Barsel 18 січня 2024, 19:13
Відділення за адресою: Львів, пл. Галицька, 14
Гаряча лінія банку створена для хамства, брехні, ненависті в суспільства клієнт для них це сміття, ніякого моніторингу розмов не існує суцільний фейк, з 03.01.2024 року не можуть розглянути дві скарги, дзвони не дзвони їхня ненависть до людини тільки збільшується, вам ніколи ні в чому там не поможуть суцільна брехня!
18 січня 2024, 19:18
Добрий вечір!
Будемо відвертими, ми дуже засмучені, що Ви отримали саме таке враження та відгук для нас є дуже неочікуваним.
Дуже хочемо негайно розібратися у ситуації та детальніше проаналізувати звернення.
Просимо, будь ласка, написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Будемо вдячні за зворотний зв’язок.

RaiffaizenAlex 18 січня 2024, 20:08
Дякуємо за очікування. Питання передано успішно в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який надалі буде з Вами комунікувати.

RaiffaizenAlex 22 січня 2024, 13:26
Дякуємо Вам за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримали відповідь від менеджера з клієнтського сервісу, що запит було вирішено. Якщо в майбутньому будуть виникати питання звертайтесь, будемо раді допомогти.

k9036399999 17 січня 2024, 13:28
Відділення за адресою: Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 24
Пьяные сотрудники Киевского отделения (Рождество) и совершенная ими ошибка повлекшая для меня ущерб, это только цветочки. Вместо того чтобы немедленно провести проверку по обращению, алкоголь в крови месяц ждать не будет, банк в отместку стал проверять законность зачисленных денег, при том что все документы легальности дохода мной представлены. Проверка превратилась в квест. Запросы на документы шли с трех адресов без подписи ФИО и должности. Каждое письмо новая установка. Я юрист и журналист, мне все стало понятно с первых минут. Ответы в он лайн чате на просьбу зарегистрировать жалобу проигнорированы. Админы в ФБ, на просьбы довести до информации руководства чрезвычайную ситуацию вежливо посылают…Я провел свое неглубокое исследование и установил доподлинно, это банк фейк. В Украине нет даже руководителя который мог бы решать конфликтные вопросы. Все он-лайн. Колл-центр, юристы, менеджмент заграницей, в Украине бестолковые операционисты, причем в моем случае, начальник отделения глупее своих подчиненных. За что ее взяли на работу я расскажу в одном из специально посвященных этому учреждению репортажей. Кино будет веселое, детектив с полицией и прочими атрибутами этого жанра. (на канале «Народный журналист») Ранее банкомат «съел» и не подавился 10 тыс гривен. Просьбу провести инкассацию в мою присутствие отказали, а после сообщили все нормально лишних денег нет. И ещё одна история. от отказывались выплатить перевод WesternUnion сразу ссылаюсь на постановление Нацбанка по ежедневной выплате не более 2500. Естественно это незаконно поскольку за быстрый перевод мы платим деньги. В итоге на следующий день они выплатили всю сумму, но в чем тогда смысл быстро перевода? В Союзе ещё несколькими журналистами и гражданами мы организовали наблюдения за деятельностью этой конторы и будем у вам рассказывать чтобы впоследствии вы не остались без денег. Сегодня такая вероятность у клиентов банка выше 90%. Потому что в Киеве как я уже сказал никого нет девочки поднимутся и уйдут с ноутбуками помещение арендованные, прощайте ваши денежки. Ждите серию репортажей об этих жуликах.
17 січня 2024, 13:30

Проаналізуємо ситуацію та надамо коментарі.

RaiffaizenAlex 17 січня 2024, 13:50
Вдячні за очікування та терпіння!
Будемо відвертими нам надзвичайно сумно, що Ви отримали саме такі емоції, щодо співпраці з Райфом. Хочемо пояснити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ і неухильно їх дотримується, як і всі банки в Україні, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів.
В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Розуміємо Ваше бажання вирішити питання в найкоротший термін та наразі запит знаходиться в роботі у менеджера, ми зі свого боку передали інформацію щодо повторного звернення.

