З 1 листопада комплексна послуга — Допомога для внутрішньо переміщених осіб — буде тимчасово недоступною в «Дії», адже Мінцифри спільно з Мінсоцполітики оновлюють сервіси. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.
У Мінцифри розповіли про зміни послуги допомоги для переселенців. Сервіс у «Дії» тимчасово не працюватиме
►Читайте «Мінфін» в Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
«Якщо вам необхідно отримати довідку ВПО чи оформити допомогу, поки сервіс у „Дії“ не працює, зможете зробити це офлайн», — зазначили у відомстві.
Що зміниться після оновлення сервісу
- подати заяву можна буде одразу на всю родину: дітей, чоловіка чи дружину;
- виплати отримуватимуть діти ВПО, які народилися після переїзду сімʼї;
- зміняться умови виплат: фокус буде на громадянах, які перебувають у складних обставинах.
Детальніше дізнатися про зміни можна на сайті Мінсоцполітики або звернувшись до органу соціального захисту населення.
Читайте також: У жовтні на виплати ВПО вже спрямували понад 5,6 мільярда
Які послуги для ВПО працюватимуть у «Дії» як раніше
- зміна фактичного проживання;
- скасування статусу ВПО.
«Якщо ви отримували допомогу раніше, то ви одержуватимете її ще протягом кількох місяців. Уряд з 1 серпня продовжив виплати ще на пів року. Далі допомогу буде продовжено тим громадянам, які відповідають умовам», — йдеться у повідомленні.
Запрошуємо на найбільшу конференцію щодо інвестицій від Мінфіну — Жити на відсотки.
Це унікальний шанс дізнатися про таємниці інвестицій від експертів: найактуальніші стратегії, практичні поради та можливість поповнити свій інвестиційний арсенал. Простими словами про важливе!
Приєднуйся до нас за цим посиланням !
Коментарі - 3
Тоесть получается что пограничники на границе проверяют паспорт из Дии чисто визуально по изображению на екране. Это то о чем я кричал с зимы 2020 года когда эти дятлы запускали свой первый проект с водительским удостоверением. Кучу раз повторял это в спорах с дие-зомби, пробовал писать об этом в официальных дискуссиях — и вот наконец то проблема признана.
Интересно как же ее будет решать. Явно не закупкой сканеров и не созданием приложения для валидации как это за совсем небольшой бюджет и всего лишь в течение месяца сделали страны ЄС когда им нужно было решение как проверять ковид-сертификаты в различных вариантах исполнения.