Я прочитав тут у вас таке:"Самое логичное в этом предложении слово «оставить, можно еще добавить и забыть навсегда! В 14 году при мне не отдавали жалких 10000 гривен пенсионерки с депо, и это не было войны по всей стране. В итоге она получила на руки 7800 грн из почти 14000 положенных с учетом процентов»
Що за абсурд?
Де таке було?
10000 поклала,а вернули лише 7800 ,хоча з відсотками мало бути 14000…
Не розумію.ФГВФ завжди відшкодовував .Це невелика сума.
А де ділися решта її кошти? Просто взяли і не віддали.Перший раз таке чую.Пишете,що попало,аби не люди не скористалися такою пропозицією (на3 міс.депо).
Єдине: треба вибирати банк,краще з іноземним капіталом,аби не луснув,бо тоді вертатимуть по курсу НБУ,а не готівковому. Ось і все.Покажіть мені хоча один випадок з минулого,що банк луснув і клієнтам у межах гарантованої суми не вернули кошти.Вище гарантованої - то це були проблеми вкладника,бо він сам на це йшов.Тобто отака інформвція є навмисною з метою залякування.Це як одна бабка сказала,інша іншій передала.Бо повірити в правдивість такої інформації не вбачається можливим.
Ваши денюжки, если они у вас конечно есть, сейчас может защитить только криптовалютный счет. Можно носить все свои деньги в своей голове, если только она у вас не дырявая. :)
Украина планирует до конца года заключить сделку с Международным валютным фондом на 15−20 млрд долларов. Об этом во вторник, 26 июля, сообщает Reuters со ссылкой на слова главы Нацбанка Кирилла Шевченко.
Отмечается, что глава НБУ во время визита в Лондон заявил, что он надеется договориться о своп-линии с Банком Англии в течение нескольких недель, хотя и не уточнил на какую сумму. По его словам, Киев уже направил запрос на дополнительное финансирование от МВФ.
Шевченко отметил, что надеется на программу объемом до 20 млрд долларов на два или три года в форме резервного соглашения (stand-by) или механизма расширенного финансирования (EFF). Сделка на 20 млрд станет вторым по величине действующим в настоящее время кредитом МВФ после Аргентины.
«МВФ всегда выступал партнером Украины во время войны. Я надеюсь начать новую программу в этом году», — почеркнул он.
Шевченко также добавил, что эта программа должна предусматривать меры, которые помогут стабилизировать экономику Украины. Чтобы обеспечить возврат к довоенным условиям, таким как гибкий обменный курс, отсутствие ограничений на валютном рынке, сокращение просроченных кредитов в банковском секторе и сбалансированная фискальная политика.
В Херсоні бавовна. Місцеві канали пишуть, що Антонівський міст злякався Химер і впав 🔥
Підготовка до деокупації правобережжя триває!.. Зі. Додам. Якщо не почати контрнаступ вже завтра, то через тиждень може бути пізно.Херсон треба визволити якнашвидше.
Кухар. За оказанную Украине помощь, Коалиция леваков и диктаторов начинает жестоко карать Польшу. Фактически сорваны обещанные поставки Варшаве сотен танков и других боевых машин. Нагло отказано в новых закупках.
Но вовремя поняв предательство Варшава не стала себя обманывать воспоминаниями прошлого — а договорилась о закупках с Южной Кореей. 1500 основных боевах танков, 672 гаубицы, 1400 боевых машин пехоты, 48 истребителей.
Вот ответ Варшавы решившим ее поработить Парижу, Берлину и Москве. Братья по НАТО с оружием прокинули, так поляки нашли его на краю мира — молодцы.
Но отсюда вопрос секте свидетелей ленд-лиза и евровате — кто это передаст современные истребители Украине, если даже полякам их не дают и они закупаются у Сеула?"
В пятницу в течении часа наблюдал очередь в обменку, пять-семь человек стабильно, курс был 39.00/39.50, затем несколько раз проезжал мимо, очередь такая же и была, сегодня в этой же обменке 39.50/40.00, проезжал мимо много раз за день, не увидел ни одного человека, ничего этим сказать не хочу, просто такие наблюдения.
Добрий вечір!
Останні декілька днів, починаючи з 21.07.2022 спостерігається постійний негативний фон, вкидають гидоту за гидотою, новини, експерти і тп.
Але ні у війні, ні в фінансово-економічному полі конкретно за цей період особливих змін не відбулося.
І саме в цій ситуації що відбувається з курсом за останні 5 днів мало що економічного — найбруднішої води спекуляція.
Підняв нацбанк свій курс, і що? Хто визначив, що курс готівковий повинен бути на 3, 5, 10 грн більший від курсу нацбанку? Чому він не може бути наприклад 37−38?
Ціну визначив попит? Прям отак одразу взяв попит і зріс, то з менше 37 одразу до 39,5 то через пару годин до 38,2. Ну таке…до того продавався нижче 37 і всіх влаштовував і всім вистачало.
А тут і зерно, і нафтогаз, і виплати військовим, і прогнози про економічне піке на осінь приплели. Звісно, нарід хвилюється. А стадний інстикт — він такий.
Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» не погасила борг і оголосила дефолт за єврооблігаціями. Корабель із купою лайна потиху досягає дна. У нас нема кому думати і працювати , монобільшість ВР фотографи і проститутки . черпайте обома руками ви ж іх обрали…
Україна пропонує інвесторам у цінні папери «Укравтодору» та «Укренерго» відстрочити виплату боргів щодо них мінімум на 2 роки.
Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
«Сьогодні уряд прийняв документи, якими пропонує власникам облігацій „Укравтодору“ на суму $700 млн відстрочити погашення відсотків за ними до кінця 2024 року. Також запропоновано власникам цінних паперів „Укренерго“ на суму $825 млн відстрочити виплати на 2 роки», — написав прем'єр.
Він висловив сподівання на підтримку кредиторами звернення України, зазначивши, що в умовах нинішніх безпрецедентних викликів така політика буде належати до всіх її зобов’язань.
«У рамках узгодженої та скоординованої політики, яку впроваджує Міністерство фінансів, Україна відверто розмовляє з усіма своїми кредиторами щодо відстрочення виплат за боргами, зокрема щодо боргів державних компаній», — зазначив Шмигаль.
За його словами, зараз держава консолідує всі наявні ресурси для першочергових потреб: фінансування армії, підготовки до опалювального сезону, виплати пенсій, відновлення критичної інфраструктури.
Сполучені Штати Америки виділили $100 мільйонів на навчання українських пілотів використанню винищувачів ВПС США. Цей крок може означати підготовку до передачі нашій країні бойової авіації.
Такою інформацією поділився речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат під час нещодавнього брифінгу.
«Був прийнятий законопроект американським урядом про виділення 100 мільйонів доларів на підготовку військових пілотів в 2023 році. Якщо уряд США виділяє кошти на підготовку українських пілотів на американських літаках, значить — це говорить про серйозність намірів США і про те, що ми будемо отримувати авіаційну техніку», — повідомив Ігнат.
Нагадаємо, про плани Сполучених Штатів виділити $100 мільйонів на підготовку українських пілотів стало відомо в середині липня. Тоді Палата представників прийняла законопроект про оборонну політику на суму $840 мільярдів. Однією зі схвалених поправок став бюджет для тренувань пілотів Повітряних сил ЗСУ.
Уряд пішов на дефолт за єврооблігаціями НАК «Нафтогаз України». 26 липня сплив термін виплат держателям єврооблігацій «Нафтогазу».
Про це йдеться у заяві компанії.
Кабмін розпорядженням зобов’язав посадових осіб компанії вчиняти будь-які дії щодо єврооблігацій тільки після окремого погодження уряду.
На виконання рішення уряду, керівництво Нафтогазу завчасно звернулося до Кабміну за погодженням, заявили в компанії. В НАК повідомили, що на її рахунках є достатньо коштів для виплат за єврооблігаціями. Також в компанії заявили, що описали «ризики й негативні наслідки для „Нафтогазу“ та країни у випадку „жорсткого дефолту“ за єврооблігаціями компанії».
