На початку 2025 року Рада з податкового законодавства Данії представить законопроєкт про оподаткування нереалізованого прибутку від криптовалюту. Про це пише Forklog.
Данія розгляне запровадження 42% податку на нереалізований дохід від криптовалюти
►Читайте «Мінфін» у Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
Що відомо
Передбачається відповідність принципу mark-to-market — постійні щорічні виплати на користь держави за наявності позитивної переоцінки незалежно від того, чи продано цифрові активи.
Очікується, що законопроєкт включатиме вимогу до постачальників криптопослуг повідомляти інформацію про операції своїх клієнтів.
Рекомендації «спрямовані на усунення асиметрії у оподаткуванні прибутків та збитків».
Читайте: Італія ввела 26% податку на прибуток від криптовалют
Згідно з Радою, обговорення ініціативи викликало певні складнощі через природу криптоактивів, «які не регулюються централізовано такими організаціями, як уряд чи центральний банк».
Законодавчий орган рекомендував, щоб податкові правила набули чинності не раніше ніж 1 січня 2026 року.
Мадс Еберхардт із Steno Research спрогнозував, що ставка податку на нереалізований приріст капіталу становитиме 42%.
Коментарі - 56
Держава не є партнером по бізнесу
Якщо твій бізнес арендує нерухомість чи обладнання ти арендодателю теж скажеш що хай компенсує тобі збитки?
Та навіть не виплатити зарплату тому що в тебе збитки — не можна.
А що я отримую від держави? При торгівлі віртуальними активами я навіть державною інфраструктурою не користуюсь — ні землею, ні дорогами, ні природними ресурсами. По суті держава хоче взяти частину мого прибутку лише по праву сили. Якщо я їй не платитиму, то вона кине мене до в’язниці чи відбере моє майно.
а не в конкетной стране и конкретном городе, чьей
инфраструктурой пользуетесь ежедневно, считая
что за право пользоваться всеми благами цивилизации
платить ничего не надо…
Коротше як у тих москалів, пришла зима настало лето — спасибо Путину за это.
Тіки в нас замість Путіна Зєрмаки.
Я написал о стране и ее инфраструктуре,
а в ответ прочитал только о воздухе и солнце.
Хотя попасть на форум Минфина без наличия
доступа в интернет, а только дыша воздухом
и греясь на солнце — не возможно…
«Всі провайдери — приватні компанії.»
Интернет-провайдеры да и твой домашний роутер не умеют работать без электроэнергии, а о ней ты почему-то принципиально забыл, ведь основной поставщик э/э в Украине это Энергоатом, принадлежащий государству…
Те саме стосується житлового фонду. Житло або совкове, або побудоване приватними компаніями за гроші інвесторів.
Если досталось при разделе имущества СССР,
значит уже не совсем и государственное…
До 1991 года была УССР, на территории которой силами
жителей УССР и было всё это построено, начиная от городских жилмассивов и промпредприятий и заканчивая блоками АЭС,
один из которых московские умники взорвали во время проведения экспериментов на живучесть…
Кстати, у вас провалы в памяти, когда пишите, что государство вам ничего не дало, ведь очень не хочется вспоминать факт приватизации государственного жилья, в котором однозначно участвовали ваши родители, а может и вы в том числе…
«А вот если не было…»
Ну и к чему все эти «если бы»…
Нет смысла отрицать тот факт, что Украина
очень много дала тем, кто родился в ней и вырос,
какие бы «если» лично вы не придумывали…
Купу різних сервісів. На які власне і потрібні твої податки.
При торгівлі віртуальними активами я навіть державною інфраструктурою не користуюсь — ні землею, ні дорогами, ні природними ресурсами
А живеш ти в країні теж віртуально чи реально?
Якщо я їй не платитиму, то вона кине мене до в’язниці чи відбере моє майно.
В комуналці тобі б просто набили морду, а в човні викинули за борт. Будуй свою особисту державу під себе коханого і не будеш нікому винний грошей. Сучасні технології це дозволяють.
Боженька наш так влаштував цей світ, що наука засвоюється на власних набитих шишках. І лише незначна частина людей може вчитись на чужих набитих шишках. Надіюсь після війни ставлення до держави зміниться хоча б у частини людей. І українці нарешті розпрощаються з етатизмом та лівацтвом, почнуть покладатись на себе, а не на «доброго» державного пана.