51210319 12 січня 2024, 15:10
Доброго дня вам, родич літня людина не отримав пенсію на картку Райф. Планована дата була у 10 их числах, а ще немає виплати. В чому проблема може бути?
12 січня 2024, 15:17
Згодні, що ситуація неприємна та розуміємо наскільки важливі для власника рахунку ці кошти.
Запевняю Вас, що кошти зараховуються на рахунок відразу після того, як вони надходять до банку або не пізніше наступного робочого дня після отримання фінансування від державних органів, швидкість остаточного зарахування залежить від кількості таких зарахувань, бо система опрацьовує їх по черзі.
Пи цьому, власник рахунку може з легкістю перевіряти актуальний баланс в Райффайзен Онлайн або просто очікувати смс про зарахування.
Якщо смс-інформування не підключено та доступ у Райффайзен Онлайн відсутній то, радимо здійснювати перевірку балансу у голосовому меню за дзвінком в Інформаційний центр (0800 500 500).
Binancik 12 січня 2024, 9:57
Отримав листа по пошту, щоб надав документи.
Сьогодні надав.
Прошу Вас поновити обслуговування мене як клієнта.
Буду використовувати картку, лише для побутових операцій, які не мають високого ризику для банка.
12 січня 2024, 10:03
Ми цінуємо, що Ви обираєте Райф як пріоритетний Банк для обслуговування.
На жаль, з Вашого відгуку незрозуміла суть звернення. Якщо рахунок було заблоковано та Вами надано документи, щодо джерел походження коштів радимо, будь ласка, очікувати на аналізу та перевірку. По результату Ви отримаєте відповідь від Банку.
Якщо питання в іншому, будь ласка, напишіть нам у приватні повідомлення з детальним описом ситуації із вказанням даних (контактного номеру або ідентифікаційного коду).
RaiffaizenAlex 18 січня 2024, 17:33
Дякуємо за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримали інформацію від менеджера з питань клієнтського сервісу, шо з Вами було проведено комунікацію та надані пояснення. Якщо будуть виникати питання в майбутньому, ми завжди готові надати всю необхідну інформацію.

denma 11 січня 2024, 21:41
Допоможіть повернути 5000 грн, які 11.01.2024 р. десь о 16.00 взяв термінал в м. Черкаси у відділенні банку бульв. Шевченка 246 не дав чек і не зарахував гроші на рахунок.
Свідки є, бо попрохала допомоги в охоронця відділення, оскільки в такий спосіб вперше поповнювала рахунок.
12 січня 2024, 9:02
Дякуємо за очікування на відповідь.
Нам відверто прикро, що виникла у Вас така ситуація та навіть не можемо уявити Ваші емоції. Від імені Банку приносимо свої щирі вибачення за доставлені незручності. Хочемо зазначити, що банкомат — це техніка як і ваш смартфон, яка іноді може дозволити собі перезавантажитись або не обробити запит в непідходящий момент.
Для розгляду питання, прохання, негайно зареєстувати заявку на спірну транзакцію за зверненням в «Чат» Райффайзен Онлайн або за дзвінком в Інформаційний центр (0800 500 500) наші оператори зафіксують все оперативно.
Ми 100% розділяємо Ваше бажання якомога швидше повернути кошти.
На перший погляд термін може здатися не таким, як Ви розраховували, адже кошти потрібні саме зараз. Процедура перевірки займає певний час, але всі запити ми розглядаємо індивідуально та запеняємо, що до кожного запиту докладається максимальних зусиль для аналізу та перевірки.

