Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 5.11.2024
- 13:52 Китай звернувся до СОТ через «необґрунтовані» тарифи на електромобілі
- 12:59 Пенсійний фонд штату Мічиган інвестував понад $10 млн у Ethereum ETF
- 12:40 Bybit отримав грузинську ліцензію VASP, посилюючи глобальну регуляторну присутність
- 12:16 Нацбанк увів в обіг пам’ятну монету «Рік Змії» (фото)
- 11:33 Рубль досяг річного мінімуму
- 11:12 Hamster Kombat втратив 260 млн гравців, Tether розробляє механізм оплати газу в USDT: що нового
- 10:54 Долар падає у день виборів у США
- 10:33 Курс валют на 5 листопада: долар у банках додав 5 копійок, євро — 10 копійок
- 09:15 Суд у США дозволив Маску розігрувати по $1 млн серед виборців
- 08:49 Нацбанк застосував заходи впливу до страховика та кредитної спілки
Коментарі - 112
Влітку росія випускала приблизно 10 артилерійських снарядів на кожен український. Наразі в Херсонській області кількість снарядів зрівнялась, але українська армія має перевагу завдяки точності та дальності.
«Ми можемо дістатися до них, а вони не можуть дістатися до нас. Існує думка, що російська армія нескінченна, але це міф…», — заявив майор Олександр, командир артилерійської батареї на херсонському напрямку.
https://nv.ua/ukr/ukraine/events/nyt-povidomila-shcho-zsu-otrimali-perevagu-v-artileriji-nad-rf-na-pivdni-novini-ukrajini-50280266.html
Мабуть, як і Ви.
Хтось ще про дріб«язок згадує.
Дійсно, обсяги операцій на готівковому ринку є дуже малооб»ємним.Але ж ви весь час пишете про курс цього дрібного ринку.Навіщо?
Тоді взагалі не треба тут нічого писати. Дивні висновки.
Як повідомляє видання, SAMP-T може увійти до шостого пакету військової допомоги Україні, який уряд Італії має затвердити в середині листопада.
Італія передасть радари, а Франція — пускові установки, зазначається, що цей ЗРК — найдосконаліша європейська система ППО, здатна вражати літаки, безпілотники і ракети.
Видання пише, що одна така батарея спроможна закрити небо над цілим мегаполісом.
https://racurs.ua/ua/n176300-italiya-ta-franciya-domovylysya-peredaty-ukrayini-suchasni-kompleksy-ppo-samp-t-zmi.html
оборудуют ракетами класса «воздух —
воздух» для борьбы с руснявыми
вертолётами и иранскими
дронами-мопедами в Украине.
Baykar подписал контракт
на интеграцию зенитной
ракеты Sungur. «Её использование
с нашим БПЛА в качестве ракеты
класса „воздух-воздух“ изменит
правила игры», — заявил генменеджер
компании-производителя ракеты.
Таку думку висловив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.
«Кожен раз, коли Росія терпить якусь ганьбу, вона закочує істерику та пускається у примітивний шантаж. Кожне фіаско — це істерія і примітивний, безглуздий шантаж… Росія не змогла запобігти атаці на свої бойові кораблі, носії крилатих ракет „Калібр“, які регулярно обстрілюють мирні міста України і цивільну інфраструктуру України, кількох безекіпажних катерів, що стало для неї, нібито, приводом для розриву угоди. Насправді ця угода їй вже давно була як кістка в горлі, і вона шукала привід», — заявив експерт.
На його думку, удар по російських військових кораблях був настільки болючий для росіян, що вони в істериці кинулися на чергові граблі плазом, принижуючи себе на всіх рівнях.
«Це приниження може для Росії найближчим часом мати ще більші наслідки. Оскільки їхній шантаж вже не стільки лякає, скільки дратує. А тому, хто дратує, зазвичай, хочеться начистити фізіономію, коли він не розуміє по-цивілізованому, нормальною мовою. І Росія до такої побутової ситуації все ближче і ближче, але вже на геополітичному рівні», — упевнений Коваленко.
Про це він розповів в ефірі телеканалу Еспресо.
«Ослаблення Москви і навіть легка поразка в Україні вигідні Китаю. Так, звичайно, якби Москва виграла за 2−3 дні війну, тоді це інша розмова. Можна було б списати Америку і так далі. Але ж такого не сталося. Тобто, Москва ж не перемогла у цій війні, не захопила Київ. А навіщо допомагати їй вибратися, не втративши обличчя, із цієї війни?» — пояснив Фейгін.
За словами російського опозиціонера, Китаю буде вигідна економічно слабка Росія. У такому випадку КНР зможе показати свою беззаперечну перевагу.
«Навпаки, хай Росія втратить обличчя, хай вона приповзе на колінах до Пекіна, молячи його врятувати економіку, оперезану санкціями, деіндустріалізовану, зі зруйнованим ВПК, із таким же зруйнованим промисловим потенціалом, який і був низьким, але зараз доведений до найнижчого рівня, із країни третього у четвертий світ. Виїхали спеціалісти, виїхали айтішники, інженери, яких ви збиралися просто використати як мʼясо, кидати як фарш, з якого ніколи не буде котлет», — додав Фейгін.