Данська логістична компанія AP Moller-Maersk Group відновила процедуру ліквідації своєї російської дочірньої компанії ТОВ «Маерськ». Про це пише російське видання РБК.
Найбільший морський перевізник світу вирішив ліквідувати російський бізнес
► Читайте телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини
Що відомо
У 2022 році після початку російського вторгнення в Україну та введення санкцій, Maersk оголосила про припинення бізнесу в росії. За минулі два роки компанія припинила приймати вантажі в портах росії і продала групі компаній «Дело» частку в портовому холдингу Global Ports, склади в санкт-петербурзі та новоросійську та понад 800 рефрижераторних контейнерів компанії «Полярна зірка».
У той же рік Maersk розпочала процедуру ліквідації своїх дочірніх компаній — ТОВ «Маерськ Солюшнс» та ТОВ «Маерськ». Обидві компанії припинили процедури ліквідації у 2023 році та відновили роботу.
У звітах російських дочірніх компаній за минулий рік йдеться, що вони не вели операційну діяльність і не отримували виручку, а послуги «Маерськ Солюшнс» можуть виявитися незатребуваними через санкції, що вводяться. Там зазначили, що російські організації при виборі постачальників визначатимуться на користь «дружніх країн».
AP Moller-Maersk Group — один із найбільших у світі гравців у сфері контейнерних перевезень. Компанія займає близько 15% від загального ринку.
Коментарі - 3
Ніколи не повірю що бджоли проти меду
Депутатка законодавчої Думи Р Ф Томської області від путінської партії «Єдина Росія» Катерина Собканюк запропонувала створити «трудові табори» для безробітних росіян. За її словами, на будівництвах не вистачає бетонників, арматурників, зварювальників та електриків.
Російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко в ефірі «24 Каналу» прокоментував ініціативу чиновників РФ.
Він зауважив, що заяви російських чиновників — прямий доказ відсутності розуміння причинно-наслідкових зв’язків. Адже дефіцит кадрів в РФ з’явився через те, путінська влада відправила багато росіян на війну проти України і як результат — приблизно 500 тисяч російських чоловіків лежать в українському чорноземі або непридатні для трудової діяльності.
«Також голова Конституційного суду Валерій Зорькін сказав, що дарма скасували кріпосне право. Це велика помилка. Через це втрачена нитка, яка поєднувала росію», — сказав Ігор Яковенко.
Він також наголосив, що росія стає все більше схожа до тоталітарного режиму, який описував письменник Джордж Орвелл у своєму романі «1984″.
„Трудові табори“ — місце, де сконцентроване „щастя“… Нині росія до цього потроху повертається», — резюмував журналіст.