Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 4.11.2024
- 17:45 У 2023 році колектори в Україні заробили 737 мільйона
- 17:31 Курс валют на вечір 4 листопада: євро закріпилось на 45 грн на міжбанку
- 16:44 У жовтні збитки від хакерських атак становили $88,5 млн
- 16:26 За жовтень в «Дії» нараховано 125 млн грн «національного кешбеку»
- 15:52 Найбільші фінорганізації Уолл-Стріт надали $11 млрд позик компаніям на ШІ-чіпи від Nvidia
- 15:15 АРМА готує продаж активів на майже 820 млн грн
- 14:54 Біткоїн-трейдери готуються до цінових гойдалок через наближення виборів у США
- 13:52 Eni продала свої активи на Алясці за $1 мільярд
- 13:15 NovaPay відкриватиме рахунки юридичним особам
- 12:07 USAID виділяє $1,8 мільйона на підтримку працевлаштування українців
Коментарі - 174
https://www.unian.ua/world/pidriv-pivnichnogo-potoku-zigraye-vazhlivu-rol-v-arbitrazhnih-spravah-proti-gazpromu-wsj-12176550.html
Як повідомляє ERR, з посиланням на дані сервісі Flightradar24, ввечері B-52 злетів у Польщі та попрямував через Балтійське море до Фінської затоки, повернув у бік Естонії перед Великим островом, звідки пролетів над Латвією і Литвою, пролетівши біля Калінінградської області РФ.
Політ відбувся на тлі новин фінських ЗМІ про те, що російські збройні сили також активізували свою діяльність на острові Суурсаарі, який знаходиться всього в 40 кілометрах від фінського узбережжя.
«Політ американського B-52 над Фінською затокою є чітким сигналом. Фінська затока є однією з найбільш стратегічно важливих європейських проток, де Росія активізувала свою діяльність», — повідомив Міка Аалтола, директор Фінського інституту зовнішньої політики.
Він також зауважив, що РФ посилила свою провокаційну діяльність від Аляски до Арктики. Тому політ бомбардувальника США до Фінської затоки є контр-повідомленням США Росії.
При Пороху все спокійно проходило, а що це таке!
мораль такова, был бы Трамп, за которого вы глорите, не понятно зачем. Украины могло уже и не быть. И вообще у нас война, а у вас проблема американский банк, банкротство которого, мало на что повлияет в США, а у нас вообще не на что
Все це коротко формулюється принципом, який я ще в юності засвоїв міцно і яка проявила себе у всьому блиску в «кризу доткомів», вона ж перша ядерна зима стартапів 2000—2004 років.
In crisis, cash is king.
Про джерела надходжень фіндопомоги я вже згадував.Ох і вишуковує чоловік постійно якісь причини для девальвації.Але згодом відбувається девальвація долара всупереч його прогнозам.Та зачекайте.Коливання невеликі, без сумніву, можуть бути.Але ж це не критично, як в декого вимальовується в уяві.
Зміни офіційного курсу, про що пише «генсек», не буде.
То його домисли, як завжди.Є ще питання?
Щодо гривні, то як хтось тут зазначив, це дійсно виняток за даних обставин.Банкрутство американського банку немає ніякого відношення до нашої фінпідтримки.А зернову угоду справді продовжать.
Що ще?
Щось подібне я чув від цього громадянина чи то в кінці грудня, чи то на початку січня: тоді я теж йому порекомендував поберегти нерви і заспокоїтися.