Мінфін - Курси валют України

Встановити
realtyassistant
Консультант з Нерухомості Мінфін - про нерухомість
Зареєстрований:
7 вересня 2018

Останній раз був на сайті:
30 грудня 2024 о 18:22
Підписчики (137):
SChebanko
Сергій Чебанко
50 років
rusak2222
Руслан Костенюк
34 року, Кам\'янець-Подільський
Oleksiiduh
Олексій Новинський
39 років, Мирноград (Димитров)
0973326065Taras
Тарас Валігурський
22 року, Хмельницкий
Binanceinfo
Crypto INFO
55 років, Київ
viktor197
Viktor Petrenko
55 років, Хмельницкий
braintest
braintest
55 років
liljonads
liljonads
olhabuhach98
Ольга Бухач
43 року, Ровно
hrytsenko2
Софія Гриценко
53 року, Берестечко
urcisinaulia152
urcisinaulia152
Vlad9336
Владислав Циплюк
35 років, Мукачево
всі підписчики
Консультант з Нерухомості — Мінфін - про нерухомість
«Мінфін»
30 грудня 2024, 18:16

Як змінюється ринок нерухомості в Україні: чотири рейтинги від «Мінфіну»

 

Український ринок первинної нерухомості залишається динамічним та багатогранним, хоча й стикається з викликами воєнного часу та економічної нестабільності. Портал «Мінфін» презентував чотири унікальні дослідження за 2023 рік, які деталізують роботу девелоперів у різних регіонах. Ці рейтинги дають змогу порівняти, як забудовники пристосовуються до сучасних реалій, якими стратегіями користуються та які об’єкти презентують на ринку.

Що потрібно враховувати, купуючи житло на первинці — читайте корисну інформацію на «Мінфіні»

/>

1. Рейтинг забудовників Західного регіону

 

У межах цього дослідження розглянуто компанії, що працюють у західних областях України. Як відзначають у статті«Рейтинг забудовників західного регіону: хто і як будує та за скільки продає?», в останні роки попит на житло тут суттєво зріс через відносну безпеку регіону. Деякі забудовники почали піднімати ціни, посилаючись на подорожчання будматеріалів та логістику.

Основна тенденція: чим ближче до великих обласних центрів, тим вище середня вартість квадратного метра. При цьому девелопери активно пропонують вигідні акції та розтермінування: така стратегія допомагає тримати попит на необхідному рівні та забезпечує хоч і не карколомне, але стабільне зростання продажів.

/>

2. Рейтинг забудовників Києва

 

2023 рік був складним для будівельної галузі. Ринок трохи оговтався від шоку, пов'язаного з початком війни, але говорити про повне відновлення поки що не доводиться.

У матеріалі До яких хитрощів вдаються девелопери, щоб підштовхнути ринок первинного житла розкрито маркетингові прийоми, якими користуються будівельні компанії.

Столичні забудовники «притримують» запуск нових об'єктів і затягують добудову існуючих, інколи імітуючи бурхливу діяльність. Хто з них реально виконує свої зобов'язання, а хто намагається затягнути будівництво та підстебнути ринок житла, розбирався «Мінфін».

Усе це – складники конкурентної боротьби за клієнта, яка загострилася в умовах економічних змін та нестабільності.

/>

3. Рейтинг забудовників Львова

 

«Мінфін» вперше детально проаналізував львівських забудовників у межах дослідження, описаного у статті«Феномен Львова: перший рейтинг львівських забудовників від Мінфіну». Львів залишається одним із найбільш цікавих міст для інвестицій у нерухомість, адже:

  • Місто активно розвивається як культурний, туристичний і діловий хаб.

  • Кількість новобудов тут зростає швидше, ніж у багатьох інших обласних центрах Заходу.

  • Девелопери пропонують варіанти житла для різних бюджетів: від економ до бізнес-класу.

Фахівці відзначають високу якість будівництва, а також велику кількість комплексів з добре розвиненою інфраструктурою. Саме це і приваблює інвесторів, які зацікавлені в перспективній нерухомості не лише для проживання, а й для здачі в оренду.

/>

4. Рейтинг забудовників Київської області

 

Рейтинг забудовників передмістя Києва: ТОП-7

Ситуація в передмісті Києва помітно змінилася після початку війни — дехто з мешканців столиці й переселенців вирішив оселитися подалі від центру, а розташування новобудов поблизу лісу чи річки стало додатковою перевагою. У статті«Рейтинг забудовників передмістя Києва: як підібрати житло на будь-який бюджет» проаналізовано, як девелопери реагують на нові виклики та як змінився попит на заміську нерухомість в умовах воєнного часу.

Виділяють кілька ключових тенденцій:

  • Попит на тишу та «запасний аеродром». В умовах небезпеки чимало людей шукають тихіші, більш безпечні райони з мінімумом шуму та скупчень людей.

  • Різні формати на будь-який гаманець. Забудовники пропонують і компактні квартири-студії, і просторі котеджі чи таунхауси. Завдяки цьому, житло можна підібрати під різний рівень доходів — від економ-класу до елітного сегмента.

  • Інфраструктура «на місці». У передмістях активніше розбудовують власну інфраструктуру: торгові центри, садки, школи й поліклініки, щоб мешканцям не доводилося часто виїжджати до Києва.

  • Гнучкі умови придбання. Через складну економічну ситуацію забудовники стимулюють продажі, пропонуючи акційні ціни та різноманітні варіанти розтермінування.

  • Логістичні та фінансові виклики. Дефіцит будматеріалів і зростання цін на них ускладнили роботу девелоперів, однак більшість не припинили будівництво, а шукають альтернативні канали постачання.

Завдяки рейтингу можна дізнатися про надійність компаній, актуальну вартість житла та перевірити, хто реально будує й здає в експлуатацію свої об’єкти в нових реаліях. Це допоможе підібрати оптимальний варіант нерухомості — чи то компактна квартира для переселенців, чи то повноцінний заміський будинок для родини, яка вирішила втекти від столичного шуму та суєти.

/>

Підсумки

 

Загалом результати чотирьох рейтингів підтверджують, що український ринок нерухомості продовжує активно розвиватися навіть за складних умов. Забудовники намагаються привабити покупців різними маркетинговими пропозиціями, фокусуються на якості та комфорті. Важливим фактором залишається безпека регіону, яка суттєво впливає на попит і ціни.

Якщо ви шукаєте житло або ж розглядаєте можливості інвестування, радимо звернутися до усіх чотирьох рейтингів «Мінфіну»,тут,тут і тут. Там ви знайдете детальні таблиці з критеріями оцінювання, цінами та оглядом переваг/недоліків конкретних новобудов. Такий підхід допоможе вам ухвалити зважене рішення та уникнути можливих ризиків.

Гарні новини, у наших читачів є унікальна можливість застрахувати житло та майно від пошкоджень, обрати найкращу пропозицію для себе.

🚩 По інших питаннях такі блоги ви можете знайти тут. А якщо ви шукаєте якісний і корисний матеріал для вивчення тонкощів інвестування — приєднуйтесь до Академії Мінфін!

Зображення створив DALL·E 3

Направляла: Анна Максимова

Приєднуйтеся до нашої спільноти: все про нерухомість в Телеграм та Фейсбук.

Якщо ви прагнете дізнатися більше про особливості первинної нерухомості в різних регіонах України та обрати надійного забудовника, радимо ознайомитися з чотирма рейтингами від «Мінфіну» за 2023 рік. У кожному дослідженні ви знайдете детальні таблиці з показниками якості будівництва, цін, репутації компаній та іншими важливими критеріями. Перейдіть за посиланнями:

Аби краще зрозуміти, як формувався кожен рейтинг і дізнатися про основні тенденції сучасного ринку житла, перегляньте аналітичні статті, з яких можна почерпнути чимало цінних тез і фактів:

Досліджуйте, порівнюйте та обирайте найкращий варіант для себе чи для інвестиції!

Переглядів: 253, сегодня — 2
Стежити за новими коментарями

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися