Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 22.12.2024
- 16:01 Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила перші гібридні ETF на базі біткоїна та Ethereum
- 11:09 В Україні розглядають зміну регулятора крипторинку
- 21.12.2024
- 16:00 Близько 80 000 жителів Фінляндії отримали тепло від біткоїн-майнінгу
- 14:03 Пенсійне страхування: З початку року українці добровільно сплатили понад 44 мільйони (інфографіка)
- 11:11 ЄС може втратити криптоінвесторів через виключення USDT Tether з лістингу
- 10:04 НБУ за тиждень продав найбільший обсяг валюти на міжбанку з 2022 року
- 20.12.2024
- 17:27 Курс валют на вечір 20 грудня: на міжбанку долар та євро подорожчали
- 15:30 Чи зможе Cardano випередити Solana під час бичачого ралі? ChatGPT вказує на XYZ як на прихованого лідера
- 13:42 Нацбанк пом’якшує низку валютних обмежень
- 12:06 Падіння біткоїна та подорожчання ASIC для майнінгу: що нового на крипторинку
Коментарі - 171
https://news.finance.ua/ua/chy-potribno-splachuvaty-shtraf-za-neyavku-do-tck-yakshho-povistku-vkynuly-v-poshtovu-skryn-ku-roz-yasnennya-yurysta
военным 70% своего бюджета,
— замминистра обороны Джигир.
По его словам, все расходы можно
разделить на три больших пакета:
▪️самый большой — денежное обеспечение военных, выплаты погибшим, выплаты за ранения и не только;
▪️второй — это закупка вооружения и военной техники. Он составляет более 20% оборонного бюджета;
▪️третий пакет — эксплуатационные расходы. Они включают закупку топлива, подготовку войска, коммунальные платежи, текущий ремонт.
Перемоги, миру та фінансового добробуту!
Минфин хочет обложить всех украинцев дополнительными налогами, отменить ФОПы и девальвировать гривну. Всех кто против, Минфин обвиняет в «магическом мышлении»
В ответ эксперты на простых примерах посоветовали министерству лучше выполнять свою работу и наконец-то начать бороться с коррупцией. Аналитик Антон Швец описал примеры коррупции на водочным рынке.
«Магическое мышление — это если в Украине годами изготавливается, например, 180 миллионов пустых бутылок водки, а собственно водки разливается только 100 миллионов бутылок. Куда девается в год 80 миллионов пустых бутылок? Понятно куда, в эти бутылки разливают контрафактную водку и не платят акциз в бюджет. И Минфин годами этого не замечает, а в результате в бюджете нет денег на войну», — написал в своем блоге аналитик Антон Швец.
«Другой пример — то, что элитные суперкары вроде Ламборгини и Феррари не обкладываются даже тем ничтожным налогом на роскошь в 25 тыс. грн, которым они должны обкладываться по закону. Об этом снял свежее расследование Бигус», — приводит Швец другой пример.
«Уклонисты» внесены в электронный реестр военнообязанных «Оберіг» как находящихся в розыске, сообщает областное ТЦК.
Напомним, недавно военкомы Ивано-Франковской области объявили в розыск около 40 тысяч человек за неявку в ТЦК, а в Полтавской — почти 30 тысяч.
Телеграм канал 🇺🇦 Украина Сейчас
Про це пише OBOZ.UA.
Служителі Феміди — найбагатші пенсіонери країни. Зараз у середньому розмір їхніх виплат уже подолав позначку в 100 тис. грн. Хоча деякі судді отримують навіть більше. Наприклад, голова Верховного суду у відставці Ярослав Романюк у своїй декларації за 2023 рік вказав пенсію в розмірі 2 937 027 грн. Це 244,7 тис. грн на місяць.
В Україні з 10,5 млн пенсіонерів виплату менш ніж 4 тис. грн (розрахунки до березневої індексації) отримують 5,35 млн осіб. Тобто понад половину українських пенсіонерів на заслуженому відпочинку отримують навіть менше 4 тис. грн. Більшість українців на пенсії отримують значно менше середньої виплати в 5,3 тис. грн. Менш ніж 5 тис. грн пенсію отримують 6,9 млн осіб.
