Мінфін - Курси валют України

Встановити
6 листопада 2024, 16:43

Банки надаватимуть інформацію про фіноперації на запит Нацполіції. Зеленський підписав закон

Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо удосконалення функцій Національного банку з державного регулювання ринків фінансових послуг. Про це йдеться у картці законопроєкту № 11043.

Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо удосконалення функцій Національного банку з державного регулювання ринків фінансових послуг.
Фото: depositphotos
►Читайте сторінку «Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини

Що відомо

Президент підписав зміни до законів, які переглядають функції НБУ та коригують правила роботи ринків фінпослуг (законопроєкт № 11043). Він увійшов до пакету вимог ключового кредитора України — Міжнародного валютного фонду. Ключовим розробником документа був НБУ.

Ключове нововведення документа — запровадження нового терміна «миттєві платежі». Під його визначення потрапляє переказ, який здійснюється за 10 секунд, — оцінюється саме швидкість.

Серед інших новацій законопроєкту № 11043 щодо клієнтів платіжних організацій можна виділити зміну типових договорів. Їх доповнять пунктом про надання інформації правоохоронним органам, якщо операції людей будуть підозрілими чи схожими на шахрайські.

За яких саме порушень відкриватиметься інформація про платежі, не розписано, тому поки що складно передбачити, як це працюватиме на практиці. Хоча експерти відзначають момент із розкриттям банківської таємниці.

Фінансисти розраховують, що інформацію вимагатимуть лише в рамках кримінальних справ і лише для боротьби з шахрайством.

Законопроєкт № 11043 розширив і так об'ємні повноваження НБУ.

«Нацбанку додані повноваження встановлювати вимоги до достатності регулятивного капіталу постачальників платіжних послуг, водночас — порядок розрахунку та складові регулятивного капіталу», — уточнив Роман Філоненко.

Експерти чекають на нові, суворіші вимоги ще до кінця 2024 року.

А ще нацбанківцям дозволили штрафувати учасників платіжного ринку від 3 тис. до 100 тис. неоподатковуваних мінімумів (51−1 700 тис. грн), або 5% від обсягу операції, виконаної з порушеннями. Немає значення, хто це: банк чи фінансова компанія. А також фінансові покарання (85−170 тис. грн) для тих, хто не переобладнає свої точки/офіси для людей з інвалідністю, маломобільних груп населення.

Більш детально про новий закон читайте в матеріалі «Новий платіжний закон: коли в Україні з'являться платежі за 10 секунд і навіщо банкам с/г земля».

Автор:
Роман Мирончук
Редактор стрічки новин Роман Мирончук
Пише на теми: Економіка, фінанси, банки, криптовалюти, інвестиції, технології

Коментарі - 41

+
+109
ThomasAnderson
ThomasAnderson
6 листопада 2024, 17:20
#
Мда… Верной дорогой идете товарищи
+
+87
Mini Mi
Mini Mi
6 листопада 2024, 17:25
#
Как говорится банковская тайна в Украине это когда никто не знает получит ли он назад свой вклад.
+
0
RobinG
RobinG
6 листопада 2024, 17:53
#
Дуже добре.
+
+86
matroskin
matroskin
6 листопада 2024, 18:35
#
«Фінансисти розраховують, що інформацію вимагатимуть лише в рамках кримінальних справ і лише для боротьби з шахрайством.»
Фінансисти як діти, причому не українські.
Будь кого поліція може долучити до будь якої кримінальної справи, причому про це абсолютно не зобов’язані когось повідомляти. Так завжди отримували звінки й переписку, зараз отримають і рух по рахунках.
Хоча й до цього вони отримували без проблем доступ, просто тепер їм для цього взагалі ніхто не потрібен.
+
+15
Criptor82
Criptor82
6 листопада 2024, 19:02
#
Матроскін. Навіть не маю що додати крім того, що раніше це було більш точково. А зараз можна поставити «на потік». Пробивай номера елітних тачок, потім карти підтягуй, та телефончик, що світиться в банку. На завершальному етапі трохи покатався по місту за «клієнтом», і усе
+
+40
Qwerty1999
Qwerty1999
6 листопада 2024, 20:44
#
Criptor82

