Головне на ринку криптовалют.
Tether заблокувала шість криптогаманців, прогноз зростання біткоїна до $63 000: що нового на ринку
Tether заблокувала шість криптогаманців у мережах TRON і Ethereum
Компанія Tether внесла в «чорний список» ще шість криптогаманців, пов’язаних з інцидентами у сфері кібербезпеки. Про це повідомляють експерти платформи ChainArgos.
Аналітики зазначили, що зазначені рахунки пов’язані зі зломами на «кілька мільйонів доларів» без уточнення подробиць.
Примітно, серед найбільших контрагентів, в операціях з якими брали участь гаманці з мережі TRON, є кілька централізованих бірж. При цьому Ethereum-рахунки переважно використовувалися при прямих взаєморозрахунках з іншими користувачами.
Компанія Tether блокує підозрілі гаманці на регулярній основі. Наприкінці листопада 2023 року ми повідомляли про те, що фірма заморозила адреси, на яких містилися активи на суму в $225 млн.
До цього, у жовтні, під блокування потрапили 32 гаманці з токенами на $873 млн. У компанії зазначили, що ці рахунки були залучені до відмивання коштів і фінансування тероризму.
У Matrixport спрогнозували зростання біткоїна до $63 000 навесні 2024 року
Експерти платформи Matrixport опублікували новий прогноз. Вони чекають на продовження «бичачого ринку» і вважають, що ціна біткоїна досягне $63 000 навесні 2024 року.
У своєму звіті аналітики порівняли цикли зростання і падіння першої криптовалюти в період з 2014 по 2023 рік. Вони виявили певну закономірність між «ведмежими» і «бичачими» настроями ринку.
Згідно зі звітом Matrixport, за падінням біткоїна на 58% у 2014 послідували три роки зростання. Також аналітики відзначили пік падіння у 2018 і 2022 році, коли курс першої криптовалюти знизився на 72% і 65% відповідно. Однак 2023 рік став початком відновлення крипторинку, і наступного року ця тенденція продовжиться, вважають у Matrixport.
Експерти згадали майбутній халвінг біткоїна, який очікують у 2024 році. Вони зазначили, що перед кожним скороченням винагороди майнерам удвічі вартість першої криптовалюти зростала на 200%.
Виходячи з аналізу геополітичних, монетарних і макроекономічних подій, аналітики Matrixport дійшли висновку, що до квітня 2024 року курс біткоїна може досягти $63 140. Наприкінці наступного року актив торгуватиметься на рівні $125 000, підсумували експерти.
У JPMorgan зафіксували ознаки відродження DeFi і NFT
Активність за напрямками DeFi та NFT демонструє «попередні» ознаки відновлення, оскільки очікування схвалення спотового біткоїн-ETF поліпшило настрої на крипторинку. Такого висновку дійшли аналітики JPMorgan. Про це повідомляє CoinDesk.
Зростання за цим напрямком зафіксовано після дворічного спаду, що створило «певний оптимізм з приводу того, що найгірше залишилося позаду з точки зору середньострокової перспективи».
За даними експертів, основна причина зростання DeFi-сегмента криється в зростанні торгової активності на децентралізованих біржах. Значний вплив також справив ліквідний стейкінг Lido Finance.
Що стосується NFT, вони виграли за рахунок популярності Ordinals та інших аналогів протоколу. Власні «написи» вже впровадили Avalanche, Fantom і Polygon.
FTX і Alameda Research продали криптоактиви на майже $11 мільйонів
Аналітики зафіксували рух коштів на пов’язаних із компаніями Alameda Research і FTX рахунках на суму $10,8 млн. Вісім різних криптоактивів внесли на біржі Binance, Coinbase і Wintermute, зазначають експерти Spot On Chain.
30 листопада 2023 року було продано:
- 10 млн GMT;
- 407 000 UNI;
- 5,23 млн SYN;
- 8,76 млн KLAY;
- 3,87 млн FTM;
- 77,77 млн SHIB.