RaiffaizenAlex 12 січня 2024, 9:33
Маємо інформацію, що заявку на оскарження успішно зареєстровано. Додатково, наголосимо, що процедура перевірки займає певний час, не хвилюйтеся, ми будемо тримати Вас в курсі - як тільки буде прийнято остаточне рішення, Вам надійде смс з відповіддю.
Влерий Карцев 9 січня 2024, 16:51
31.12.23 снимал в райфе деньги 5000 прошло 5 минут банкомат карту вернул, а деньги сняли со счета, но не выдали. Сегодня 09.01.24 деньги вернули на счет. Спасибо разобрались. Ситуация разрешилась.
9 січня 2024, 16:56

Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок та радіємо, що ситуація була вирішена! Якщо в майбутньому будуть виникати питання звертайтесь, радо допоможемо.

Влерий Карцев 9 січня 2024, 13:41
Добрый день. 31.12.23 город Харьков хотел снять деньги в вашем банкомате 5000 карта моя банк Восток. Всунул карту выбрал сумму 5000 прождал 5 минут. Банкомат отдал карту на экране написали привышен лимит ожидания. И я ушол не с чем. Позвонил сразу же в свой банк составил спорную заявку. Вчера мне в банке Восток ответили что заявка сразу же была передана в банк райф. Сегодня 09.01.24 я в ожидании чуда. Вы мне тут отвечала что такие ситуации вы решаете за 3 дня. Не зависимо от регламента. Меня ваш банк оставил без средст к существованию.И видимо разбераться не торопитесь.
9 січня 2024, 13:47
Нам відверто прикро, що виникла у Вас така ситуація, ми навіть не можемо уявити емоції, які наразі відчуваєте.
Від імені Банку приносимо свої щирі вибачення за доставлені незручності. Повторно хочемо зазначити, що банкомат — це техніка як і ваш смартфон, яка іноді може дозволити собі перезавантажитись в непідходящий момент.
Оскільки картка, з якої Ви проводили зняття, оформлена не в нашому банку — оскарження операції можливе за отриманням запиту від банку, що випустив картку. Ми зі свого боку намагаємось розглядати такі запити в максимально швидкий термін.
На 100% розділяємо Ваше бажання якомога швидше повернути кошти. На перший погляд термін може здатися не таким, як Ви розраховували, адже кошти потрібні саме зараз. Процедура перевірки займає певний час, але всі запити ми розглядаємо індивідуально, та результати розгляду будуть передані до банку, в якому оформлено Вашу картку.
Додатково, хочемо запросити у Вас дані контактного номеру у приватних повідомленнях, ми завжди готові зв'язатися та пояснити детальніше процес.

GMash 8 січня 2024, 10:57
не сложилось у меня с Райфом — не любят они своих клиентов. много чего было негативного, но последней каплей послужило блокировка карты моей жены в Арабских Эмиратах. представьте женщину без языка в мусульманской стране которой без всякого предупреждения заблокировали карту и она осталась без денег. банк как всегда начал нести пургу про пильно око яке стежить за шахраями и проч. Ребята — это ваши клиенты которые находятся заграницей и просто молча отключить карту без предупреждения — это выше моего понимания. ну ведь есть же каналы связи с клиентом — позвоните убедитесь что все ОК. нет же — отключим карту, а там пусть сами выясняют. Итог — я ушел из Райфа и жена тоже скоро покинет этот банк.
8 січня 2024, 11:03

Ми засмучені, що Ви отримали саме такі емоції, щодо співпраці з Райфом.
Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ і неухильно їх дотримується, як і всі банки в Україні, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Ми завжди готові піти на зустріч, вирішити питання у будь-яких надскладних ситуаціях та хочемо проаналізувати звернення. Будемо вдячні, якщо Ви нам напишете у приватні повідомлення дані власника рахунку ( ідентифікаційний код та актуальний контактний номер). Щиро очікуємо на зворотній зв'язок

RaiffaizenAlex 8 січня 2024, 18:22
Дякуємо за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримали інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що питання було вирішено. Якщо будуть виникати питання в майбутньому — звертайтесь, завжди раді допомогти.

