Alex Syatkovskiy 21 березня 2024, 9:47
Крінж або ноу-хау від банку, як псевдобанк блокнув рахунок. 19 березня в 00:41, як пацюки, прийшло повідомлення на блокування, підтвердіть через дію підпис що рахунком користуєтесь саме ви, що було зразу зроблено, після чого рахунок не розблокували, написав у підтримку, там богом клялись, до 48 годин і проблема буде вирішена (вєрім), кожен день писав у підтримку з приводу ситуації. Минає 4-та доба з блокованими коштами, бо як вони сказали що процес може затягнутись. В іншому нормальному банку я би прийшов до відділення з паспортом, і все зробив за 5 хв, а ці шахраї просто так заблокували кошти, бо їм здається що рахунком користується хтось інший.
21 березня 2024, 13:14
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Fleim 21 березня 2024, 2:57
И коллега Андрея точнее Олеся тоже большое спасибо когда вы это читаете надеюсь вы улыбаетесь 🫶🏻
21 березня 2024, 13:06
Вдячні за ваш відгук!
Valeriebor 20 березня 2024, 23:49
В лютому 2024 було списано кредитні гроші в розміри 70000, було здійснено 29 платежів за 4 хв, банк чомусь не заблокував карту, адже це не 2 і 10 платежів, а 29. До банку звернулися відразу, щоб заблокувати карту. Написана заява і в банк і в кіберпооіцію.Уже місяць розглядають, банк нічого зрозумілого не говорить, кожний оператори говорить немає інформації і ми передзвонимо, але на жаль інколи забувають.Відмовляються підтверджувати свої слова в письмовому вигляді, в переписці, тільки в усній формі. Уже виставляють суми для сплачування. Письмової відповіді немає. Поясніть чому кожний оператори говорить різну інформацію? За 2 дня до цього випадку були спроби списання ціх коштів двома платежамі, але був виставлений ліміт на кредитні кошти і операції були не успішні Чому банк уже тоді не міг попередити власника по це? Банк сам відкрив таку суму ліміту, я не подавав заяву на кредит, але і не знав що можна нею так легко користуватися. Питання чому банк відкриває по своїй ініціти таку суму кредиту, можливо це в інтересах банка? Я ніколи не користувався кредитними грошима, чому банк віришив що мені вони потрібні? Як вплинути, щоб справа розглядалася швидке? І чи має право банк змушувати оплачувати цей шахрайськійкредит, коли іде розслідування справи? Чи має право банк нараховувати відсотки на цей шахрайськійкредит коли справа відкрита?
21 березня 2024, 12:53
Нам дуже прикро, що сталася ця ситуація
Дійсно, банком може бути встановлено кредитний ліміт автоматично згідно з умовами та правилами банку (2 розділ, п. 5.3 та п. 6.3.2), але про це обов'язково повідомляємо повідомленням в застосунку
Vova Kuchkovskiy 20 березня 2024, 20:59
Добрий день. Був клієнтом банку, протягом 5 років. Дорожив банком і карточкою. Використовував банк для оплат в інтернеті хостинг послуг (сервери, домени і все інше) та життя (таксі, їжа і все інше).

Сьогодні зранку приходить пуш:

На підставі накопиченої інформації з різних джерел банк прийняв рішення про закриття вашого карткового рахунку та відмову в подальшому обслуговуванні.

Просто ось так, без нічого. В один день. Так, що я був досить сильно здивований.

Можна бути 5 років клієнтом банку і в один день перестати ним бути.

Я і людям рекламував ваш банк і багатьох перевів на нього і ачівки збирав. Був один раз запит на походження коштів за період в цілих два роки, три місяці назад, я все скинув і відписав, сказали будуть питання напишуть. Який толк наприклад, тримати суми якісь в банку, комусь радити і пропонувати реєструватись, розказувати, що класний банк. Якщо через дейкий час виявляється, що надійності 0, або депозит робити, де просто можна в один день бути виставленим на мороз. Це розчаровує.

