в ноль кредит капает монобанку пофигу класс вот такой банк 5 звезд в Ж им
28 березня 2024, 10:24
Ми написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації
49orinum 27 березня 2024, 19:42
Хотел снять последни 200 грн!!! Монобанк карты спесал, но не выдал. Потдержка сказала возврат будет течение 60 дней. И уже у меня так 2 раза. Если будет много денег.
monobankua 27 березня 2024, 20:36
Розуміємо, що ситуація неприємна
Хочемо трішки підказати, чому, на жаль, оскарження платежу не відбувається так швидко, як очікується:
Є правила платіжної системи, через які всі оскарження з ненадання послуги/товару проводиться виключно через подачу відповідного запиту до платіжної системи. За правилами платіжної системи, ми можемо запустити процес оскарження операції лише після надходження запиту на остаточне списання коштів. Цей запит надходить до банку протягом 11 днів, після проведення операції. Якщо ж запит за 11 днів не надійде, або надходить скасування, то кошти повертаються на ваш рахунок.
На зараз ми очікуємо, що Банк зробить повернення в обумовлений термін.
Колеги вже склали запит стосовно цієї ситуації, та зв'яжуться з вами, як буде нова інформація.
Людмила Людмила 26 березня 2024, 12:29
Відділення за адресою: Київ, вул. Борщагівська, 117/125
Вчора поповнила свою доларову картку готвікою, одразу заблокували ці кошти, попросили надати джерело їх походження, спочатку відправила їм договір нотаріальний потім ще просили окремі сторінки також це все відправляла, мало того що це все дуже довго відбувалось (раз в півтори години в середньому відповідали) так ще й цей договір не підходе як виявилось, після цього відправила вже наче як той договір всі сторінки попросили ще 2 довідки ок-5 і ок-7(зовсім не розумію навіщо так як данні в них вже дуже старі 1998−2008 рік),і попросили довідку про джерело коштів другого учасника договору (як це можливо не розумію)якщо якимось чудом я би її в теорії зробила попросили б мабуть ще чиюсь довідку про доходи.В підсумку наче б то хватило всіх сторінок договору і 2 довідки ок 5 і 7, відповіли чекати невідомо скільки, я не маю стільки часу я поповнювала свою карту і мені потрібні ці гроші дуже зараз, а маю чекати чогось невідомо скільки, могли б при поповненні у відділені все це спитати я мала всі необхідні нотаріально завірені документи при собі
monobankua 26 березня 2024, 14:33
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам.
Передали запит колегам по можливості пришвидшити перевірку наданих документів.
Додатково ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості та швидкості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
Полезный комментарий
Людмила Людмила 26 березня 2024, 16:28
Розблокували уже картку ,доволі швидко ,проблема вирішена ,дякую
Микола Кобзін 25 березня 2024, 15:00
Одного дня, випадково заходжу в додаток і бачу, що не працює. Представники банка спокійненько відповіли, що банк вирішив припинити обслуговування, тому й заблокований доступ… Я намагався з’ясувати що стало причиною такого рішення, але сказали, що вони мають право без попередження і без озвучування підстав, в любий момент заблокувати рахунок… Може я скоював якісь злочини чи відмивав незаконно кошти — питаю?.. У відповідь чую тільки невнятне булькотіння операторів які просто придумують на лоьту що відповісти, бо істинна причина є загадкою і для них. Оформив карту на самому початку роботи банку. використовував її як електронний гаманець. Якість обслуговування була на висоті аж до моменту блокування. Банк вважаВ найкращим. Чому так сталось не розумію і зараз. Можливо через те, що неодноразово вступав в спір з ним та відстоював свої права? Вимушений звернутись зі скаргою до НБУ, оскільки крім внутрішніх правил банку існує ще й Цивільний кодекс та ряд інших НПА, котрі захищають і права споживачів.
25 березня 2024, 17:08
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку
Євген Мітт 23 березня 2024, 19:38
Зайшов до додатку монобанк, а виявилося що реєстрація злетіла. При спробі авторизуватися, видавало «введений невірний код з смс». Коли подзвонив на гарячу лінію, виявилося що мені відмовили в обслуговуванні і заблокували рахунки. На питання чому не попередили про таке своє рішення мені кажуть що о 9.30 було пуш повідомлення про це в додатку. Але жодного повідомлення не отримував, постійно був з телефоном, просто знесли авторизацію, викинули з додатка та й усе, про які пуш повідомлення може йти мова, якщо мені просто знесли акаунт. Подав запит на гарячу лінію, чекаю офіційний документ про відмову у обслуговуванні та буду подавати позов до суду, аби була надана судом оцінка, наскільки законні причини банка у відмові обслуговувати мій рахунок. Бо законодавством визначається певний чіткий перелік причин, з яких банк може відмовити у обслуговуванні. Я б не заморочувався з судом, але занадто непорядно монобанк прощається зі своїми клієнтами. Можна було б знайти час на дзвінок та попередження клієнта про свої наміри, в моєму ж випадку мене просто викинули з додатка, на який же в той же час відправили відмову у обслуговуванні. А я тим часом як дурень, нічого не розуміючи, безуспішно намагаюсь авторизуватися в додатку, стикаючись з начебто «не правильним смс паролем»
monobankua 24 березня 2024, 17:44
Приносимо вибачення за цю ситуацію.