Посадові особи «Нафтогазу» не отримали дозволу виконати зобов’язання перед держателями євроблігацій щодо здійснення необхідних платежів для сплати основної суми і відсотків (щодо випуску 2022) та відсотків (щодо випуску 2024 року).
«Таким чином уряд пішов на дефолт за єврооблігаціями НАК „Нафтогаз України“. Оскільки невиконання зобов’язань за єврооблігаціями практично позбавило Нафтогаз доступу до міжнародного ринку капіталу, Кабмін своєю забороною на їх виплату фактично взяв на себе повну відповідальність за залучення коштів, необхідних для імпорту природного газу для проходження опалювального сезону 2022/2023», — йдеться у заяві.
Раніше повідомлялося, що «Нафтогаз України» просить держателів євробондів перенести на два роки виплати купонів та погашення $350 млн боргу з відсотками.
Шановний RKk !
Зрештою,аби порівнювати,то треба брати молоко одного і того ж виробника.Але в кожному випадку може бути ще різна логістика і т.д.Але так вираховувати курс не є правильно.Бо курс залежить від попиту і пропозиції валюти, а не від ціни молока за кордоном й в Україні тощо.Ви ж хочете сказати,якщо 1л молока за кордоном 1євро,то в Україні в гривні воно не може бути,наприклад, 1,5 євро… Якщо ж в євро у нас 1 л молока дорожче,то це означає,що в нам багато євро зайшло,й воно стало більш дешевим.Уся логіка. Ок?
НАК «Нафтогаз» в останній день пільгового періоду не виплатив бондхолдерам борги за облігаціями, що означає дефолт компанії.
Про це повідомляє пресслужба «Нафтогазу».
Коментарі - 42
Украина планирует до конца года заключить сделку с Международным валютным фондом на 15−20 млрд долларов. Об этом во вторник, 26 июля, сообщает Reuters со ссылкой на слова главы Нацбанка Кирилла Шевченко.
Отмечается, что глава НБУ во время визита в Лондон заявил, что он надеется договориться о своп-линии с Банком Англии в течение нескольких недель, хотя и не уточнил на какую сумму. По его словам, Киев уже направил запрос на дополнительное финансирование от МВФ.
Шевченко отметил, что надеется на программу объемом до 20 млрд долларов на два или три года в форме резервного соглашения (stand-by) или механизма расширенного финансирования (EFF). Сделка на 20 млрд станет вторым по величине действующим в настоящее время кредитом МВФ после Аргентины.
«МВФ всегда выступал партнером Украины во время войны. Я надеюсь начать новую программу в этом году», — почеркнул он.
Шевченко также добавил, что эта программа должна предусматривать меры, которые помогут стабилизировать экономику Украины. Чтобы обеспечить возврат к довоенным условиям, таким как гибкий обменный курс, отсутствие ограничений на валютном рынке, сокращение просроченных кредитов в банковском секторе и сбалансированная фискальная политика.
Підготовка до деокупації правобережжя триває!.. Зі. Додам. Якщо не почати контрнаступ вже завтра, то через тиждень може бути пізно.Херсон треба визволити якнашвидше.
Но вовремя поняв предательство Варшава не стала себя обманывать воспоминаниями прошлого — а договорилась о закупках с Южной Кореей. 1500 основных боевах танков, 672 гаубицы, 1400 боевых машин пехоты, 48 истребителей.
Вот ответ Варшавы решившим ее поработить Парижу, Берлину и Москве. Братья по НАТО с оружием прокинули, так поляки нашли его на краю мира — молодцы.
Но отсюда вопрос секте свидетелей ленд-лиза и евровате — кто это передаст современные истребители Украине, если даже полякам их не дают и они закупаются у Сеула?"
Останні декілька днів, починаючи з 21.07.2022 спостерігається постійний негативний фон, вкидають гидоту за гидотою, новини, експерти і тп.
Але ні у війні, ні в фінансово-економічному полі конкретно за цей період особливих змін не відбулося.