Помимо війни, яка вже третій рік йде, ще власні сервіси душать.
21 березня 2024, 12:36
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank
Marrsello7677 20 березня 2024, 20:53
Я військовий, виконував задачу по службі, прийшло повідомлення: вам відмовлено в обслуговуванні, після цього не міг більше зайти в застосунок
А в мене оформлена зарплата на білу карту і всі гроші свої теж там тримав, в одну секунду я залишився просто без грошей, як так можна просто, я не розумію, пишу про це в підтримку, мені кажуть що не можуть перевести бо карта заблокована виконавчою службою, декілька разів мені довелось повторити і довести що карта активна і я отримую туди зарплату і все оплачую цією картою, все таки змогли це побачити і сказали що завтра переведуть гроші, довелось позичати щоб заправити машину і взяти собі хоча б поїсти і тільки наступним вечором мені переказали мої гроші на інший банк
Як так можна відноситись до військових я не розумію, щоб просити свої кошти і тобі їх не можуть віддати…
21 березня 2024, 15:45
Приносимо вибачення за незручності
Обов'язково перевіримо діалоги зі співробітниками та проведемо роботу над помилками, щоб в майбутньому надавати лише якісний сервіс
Стосовно відмови в обслуговуванні, колеги написали вам в месенджері
Oleksandr067 20 березня 2024, 13:13
На картку надішло 20 тисяч гривень, з яких вирішив пограти у казино та мав успіх виграти. На цьому все:) Картку відразу заблокавано, надайте довідку від казино- надав, потім надай де взяв 20 000 на депозит- надав. Рахунок досі заблоковано
Друзі користуйтеся надійними банками, а не цім сміттям
Усім дякую:)
monobankua 20 березня 2024, 15:27
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам.
На поточний момент банк розглянув надані вами документи.
Питання вирішено та обмеження зняті.
Сергей Назаренко 20 березня 2024, 13:11
Вот и мне, как и многим, заблокировали моно без каких либо разъяснений. Хоть деньги дали возможность вывести и на том спасибо. Очень жаль, хороший был банк.
monobankua 20 березня 2024, 15:42
Розуміємо, що ситуація неприємна.
Ми передали запит колегам додатково перевірити все та зв'язатись з вами, щоб допомогти у вирішенні питання.
85843338516 19 березня 2024, 22:51
Друзі, будьте обережні, монобанк в будь-який момент без жодного обгрунтування та попередження блокує картки та розриває договір. Я поповнив картку монобанку з картки іншого банку та через 5 хвилин не зміг зайти у додаток, він був вже заблокований. Почав дзвонити до кол центру, дозвонившись оператор сказав что потрібно зв’затися з іншим представником банку по відеозв'язку. Перейшов за посиланням, почав відеозв'язок з іншим представником, на котрому хамовита баришня заявила шо зі мною розірван договір, причину вона повідомляти не буде бо така політика банку. Знову зв’язутесь з кол центром щоб повернути кошти з картки. Ще декілька годин свого часу я витратив на нові дзвінки до кол центру, селфі, заяви, нові відеодзвінки і т.п. — це ЖАХ, гроші поки не повернули. Не зв’язуйтесь з цим банком, спочатку ніби все гарно та красива але це як барига, який кине вас в будь-який час коли ви йому станете не цікавим або йому щось не сподобається. Це не банк, це шарашкіна контора, жодної гарантії що це завтра не станеться з вами. Коли власник банку барига то принципи роботи банку не змінююються від його поглядів. Вибирайте надійні банки. Будьте обережні.
monobankua 20 березня 2024, 15:54
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
YJpavlenko 19 березня 2024, 19:18
Наразі стояв з вибором, відкривати ФОП у приват24 чи в монобанк🤔 Усі питання відпали, при першій консультації. Працівники намагаються відповісти на всі ваші запитання настільки, наскільки є в них можливість. Усе по поличкам та зразу ясно. А це дзівоночок на те, якщо в майбутньому будуть проблеми, вирішувать їх буду максимально комфортно у компанії з монобанк. Щей у придачу майже повна відсутність комісій🫠 Усе буде МОНО🐈🐾
