У квітні 2025 року обсяги купівлі валюти населенням України перевищили обсяги продажу на $189,51 мільйона, що стало найнижчим показником із серпня 2023 року. Про це свідчать дані НБУ.
5 травня 2025, 18:44
Українці у квітні продали рекордну суму готівкової валюти — НБУ

► Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини
Динаміка валютного ринку
На тлі зниження курсу гривні попит на валюту знизився, а обсяги продажу зросли. Українці купили готівкової валюти на $1,73 мільярда, а продали — на $1,54 мільярда, що стало рекордом із початку повномасштабної війни. «Обсяги продажу готівкової валюти населенням минулого місяця стали найбільшими від початку повномасштабної війни», — зазначає НБУ. Безготівкової валюти було придбано на $339 мільйонів, а продано — на $337,3 мільйона.
Загальні тенденції
Від початку 2025 року обсяги купівлі валюти населенням перевищили обсяги продажу на $3,35 мільярда. Зростання продажу валюти може бути пов’язане зі змінами курсових очікувань та економічною ситуацією в країні.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 6
1)грошей немає
2)грошей зовсім немає
3)потрібно міняти долари
Судя по цифрам, купили больше, чем продали. о чем статья?