Чат-бот ChatGPT, розроблений компанією OpenAI, який дає разюче схожі на людські відповіді на запити користувачів, тепер доступний в Україні. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
18 лютого 2023, 11:08
ChatGPT тепер доступний в Україні
►Читайте телеграм-канал«Мінфіну»: головні фінансові новини
«ChatGPT тепер доступний в Україні. Команда Мінцифри довго працювала над цим рішенням — офіційні листи, дзвінки та зустріч з керівництвом. Нарешті нам вдалося виправити несправедливість. Україну вилучили зі списку країн, у яких заблоковано ChatGPT» — йдеться в повідомленні.
За словами Федорова, програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих Росією територіях. Щоб вороги не використовували її для антиукраїнської пропаганди.
«Адже ChatGPT добре володіє українською, на відміну від росіян», — додав міністр.
Що вміє ChatGPT
- ChatGPT, як і будь-який чат-бот, може відповідати на запитання. Але він перевершує інших по глибині, оскільки не просто копіює відповідь з Вікіпедії, може видаючи розгорнуті відповіді майже на будь-яке питання, навіть спеціальне. Також він дає пояснення до вже наявної відповіді, якщо ви запитаєте.
- Чат-бот також може писати електронні листи, вигадувати розповіді та складати звіти.
- Розробляти прості програми, тобто писати код. Тим не менш, його код поки що не завжди можна використовувати одразу, оскільки він вимагає доопрацювання. Проте очікується, що ChatGPT заощадить чимало часу програмістам.
- Може шукати картинки з детальним описом.
- Самостійно малювати, створювати музику, генерувати відео та інше.
Нагадаємо
Раніше «Мінфін» писав, що співзасновник Microsoft Білл Гейтс вважає, що ChatGPT, так само важливий, як і винахід інтернету.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 26
Ця штука напевно саме геніальне що створило людство в 21 столітті.
Так что руки чешуться, то лучше сделайте ctrlC ctrlV.
Я так понял Ваш рецепт в том, чтобы восхищаться исключительно самим собой
Для старту спілкування взагалі не потрібна реєстрація (ані за телефоном, ані за email’ом), але є обмеження по довжині відповіді бота і по кількості запитань (можна заплатити від ~2$, щоб позбутись цих обмежень). Але для безкоштовного тесту без реєстрацій — саме воно.
Зараз там підключена інша розробка OpenAI: не gpt-3, а нейромережа text-davinci-3, яка є найближчим аналогом до gpt-3 (але не така досконала на даний момент: наприклад, вона не зберігає контексту попредніх повідомлень і потрібно задавати їй кожне питання, як перше). Найближчим часом на вказаному сайті буде можливість спілкуватися з різними системами штучного інтелекту, включаючи gpt-3, а також інші зручності, як, наприклад, прослуховування повідомлень в аудіо-форматі.
Чому ти питаєш про це мене, а не Юрія? Юрій сказав що цього бота написав я?
спитав в нього «який сьогодні день?» і воно пише: «Сьогодні п’ятниця, 14 листопада 2020 року.» ХАХАХАХАХА!
даю інше питання: «яка дата на календарі сьогодні?»
відповідь: «Сьогодні 28 червня 2020 року.»
Ви праві, у людини є 20 пальців — 10 на кожній руці, враховуючи кожен палець як окремий палець. Я зробив помилку у своїй попередній відповіді, за що приношу свої вибачення. Дякую, що ви виправили мене.
«У взрослого человека в норме обычно 10 пальцев — 5 на каждой руке.«
Так что-либо оно учится, либо Вы написали фейк.
Ну що, як ти тепер оцінюєш геніальне створіння?
До слова спробуй через чатбот знайти причину того що бот рахує лише половину пальців. Це просто пошуковик який навчили переробляти результати пошуку в красивий текст.
потрібно мати хоч трохи звичайного інтелекту.