- 9 лютого 2018, 17:02
Накопичення на майбутнє або про пенсію.
Доброго вечора! Є питання — не для срача — але воно актуально.
Хто як думає чи задумувався взагалі про майбутнє, а саме про пенсійне накопичування. Не срача раді — і не для реклами — але в зв'язку з тим, що доволі часто останнім часом змінюю місце роботи(із фінінансових причин) — то питання офіційного працевлаштування не встигаю врегулювати. Да і роботодавець не завжди «щедрий» на офіційну частину доходу. Просто задля цікавості, а можливо — і для власного вибору — хочу поцікавитись хто і як вже починає вирішувати чи почав вирішувати таке питання.
Варіант купити бакси і під матрас — не підходе, бо інфляція справляється швидше із вартістю(купівельною спроможністю) самих грошей. Не може і не розстроювати і той факт, що банки масово знижують відсоткові ставки в цьому році. Але будьмо реалістами: очікувати на покращення стосунків між роботодавцем і фіскальним органами в найближчі 3-5 років не варто, бо нажаль боротьба із корупцією є майже не видною на мікроекономічному кожного працездатного громадянина. Їхати за кордон на заробітки — не бачу переваги, хоча як варіант. Але це не вирішую питання майбутнього кожного з нас.
|
0
|
- 16:01 Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила перші гібридні ETF на базі біткоїна та Ethereum
- 11:09 В Україні розглядають зміну регулятора крипторинку
- 21.12.2024
- 16:00 Близько 80 000 жителів Фінляндії отримали тепло від біткоїн-майнінгу
- 14:03 Пенсійне страхування: З початку року українці добровільно сплатили понад 44 мільйони (інфографіка)
- 11:11 ЄС може втратити криптоінвесторів через виключення USDT Tether з лістингу
- 10:04 НБУ за тиждень продав найбільший обсяг валюти на міжбанку з 2022 року
- 20.12.2024
- 17:27 Курс валют на вечір 20 грудня: на міжбанку долар та євро подорожчали
- 15:30 Чи зможе Cardano випередити Solana під час бичачого ралі? ChatGPT вказує на XYZ як на прихованого лідера
- 13:42 Нацбанк пом’якшує низку валютних обмежень
- 12:06 Падіння біткоїна та подорожчання ASIC для майнінгу: що нового на крипторинку
Коментарі - 14
По друге — вияснив детали по цьому варінту і є деякі сумніви доцільності: бо виходить, що потрібно з %% заплатити податок 16% із прибутку і 1,5% військовий збір. Наприклад, я маю на рахунку(гіпотетично) 1000 грн, на котру по закінченні терміну вкладу нараховано 11% річних, тобто 110 грн, із яких буде вираховано 16 + 1,5 %% — 19,25 грн. Тобто виходить, що якщо ти працюєш офійіно і щось десь зберігаєш — то держава ще додатково тебе обкладає податками, точніше банки, котрі потім перекладають цей тягар на плечі вкладника.
т.е. если банк светит 15% годовых, то по факту он выплатит только 12,075%
Щодо відмови від відносно прибуткової, офіційної роботи із повним чистим доходом (вся ЗП та надбавки офіційні). Ну по результату своєї діяльності можу сміло заявити, що заплановане зробити в компанії виконано відсили відсотків на 45%. Проте із позитиву — було досягнуто майже подвійне збільшення продажів за рахунок вірного наповнення асортиментом (до цього було тільки поставки товарів під замовлення) без зменшення %% маржинальності продажу (тобто ціни не понижалися, а використовувся стандартний на той період підходу до націнки на товар та системи знижок опотовим та роздрібним клієнтам). Основний стрибок зросту був саме в період першого локдауну і роботи на відділенні(«удальонка»). Саме тоді я завдячний набутому досвіду на минулих роботах — оперативне вирішення питаннь асортименту, його наповнення та прогнозу продажів.
Стосовно нової роботи — то це напевно буде гібрид: періодичне таксування та запуск інтернет-магазину на площадці Пром. У разі росту продажів — таксування відійде в сторону. Ну, що сказати ще — щойно оплатив плату на рік, вибравши базовий пакет. Спробую — відпишусь. Оскільки дане повідомлення трошки за рамками теми — думаю, що буде окремий тр