Ну проб'є якись мент по номерах елітних тачок ПІБ та ІПН і що далі…
Дурний буде підтягувати банківські картки, а розумний через податкову
знайде місце роботи та відразу скисне…
От виявлять вони працівника Офісу Президента, СБУ, МВС, НАБУ або
суддю, прокурора, міністра, начальника ТЦК і що буде далі - нічого…
+
+15
Criptor82
Criptor82
6 листопада 2024, 22:09
#
Кверті ви працівник банку? Пишіть про кредити. Те що ви коментуєте, кредитів не стосується. На елітних тачках «рулять» не лише ті кого ви помянули, ті кого ви згадали такі тачки купують коханкам, або службові (крім НАБУ). «Якийсь мент» як ви виразились, якщо це не його рівень- доповість куди потрібно, там де потрібно все задекоментують, та якщо «лось дебелий» покладуть до кращих часів, з обов’язковою доповіддю в посольство в яке потрібно (маяки МВФ). «Якийсь мент» звичайно не такий розумний як ви, все це може злити і тим хто «не в пагонах», а там свої «праски». І зауважу те, що вони з «Офісу Президента, СБУ, і т.д. …» ваші слова, не мої. П. С. Ви людина далека від оперативної роботи, те що написав Матроскін, і що відповів я, не є секретом для тих хто в темі. Просто 20 років тому, треба було шукати «пенса» в пагонах в СБ банку, а зараз не потрібно. Спокіночі))
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
6 листопада 2024, 22:43
#
Ну й багато ж ви наколупаете інфи з тих карток на голову МСЕК громадянку Крупу, яка скирдувала готівкову валюту вдома, а зарплатною карткою розраховувалась у тогівельній мережі.
Почали писати про елітні авто та БПК, а потім з'їхали на «праски»…
+
0
Criptor82
Criptor82
7 листопада 2024, 9:26
#
В принципі таку відповідь я і очікував. Тому і написав оперативна робота не ваш «конек». П. С. Праска в перекладі - утюг. В 80−90роки періодично застосовувався ОЗГ — для катування бізнесменів, з метою отримання фінансової вигоди. Слово картки вживалось мною виключно як узагальнення поняття «доступу до фінансової інформації по рахункам клієнта». До чого тут МСЕК? Я взагалі не згадував держслужбовців, це були ваші слова. Самі написали «пургу» а мені викатили рахунок. Я мав на увазі виключно бізнесменів на елітних тачках. Це ваші проблеми, що елітні тачки у вас асоціюються з МСЕК, Офісом і далі по списку. Але я не здивований вашими коментарями. На цьому все, «вельмі понеже». Це у вас робота дозволяє сутками нічого не робити, а лише сидіти на Мінфіні і пасквілі строчити.
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
8 листопада 2024, 9:36
#
Criptor82
«Праска в перекладі — утюг. В 80−90роки періодично застосовувався ОЗГ — для катування бізнесменів»

Ну и к чему все эти воспоминания 30-летней давности.

«До чого тут МСЕК? Я взагалі не згадував держслужбовців…»

