Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 4.11.2024
- 17:45 У 2023 році колектори в Україні заробили 737 мільйона
- 17:31 Курс валют на вечір 4 листопада: євро закріпилось на 45 грн на міжбанку
- 16:44 У жовтні збитки від хакерських атак становили $88,5 млн
- 16:26 За жовтень в «Дії» нараховано 125 млн грн «національного кешбеку»
- 15:52 Найбільші фінорганізації Уолл-Стріт надали $11 млрд позик компаніям на ШІ-чіпи від Nvidia
- 15:15 АРМА готує продаж активів на майже 820 млн грн
- 14:54 Біткоїн-трейдери готуються до цінових гойдалок через наближення виборів у США
- 13:52 Eni продала свої активи на Алясці за $1 мільярд
- 13:15 NovaPay відкриватиме рахунки юридичним особам
- 12:07 USAID виділяє $1,8 мільйона на підтримку працевлаштування українців
Коментарі
Державне бюро розслідувань (ДБР) підозрює командира однієї з військових частин Донецької області в організації схеми з фіктивних виплат «бойових» доплат військовослужбовцям, які перебувають за межею фронту. До схеми, крім самого командира, причетні четверо його підлеглих, їм уже вручили підозри. Про це повідомляє пресслужба ДБР.
Схема діяла сім місяців, зловмисникам за цей час вдалося привласнити майже 5 мільйонів гривень. За даними слідства, підозрювані внесли до списків для виплат дев’ятьох військових, які не служать у зоні бойових дій і не приїжджали на передову, але отримували всі передбачені законодавством виплати.
З березня по вересень 2022 року цим військовим щомісяця перераховували на картку по 100 000 грн. Під час обшуків у фігурантів вилучили документи, на основі яких здійснювалася схема фіктивних виплат.
Загалом 254 міжнародні компанії повністю припинили діяльність у країні-агресорі.
https://www.unian.ua/economics/finance/z-rinka-rf-za-pidsumkom-chervnya-pishli-shche-13-mizhnarodnih-kompaniy-kse-institute-12316128.html
https://minfin.com.ua/ua/2023/07/03/108371054/
Таке рішення виніс Личаківський районий суд Львова. Нардепа від партії «Європейська Солідарність» підозрюють у шахрайстві. Він обіцяв «відмазати» іноземця від екстрадиції за 50 тисяч доларів.
Таку заяву зробив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус в інтервʼю польському виданню Rzeczpospolita. «Десятки бойових танків Leopard 1A5, наданих Німеччиною та Данією, прибудуть в Україну в найближчі тижні», — заявив він.
https://minfin.com.ua/ua/2023/07/03/108373774/
За 7 днів було уражено:
▪️94 місця скупчення військ;
▪️22 зенітно-ракетних комплекси;
▪️19 складів боєприпасів;
▪️7 командних пунктів.
Саме така рутинна робота створює умови для подальшого прориву оборони ворога.
«Невдала спроба заморозити Європу, щоб домогтися поступок по Україні, обернулася для російської газової промисловості обвалом, якого вона не бачила за півстоліття своєї сучасної історії», — зазначають журналісти.
Як випливає з офіційної російської статистики, порівняно з довоєнними рівнями видобуток блакитного палива в РФ скоротився вже на 24%. Так, у травні поточного року по всій Росії було видобуто 48,2 млрд кубометрів газу, хоча в довоєнному травні 2021 року було 63,1 млрд кубометрів.
Порівнянне за темпами падіння Росстат фіксував тільки одного разу в російській історії, коли на тлі всесвітньої економічної кризи в 2009 році видобуток впав на 20%.
Курсы от банков: 36.5686 / 36.9343 грн за доллар.
Торги по доллару завершены.
Є і чудова новина!
Ми випереджаємо графік у висадці мільярда дерев!
Особливо в Херсонській і Запорізькій областях!!!
І все це коштом наших з Вами податків!
Стабільна робота фінансової системи — це спокій для всіх українців. Настав час для фінансового контрнаступу та відновлення економічної активності.
Запрошуємо вас на Ukrainian Credit Conference (UCC) — особливу подію, де зустрінуться ключові представники фінансової спільноти України.
🗓 Дата: 19 липня 2023 р.
📍 Місце: UNIT.CITY
Приєднуйтесь до обговорення найактуальніших тем і тенденцій на кредитних ринках. Разом ми знайдемо баланс між потребами позичальників і кредитоспроможністю, а також розкриємо секрети стійкості фінансової системи.
Це ваша унікальна можливість поспілкуватися з провідними експертами та представниками фінансової галузі, обмінятися досвідом та розширити професійну мережу контактів.
Не пропустіть цю нагоду нарощувати знання та знайти рішення для викликів, що стоять перед сучасною фінансовою системою.
Зареєструйтеся зараз та дізнайтеся більше:
https://www.project.minfin.com.ua/ucc?utm_source=minfin&utm_medium=forum
За промокодом MinfinUCC — знижка 10%
Міноборони закуповувало олію соняшника по 111 гривень за кг. Водночас ціна закупівель продуктів Міністерством оборони впала після публічного тиску. Ціни зрівнялися з ринковими лише у червні.
Про це у Facebook повідомив голова ЦПК Віталій Шабунін.
«Кожного разу, коли Міноборони коментує контрнаступ (чи інше застосування Збройних Сил), питайте в Резнікова про його (а не ГШ) зону відповідальності. Наприклад, питайте про переплати на закупівлях Міноборони. Або про так і не запущену ІТ-систему логістики. До речі, причина провалу і з першим, і з другим — банальна корупція», — написав Шабунін.
За словами очільника ЦПК, після скандалу із «золотими яйцями» та тиску громадськості їхня вартість тепер дорівнює 9 гривень, а ціна картоплі впала з 27 до 16 гривень за кг. Олію ж закуповували по 111 гривень. Тепер — по 89 гривень за кг.
«Другий етап зниження цін почався після того, як Міноборони у травні було змушено провести закупівлі на Prozorro. Проте ці ціни Резнікова досі далекі від тих, за якими зазвичай відбуваються оптові закупівлі. На відміну від Міноборони військові частини (в/ч) закуповували харчі за цінами, які відповідали ринковим (або ж були нижчими). І це при тому, що у в/ч за закупівлі найчастіше відповідає лише ОДИН військовий, тоді як у міністерстві тільки по незбройних закупівлях працює понад 50 осіб.
Курсы от банков: 36.5686 / 36.9343 грн за доллар.
Курсы от банков: 36.5686 / 36.9343 грн за доллар.
Торги по доллару на ТОМе уже тоже на минимуме. Идут единичные операции по лотам до 500 тысяч долларов.