5 липня, подала заявку на вступ до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Про це повідомляється на сайті Кабінету міністрів.
Україна подала заявку на вступ до «клубу багатих країн»
► Підписуйтесь на сторінку «Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини
Вступ до ОЕСР
Заявку передав прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час візиту до Швейцарії.
«Сподіваємося, що Рада ОЕСР розгляне цей документ, аби ми могли приєднатися якнайшвидше», — сказав прем'єр.
Що відомо про ОЕСР
ОЕСР була створена у 1961 році на базі організації, яка з 1948 року займалася відновленням післявоєнної Європи за американські кошти за «планом Маршалла». Сьогодні ОЕСР займається розвитком членів організації.
До організації тривалий час входили виключно найбільш розвинуті держави світу, тому за нею закріпилася неформальна назва «клуб багатих країн».
Зараз вона об'єднує 38 країн, серед яких більшість держав Європейського Союзу, США, Австралія, Корея, Японія тощо, та планує приймати нових членів. Штаб-квартира розташована в Парижі.
ОЕСР також активно співпрацює з державами, які не є членами організації, в рамках спеціалізованих програм, міжнародних заходів.
Коментарі - 2
Американці в середньому вважають багатими своїх співгромадян зі статками вищими за $2,2 млн, показало щорічне дослідження фінансової компанії Charles Schwab.
Цей показник не уникнув впливу інфляції — рік тому багатими в США вважалися люди зі статками понад $1,9 млн.
Йдеться про середній показник у країні, і у великих містах поріг багатства значно вищий. Причому лідером у цьому відношенні є Сан-Франциско, де знаходяться штаб-квартири багатьох великих ІТ-компаній, із серйозним відривом випереджаючи Нью-Йорк та Вашингтон.
У Сан-Франциско багатими вважаються лише ті, чиї активи за вирахуванням боргу становлять не менше $5,1 млн. Статок понад $1,7 млн дозволяє розраховувати лише на «комфортну» оцінку фінансового стану в очах мешканців міста.
У Південній Каліфорнії (включно з Лос-Анджелесом і Сан-Дієго) поріг багатства становить $3,9 млн, у Нью-Йорку — $3,4 млн, у Вашингтоні — $3,3 млн. Серед 12 найбільших міст США, що потрапили в дослідження, найнижчий поріг зафіксовано у Денвері — $2,3 млн.