З 2021-го пенсія судді у відставці зросла з 67,9 тис. до 99,8 тис. грн (станом на січень 2024-го). За цей самий період середня виплата пересічного пенсіонера зросла з 3,5 тис. до 5,3 тис. грн. Такий значний розрив між середньою виплатою і виплатою судді пояснюється не тільки відсутністю обмежень у служителів Феміди.
Низка європейських країн вже внесли кошти на закупку артилерійських боєприпасів для ЗСУ за ініціативою Чехії. Однак грошей все ще бракує.
Про це повідомив міністр оборони Естонії Ханно Певкур, пише ERR.
Очільник естонського оборонного відомства зазначив, що місця, де можна придбати снаряди, існують, але питання полягає у грошах.
«Якщо ми говоримо про мільйон снарядів — це приблизно три мільярди євро. Є різні калібри, менші трохи дешевші. Було б чудово, якби все вдалося зробити. Зараз можна сказати, що грошей не вистачає більше, ніж снарядів», — сказав Певкур.
З його слів, суму, якої бракує, намагаються знайти насамперед у країнах Північної та Центральної Європи.
Пропонуємо приділити їх короткому опитуванню від «Мінфіну»:
https://forms.gle/Ea1MxdMoTVUequs86?mpl=co_nd&mpr=forum&mcr=nova_pr1_070324
У ньому ми хочемо з’ясувати основні сумніви й страхи потенційних вкладників у 2024 році. Врахувавши їх, банки зможуть забезпечити більшу впевненість і безпеку для своїх клієнтів. 🎁
Візьміть участь в опитуванні та отримайте можливість виграти один з 5 грошових призів: 1000 грн (1 приз), 500 грн (4 призи).
Застосуйте промокод під час оформлення заявки на Бонус до депозиту до 31.03.2024 — і автоматично беріть участь у нашому розіграші.
«Реакція США на це не була позитивною», — заявив український лідер, але підкреслив, що Вашингтон не міг обмежити використання Україною зброї власного виробництва.
«Ми використовували наші дрони. Ніхто не може сказати нам, що ви не можете», — додав він.
Зеленський вважає, що він зможе зупинити російські атаки на енергосистему України, тільки змусивши Росію заплатити аналогічну ціну.
«Якщо немає протиповітряної оборони для захисту нашої енергетичної системи, і росіяни атакують її, моє запитання: чому ми не можемо їм відповісти? Їхнє суспільство має навчитися жити без бензину, без дизеля, без електрики. Це чесно. Коли Росія припинить ці кроки, ми зупинимося», — сказав він.
Видання Financial Times писало, що США закликали Україну припинити атаки на енергетичну інфраструктуру Росії, попереджаючи, що удари безпілотників можуть підвищити світові ціни на нафту і спровокувати помсту.
ЗСУ відступатимуть, якщо США не нададуть необхідну військову допомогу, — Зеленський.
Білий дім схвалив передачу Ізраїлю зброї на мільярди доларів — WP.
Пов"язати зможете?
Україна може втратити свою газопостачальна систему внаслідок російських обстрілів.
Про це заявив народний депутат України, ексміністр ЖКГ Олексій Кучеренко.
«Дуже неприємна новина про те, що вдруге поспіль відбулася атака на об'єкти газової інфраструктури, на об'єкти наших сховищ. Це природні резервуари, з яких видобували газ, це природні сховища. Нагадаю, що в 1950 роках видобувалися величезні обсяги газу в Україні. Рекордні 76 млрд на рік видобувалося саме в західній Україні. Ось саме туди, куди зараз влучають росіяни. За іронією долі, тоді в Україні видобували газ, щоб давати його Москві. Все, що ми видобували на західній Україні ми давали Москві», — пояснив Кучеренко.
Він заявив, шо російські загарбники обирають спеціально найбільші українські газосховища для своїх ракетних ударів.
«І це вкрай небезпечно тому, що є сценарій припинення транзиту з 1 січня майбутнього року. А якщо одночасно не буде транзиту з боку Росії, тобто тиску звідти, і будуть пошкоджені наші сховища на заході, то буде загроза того, що буде втрачена газопостачальна система. Тобто вона буде розбалансована, і не зможе працювати в стабільному режимі», — наголосив Кучеренко.
Як краще вивести гроші з криптобіржі?
https://minfin.com.ua/ua/blogs/assistantmf/245612/
Читайте, дивіться відео, коментуйте, діліться власними порадами й досвідом у коментарях та відгуках на нашому сайті ;)