monobankua 19 березня 2024, 19:46
Дякуємо, ми дуже раді, що вам подобається ;)
Bosfor 18 березня 2024, 0:35
Больше 5 лет пользовался этим банком. Никогда никаких проблем с ним не было, считал его лучшим банком в стране. Но к сожалению 12.03.24 всё изменилось. Именно в этот день, около 4−5 вечера мне заблокировали счет и отказали в обслуживании без объяснения причины в одностороннем порядке. Никакие правила и ничего подобного я не нарушал. При попытке выяснить что же случилось, поддержка банка отвечает шаблонными сообщениями. В процессе диалога несколько сообщений вообще были удалены тп🤯 Хорошо что хотя бы вывели оставшуюся сумму денег со счета. Причину блокировку так и не узнал, а очень хотелось бы. В общем и целом, впечатления крайне негативные.
18 березня 2024, 10:07
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні
Pixelman95 17 березня 2024, 12:30
Хоча ситуація була більше року тому, але хочу поділитися щоб попередити інших.
Був одним з перших клієнтів, отримав 100 к кредитного ліміту, активно користувався кредитними коштами і сплачував відсотки по заборгованості.
В січні 2023 року виникла така ситуація — у мами зламався телефон, і я зайшов їй в акаунт зі свого телефону, адже в неї теж був використаний кредитний ліміт і треба було вчасно сплачувати, + оплачувати її особисті потреби. На той момент я не знав що за правилами безпеки не можна заходити в акаунти з одного телефону (бо в приваті такого нема, без проблем користувались двома акаунтами з одного телефону).
І от прилетіло мені сповіщення про розрив ділових відносин, хоча на той момент було біля 50 к заборгованості. Запитав про причини, але підтримка ж відповідає шаблонами. Погуглив і взнав що скоріше за все причина в тому що вхід у 2 акаунти з 1го телефону.
Спитав у підтримці чи можна знову стати клієнтом з часом — сказали що спочатку треба виплатити заборгованість і можуть переглянути рішення (дали реквізити, бо ж в додаток вже доступу нема)
Досі сплачую заборгованість, по моїм підрахункам залишилося приблизно 20 к.
Прошу у банку переглянути ситуацію і відновити обслуговування, бо без додатку досить не зручно сплачувати кредит (суму заборговані вираховую по смс з нагадуванням про мінімальний платіж)
17 березня 2024, 14:52
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку
Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо
БАнк отказал мне в обслуживании попросил написать заявление на закрытие счета при этом укали что переведут деньги в течение одного дня. Прошло уже более двух дней Деньги мне так и не перевели по прежнему только говорят ожидайте ваш вопрос в обработке та сколько можно вы же сами указали время один рабочий день и сами же нарушаете свои обязанности. Верните мне мои деньги почему вы врете и не отдаете деньги как обещаете.
17 березня 2024, 12:05
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Питання зараз знаходиться у колег в роботі
Додатково колеги зв'яжуться з вами найближчим часом, для уточнення інформації
Петро Торчинович 15 березня 2024, 23:13
Хотів би відзначити дуже хорошу роботу тех підтримки, а саме
Найкращу працівницю соню😇табельний номер 9963, був би вам вдячний якби відзначили та заохотили бездоганну роботу вашого працівника 🫶🏼
monobankua 16 березня 2024, 12:02
Глибоко вдячні, що знайшли час і оцінили нашу роботу! Ваша підтримка дуже важлива для нас і мотивує нас працювати ще краще :)
yagotinceva 15 березня 2024, 22:42
Понад п’ять років я була вашим відданим клієнтом і завжди користувалася вашими послугами з великим задоволенням. Я завжди рекомендувала ваш банк своїм друзям і знайомим. Навіть за кордоном я продовжувала активно використовувати картку України, яка завжди була для мене надійним засобом оплати.