Держслужбовці також мають рахунки в банках, а дехто з них
навіть задекларував мільйони як у гривні так і у валюті.
До речі, більшість голів МСЄК зараз валютні мільйонери.
+
0
Criptor82
Criptor82
8 листопада 2024, 10:28
#
Кверти. «Ну и к чему эти воспоминания 30 летней давности» — вы либо не читаете то что комментируете, либо не понимаете что написано. А если вы не читаете, или не понимаете зачем тогда комментируете? По второму вопросу. Для тех кто в танке повторяю, Я НЕ УПОМИНАЛ МСЕК, ЭТО ВАШИ ФАНТАЗИИ, а я к ним отношения не имею, сами выдумали сами ешьте.
+
0
Три літри
Три літри
6 листопада 2024, 19:38
#
Вони і раніше передавали цю інформацію. Нічого не змінилось.
+
+41
matroskin
matroskin
6 листопада 2024, 22:25
#
Змінилось. Раніше вони отримували цю інформацію неофіційно і банки могли якось петляти і надавати не все або не про всих, та й не любому слідчому. Щоб точно надали треба було рішення суду, а це час+долучати людину до кримінальної справи, тобто лишні люди знатимуть+пачками так не виходило б.
Інше діло буде: запит слідчого на будь кого в будь який банк і вуаля.
Навряд чи це якось вплине на % розкриваємості, але що банківської таємниці більше нема-нажаль факт.
Звісно її не було й раніше, але думаю доступно це було мінімум для нач.райвідділів, а тепер для всих, оскільки вийти на слідчого щоб «пробив» когось-не є проблемою.
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
6 листопада 2024, 23:10
#
«Інше діло буде: запит слідчого на будь кого в будь який банк і вуаля.»

В Україні 60+ банків, тому ваші меркантильні слідчі замахаються кожен
раз «пробивати» всі 60 банків, хоча вже зараз зрозуміло, що ніякий дурень
тіньові доходи в банк не несе, а про офіційні доходи можна й у податковій
запитати — меньше нудної писанини, а результат кращий, бо крім доходів
у податковій є інфа і про майно, якої у банках немає…

Ну «пробили» ви кліента на КДВ с з/п 10тис грн та кредиткою на 50тис грн,
а скільки у нього тіньових доходів або крипти — нуль інфи…
Також нуль інфи про закордонні рахунки та криптогаманці…
І що далі — а далі нічого…
+
+14
matroskin
matroskin
6 листопада 2024, 23:33
#
Ну те що для Вас «нуль інфи», для когось бізнес по стягненню боргів з мільйонними доходами, для когось важливо щоб мати можливість шахрайські ошукати, для когось щоб відібрати, для когось як компромат, для когось як гарантія і т.д.
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
8 листопада 2024, 9:17
#
matroskin
«для когось бізнес…»


К сведению, данные будут предоставляться полиции, а не «для когось»
+
+15
Три літри
Три літри
7 листопада 2024, 5:24
#
Раніше вони отримували цю інформацію неофіційно