І саме в цій ситуації що відбувається з курсом за останні 5 днів мало що економічного — найбруднішої води спекуляція.
Підняв нацбанк свій курс, і що? Хто визначив, що курс готівковий повинен бути на 3, 5, 10 грн більший від курсу нацбанку? Чому він не може бути наприклад 37−38?
Ціну визначив попит? Прям отак одразу взяв попит і зріс, то з менше 37 одразу до 39,5 то через пару годин до 38,2. Ну таке…до того продавався нижче 37 і всіх влаштовував і всім вистачало.
А тут і зерно, і нафтогаз, і виплати військовим, і прогнози про економічне піке на осінь приплели. Звісно, нарід хвилюється. А стадний інстикт — він такий.
Що буде далі, вверх чи вниз? Поживемо — побачимо.
Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
«Сьогодні уряд прийняв документи, якими пропонує власникам облігацій „Укравтодору“ на суму $700 млн відстрочити погашення відсотків за ними до кінця 2024 року. Також запропоновано власникам цінних паперів „Укренерго“ на суму $825 млн відстрочити виплати на 2 роки», — написав прем'єр.
Він висловив сподівання на підтримку кредиторами звернення України, зазначивши, що в умовах нинішніх безпрецедентних викликів така політика буде належати до всіх її зобов’язань.
«У рамках узгодженої та скоординованої політики, яку впроваджує Міністерство фінансів, Україна відверто розмовляє з усіма своїми кредиторами щодо відстрочення виплат за боргами, зокрема щодо боргів державних компаній», — зазначив Шмигаль.
За його словами, зараз держава консолідує всі наявні ресурси для першочергових потреб: фінансування армії, підготовки до опалювального сезону, виплати пенсій, відновлення критичної інфраструктури.
Такою інформацією поділився речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат під час нещодавнього брифінгу.
«Був прийнятий законопроект американським урядом про виділення 100 мільйонів доларів на підготовку військових пілотів в 2023 році. Якщо уряд США виділяє кошти на підготовку українських пілотів на американських літаках, значить — це говорить про серйозність намірів США і про те, що ми будемо отримувати авіаційну техніку», — повідомив Ігнат.
Нагадаємо, про плани Сполучених Штатів виділити $100 мільйонів на підготовку українських пілотів стало відомо в середині липня. Тоді Палата представників прийняла законопроект про оборонну політику на суму $840 мільярдів. Однією зі схвалених поправок став бюджет для тренувань пілотів Повітряних сил ЗСУ.
Про це йдеться у заяві компанії.
Кабмін розпорядженням зобов’язав посадових осіб компанії вчиняти будь-які дії щодо єврооблігацій тільки після окремого погодження уряду.
На виконання рішення уряду, керівництво Нафтогазу завчасно звернулося до Кабміну за погодженням, заявили в компанії. В НАК повідомили, що на її рахунках є достатньо коштів для виплат за єврооблігаціями. Також в компанії заявили, що описали «ризики й негативні наслідки для „Нафтогазу“ та країни у випадку „жорсткого дефолту“ за єврооблігаціями компанії».
Посадові особи «Нафтогазу» не отримали дозволу виконати зобов’язання перед держателями євроблігацій щодо здійснення необхідних платежів для сплати основної суми і відсотків (щодо випуску 2022) та відсотків (щодо випуску 2024 року).
«Таким чином уряд пішов на дефолт за єврооблігаціями НАК „Нафтогаз України“. Оскільки невиконання зобов’язань за єврооблігаціями практично позбавило Нафтогаз доступу до міжнародного ринку капіталу, Кабмін своєю забороною на їх виплату фактично взяв на себе повну відповідальність за залучення коштів, необхідних для імпорту природного газу для проходження опалювального сезону 2022/2023», — йдеться у заяві.
Раніше повідомлялося, що «Нафтогаз України» просить держателів євробондів перенести на два роки виплати купонів та погашення $350 млн боргу з відсотками.
Про це повідомляє пресслужба «Нафтогазу».