Передали запит фахівцям, щоб детально перевірили рішення у відмові в обслуговуванні та допомогли у вирішенні питання.
Колеги зв'яжуться з вами для надання інформації.
Сподіваємося, що наша подальша співпраця приноситиме лише позитивні емоції.
Livsi777 22 березня 2024, 20:40
У брата по карті списали 20 тисяч, 10 платежів пройшло через інтернет за пару хвилин. Ну ладно клієнти фінансово неграмотні, але чому у банку по замовчуванню вбрана галочка на інет операції без підтвердження? Чому не спрацьовує послуга 3 д сектюр, як в нормальних банках? Врешті решт є ручний моніторинг карт. Невже не видно, якщо людина ніколи не розраховувалися в інтернеті і раптом пролітає 10 операцій на однакову суму на якомусь мутному сайті. Короче, люди, надійності зберігання коштів нуль у цьому віртуальному непорозумінні, яке називає себе «банк». Хто фінансово не аодкованиц, а звичайна проста людина, навіть не чуйте носа у цю богадєльну і рай для шахраїв. У цьому «банку «зроблено і налаштовано все, щоб кошти таяли з рахунків.
monobankua 23 березня 2024, 12:51
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
vazuusha 22 березня 2024, 17:08
Дуже вдячний Маріє (9943), дуже приємна людина, ввічлива. Допомога була надана надзвичайно швидко, якісно та ефективно!
22 березня 2024, 17:15
Дякуємо за відгук!
1maxcher1 22 березня 2024, 13:41
Пользовался Монобанком около двух лет, проблем не было, все меня устраивало.
Депозит, бывали мелкие переводы, изредка оплата картой, очень было удобно что нет комиссий)
Но вот 12 марта поздно вечером прилетело пуш сообщение от банка «Отказано в обслуживании» и в приложение не войти…
Утром 13 марта написал в телеграмм с вопросами и просьбой пересмотреть решение об «Отказе в обслуживании» так как никаких нарушений не делал. Но вот в поддержке отвечает бот под копирку и решить ничего нельзя.

Подозреваю что Монобанк к решению «Отказано в обслуживании» подтолкнуло:

1. В приложении с января 2024 года в разделе «Картка» ниже баланса появилась строка… что-то вроде предложения кредитного лимита 55000 грн. Я его проигнорировал и на кредитный лимит соглашаться не стал.
2. Накануне, а именно 7 марта у меня закончился срок депозита, решил пока не продлевать… Итог — «Отказ в обслуживании» через 5 дней
Что мы имеем? Ты стал банку не выгодным клиентом и не нужным! Кредитный лимит не берёшь, депозит не продлеваешь.

Поэтому будьте осторожны те кто пользуется данным банком… вас могут в один прекрасный момент просто вышвырнуть без причины как не нужный мусор…
22 березня 2024, 17:04
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку
ModernM 22 березня 2024, 11:59
Моно был одним из немногих банков, с кем можно было иметь дело. Правда периодически от разных людей слышал информацию о всяческих трудностях в работе банка и клиента. Слухам особо не верю, но прислушивался.
Пользовался услугами банка по тем причинам, что минимум комиссий и хорошая служба поддержки. Буду следить за рейтингом и думать о переходе в другой банк.
Раньше у банка была такая услуга — самому регулировать (повышать — понижать) кредитный лимит в рамках выделенного банком. Это удобно и для меня важно. Случилось, что банк повысил кредитный лимит, прилично повысил и не сообщил, что возможность регулировать лимит убирается. Банк решил «подзаработать»…не всегда есть возможность платить за кредит всю сумму и внося частями, иногда большими, а иногда и малыми частями, ты всё-таки платил. Когда регулирование кредитного лимита забрали, получилось неудобно…крайне. На все просьбы вернуть эту функцию, банк отписывается фразами …(((Так, згодна з вами, що краще і комфортніше, коли своїх особистих грошей вистачає на все і не потрібно користуватися кредитними.
Разом з тим, хочу звернути вашу увагу, що не буває зайвим мати «гроші про запас». Не користуєтеся кредитним лімітом — нічого не платите. Якщо вам терміново знадобляться гроші, то вони є у вас. До того ж в монобанк найвигідніші умови користування кредитною лінією на зараз: і за пільговим періодом і за ставкою за користування кредитом поза пільгового.)))
