Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 22.11.2024
- 20:00 Зростання ВВП уповільнилось, біткоїн досяг $99 тис, євро обвалилось: головне за тиждень
- 19:44 Долар показує найтриваліше зростання за рік
- 18:12 Платформа Arkham відкрила для України доступ до своєї нової криптобіржі
- 17:38 Курс валют на вечір 22 листопада: долар на міжбанку зріс, а євро впало
- 16:51 Євро впало нижче 43 гривень в офіційному курсі вперше з весни
- 16:20 Український стартап презентував інноваційну криптокарту
- 14:15 Долар перевищив 103 рублі на міжнародному ринку, вперше з 2022 року
- 13:01 Євро обвалилось до 2-річного мінімуму на слабких даних із єврозони
- 10:44 Курс валют на 22 листопада: долар та євро подорожчали в банках
- 09:21 Голова SEC Гері Генслер піде у відставку у день інавгурації Трампа
Коментарі - 121
Зараз військовим виплатять перед Святом надцять ярдів гривень і Регулятор на флейті хіба що зіграє! Бо на роялі **** грати, це не діє:)
Про це інформує Bloomberg.
Оплата Росією транзиту природного газу Україні цього місяця пройшла без проблем, незважаючи на те, що аналогічна транзакція з нафтою була заблокована.
Про це він сказав 24 каналу.
Експерт також прокоментував перебування «вагнерівців» в іншій частині України — на Херсонщині. За його словами, з політичної точки зору їм краще перебувати в Херсоні, а з військової - покинути його.
«З військової точки зору для російського Генштабу зараз доцільно відвести це угруповання вагнерівців з правого берега, тому що воно вразливе, позбавлене ресурсів і може бути знищене», — пояснив Піонтковський.
За його словами, подібні помилки неодноразово свого часу здійснював Гітлер. Говорячи про удар по базі ПВК в Попасній і можливе знищення її ватажка Пригожина, публіцист припустив, що для Путіна це буде потужним ударом — таким як, знищення крейсера Москва або недавні вибухи на аеродромі в Криму.
«Це дуже серйозний політичний удар. Краса для Путіна — це як приблизно для Гітлера був Отто Скорцені. Це особистий психологічний удар», — заявив Піонтковський.
За його даними, «вагнерівці», розміщені в Попасній, могли мати відношення до звірств проти українських полонених в Оленівці.
Про це він заявив у Twitter.
«Війну якого типу веде РФ? Статистика невблаганна. З початку повномасштабної агресії РФ завдала 22 тис. ударів по цивільних об'єктах. І всього 300 ударів — по військових», — заявив Подоляк.
Радник очільника ОП наголосив, що військові цілі уражалися у 73 рази рідше, ніж цивільні.
«Спецоперація»? Демілітаризація? Ні. Банальне знищення інфраструктури й терор проти населення", — підкреслив Подоляк.
Ворогові доводиться залучати до широкомасштабної агресії військових пенсіонерів, розповів директор Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі телемарафону.
«Станом на сьогодні ми можемо констатувати, що у Росії виникли проблеми з військовими льотчиками, тому що щонайменше два пілоти, які були збиті на сході у нас, це були люди пенсійного віку», — зазначив військовий експерт.
Мусієнко додав, що одному з пілотів, який завдавав удари по українських позиціях на штурмовику Су-25, було за 60 років.
«…Це свідчить про те, що вони звертаються до військових пенсіонерів, бо нових вони ще не встигли підготувати і навчити — раз, і це означає, по-друге, що попри на брак засобів протиповітряної оборони, навіть тими зусиллями, які є українські авіатори й українські повітряні сили роблять все для того, аби закривати українське небо…», — підкреслив експерт.
Ветеранів 2 світової нехай залучають. Дєди ваєвалі… Жесть.
Їжа для троля, нишпори і заробляй плюси, хоч на цьому:)
Ти ж саме нестулепне нічого спрогнозувати на день вперед!
Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко у прямому ефірі марафону FREEДОМ.
Зокрема, експерт оцінив, чого доб'ється Росія, зловживаючи газовим шантажем Європи.
«Їм (росіянам — УНІАН) вдастся досягнути тільки одного — того, що Європейський Союз через декілька років повністю позбудеться від російського газу. „Газпром“ втратить найбільш ліквідний, найбільший ринок збуту для свого природного газу. В результаті російський бюджет втратить десятки і сотні мільярдів доларів. Ось таким буде результат газового шантажу», — сказав Омельченко.
За його словами, ЄС буде єдиним у прийнятті рішення щодо відмови від російського газу, ймовірно, за винятком Угорщини. Однак ця країна займає лише 5% європейського ринку, тому її відмова прийняти це рішення не буде критичною для Європи.
«По суті, Росія обрала пожертувати „Газпромом“ заради ілюзорної мрії скасування санкцій. Очевидно, цього не буде. Таку ж стратегію вона свого часу обирала щодо України, коли шантажувала. В результаті Україна відмовилася і від природного газу російського, і від нафти, і від нафтопродуктів. Я думаю, те ж станеться щодо Європейського Союзу. Росія просто втратить найбільш ліквідний ринок збуту своїх енергоносіїв», — підсумував експерт.
Найближчим часом вони увійдуть до складу авіаційного парку ЗСУ.
Латвія є однією з країн, яка надала Україні найсуттєвішу підтримку в обсязі стосовно валового внутрішнього продукту. Латвія поставила в Україну зброю та особисте спорядження, безпілотні літальні апарати, сухі пайки, боєприпаси, протитанкову зброю та зенітні ракети «Стінгер» на суму понад 200 млн євро.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/08/15/7145040/
Як пише Deutsche Welle, про це йдеться в заяві Окружного суду Гааги, оприлюдненій у понеділок, 15 серпня.
Прокуратура Нідерландів обвинувачує у збитті літака і загибелі всіх 298 людей на борту трьох громадян Росії та одного українця — Ігоря Гіркіна (Стрєлкова). За версією слідства, вони були причетні до запуску з непідконтрольної Києву території Донбасу ракети з російського зенітно-ракетного комплексу «Бук», якою збили лайнер.
Зазначається, що суд проходить за відсутності обвинувачених. Вони перебувають у міжнародному розшуку. Прокуратура Нідерландів вимагає довічного ув’язнення для всіх чотирьох.
Росія спонсор тероризму!
Про це повідомила очільниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк під час брифінгу.
Ситуація на півдні країни стабільно складна, напружена, але контрольована нашими захисниками. На деяких напрямках окупанти нездатні пересуватися суходолом, а протягом останньої доби вони навіть не намагаються це робити.
«Ми продовжуємо утримувати вогневий контроль над усіма транспортними та логістичними артеріями півдня. Залежність від цих транспортних сполучень у росіян дуже велика, бо вони не мають можливості привозити боєприпаси. Завдані Силами оборони удари по мостах не дають можливості ворогу використовувати їх для перевезення важкої техніки», - зазначила Гуменюк.
Наразі українські військові фіксують переміщення командного складу противника на лівий берег Дніпра. Очевидно, російські офіцери бояться опинитися відрізанимм від більш безпечної території.
Про це він сказав в інтерв'ю Politeka.
«Погоджуся з таким формулюванням, що два тижні можуть бути вирішальними. Якщо ми за два тижні винесемо більшу частину складів з майном і боєприпасами, і не дамо можливості перекидання техніки на правий берег (а у нас до цього є всі передумови) — то, вже починаючи з третього тижня, ми можемо відчути різке зниження боєздатності цього угруповання. І не факт, що воно продовжить опір. Цілком можливо, що може початися відступ», — прогнозує він.
За його словами, ЗСУ ще треба два тижні «поутюжити» вороже угруповання, щоб змусити його відступати.