Знов ці повністю отфанарні вигадки матроскіна який як і раніше не читав ані закон про який йде мова, ані інші закони що дотичні відносин банків та різних державних установ які наділені правами контролю чи слідства.
+
0
paulball
paulball
6 листопада 2024, 22:24
#
Сир поклали і залишили щурам
+
+12
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
7 листопада 2024, 7:08
#
..Він увійшов до пакету вимог ключового кредитора України — Міжнародного валютного фонду. Ключовим розробником документа був НБУ…
Да, нет комментариев о «зе -владе».
Вопрос, а что вы хотели? «Ассоциацию» с ЕС подписывали? В Европу идем или нет?
Сообщаю для всех «самопровозглашенных» экспертов. Когда вы ОФИЦИАЛЬНО открываете расчетный счет в любом банке (именно банке ЕС), вам предлагается подписать интересный документ, в котором указаны все случаи, когда банк имеет право передавать ваши персональные данные в органы полиции и прокуратуры. И в указанных случаях (руководствуясь принятыми директивами и соглашениями никакого решения суда не требуется)
Привожу выдержку на немецком языке, читайте и радуйтесь!!!
a)
Artikel 2 oder Artikel 3 des Übereinkommens vom 26. Mai 1997 aufgrund von Artikel K.3 Absatz 2 Buchstabe c des Vertrags über die Europäische Union über die Bekämpfung der Bestechung, an der Beamte der Europäischen Gemeinschaften oder der Mitgliedstaaten der Europäischen Union beteiligt sind (BGBl. 2002 II S. 2727, 2729),
b)
Artikel 1 des Rahmenbeschlusses 2002/946/JI des Rates vom 28. November 2002 betreffend die Verstärkung des strafrechtlichen Rahmens für die Bekämpfung der Beihilfe zur unerlaubten Ein- und Durchreise und zum unerlaubten Aufenthalt (ABl. L 328 vom 5.12.2002, S. 1),
+
0
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
7 листопада 2024, 7:10
#
Продолжение —
c)
Artikel 2 oder Artikel 3 des Rahmenbeschlusses 2003/568/JI des Rates vom 22. Juli 2003 zur Bekämpfung der Bestechung im privaten Sektor (ABl. L 192 vom 31.7.2003, S. 54),
d)
Artikel 2 oder Artikel 3 des Rahmenbeschlusses 2004/757/JI des Rates vom 25. Oktober 2004 zur Festlegung von Mindestvorschriften über die Tatbestandsmerkmale strafbarer Handlungen und die Strafen im Bereich des illegalen Drogenhandels (ABl. L 335 vom 11.11.2004, S. 8), der zuletzt durch die Delegierte Richtlinie (EU) 2019/369 (ABl. L 66 vom 7.3.2019, S. 3) geändert worden ist,
e)
Artikel 2 Buchstabe a des Rahmenbeschlusses 2008/841/JI des Rates vom 24. Oktober 2008 zur Bekämpfung der organisierten Kriminalität (ABl. L 300 vom 11.11.2008, S. 42),
f)
Artikel 2 oder Artikel 3 der Richtlinie 2011/36/EU des Europäischen Parlaments und des Rates vom 5. April 2011 zur Verhütung und Bekämpfung des Menschenhandels und zum Schutz seiner Opfer sowie zur Ersetzung des Rahmenbeschlusses 2002/629/JI des Rates (ABl. L 101 vom 15.4.2011, S. 1),
+
0
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
7 листопада 2024, 7:15
#
Продолжение —
g)
den Artikeln 3 bis 8 der Richtlinie 2011/93/EU des Europäischen Parlaments und des Rates vom 13. Dezember 2011 zur Bekämpfung des sexuellen Missbrauchs und der sexuellen Ausbeutung von Kindern sowie der Kinderpornografie sowie zur Ersetzung des Rahmenbeschlusses 2004/68/JI des Rates (ABl. L 335 vom 17.12.2011, S. 1; L 18 vom 21.1.2012, S. 7) oder
h)
den Artikeln 4 bis 9 Absatz 1 und 2 Buchstabe b oder den Artikeln 10 bis 14 der Richtlinie (EU) 2017/541 des Europäischen Parlaments und des Rates vom 15. März 2017 zur Terrorismusbekämpfung und zur Ersetzung des Rahmenbeschlusses 2002/475/JI des Rates und zur Änderung des Beschlusses 2005/671/JI des Rates (ABl. L 88 vom 31.3.2017, S. 6).
И это только основные «требования», а еще есть ряд соглашений по борьбе с мелкими финансовыми нарушениями…
Так что снимайте «розовые очки»!
Поэтому не спешите читать публикуемый бред о простоте и доступности Европейских рынков. приобретения жилья и ведения бизнеса.
Учите «мат часть».
+
0
Три літри
Три літри
7 листопада 2024, 7:40
#
Сообщаю для всех «самопровозглашенных» экспертов. Когда вы ОФИЦИАЛЬНО открываете расчетный счет в любом банке (именно банке ЕС), вам предлагается подписать интересный документ, в котором указаны все случаи, когда банк имеет право передавать ваши персональные данные в органы полиции и прокуратуры.

Повідомляю вельмешановного експерта що ніяких папірців не підписував, ні під час відкриття рахунку в польскому банку (банках!, бо їх було три), ні під час відкриття рахунку в британському банку (так само банках бо їх теж було три).

