За неповні два місяці роботи фандрейзингової платформи United24 донори з усього світу зробили благодійні внески на загальну суму $62 864 493. Найбільша кількість пожертв надійшла з США, Німеччини, Франції, Канади, Великої Британії та України. Про це повідомляє пресслужба платформи.
На що жертвують через платформу United24 іноземці (інфографіка)
►Підписуйтесь на «Мінфін» у Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
Хто та куди донатить
Зазначається, що найпопулярніший напрям внесків — «Оборона та розмінування».
«Найохочіше на армію донатять саме українці (70% від загальної кількості пожертв), зберігаючи паритет в інших двох напрямах (15% на кожен).
Наступні за активністю допомоги українській армії — британці, французи та канадці (60% від усіх донатів). Американці жертвували на оборону 50%. Німці — тільки 25%, віддаючи перевагу медичному напрямку, на який надійшло 65% пожертв", — йдеться у повідомленні.
Читайте також: За місяць платформа United24 зібрала 1,5 мільярда на потреби України
«На сьогодні до United24 долучилися мешканці 89 країн. Ми бачимо їхню підтримку не лише у цифрах аналітики на сайті платформи. Люди у різних куточках планети створюють власні мініфандрейзинги та ініціативи, щоб зібрати кошти для перемоги України», — заявила координаторка United24 Ярослава Гресь.
Також у United24 з’явились 323 благодійні підписки на загальну суму $24 000 щомісяця, кажуть координатори платформи.
Найбільші з них складають 500 злотих щомісяця та $250 щотижня, а найменша — $5 на тиждень.
Передісторія
18 травня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що у «Дії» запустили збір коштів на допомогу армії через платформу United24.
Як раніше писав «Мінфін», задля допомоги українським підприємцям та біженцям відкрили перший закордонний центр «Дія.Бізнес» у Варшаві.
Коментарі - 3
Сделать свою экономику зависимой от РФ, отказываясь от инвестиций в возобновляемые источники энергии? Далеко от вменяемости)
Пустить в свою верхушку российские коррупционные элементы? Спасибо, что не Австрия, конечно, но тоже далеко от вменяемости.
Лицемерить постоянно, прикрываясь бюрократией и комплексом вины? Япония поступила намного разумнее, хотя от нее не ждали, а ведь судьбы по окончанию Второй мировой у двух стран похожи. Я пожил в Дойчланде три года, если что.
Співвідношення допомоги німців мало б місце після війни, або хоча б під час перемирря.
Але не тоді, коли у нас щодня без спину йдуть обстріли по фронту довжиною 2000 км.