Maksym0501 5 січня 2024, 16:09
Як тільки відкрив ФОП, на наступний день почав отримувати безліч дзвінків з пропозицією відкрити рахунок. Я не залишав вам свої контактні дані, не хочу користуватися вашими послугами.

Ви будете тебе довічно задовбувати прозвоном?
5 січня 2024, 16:15
Вітаємо!

Нам щиро шкода, що у Вас склалась така думка про Банк. Дійсно, Ви можете отримати дзвінок від Райфу з пропозицією скористатися послугами для фізичної особи підприємця. Ми, як потенційно обслуговуючий Банк, надаємо лише якісні та вигідні умови, а право вибору вже за Вами.

У випадку, якщо Ви не бажаєте відкривати рахунок в нашому Банку — при отриманні дзвінка від оператора Ви можете відмовитись від обслуговування, та в подальшому дзвінки Вам не надходитимуть.

Якщо після відмови від обслуговування в розмові з оператором Вам продовжують надходити дзвінки з пропозиціями, просимо написати нам в особисті Ваш номер телефону для проведення аналізу та перевірки.

ValyaOmelchenko 5 січня 2024, 12:36
Добрий день, 22.12.2023р, з моєї зарплатної карти було викрадено 9400грн. Я відразу зателефонувала в банк та розповіла про ситуацію яка виникла, щоб оскаржити цей переказ. Прикріпляю номер заявки #494930. В банку мені сказали чекати на результат, але до сьогодні так ні хто і нічого не вирішив і не перетелефонував!!! А сьогодні у співробітниці відразу після отримання з/п, також викрали кошти, всі під нуль!!!
5 січня 2024, 12:45
Нам відверто прикро, що Ви потрапили в таку неприємну ситуацію та кошти були списані шахрайським шляхом.
Хочемо зауважити, що всі списання Банк здійснює згідно запитів, які надходять, якщо в запиті на списання було вказано всі дані / код підтвердження, то ми, на жаль, не можемо «відмовити» в такому списанні.
У разі відмови від операції фіксується заявка на спірну транзакцію. Яку було успішно зареєстровано за Вашим зверненням.
Додатково, хочемо пояснити, що при відкритті рахунку до карти автоматично підключається послуга 3D Secure — за допомогою цієї функції операції в інтернеті виконуються з підтвердженням за допомогою одноразового коду, що надсилається на Ваш номер телефону та без введення даного коду буде неможливо провести операцію.
Безпека клієнтів – найважливіший пріоритет Банку. Ми завжди гарантуємо збереження коштів кожного клієнта, але і сам клієнт також, має дбати про безпеку своїх грошей. Не розголошувати дані, для входу в Райффайзен Онлайн та дані карток, не переходити за сумнівним посиланням наприклад, на виплату грошової допомоги, адже вся інформація публікуються лише на офіційних джерелах.
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджера з питань клієнтського сервісу, для аналізу та перевірки, який надалі буде з Вами комунікувати.
RaiffaizenAlex 5 січня 2024, 14:49
Вітаємо! Дякуємо за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримали інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що питання було вирішено. Дякуємо за сигнал, Ваші відгуки допомагають нам покращувати сервіс. Якщо будуть виникати питання в майбутньому — звертайтесь, завжди раді допомогти.