Artikel 2 oder Artikel 3 des Übereinkommens vom 26. Mai 1997

Не треба натягувати німецьку сову на європейський глобус
+
0
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
7 листопада 2024, 8:04
#
Доброе утро Уважаемый Виталий.
Возникло аж два вопроса —
1 А что эта за выдержка, которую вы предоставили? Это наверно по поводу …совы и глобуса…
2 И может поделитесь во всеми информацией -какие документы вы предоставляли в польский банк для открытия счета (как я понимаю вы лично присутствовали)
+
+12
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
7 листопада 2024, 8:14
#
Вспомнил, у меня старый товарищ. партнер в английской копании (не офшор, зарегистрирована на «острове») раз в квартал получает «партнерские» через какой то английский банк, вот позже позвоню, и узнаю как и что на «островах», соответственно может скинет условия открытия и обслуживания счета, вот тогда и узнаем — …кто есть кто…
Уверен, что на «островах» для нерезидента еще более все зарегулировано чем в ЕС.
+
+30
Три літри
Три літри
7 листопада 2024, 9:27
#
1 А что эта за выдержка, которую вы предоставили?

Це не я надав, це ви надали. Якщо ви не знаєте що надали — пардон, але я вам в безплатні консультанти та перекладачі з німецького не напрошувався.

2 И может поделитесь во всеми информацией -какие документы вы предоставляли в польский банк для открытия счета

так я про це детально писав на цьому сайті, і моя стаття навіть була на головній сторінці Мінфіна.
тож це не секретна інформація

я надавав паспорт
ще з собою в мене був папірець з податкової з поім ІПН, зараз відомим як РНОКПП, хоча про нього питали далеко не у всіх банках

Так а ви відкривали банківські рахунки десь крім Німеччини?

Бо поки що в мене досвід явно більший за ваш бо я відкривав рахунки в двох країнах і ще в одній особсто спілкувався з банком стосовно відкриття тож можно сказати що маю досвід з трьох країн ЄС.
+
0
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
7 листопада 2024, 9:31
#
Виталий, сообщаю вам, что указанная выше «выдержка», отмеченная вами (по непонятной причине) звучит как —

Конвенция Совета Европейского Союза от 26 мая 1997 г.,принятая на основании Статьи К.3(2)© Договора о Европейском Союзе, о борьбе с коррупцией, к которой причастны служащие Европейских сообществ или служащие государств-членов Европейского Союза

Так какую цель вы преследовали акцентируя внимание на этом пункте?

или как обычно …абы шо ляпнуть???

+
0
Три літри
Три літри
7 листопада 2024, 9:36
#
Виталий, сообщаю вам, что указанная выше «выдержка», отмеченная вами (по непонятной причине) звучит как —

Григорій, повідомляю вас що цей документ вам треба було читати російською до того як постити сюди німецькі цитати які ви схоже розумієте десь так само як і я.

Бо статті 2 та 3 які в цій цитаті згадани не містять ніяких норм щодо позасудового доступу поліції до банківських рахунків — цитата буде окремим коментарем через обмеження Мінфіну

или как обычно …абы шо ляпнуть???

краще і не опишеш вашу спробу перекласти вину на ЄС
+
0
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
7 листопада 2024, 9:54
#
…аби шо ляпнуть..
Какую вину?
…краще і не опишеш вашу спробу перекласти вину на ЄС.
У меня нет проблем с законодательством ЕС и я не возмущаюсь, в отличии от вас и вам подобным внедрением аналогичных норм в украинское законодательство… так что . вот, Виталий и получаем -.…аби шо ляпнуть.
Тем более, вы умышленно уводите «беседу», в другое русло, игнорируя сам факт самих требований банков ЕС при открытии счета НЕРЕЗИДЕНТОМ.
Ну и вопрос открытый -какие документы вы предоставляли при открытии счета в Польше.
Ну и о Великобритании, я не буду писать все условия для НЕРЕЗИДЕНТОВ (тем более публиковать выдержки с «Small Business Financial Services Agreement «или «Small Business Financial Services Agreement «касаемо положения о «нерезидентах» угадайте почему? Только замечу , что в двух банках (с предоставленной мне информации) условия ОДИНАКОВЫЕ и отличаются в части …подтверждения сроков постоянного пребывания (более 30 дней) по указанному адресу …
Думаю, продолжать эту беседу, явно не в ваших интересах!
С уважением
Хорошего дня.
+
0
Три літри
Три літри
7 листопада 2024, 10:00
#
Какую вину?