В таком случае, хочу попросить банк дать возможность снижать лимит и оставлять ту часть, которая необходима для минимального платежа в текущем месяце…думаю это в пределах 10%. Не более.
Так же при оплате частями, нет возможности платить досрочно, можно платить только всю сумму…а её порой всей — нет.

Так же плачу коммуналку через банк и однажды обратил внимание службы поддержки, что есть сбой. Не соответствие тому, что я оплатил и то, что отобразилось. Банк и в этом случае, занялся отписками, через отработанные фразы…позже из новостей узнал, что сбой был и был связан с хакерской атакой на систему. Не распространять негативную информацию конечно важно…но делать вид, что ничего не происходит, тоже не стоит.
Однажды услышал, что в банке у коллеги по работе пропала приличная сумма в долларах. Мошенники сняли. Не считаю необходимым верить слухам и могу различать эмоциональный комментарий от рабочего. Почитав коменты на Минфине, пришёл к выводу, что «не всё гладко в Датском королевстве». Одно дело закон, когда ты действуешь в его рамках. Другое дело мошенничество, навязывание, не давать инфу о продуктах, отсутствие должного контроля за безопасностью.
22 березня 2024, 17:01
Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до підтримки
Обов'язково перевіримо всі діалоги та вживемо заходів
Стосовно зниження кредитного ліміту, то в застосунку є можливість знизити ліміт на суму кратну 1000 від суми заборгованості й розмір ліміту не може бути меншим від суми вашої поточної заборгованості
Наприклад, якщо є сума заборгованості 32 123 грн, мінімальну суму кредитного ліміту можливо встановити 33 000 грн
allusio 22 березня 2024, 0:24
Шахрайський сервіс намагався декілька разів зняти кошти з картки, так як на картці 0, то це не вдалось зробити. Але через деякий час я помітив що гроші врешті решт знялись. Як виявилося, що після декількох днів невдалих спроб, банк відкрив кредит на суму яку постійно намагались зняти шахраї та дозволив цю операцію, при, тому що на картці було 0. В результаті банк підігруючи шахраям, зняв з мене кошти та зробив по картці овердрафт. Шахраї з грошима, банк має боржника. Мене загнали у борги. Про яку безпеку грошей може йти мова після такого? Тепер будь-хто, зламавши сервіс чи знайшовши картку може з ваш зняти кошти, бо банку всеодно на безпеку ваших коштів.
Служба підтримки силається на закон України «Про споживче кредитування» Статтю 3
А Стаття 3 це «Стаття 3. Сфера дії Закону». Де описано те що цей закон не стосується овердрафтів.
22 березня 2024, 12:07
Шкода, що у вас склалася така думка
Проведення операцій «оффлайном» це фактичний взаєморозрахунок Монобанку з банком, в якому зареєстрована торгова точка, в якій проводиться оплата
Транзакція була ініційована на списання безпосередньо від платіжної системи, в такому випадку банк зобов'язаний провести операцію
Колеги нададуть офіційну відповідь по вашому запиту
Victory24 21 березня 2024, 23:13
Прийшло повідомлення на Вайбер і також на емеїл що рахунок заблоковано та відмовлено в обслуговуванні. Відкритий ФОП рахунок в банку і також велась підприємницька діяльг, подавалася податкова декларація і по запиту банку надавались всі документи.В грудні попросили актуалізувати дані, джерела доходів, і було все надано, всі документи. Наразі сьогодні прийшло повідомлення що договір розірвано. Намагалась уточнити причину або діщнвтись що можливо потрібно додаткові дані, документи, відповіді надають по шаблонам, що причину не буде вказано, не йдуть на зустріч. Також підписали попросили в додатку на виведення коштів документ, але додаток заблоковано, що було дивно. Дуже прикро що таке відношення до клієнтів, всі відповіді надавались, як документи і пояснення діяльності. Дуже розчарувало таке відношення, і що навіть не дають можливості все з’ясувати, хотілось би продовжити користування танком але після такого доведеться шукати більш надійний банк з адекватним відношення до клієнтів. Відписали що кошти очікувати до 3 днів, очікую, якщо не буде зарахування то це порушення регламенту за який написали в підтримці і доведеться писати скаргу або звертатись до суду щоб отримати свої кошти. Тому дуже сподіваюся що все ж банк якщо пише про регламент то не порушить його, в іншому випадку будуть подвійні стандарти коли банк не вказує причину припинення обслуговування але не робить переказ. Тому шановний банк, дуже сподіваюся що отримаю зарахування згідно вказаного Вами ж часу, скрвни також переписки збережені і не доведеться вирішувати все в судовому порядку
22 березня 2024, 9:38
Ми написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації