Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 20.07.2024
- 15:22 Понад 80% українців протягом року стикалися з шахрайством в інтернеті — опитування
- 13:23 Укренерго з початку повномасштабної війни залучило 1,5 мільярда євро від міжнародних партнерів
- 12:22 ФДМУ оголосив перші в Україні онлайн-аукціони з великої приватизації на Прозорро.Продажі
- 11:59 З початку повномасштабної війни Україна отримала від МВФ $10,2 млрд
- 11:16 Видатки загального фонду держбюджету в червні становили 286,7 млрд грн (інфографіка)
- 09:00 Нацбанк різко збільшив продаж валюти на тлі падіння гривні
- 19.07.2024
- 20:00 Підвищення податків, рекордне падіння гривні, реструктуризація євробондів: головне за тиждень
- 17:29 Курс валют на вечір 19 липня: долар та євро пішли вниз на міжбанку
- 17:12 Британія може вивести на ринок свої біткоїн-резерви на $4 млрд — Bloomberg
- 15:44 Euroclear зробить перший внесок у розмірі 1,55 млрд євро у фонд для України
Коментарі - 112
Касательно курса национальной валюты Украины, то ранее мы уже писали о том, что согласно сообщению источника, в ОПУ были намерены «спасать» гривну от падения. Однако уже сегодня стало известно, что все средства, которые должны были на это пойти, передадут на усиление украинской армии.
Мабуть скажете, що це передчасна тривога Перес, але в мене відчуття ще більшої напруги і панічних настроїв на валютному ринку, після новин, які надходять на зараз. На вихідних готівка ще буде стриманіша в рухах, бо населення почне виносити з Банків гривню в понеділок і відразу конвертуватиметься у валюту, зростем дуже стрімко. Мб на ТОМі перетне позначку 29мб, там не тільки нерезиденти будуть, а й увесь бомонд еліти. Це форс-мажор товариство. Курс може бути і 30 за декілька днів, потім вище, а якщо реально війна почнеться, то й 50, 100! Писав раніше, що можна купити і по 30 з певними втратами на момент, але знаючи, що курс зросте до 40−50, то ці втрати мізерні в порівнянні. Отже панове, основна «отара» побіжить в понеділок, як мінімум тиждень хаосу попереду. Є час на вихідних прийняти рішення самостійно, маючи гривню, «спалити» її в доляр, бо на мою думку тільки все починається в курсових рухах. Вгамувати швидко ринок не вдасться, ні Регулятору, ні буть кому іншому. Ось що на мене найшло. Напишіть своє бачення по ситуації, можливо я помиляюсь?
Це будуть економічні санкції у сфері торгівлі, наприклад експортного контролю.