Barsel 4 січня 2024, 18:49
Відділення за адресою: Львів, пл. Галицька, 14
04.01.2024 згідно попередньої замовлення коштів звернувся до відділення перші двері відчинені другі закриті вхід в сам зал закритий, темно читаю оголошення відділення вже два дня не працює ніхто нікого не попередив, а просто взяв і закрив відділення, звертаюсь в інші відділення суцільне хамство ви в нас не замовляли, нічого не знаємо до побачення всім службам не цікаво навіть спробувати вирішити це питання в них одна відповідь пере замовляйте можу колись віддамо коли захочемо шахраї зі Райффайзен банку запустили схему «ходунок дурачок», не довіряйте кошти цій установі тікайте від них!
4 січня 2024, 18:57

Ми дуже засмучені, що досвід відвідування відділення Райфу призвело до таких емоцій, і вдячні, що Ви звернулись до нас та залишили зворотній зв'язок. На жаль, іноді саме такі ситуації, змушують переглянути наші помилки, та в подальшому покращувати сервіс, обслуговування Клієнтів. Відділення за адресою м. Львів, пл. Галицька, 14 тимчасово не працює 04.01 та 05.01. Щиро перепрошуємо за незручності. Ми розуміємо, що ця ситуація могла б вплинути на Ваші плани.
Ми б хотіли проаналізувати ситуацію та допомогти у її вирішенні. Будемо вдячні, якщо Ви надасте Ваші дані в особисті повідомлення, а саме контактний номер телефону, або ідентифікацій код. Чекаємо на зворотній зв’язок.

RaiffaizenAlex 4 січня 2024, 19:01
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення. Питання передано успішно в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який надалі буде з Вами комунікувати. Дякуємо.

sv65 4 січня 2024, 15:15
Уже третий раз натыкаюсь на проблему при снятии долларов со своего счета. Мне сразу ставят условие, если я оформлю страховку то я получу новые купюры, если нет, то новые — лояльным клиентам. И самое главное, по словам кассира в Лозовой, я не имею права отказаться от старых купюр и перезаказать на другую дату, а обязана их забрать, раз сделан заказ. И какой смысл от горячей линии, если туда я звоню, мне оператор объясняет, что кассир не права и проведут беседу в отделении, затем заказывает мне валюту на вторник 9 января, а следом звонит кассир и говорит, что будет так как она сказала, переносит заказ на 16 января и раз по заказу я буду обязана забрать любые купюры и не имею права отказаться, а там на горячей линии им все равно и разговаривать надо не с ними, а с начальником отделения.
4 січня 2024, 15:24
Відверто зізнаємось, ми дуже засмучені, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом та відгук для нас є дуже неочікуваний.
Ми працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт залишався задоволеним та мав гарний настрій після вирішення питання. Запевняємо, у нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта.
Замовлення валюти, шляхом зняття коштів з рахунку можливо здійснити дистанційними каналами, через один робочий день за зверненням в «Чат» Райффайзен Онлайн" або за дзвінком в Інформаційний центр (0800 500 500). Додатково, хочемо зауважити, що видача суми відбувається в тих купюрах, які наявні у касі на момент звернення.
Маємо на меті проаналізувати ситуації та детальніше з цим розібратися.
Будемо вдячні за зворотний зв’язок.

sv65 12 січня 2024, 12:00
Очень приятно, что в банке серьезно отнеслись к моему вопросу и все разрешилось.
RaiffaizenAlex 12 січня 2024, 12:04
Вітаємо!
Завжи раді будемо допомогти. Дійсно, отримали інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що питання було вирішено. Дякуємо за сигнал, Ваші відгуки допомагають нам покращувати сервіс. Якщо будуть виникати питання в майбутньому звертайтесь, завжди раді допомогти.

Влерий Карцев 30 грудня 2023, 14:17
Сегодня всунул в банкомат свою карту. Карта банка «восток» выбрал снять 5000 ожидание около 5 минут. На экране написано привышен лимит ожидания и выплюнуло карту. Деньги банкомат не дал. Через приложение посмотрел деньги сняло. Оставил заявку в своем банке на решение этой ситуации. Ответили ждать до 50 дней. Подскажите кто компенсирует мое ожидание в 50 дней? По вине этого банка я остался без средств перед Н. Г.
30 грудня 2023, 14:27
Вітаємо!

Нам щиро шкода, що виникла така ситуація та вона вплинула на Ваш настрій і плани.

