Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн вважає, що Україні треба посилити антикорупційне законодавство. Про це вона заявила за результатами переговорів з Володимиром Зеленським у Києві 11 червня, повідомляє Інтерфакс-Україна.
Голова Єврокоміссії заявила про необхідність посилення українського антикорупційного законодавства
►Підписуйтеся на «Мінфін» в Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
«Звичайно, ще залишається робота. Я хочу, щоб ви правильно мене зрозуміли. Україна зараз у війні. І ви зараз зосереджуєте всі свої зусилля, і вся наша підтримка йде на те, щоб подолати цю страшну війну. За допомогою відновлення ми хочемо подивитися, як ми будемо рухатися далі в майбутньому.
Наприклад, ви багато зробили для забезпечення верховенства права, необхідно також ще додатково посилити законодавство, яке стосується боротьби з корупцією і забезпечити ще краще функціонування адміністрації, щоб створити необхідні умови для боротьби з корупцією, забезпечення належної роботи бізнесу", — сказала фон дер Ляйєн.
За її словами, це хороші результати, які необхідно посилити.
Читайте також: Україна очікує членства в ЄС та доступу на ринки країн ЄС та G7
Фон дер Ляєн вказала на необхідність за допомогою платформи з відновлення України створити загальний напрямок руху, мати чітку дорожню карту, як синхронізувати спільну роботу над відновленням України, щоб допомогти країні піднятися з руїн.
«Це повинен бути процес, який повністю має зробити Україна. У Європейської Комісії є величезний досвід, як керувати такими ситуаціями та інвестиціями, які вкладаються в реформи», — додала вона.
Президентка Єврокомісії наголосила, що ЄС хоче спрямувати інвестиції і забезпечити виконання реформи, щоб це поліпшило життя українців, щоб мати можливість відновити Україну, зробити її привабливою для інвестицій, щоб Україна створила привабливі умови для ведення бізнесу і могла за допомогою цього рухатися в напрямку ЄС.
Допомога ЄС
В кінці травня саміт Європейського союзу ухвалив рішення про надання Україні термінової позики на суму 9 млрд євро для погашення невідкладних бюджетних потреб.
Читайте також: Євросоюз запустив європейський план Маршалла для відновлення України — Шарль Мішель
24 січня глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн анонсувала нову програму макрофінансової допомоги Україні обсягом 1,2 млрд євро.
25 жовтня Україна отримала від Європейського Союзу другий транш у рамках п'ятої програми макрофінансової допомоги ЄС номінальним обсягом 600 млн євро.
Коментарі - 7
Порошенко -тоже пытался, теперь ЗЕ… та шож за зараза такая, что никто не поборол за 30 лет ее … хуже ковида .
А если серьезно — наши же олигархи управляют ВР, поэтому им не нужны здесь иностранные «конкуренты» на нашем рынке и нормальные правовые иснтитуты, потому что всем нравиться прикуривать в таком вот виде, все все давно знают давным давно, только никого не впускают сюда, НБУ — приветик, за то что даете возможность иностранным банкам кредитовать на прямую наш бизнес !
сейчас денег не хватает для выплат потому что всем платят — почему не режут ЗП всем госструктурам, судьям/ секретарям их, ВР, камбин, и другие, какой профит от них ? почему если в стране все плохо то бизнес урезает ЗП сотрудникам, и еще умудряються помогать на фрон гум помощью, что эти все дяди сделали ?
Покуда не начнуть считать деньги — будут лазить в карманы к людям, вот с 1 числа снова возвращзаеться налог на авто.
Я вообще поражаюсь, у военных есть налоги на их ЗП -19.5%, налог на автомобиль с салона сумарно +36%, и вот этот военный пойдет тратить свои кровные на рынок авто, и тут ему такие «приветик» — я не понимаю, почему в воюющей стране они все же пыюаться стричь овец, они хоть чучуть дадут людям пожить ?
в Инфополе только война и зерно, у нас что другого ничего нету?
кто будет вкладывать деньги в страну где война и такие налоги + налоговики лезут сходу как только открываешь двери, то мусора, IT — убегает, по понятным причинам, остальное весь бизнес был это сфера услуг.
Агросектор -17−18% ВВП
Перерабатывающая промышленность 14% (переработка всего и метала и продуктов)
Оптовая и розничная торговля -14%
Налоги на продукты -14% (этот ваш НДС е***чий)
Транспорт -7%
Страхование, недвижимость -7%
Госапарат -7%
Добывающая промышленость -5%
Образование, здравоохранение -5%
IT -3−4%
почему кинулись только в одно направление вопрос ?