dmitro84
Зареєстрований:
10 листопада 2014
Останній раз був на сайті:
13 березня 2023 о 07:38
10 листопада 2014
Останній раз був на сайті:
13 березня 2023 о 07:38
Підписчики (315):

-
Barabulika Buka
харьков

-
ballistic
4 року

-
angelmari
46 років, Бердянск

-
Макс Чех
42 року, Украина, Черкассы
Борец с Фагором
- 1 червня 2016, 11:33
Всем клиентам Михайловского, кто получил письмо от Плеяды!!!
Рекомендую отправить пачку заказных писем, чтобы себя обезопасить.
Буду публиковать их в этой теме по мере написания. Но призываю всех не затягивать!!!
И к каждому письму копии писем. В первіх двух письмах,- копию письма с печатью банка Михайловского
И к каждому письму копии писем. В первіх двух письмах,- копию письма с печатью банка Михайловского
Уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»
Ірклієнку Юрію Петровичу
01601 м. Київ
пл. Спортивна, 1 — А
Позичальника ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»
###### ###### ######
ІПН ##########.
0####, м. ####, вул. ####, буд #, кв. ##.
Контактний телефон 0##-###-##-##
Заява
Шановний Юрій Петрович! 31 травня 2016 року мною бцло отримано листа від Товариства з обмеженою відповідальністю «» (надалі,-Плеяда), в якому було повідомлення ніби то від ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «» (Надалі,- Банк Михайлівський), в якому йшлося про те, що, ніби то, 19 травня 2016 року банком відбулося відступлення прав вимоги за кредитним договором №###### від ##.##.201#, що був укладений між Банком Михайлівським та мною,- Позичальником ###### ###### ###### (ІПН ##########).
Копію Повідомлення, завірену власним підписом, надою у вигляді додатку.
Враховуючи, що зазначене Повідомлення, з одного боку мало мої особисті персональні дані, включаючи номер договору між мною та Банком Михайлівським, з іншого боку не було завірено ні мокрою печаткою Банку, ні оригіналом підпису співробітнику Банку, були присутні виключно ксерокопія печатки та ксерокопія підпису Директора Департаменту ризик-менеджменту ПАТ «» Є. О. Матіоса, а також було надіслано мені в дивний спосіб невідомою мені фінансовою компанією, прошу роз*яснити мені наступне.
1) Чи за дорученням Банку Михайлівський було надіслано це Повідомлення
2) Чи відповідає дійсності викладена в ньому інформація,-
А) Чи мала місце відступлення прав вимоги за кредитним договором №###### від ##.##.201#, що був укладений між Банком Михайлівським та мною,- Позичальником ###### ###### ###### (ІПН ##########)на користь Плеяди або будь-якої іншої юридичної особи.
Б) Чи це відбулося у встановлений Законом спосіб.
В) Чи ставилася печатка під вказпаним Повідомленням.
Відповідь прошу завірити підписом та печаткою та надіслати у встановлений Законом строк на адресу
0####, м. ####, вул. ####, буд #, кв. ##.
Контактний телефон 0##-###-##-##
01.06.2016 ____підпис_____/#### #.#.
Відповідь прошу завірити підписом та печаткою та надіслати у встановлений Законом строк на адресу
0####, м. ####, вул. ####, буд #, кв. ##.
Контактний телефон 0##-###-##-##
01.06.2016 ____підпис_____/#### #.#.
***
***
Список всех моих публикаций по теме Михайловский-Фагор-Плеяда. (постоянно обновляеся)
***
Внимание!Вопросы-ответы.В связи с большим количеством постоянных идентичных вопросов в личку, я принял решение, что в дальнейшем отвечать на вопросы «Что делать» тем, с кем я не общался нигде кроме этого сайта я не буду. В дальнейшем отвечать на вопросы «Что делать» тем, с кем я не общался нигде кроме этого сайта я не буду. Оставляйте вопросы в этой теме, и я постараюсь ответить. Спасибо за понимание.
|
|
3
|
Переглядів: 7637, сегодня — 1
- 08:30 У Міністерстві фінансів розповіли, коли змінять оподаткування ФОП
- 5.12.2025
- 19:31 США вперше офіційно дозволили спотову торгівлю криптовалютами на товарних біржах
- 17:39 Долар та євро подешевшали на міжбанку у п'ятницю
- 16:21 Європол викрив злочинців, які через фейкові криптоплатформи «відмили» понад 700 мільйонів євро
- 15:45 Нацбанк зміцнив курс гривні перед вихідними
- 14:53 Загроза доларизації та фінансові шоки: МВФ попередив про ризики зростання ринку стейблкоїнів
- 13:17 Bitget представила масштабні оновлення GetAgent із розумнішими відповідями та безкоштовним доступом для всіх користувачів
- 13:14 Хардфорк Fusaka в Ethereum та підготовка до запуску токена SKR від Solana Mobile: що нового
- 12:06 Гнучкий курс від МВФ: Девальвація гривні та можливі наслідки (відео)
- 10:30 Курс валют: Долар в обмінниках подешевшав на 5 копійок


Коментарі - 187