Дійсно ситуація не з приємних, приносимо наші щирі вибачення. Банкомат — це техніка як і ваш смартфон, яка іноді може дозволити собі перезавантажитись в непідходящий момент.

FjSan 30 грудня 2023, 2:28
Два года использовал банк, заблокировали счёт, прислали письмо «Використовуючи надане законодавством право, Банк даним листом повідомляє Вам
про відмову від підтримання ділових відносин від „21“ грудня 2023 р. у зв’язку з встановленням неприйнятно високого рівня ризику.»
Ну закрыли и хорошо, ваше право, только деньги до сих пор не вывели. Попросили в пятницу прошлую предоставить реквизиты для вывода остатка, я всё предоставил. Точнее, никто ничего не просил, я естественно сам писал всё. Перевод до сих пор жду. Получается перед Новым годом решили их себе задержать, так как уже пошли выходные и праздники, это не очень красиво. Вы хотя бы нормально расстаньтесь с клиентами, которых решили через несколько лет работы лишиться.
30 грудня 2023, 8:55

Відверто зізнаємось, нам прикро, що виникла така ситуація і це могло вплинути на Ваші плани.

Та хочемо зауважити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Ми розуміємо, що дане блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Але зауважимо, що блокування не здійснюється безпідставно і Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки — зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Ми готові допомогти у вирішенні питання. Просимо, будь ласка, написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

RaiffaizenAlex 10 січня 2024, 12:13

Вдячні Вам за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримали інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що питання було вирішено. Якщо будуть виникати питання в майбутньому — звертайтесь, завжди раді допомогти.

@RaifHelp
26.12 у 18:00 банк надсилає повідомлення, що я, як клієнт ризиковий, тому припиняє ділові відносини с 26.12. На рахунку в банку в мене 400 грн. В цей же день забороняє доступ до банківської скриньки. На мої звернення за телефоном (більш 10 разів, я послухав біля години музику, але не як не відповідь) Мої пояснення у відділені, що орендований сейф, це моя власність, та заборона скористатися моєю власністю, це порушення законодавства, що аренда банківського сейфа не відноситься до законодавства про фін.моніторинг, а регулюється цивільним кодексом, остались без відповіді. Тобто райффайзен банк, діючи умисно та противоправно, наприкінці року позбавив мене користуватися власним майном та коштами які зберігаються в сейфі. На прохання надати хоч офіційну відмову у відвідуванні своєї власності — відповіли відмовою. Тільки після заяви про виклик поліції для засвідчення факту противоправної поведінки, мені нарешті дали офіційну відмову. Це не банк- це якесь злочинне угруповання. Відділення яке є як би частина цього угрупування, ніякі заяви, вимоги, листи не приймає- інструкція не дозволяє. Я розумію, що по морожені співробітники цього «банку», знає як працюють наші суди та кого захищає нбу.
29 грудня 2023, 9:08
Зізнаємось відверто нам прикро, що Ви отримали саме такі емоції, щодо співпраці з Райфом. Хочемо пояснити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ і неухильно їх дотримується, як і всі банки в Україні, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів.
Додатково хочемо зазначити, що Райффайзен Банк Україна не має жодних зв’язків із російським банком. Що стосується клієнтів з росії – то ми припинили будь-які стосунки і з клієнтами, і з грошима російського чи білоруського походження. І ми, і Група дотримуємося всіх міжнародних санкцій.
Маємо велике бажання проаналізувати ситуацію, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону).
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок.