До речі я й сам не без гріха. Бо хоч ніколи на державу не покладався і завжди її не любив, все одно багато років потакав корупції, мовчки спостерігав як мої податки розкрадають просто в мене на очах, наскільки брудні і аморальні речі творять державні люди. Це й для мене урок на все життя.
Все, що ви кажете роблять люди.
Ті ж самі хитрі та жадібні хохли, що скаржаться к відгуках на фінмон, продавши картку криптунам або шахраям, що не платять податків, що крадуть. Просто, якщо пересічний припадає до наймешної годівниці — розкрадання та хабарництво стає невтримним. Чиновники, ТЦКашники та худоба з МСЕКів — чиїсь сусіди або родичі та наші з вами співідчизники.
Якщо вас якимось чудом, внаслідок везіння, приймуть до того привілейованого прошарку, то ви мусите грати за їх правилами гри. Наприклад, всі розкрадають бюджети і ви розкрадаєте. Інакше вас швидко звідти викинуть.
І я звичайно розумію, що серед підданих держави теж до біса людей, які готові продатись за владу і привілеї, якщо їм запропонують. Але не гребіть всіх під один гребінь. Бо й непричетних теж до біса, але страждають однаково всі.
«Ох і промили ж вам мізки.»
А может это у вас они глючат, если
запамятовали факты новейшей истории.
Могу вкратце напомнить…
Когда президент Порошенко обидел олигарха Коломойского, дав отмашку на национализацию Приватбанка, Беня решил из рядового артиста развлекательного жанра Зеленского сделать будущего президента Украины, чтобы руками своей шестерки примерно наказать Пороха.
Действительно, укр.СМИ творят чудеса с мозгами избирателей и благодаря телеканалу 1+1 Зеленский победил на выборах, став президентом Украины.
О том, как набирали кандидатов в депутаты всех уровней в партию «СН» написано не мало, но не будете отрицать, что депутатами стали люди с улицы, в том числе безработные и свадебные фотографы, а вы почему-то пишите «доступ ззовні закритий»…
В ТЦК, МСЕКи, ДПСУ посади просто купують ті самі пересічні українці, про яких я писав.
На вулиці ловлять, крутять та тримають в катівнях — ті самі українці, їх не спустили з неба або з верховної ради.
Слідаки, оперативники, поліцейскі, які беруть хабарі, малюють або навпаки розвалюють справи — теж не з офіса президента вийшли.
Нажаль, україніць, як тільки отримує трохи влади — в більшості перетворюється на жадібного хохла з нулевою емпатією.
Маєете щось, заперечіти?
В мене є така теорія, що альтруїзм і егоїзм в суспільстві якось балансуються. І чим добріша і совісніша одна частина суспільства, тим зліша і безсовісніша інша. Це як два полюси магніта, на одному позитивний заряд, на іншому негативний.
Ну і не перебріхуйте мої слова, поставивши знак рівності між добровольцями та ТЦКашним мотлохом… Частка тих добровольців стараннями мотлоху і стала добровольцями.
Розказати вам, як прості львівські українці навесні у віськкоматах підсовували іншим простим українцям серед купи папірців ще один — добровільну згоду вступити на службу?
Дивно, звідки взялися перші?.. Хіба не з народу, от дивина…
Так. Але, якщо пересічного, що давав 200 гривень пустити до годівниці, він із задоволенням вкраде 200 лярдів =)
Если бы пришельцы прилетели бы на землю, они бы выпили весь океан.
Все це працює саме так.
Ти мені намагаєшся розповісти що в тебе з державою контракт що горілка має бути 2.20, а вона мінімум 80₴. Але ціна на горілку це не єдиний контракт з державою. А у держав «здорової людини» такого пункта в контракті взагалі немає, це як раз з контракту вашого улюбленого совка, як і пломбір по 20 копійок.
Тобі б в 70-х жити і тягати з депо на дачу трамвайні крісла, чи з заводу на дачу залишки відштамповки для забору.
Класичний совок лає начальство і звинувачує його в збагаченні. Що не заважає совку самому красти.
Совки это те, которые выполняют любое указание дяди сверху.
Ні, вони не люблять, але покірно підкорюються. І вони настільки до цього звикли що навіть після розвалу совку з ностальгією згадують це своє життя.