29 грудня 2010
Останній раз був на сайті:
3 грудня 2025 о 23:50

-
044blog
38 років, Киев

-
Борец с мошенниками
Сумы

-
Humbert
26 років, Киев

-
Андрей Сирык
41 рік, Сумы, Украина

-
Сергей Александров
46 років, www.FOREXITE.com - БЕЗОПАСНЫЙ ФОРЕКС

-
дмитрий дмитренко
46 років
- 19 грудня 2015, 10:44
З'явився ще один законопроект про форекс
18 грудня у Верховній Раді України був зареєстрований законопроект №3672 «Про діяльність форекс-дилерів».
Нажаль народний депутат Сергій Рибалка, який подав цей законопроект, не вирішив за доцільне порадитись із Робочою групою 2290, яка вже давно працює над законопроектом для форекс-ринку і має вже готові і узгоджені напрацювання. Зараз фактично іде завершальна стадія — узагальнення всіх наданих пропозицій, як від органів влади, так і від учасників ринку і громадських організацій. Тож законопроект, який був поданий Serhiy Rudyk та пізніше відкликаний для доопрацювання (знов таки за пропозицією Робочої групи), найближчим часом буде готовий.
Думаю, що жодному з членів Робочої групи не хотілося б дізнатись, що час і зусилля, які було витрачено на підготовку якісного закону, були витрачені марно.
Отже, думаю, буде дуже доречно в найближчий час зібрати засідання робочої групи, на яке запросити і пана Сергія Рибалка, щоб разом із представниками ринку та представниками дотичних держорганів обговорити положення поданого ним законопроекту і його кореляцію з напрацьованими Робочою групою документами та принциповими положеннями.
Текст законопроекту 3672 на сайті Верховної Ради.
|
|
0
|
- 17:16 Банкіри закликають заборонити нараховувати відсотки за стейблкоїнами
- 15:53 НБУ підвищив курс долара до нового історичного максимуму
- 13:38 У JPMorgan прогнозують рекордний приплив капіталу в криптоіндустрію
- 13:16 До Києва, вперше за три роки, приїхала директорка МВФ
- 11:01 Франція попередила 90 криптокомпаній про закриття, німецький DZ BANK отримав дозвіл на торгівлю криптою: що нового
- 10:34 Курс валют у четвер: долар у банках підскочив на 16 копійок, євро — на 17 копійок
- 10:22 Публічні послуги рахуватимуть по-новому: Кабмін дав старт пілотному проєкту
- 10:00 Мінфін провів успішний аукціон з обміну ОВДП: задоволено заявки на 17,36 млрд грн
- 08:30 Болгарські акції виявилися найкращими у світі за темпами зростання
- 14.01.2026
- 19:01 У 2025 році кількість платежів через СЕП зросла майже на чверть


Коментарі