18 березня 2011
Последний раз был на сайте:
2 червня 2022 о 14:05

-
ballistic
4 року

-
Valent
Киев

-
IndaGame Games
35 років, Киев

-
vadimstor1
57 років, Киев

-
Ndf
Був Кийов, а став ...

-
Валентина Лаврененко
Київ
- 22 липня 2015, 17:15
Укрзалізниця
УЗ заявляє, що втратила 2млрд грн внаслідок анексії Криму. Де позов до Росії у міжнародні суди? Внаслідок війни збитки становлять ще кілька мільярдів.Де нота МЗС до Росії? Чому активи Росії в Україні досі не заарештовані?
Вам подобається політика Укрзалізниці щодо приміських пасажирських перевезень? Практично вдвічі зменшено кількість потягів по всім напрямкам. Чому УЗ вперто не бажає заробляти гроші на приміських перевезеннях?
Незручні закриті платформи з обмеженим доступом, графік теж не завжди вдалий, його варто оптимізувати.
Відмінити безкоштовний проїзд для всіх категорій пільговиків. Закупити новий рухомий склад.
Врешті-решт розробити стратегію пасажирських перевезень на 25 років. Будувати нові залізничні напрямки, наприклад Київ-Вишгород-Димер-Іванків.
|
|
0
|
- 18:34 25% українців стали зароблять менше у 2025 році — опитування Viber
- 17:28 Долар та євро подорожчали на міжбанку
- 17:01 НБУ продовжує зміцнювати гривню
- 16:34 Податкова розповіла, навіщо потрібно завжди вимагати фіскальний чек і де його перевірити на справжність
- 14:50 OKX запускає VIP-турнір із призовим фондом у 60 000 USDT
- 14:22 Історичний рекорд: Міжнародні резерви України зросли до $54,7 мільярда
- 14:18 Чому рівень перетворюється на зону: реальність фінансового трейдингу
- 10:33 Курс валют: Долар та євро в банках подешевшали на 8 копійок
- 08:33 ЄС вніс росію до списку юрисдикцій високого ризику: Посилення боротьби з фінансовими злочинами
- 08:01 2,5 тисячі заблокованих онлайн-казино: Підсумки 6-місячної роботи PlayCity


Коментарі - 2