Крім цього FTX і Alameda Research продали невелику кількість токенів ARB і OP. Згідно з наявною інформацією, з 24 жовтня 2023 року компанії загалом реалізовано криптоактиви на суму понад $551 млн.
Аналогічні операції аналітики зафіксували 7−8 листопада 2023 року. Тоді експерти вказали на рух коштів на суму $100,93 млн.
Коментарі - 20
Частная компания Tether блокирует подозрительные кошельки
на регулярной основе на своё усмотрение и без решения суда.
Туди і треба стукати.
Якщо Вам заблокують рахунок в іноземноиу банку, який не має в Україні відділень чи представництв — тоді так само будете писати, як Ви кажете, «На деревню дедушке» :).
2. Ні про які битки тут мова не йде — Tether Limited може заблокувати лише USDT-гаманці і то лише свої, біржовий гаманець чи гаманець стороннього розробника вона не заблокує.
3.Взагалі це треба дуже постаратися, щоб Вам заблокували криптогаманець — такі випадки напевне поодинокі, у всякому разі я ніде не бачив скарг чи відгуків про якесь масове чи бодай системне блокування криптогаманців — для цього дійсно потрібно «крутити» мільйонами доларів і бути причетним до «Хамасу» чи колумбійських наркокартелів.У той же час картковий рахунок в укр.банку Вам можуть заблокувати навіть якщо Ви отримаєте кілька переказів по кілька сотень гривень від різних людей — банк може запідозрити Вас у незаконному підприємництві.
«Блокування рахунків у банках на їхній
розсуд без рішення суду чимось краще ?»
Не клейте з себе дурника, що не знає діючого законодавства.
Банки працюють в законодавчому полі та хоча б формально
виконують норми діючого закону про фінмониторінг.
Банки мають право, згідно законодавства, блокувати рахунки клієнтів.
А от блокування криптокошельків компанією Tether
без відповідних рішень правоохоронних органів
або рішення суду ні в якому законодавстві не прописане.
Не клейте з себе дурника, що не знає діючого законодавства.
Іноземні компанії також працюють у правовому полі і AML та рекомендації FATF для них ніхто не відміняв.
Зрештою, якщо Tether Limited діє незаконно, то чому жоден власник заблокованого криптогаманця не те що в суд на неї не подав, а навіть не поскаржився ? Може, власне тому, що у самих власників заблокованих гаманців «рильце в пушку» ?
не те що в суд на неї не подав, а навіть не поскаржився ?»
Власники криптогаманців живуть не тільки у США,
тому не зрозуміло куди та як повинен скаржитись власник
криптогаманця, що проживає, наприклад, у Індії або у Китаї.
До речі, якщо сайт Мінфін не опублікував якісь факти у стрічці
новин, то це не значить що такі факти не існують.
Неужели вы лично проверяли все транзакции, что так уверенно пишите именно про ХАМАС или просто разыгралось воображение…
интересная трактовка — если о каком-то событии
нет опубликованной новости, то это событие
никогда не могло произойти…
Кстати, на Минфине уже несколько раз были публикации о предполагаемых событиях, которые не происходили в реальной жизни, но многие больше верят публикациям Минфина, чем существующей реальности, а ведь в редакции работают обычные люди, которые имеют право ошибаться…
Хоча, думаю, що якщо б якісь позови були, то про це написали б обов`язково — мова йде не про копійчані суми.
Почекаєм, може ще якась інформація з цього приводу з`явиться — як китайці з індусами будуть відвойовувати свої кровні «тетери»…
Лично я ничего не слышал о фактах проведения
оперативно-розыскных мероприятий частными
компаниями, не имеющими лицензий на ОРД,
а Tether Limited однозначно таких лицензий не имеет…
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/361−20#Text
Посилань давати не буду, інформації в інтернеті повно, достатньо ввести в пошукову стрічку абревіатури AML та FATF.