Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 25.06.2022, 10:25

Bitcoin

btc
Вартість
$21,497.00
+1,23 %
Рейтинг
#1
Капіталізація
$409,677,763,756.00
Обсяг продажів за 24 години
$20,595,200,000.00
Обсяг в обігу
19 076 600
Купити

Конвертер валют BTC/USD

Що таке Біткоін? (BTC)

Bitcoin – це перші успішні інтернет-гроші, засновані на одноранговій технології; при цьому жоден центральний банк або орган влади не бере участі у транзакціях та виробництві валюти Bitcoin. Він був створений анонімною людиною/групою під назвою Сатоші Накамото.
 
Вихідний код знаходиться у публічному доступі як проект з відкритим вихідним кодом, кожен бажаючий може подивитися на нього та взяти участь у процесі розробки. Bitcoin змінює наше уявлення про гроші вже зараз. Ідея полягала в тому, щоб створити засіб обміну, який не залежить від будь-якого центрального органу, який можна було б передавати електронним способом у безпечній, перевіреній та незмінній формі.
 
Це децентралізована однорангова інтернет-валюта, що спрощує мобільні платежі, з дуже низькою комісією за транзакції, що захищає вашу індивідуальність і працює в будь-якому місці та в будь-який час без будь-якого центрального органу та банків.
 
Bitcoin розрахований на те, що у світі буде створено лише 21 мільйон BTC, що робить його дефляційною валютою. Bitcoin використовує алгоритм хешування SHA-256 із середнім часом підтвердження транзакції 10 хвилин. Сьогодні майнери добувають Bitcoin за допомогою чіпа ASIC, призначеного тільки для видобутку Bitcoin, і показник хешу підскочив до пета хешей.
 
Будучи першою успішною онлайн криптовалютою, Bitcoin надихнув інші альтернативні валюти, такі як Litecoin, Ethereum та інші.