Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 22.11.2024
- 20:00 Зростання ВВП уповільнилось, біткоїн досяг $99 тис, євро обвалилось: головне за тиждень
- 19:44 Долар показує найтриваліше зростання за рік
- 18:12 Платформа Arkham відкрила для України доступ до своєї нової криптобіржі
- 17:38 Курс валют на вечір 22 листопада: долар на міжбанку зріс, а євро впало
- 16:51 Євро впало нижче 43 гривень в офіційному курсі вперше з весни
- 16:20 Український стартап презентував інноваційну криптокарту
- 14:15 Долар перевищив 103 рублі на міжнародному ринку, вперше з 2022 року
- 13:01 Євро обвалилось до 2-річного мінімуму на слабких даних із єврозони
- 10:44 Курс валют на 22 листопада: долар та євро подорожчали в банках
- 09:21 Голова SEC Гері Генслер піде у відставку у день інавгурації Трампа
Коментарі - 123
Це Чехія, Польща, Литва, Латвія, Албанія, Словаччина, Норвегія, Канада, Угорщина, Естонія, Швеція, Франція, Ісландія, Люксембург, США.
До Дня Незалежності України одразу на дві українські назви на карті світу стало більше. У Люксембурзі з’явився «Київський Бульвар», а в Нью-Йорку перехрестя Брайтон Біч Авеню та Коні Айленд Авеню в Брукліні перейменували на «Український шлях».
https://www.facebook.com/UkraineMFA/posts/pfbid02rWFEtBy74Gjsonur4jaoT7B34WskpiRgFD1SmZybRRz87fcuad5XYVBGH6jNSmXHl
26 августа 2022, 19:38
Завершили торгівлю п’ятниці котируваннями Київ 40.65−40.75, Львів 40.55−40.70, Запоріжжя 40.80−40.95! В підсумку не так жваво і відскочили, що натякає на продовження присідання курсу на вихідних, принаймні друга половина суботи і неділя!
Що далі? Є таке мислення, що підскок не задасться, оператори вмостять трохи вище! Це видно по Києву, «буксуємо» в наборі по 40.60/, тобто не хочуть Обмінки дорого набиратись, тому є шанси далі знизитись!
Припустмо, що в понеділок-вівторок ще розгонять курс відскоком, після присідання на вихідних, далі кінець місяця, Банки вирівнюватимуть валютну позицію, що додасть пропозицію готівки через каси, також вступають в дію норми Регулятора до Обмінок, обов’язковий відеонагляд в приміщеннях, цього разу пресуватимуть! Перша декада завжди грала на боці гривні, «дно» ловили з 3−6 числа! Поглянемо, можливо скоригуємо до рівня 40!
Дякую.
https://minfin.com.ua/blogs/perezdecuellar/192822/
ответить
Про це Бербок заявила в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag.
«Ми повинні покласти край самообману, що ми коли-небудь отримували дешевий газ з Росії. Ми, можливо, не заплатили за нього багато грошей, однак ми заплатили за нього нашою безпекою та незалежністю. І українці вже заплатили за нього тисячами своїх життів. Рахунок прийшов пізніше, проте тим драматичніше», — сказала вона.
Глава німецького МЗС також категорично виступила проти відкриття газопроводу «Північний потік-2» на тлі нинішньої енергетичної кризи.
«Іноді я дивуюся, чи деякі не зрозуміли, що це не гра з правилами і не раптові перебої з доставкою. Газопроводи з Росії - це вже не звичайні трубопроводи, а зброя у гібридній війні. Якщо Путін не здійснює поставки через „Північний потік-1“, чому він повинен здійснювати поставки через „Північний потік-2“? „Північним потоком-1“ надходить недостатньо газу не тому, що трубопровід зламаний, а тому, що Путін цього не хоче», — пояснила Бербок.
На сьомому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну Болгарія заявила про те, що не має наміру вести переговори про нові контракти з російським «Газпромом».
Таку заяву зробив віце-прем'єр з економічної політики Христо Алексієв, повідомляє прес-служба болгарського уряду.
Європейська комісія підтримує Болгарію в переговорах з новими постачальниками природного газу.
«Це також стосується терміналів зрідженого природного газу, що проходять через Грецію і Туреччину», – повідомили в болгарському уряді та додали, що ці країни висловили готовність підтримати Болгарію.
Росії допомогла готовність Китаю та Індії розкупити дешеву російську нафту, але, відзначають економісти, російська економіка почала занепадати, і їй, імовірно, загрожує тривалий період стагнації внаслідок західних санкцій, пише CNN.
Те, що станеться, коли в грудні набуде чинності європейське ембарго на 90% російської нафти, буде критичним. Приблизно 2 мільйони барелів російської нафти на день залишатимуться в підвішеному стані, і хоча частина цієї нафти, швидше за все, піде до Азії, експерти сумніваються, чи попит там буде достатньо високим, щоб поглинути всю цю нафту.
Китай не може купувати ще більше російської нафти, ніж зараз, через уповільнення внутрішнього попиту, а також через те, що йому просто не потрібно більше конкретного типу нафти, яку Росія експортує.
Ціна також відіграватиме вирішальну роль у тому, чи зможе Росія дозволити собі продовжувати дисконтування для забезпечення нових ринків. Адже одна справа давати знижку в 30% від ціни $120, і зовсім інша — при ціні в $70, зазначають експерти.
Хоча глобальна інфляція допомагає енергетичному сектору Росії, вона шкодить її громадянам. Як і решта Європи, росіяни вже страждають від кризи вартості життя, яка значно погіршилася війною проти Україні. Реальні доходи росіян відкотилися приблизно на 10 років назад.