RaiffaizenAlex 29 грудня 2023, 9:36
Весельчак У 28 грудня 2023, 11:50
Вже багато років я є клієнтом банку, сервіс подобається. Але те, що сталося, в моєму розумінні не входить у жодні рамки. Це якесь знущання. Банк заблокував рахунок і вже тиждень утримує кошти без надання доступу до них без жодної причини. Більше того, без будь-яких спроб зв’язатися з клієнтом та вирішити проблему. Такими діями банк завдає збитків своєму клієнту.
Оформлено чергове звернення до банку. Надано довідки про доходи з повністю «білою» заробітною платою, які підтверджують операції з картки. Поки що без відповіді.
І це не питання до роботи відділення банку.
28 грудня 2023, 11:56
Зазначаємо, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі —може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів.
Ми з розумінням відносимось до відгуку, поважаємо наших клієнтів та завжди готові допомогти.
Просимо, будь ласка, написати нам у приватні повідомлення із вказанням даних (ідентифікаційний код або контактний номер телефону).
Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

dutton 25 грудня 2023, 0:20
За все время пользования банком, мне пришло 4675 грн, которые были отправлены мне моими друзьями. Банк заблокировал карту, запретил исходящие операции. Для них это показалось уж слишком подозрительным. Еще раз, 4675 грн за все время с момента открытия карты! Никаких отмываний денег, никакой торговли или тому подобного. Спросили откуда деньги, переслал квитанции которые мне дали друзья. Предоставил документы своих легальных доходов, которые во много раз превышают эту суму. И каков результат? Сегодня прошел ровно месяц с момента как я предоставил всю необходимую информацию. От банка ни ответа ни привета. Писал им много раз, ответ всегда один — ждите. Просто клоуны, у меня нет других слов. Забанить карту за 4675 грн. Самим не смешно? Я так понимаю скоро и на 100 грн карту нельзя будут пополнить, что б хлеба с молоком купить. Заблочат и доказывай им непонятно что.
Жду хоть какой-то реакции от сотрудников этого недобанкаю, А пока — никому не рекомендую, снимайте все свои деньги, пока у вас есть такая возможность и не думайте заводить туда новые средства.
25 грудня 2023, 9:03
В першу чергу, хочемо подякувати за очікування на відповідь.
Відверто зізнаємось, нам прикро, що виникла така ситуація це могло вплинути на Ваші плани.
Зазначаємо, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.
Ми з розумінням відносимось до відгку та навіть не можемо уявити Ваші емоції при цьому, запевняємо, що Клієнт – найголовніша людина Банку і зі свого боку ми докладаємо максимальних зусиль для оперативного вирішення питання.
Ваше звернення успішно передано менеджеру з питань клієнтського сервісу, який візьме під особистий контроль питання, для детальної перевірки.

RaiffaizenAlex 10 січня 2024, 13:13
Вітаємо!

Дякуємо за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримали інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що стосовно Вашого звернення було надано роз’яснення в чаті Райффайзен Онлайн. Дякуємо за сигнал, Ваші відгуки допомагають нам покращувати сервіс. Якщо будуть виникати питання в майбутньому — звертайтесь, завжди раді допомогти.

0982118052 22 грудня 2023, 18:53
Доброго вечора…
Мені заблокували карти.
Мій чоловік військовослужбовець. У нього довгий час були заблоковані картки., так як я отримую мінімальну заробітну плату ми багато позичали по тій причині що мій чоловік на даний час проходить лікування після поранення при захисті батьківщини.і все проходило через мій рахунок, потім чоловіку розблокували картки і всю свою заробітну плату він перекидав мені.
Я відправила на електр. почту райф скріншоти переказів з чоловіка карти на мою, свідоцтво про шлюб, та форму 5 … Я не знаю які ще потрібні аргументи щоб їх розблокували!
Причина чому позичали -потрібні були гроші як мінімум на прожиття та лікування чоловіка, його постійні переїзди, потреби і т. д. Так як він проходить лікування.
Причина чому чоловік перекидав мені свою ЗП — по перше на борги, і просто щоб у нас були якісь гроші!!!
22 грудня 2023, 18:58
Вітаємо.

Нам дуже шкода, що виникла така ситуація та вона викликала у Вас негативні емоції. Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів.

