Масовані розпродажі на криптовалютному ринку призвели до обмежених наслідків для широкої фінансової системи. Такого висновку дійшли фахівці МВФ у звіті про глобальну фінансову стабільність, пише Forklog.
МВФ: падіння біткоїну не вплинуло на глобальну фінансову стабільність
►Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіна»: головні фінансові новини
Другий квартал 2022 року став для біткоїна найгіршим за 11 років. Від ATH котирування цифрового золота опустилися майже на 70%, схожу динаміку продемонстрували інші криптовалюти.
«Цифрові активи пережили різкий розпродаж. Це відбилося у збої роботи алгоритмічних стейблкоїнів та великих втратах учасників індустрії, але в обмеженому масштабі позначилося на фінансовій системі загалом», — йдеться у повідомленні МВФ.
Після tentative recovery в 2021, економічний outlook має клопотання gloomy і uncertain, з можливістю глобальної recesion. Останній #WEO висловлює резонанс підсвердління до наших зростаючих проектів. https://t.co/ldMsaieJUU pic.twitter.com/PbpvScahsN
— IMF (@IMFNews) July 26, 2022
Читайте також: У ФРС закликали посилити регулювання криптовалютної індустрії
Нагадаємо
Раніше «стабільні монети» як зону ризику визнали ФРС та ЄЦБ у звітах про фінансову стабільність.
Нагадаємо, у BIS створять платформу для оцінки наслідків крахів стейблкоїнів та DeFi-проєктів.
У липні в Сінгапурі анонсували посилення регулювання криптовалют. Подібні пропозиції виникли також у США та Великобританії.
Читайте також: Глава SEC США про стейблкоїни: працюють як покерні фішки в казино
У Європі попередньо узгодили положення законопроєкту про регулювання криптовалют MiCA, «який запобіжить епізоди на кшталт колапсу Terra».
Коментарі - 1