а вам пора таблети пити, пане Григорій — проблеми з пам’яютю дуже помітні

Цитую

Вопрос, а что вы хотели? «Ассоциацию» с ЕС подписывали? В Европу идем или нет?
Сообщаю для всех «самопровозглашенных» экспертов.
+
0
Три літри
Три літри
7 листопада 2024, 10:03
#
Тем более, вы умышленно уводите «беседу», в другое русло, игнорируя сам факт самих требований банков ЕС при открытии счета НЕРЕЗИДЕНТОМ.

Ви хочете сказати що нерезиденти країни ЄС мають інші права в частині банківської таємниці ніж резиденти?

Частково з вами погоджусь: нерезиденти позбавлені права на банківську таємницю оскільки більшість країн ЄС є підписантами угоди CRS яка серед іншого передбачає передачу даних про операції по рахунку в податкові ограни країни де нерезидент є громодянином. Тож нерезидент має меньше прав ніж резидент.

Але як це іллюструє що асоціація з ЄС веде нас до знищення банківської таємниці - не зрозуміло.
+
0
Три літри
Три літри
7 листопада 2024, 10:05
#
Думаю, продолжать эту беседу, явно не в ваших интересах!

Думаю що зарахую вам черговий злив бо ви так і не спромоглись пояснити як наведені вам цитати німецькою мовою пояснюють що через ЄС ми мусимо відмовитись від банківської таємниці.
+
0
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
7 листопада 2024, 10:09
#
Хорошего дня

…я так и не услышал о том -какие документы вы предоставляли в польский банк (о английском можете не отвечать)
+
0
Три літри
Три літри
7 листопада 2024, 10:13
#
что в двух банках (с предоставленной мне информации) условия ОДИНАКОВЫЕ и отличаются в части …подтверждения сроков постоянного пребывания (более 30 дней)

Григорію, це умови банків, а не вимоги законодавства. Британські банки неохоче відкривают рахунки нерезидентам — це далеко не секрет. Більш того вони охоче закривают рахунки британців які виїхали за кордон на тривалий строк — про це є купа статей в газатех та на новинних сайтах.
Я цим всім цикавився до того як відкривати рахунки і ти мене цим не здивуєш.

Але це не означає що всі 100% банків працюють саме так.

Тому я можу сміло заявити що мій рахунок в Wise ніяк не постраждає від того що в Британії останній раз я був в 2019 році.

Ну, а інші назви я не розкривав, тож ти не зможеш стуканути куди слід — вииииббааааач.
+
0
Три літри
Три літри
7 листопада 2024, 10:17
#
…я так и не услышал о том -какие документы вы предоставляли в польский банк (о английском можете не отвечать)

відповідь була надана майже годину тому
https://minfin.com.ua/ua/2024/11/06/139321457/#com4710078