Проте, 12 березня 2024 року, я отримала лист від вас, у якому повідомлялося про блокування моєї картки та припинення обслуговування, без будь-якого пояснення чи вказівки на причину. Це рішення здивувало мене і залишило мене в шоці.

Це дуже сумно і розчаровує мене бачити, що після такого тривалого часу співпраці ви раптово відмовляєте мені у послугах, не надавши жодного роз’яснення. Я була вашим відданим клієнтом, і таке ставлення викликає велике розчарування.

Відразу зауважу, що у результаті блокування всі мої заощадження були просто заморожені, і я зараз залишилася за кордоном без грошей!!! Це надзвичайно важко і неприємно для мене.

Я буду рекомендувати всім своїм знайомим виводити свої кошти з вашого банку, щоб уникнути подібної ситуації в майбутньому. Немає ніякого сенсу зберігати кошти в банку, який може раптово і безпідставно відмовити в обслуговуванні.
monobankua 16 березня 2024, 14:46
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Детально все перевірили та переглянули рішення у відмові в обслуговуванні
На поточний момент всі обмеження зняті, картки активні.
Сподіваємося, що наша подальша співпраця приноситиме лише позитивні емоції.
Kostikwhite 15 березня 2024, 21:18
Хочу подякувати за допомогу Бавикіну Микиті (табельний номер 10229). Допоміг вирішити моє питання дуже швидко.
Дякую)
monobankua 16 березня 2024, 12:27
Дякуємо за відгук, постараємось і надалі радувати вас!
Oksana2196 15 березня 2024, 19:12
Все просто на висоті! Моя проблема була вирішена за лічені хвилини. Я вражена до глибини душі вашим сервісом — з вас потрібно брати приклад усім компаніям! Хочу відзначити Артема, який так турботливо і терпляче ставився протягом усього часу вирішення мого питання. Дякую за вашу роботу
monobankua 16 березня 2024, 12:28
Дуже дякуємо за високу оцінку і відгук :)
Додатково написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації
AndriiBeliaev 15 березня 2024, 18:05
10.03 Заблокували рахунок, тому що в них було запитання по транзакції, відразу ж я надав всі підтвердження, після цього потрібно було підтвердити що рахунком користуюсь я, що я і зробив відразу ж
Після цього всього зявилось питання звідки дохід, відразу я відповів на всі питання і мене відправили чекати від 30 хв до 48 годин
Через деякий час запросили ще документи які відразу я і надав в підтримку в чаті Телеграм, те ж саме відправив в додаток, де було написано що потрібно чекати відповідь 13.03
14.03 Відповіді так і не отримав, писав багато разів в підтримку відповіді так і не отримав сказали чекати ще, на запитання скільки?, відповіли що чекайте, далі я зателефонував по номеру телефона в підтримку де я пояснив ситуацію що я вже 4 дні без грошей та ще й в батька на днях була операція і дуже потрібні були кошти які на балансі (22к) які не можуть розблокувати, ні закрити рахунок до розгляду підтвердженнь доходу, оператор підтримки ввійшов в положення сказав що перетелефонує через годину
Пройшла година оператор зателефонував і сказав що сьогодні до вечора, ну МАКСИМУМ до обіда завтрішнього дня, ситуація буде вирішена
18.03 17:50 ДОКУМЕНТИ ЯКІ Я НАДАВ НЕ РОЗГЛЯНУТІ, і того я 5 днів без копійки, потрібні кошти за проведену операцію, зателефонував ще раз в підтримку де сказали що за слова свого колеги вони не відповідають і сказали чекати, на мої слова про те що я без коштів 5 днів в склалась ситуація таким чином, відповіли що нічим не можуть допомогти
Підтримка хоч і привітна але нічим допомогти не може, навіщо вони там сидять я не розумію
monobankua 15 березня 2024, 19:29
Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до підтримки. Ми завжди намагаємося надавати тільки якісний сервіс.
Передали ваші звернення на перевірку якості проведення консультації, та вживемо заходів.

На поточний момент банк розглядає надані вами документи.
Ми передали запит колегам по можливості прискорити перевірку. Зв'яжемось з вами, як буде нова інформація
beardedbeer 15 березня 2024, 13:40
Відкладав у них валюту через механізм 3-місячних депозитів. Часом переказував валюту родичам в валюті на валютні картки.
В якийсь момент валюта почала переводитись на гривневі картки, тобто валюта яку я по 3 місяця чекав депозитами — продавались в гривні. Звісно я «сам винен бо обирав гривневу картку для переказу», єдине що може сказати «привітний», але безтолковий персонал в підтримці. Хоча я впевнений що робив все завжди однаково. Звісно, в такій ситуації як мінімум можна зробити висновок що користувацький інтерфейс застосунку в якому таке може статись — жахливий. І це справді так в багатьох аспектах порівняно з іншими банками якими я користуюсь. Зато якісь досягення котами є, нахіба вони треба. Може там є досягнення « *** якого намахав монобанк»?
monobankua 15 березня 2024, 15:36
Коли виводите гроші з валютного депозиту, то можна вивести на свою валютну карту Моно або зняти за кодом в касі банку.
Вже з валютної картки можна здійснювати перекази на валютну карту Моно близького родича після підтвердження родинного зв'язку.
Важливий момент, що переказ необхідно здійснювати на карту, валюта якої відповідає валюті відправки. Якщо при відправці буде вказано картку одержувача в іншій валюті — кошти конвертуються та надійдуть на гривневу картку.
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі
innapcholko 14 березня 2024, 17:26
Моему мужу сделали вчера выплату на карту еПидтрымка! Сегодня днем обнаружил, что все карты заблокированны — нужно подтвердить черед ДИЮ, ну подтвердили … теперь ждем пояснений, что за подозрительная операция…
для спарвки — монобанк делает подобное в ручном режиме — так что карты не спешат разблокировать!
Мы даже не можем представить, что же могло вызвать подозрения у монобанка… какой-же бред!
14 березня 2024, 17:51
Інформація, що описана у відгуку, не повною мірою описує ситуацію.
На жаль, повідомити дані можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим
Ми, як банк, маємо періодично ідентифіковувати клієнтів
Попросіть, будь ласка, вашого чоловіка перевірити повідомлення від банку в застосунку
Tolik99 14 березня 2024, 16:06
Відділення за адресою: Луцьк, пр-т Волі, 4, прим. 3 (Алло)
4 роки користувався цим банком, і от в вівторок не називаючи причину відмовили в обслуговуванні

Проклинаю ваш банк

Нікому не рекомендую ним користуватись
14 березня 2024, 17:11
Розуміємо, що ситуація неприємна