Хочемо зауважити, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Ми розуміємо, що блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Ми готові допомогти у вирішенні питання просимо, будь ласка, написати нам в приватні повідомлення фінансовий номер телефону або ідентифікаційний код власника рахунку. Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

RaiffaizenAlex 22 грудня 2023, 19:08
Maryki 22 грудня 2023, 11:19
Заблокували рахунок моєї мами і вже чотири місяці ігнорують всі надані документи.

Жодних «підозрілих» транзакцій не було, ніякої крипти, р2р, торгівлі, незрозумілих джерел надходження коштів — нічого такого і близько, довідки ОК-7 були надані. І навіть були надані пояснення по транзакціям, про які інші люди також говорили у поганих відгуках до Райфу.

Всі відписки про європейський банк і європейські процеси — нечесні, бо одна рука фінмоніторингу не знає, що робить інша, запитували одні і ті самі документи по декілька разів і в решті решт проігнорували їх.

Рахунок використовувався лише для відкриття депозиту з метою купівлі валюти, з грошей з яких сплачено податки з офіційної роботи (підтверджується ОК-7) при високому офіційному доході

Дуже засмучені і розчаровані, гроші заблоковані вже 4 місяці
22 грудня 2023, 11:29

Зізнаємось, нам буде прикро, що у Вас виникла така ситуація та вона могла вплинути на Ваші плани. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

З радістю допоможемо Вам вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

Pavlo Hh 21 грудня 2023, 20:42
Користувався цим банком приблизно три роки. Вчора прийшло повідомлення, що мою карту заблокували. Абсолютно ні з чого! Вимагали надати купу різноманітних довідок та опис кожної операції по карті упродовж майже трьох місяців, або ж закривати рахунок. До слова, карта використовувалась тільки щоб інколи переказувати гроші з іншої моєї(!) карти та знімати готівку або розраховуватися за продукти. Це дуже легко підтверджується наявністю одного номеру карти, з якої я відправляв гроші. Тобто це просто переказ між своїми рахунками (є вагома причина для цього, нічого незаконного). Ще інколи брав мікрокредити. І це все. Написав їм на електронну пошту, як вони і сказали, все докладно описав, надав їм документ, який підтверджує мій дохід за 3 місяці та звідки він. Також написав, що не розумію за яку саме операцію я отримав блокування і що готовий її підтвердити документально, якщо вони конкретно на неї укажуть. Навіть якщо їх декілька. Але вони заявили, що їм необхідний повний пакет документів (довідка з місця роботи, декларація, довідка з ДФС, ОК-05/ОК-07, виписки з рахунків інших банків) і підтвердження всіх операцій за 3 місяці. Звісно ж, витрачати купу свого часу, щоб збирати довідки та документальні підтвердження по, грубо говорячи, 60−80 операціям я не захотів.

ПОРАДА для всіх клієнтів цього банку: не рекомендую вам тримати кошти на своїх картах, бо цей банк в будь-який момент може без конкретної причини заблокувати їх і вимагати підтверджувати кожну транзакцію по карті за дуже великий період. Ви тільки витратите свій час і нерви, та ще й не факт, що отримаєте позитивне рішення з розблокування.

Один плюс: після закриття рахунку заблоковані гроші переказали на вказану карту іншого банку. Але це такий собі плюс…
22 грудня 2023, 9:02

В першу чергу вдячні за очікування відповіді. Зізнаємось, ми дуже засмучені, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом. Ми працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт залишався задоволеним та мав гарний настрій після вирішення питання. Хочемо пояснити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.
Зазначимо, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів (за ситуацією роз'яснення) про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок дійсно блокується та процедура розблокування передбачає надання документів.

Ми завжди готові проаналізувати ситуація та вирішити її в індивідуальному порядку. Просимо надати в особисті Ваші дані (контактний номер телефону, або ідентифікаційний код). Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