В англійські надава ті самі документи і так само далеко не всі питали про мій український ІПН, про нього спитав лише Wise.
+
0
Три літри
Три літри
7 листопада 2024, 9:36
#
Статья 2
Пассивная коррупция
1. В целях настоящей Конвенции пассивная коррупция представляет собой умышленное деяние служащего, который прямо или через посредника запрашивает или получает выгоды любого характера для себя или для третьих лиц или принимает обещание таких выгод, для того чтобы в нарушение своих официальных обязанностей он совершил действие или воздержался от совершения действия.
2. Каждое государство-член ЕС принимает необходимые меры для обеспечения того, чтобы поведение такого типа, как указано в параграфе 1, стало уголовным преступлением.
Статья 3
Активная коррупция
1. В целях настоящей Конвенции активная коррупция представляет собой умышленное деяние любого лица, которое обещает или предоставляет прямо или через посредника выгоды любого характера служащему для него или для третьего лица, для того, чтобы в нарушение своих обязанностей указанное лицо совершило действие или воздержалось от совершения действия.
2. Каждое государство-член ЕС принимает необходимые меры для обеспечения того, чтобы поведение такого типа, как указано в параграфе 1, стало уголовным преступлением. (Докипедия: Конвенция Совета Европейского Союза от 26 мая 1997 г.,принятая на основании Статьи К.3(2)© Договора о Европейском Союзе, о борьбе с коррупцией, к которой причастны служащие Европейских сообществ или служащие государств-членов Европейского Союза*)
+
0
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
7 листопада 2024, 10:49
#
Может кто-то подскажет, а вот «Wise» это БАНК зарегистрированный на территории Великобритании?
+
0
Три літри
Три літри
7 листопада 2024, 11:36
#
А ви не знали що в Великій Британії крім суто банків ще бувають платіжні оператори?
Це вже навіть в Україні є.

Для пересічного клієнта це майже немає ніякої різниці бо так само є sort code, такий самий номер рахунку як і в звичайному класичному банку з відділеннями. В деяких платіжних операторах навіть депозити можливі, але звісно вони не гарантуються державою так як гарантуються вклади в банках.

Ви зараз трохи нагадуєте тих недолугих які навіть в 2024 році продовжують розповідати що Монобанк то не банк.
+
0
Три літри
Три літри
7 листопада 2024, 11:39
#
Ось вам, Григорій, посиланнячко на сторінку про Wise
https://register.fca.org.uk/s/firm?id=001b000001EjC6SAAV
+
0
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
7 листопада 2024, 12:32
#
Виталий, представляете я это читал, и оказывается это обычная фин компания, а не банк.
А вот у меня открыт договор (копия в «ПДФ») на 26 страницах в котором 108 пунктов. заключенный между гр Украины и английским банком. И в котором указаны все документы, которые предоставил банку этот гражданин, и самое главное есть «дописка», что документы предоставлены согласно требованию регулятора (Банка Англии), и законодательства Великобритании, а еще в отдельном пункте оговорены условия и сроки открытия счета, после проверки предоставленных документов, и самое интересное, что проверка осуществлялась, согласно подписанным международным соглашениям. Перечислить каким?
Так может вы у себя в блоге разместите отдельную статью, о всех тонкостях этой процедуры (открытия расчетного счета в английском банке гр Украины) Я уверен, что многим будет интересно, ВЕДЬ, процедура очень отличается от европейской, начиная с «первичного мониторинга» самого клиента и заканчивая «ограниченной ответственностью банка» при раскрытии персональных данных.
Спасибо, буду ждать статьи на эту тему. (но как-то мне уже в этом вопросе все ясно).
Спасибо и хорошего дня.
+
0
Три літри
Три літри
7 листопада 2024, 19:13
#
Виталий, представляете я это читал,

до того як писали попередній коментар? якщо так то ваш коментар виглядає ще глупіше ніж міг бути
+
0
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
8 листопада 2024, 8:14
#
Конечно он глупый, только писал я его для того что бы читатели обратили внимание на ваш, Виталий комментарий, в котором вы приравняли «платежную систему «зарегистрированную в Великобритании к БАНКАМ.
Ну так вопрос открытый, мы сможем в отдельной вашей статье ознакомиться с тонкостями открытия гр Украины расчетного счета в БАНКАХ Великобритании.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися