11 вересня 2012
Последний раз был на сайте:
7 лютого 2025 о 05:24
- 30 вересня 2015, 13:34
Електронна комерція (e-commerce)
30 вересня 2015 року вступив в дію закону України «Про електронну комерцію», пропоную детально розглянути, що змінилось і як закон вплине на бізнес.
В Україні вже понад 15 років діють інтернет – магазини, різного роду інтернет площадки на яких відбувається пропонування до продажу товарів, робіт та послуг, і лише зараз законом врегульовані ці відносини, надано визначення поняття «інтернет-магазин».
Особливість:Здійснення оплати відповідно до умов, зазначених у пропозиції укласти електронний договір, без виконання інших умов та/або без надання усіх відомостей, визначених у такій пропозиції, не вважається прийняттям пропозиціїукласти електронний договір (акцептом), а оплата вважається неналежною та підлягає поверненню особі, яка її здійснила.
додатково на цю тему: юридичні та податкові особливості інтернет-магазину
повний текст статті — електронна комерція
|
|
0
|
- 12:13 Бельгійський банківський гігант KBC першим у країні відкриває доступ до криптовалют
- 09:02 НБУ продав на міжбанку за тиждень понад $900 мільйонів для підтримки гривні
- 16.01.2026
- 19:35 «Ефект Трампа» вдарив по футболу: УЄФА втратила $54 млн через падіння американської валюти
- 17:31 Долар та євро подешевшали у п'ятницю на міжбанку
- 16:39 Ринок $4 трлн, біткоїн оновив максимум, а стейблкоїни стали «розрахунковим шаром» для глобальних платежів — річний звіт Binance
- 15:50 Долар знову оновив рекорд: офіційні курси валют на понеділок
- 14:35 Іранці масово виводять біткоїн у власні гаманці: крипторинок сягнув $7,8 млрд
- 12:51 Interactive Brokers дозволив поповнювати рахунки стейблкоїнами USDC, RLUSD та PYUSD
- 12:08 MetaMask інтегрував мережу TRON, Ripple інвестує $150 млн у LMAX Group: що нового на крипторинку
- 10:31 Курс валют у п'ятницю: долар у банках подорожчав на 15 копійок, євро — на 10 копійок


Коментарі