Останнім часом експерти з криптовалюти, намагаються вирахувати найкращий час для покупки біткоїнів. Нещодавні дослідження показали, у які часові проміжки покупка біткоїну (ВТС) приносила найбільший прибуток. Результат дуже неоднозначний.
Коли варто купувати біткоін
Купівля біткоїнів (BTC) приносить найвищий дохід у неділю ввечері та рано вранці у понеділок, за словами керуючого цифровими активами Capriole Чарльза Едвардса. Є кілька причин, з яких біткоїн показує найкращі результати саме наприкінці тижня.
- По-перше, біткоїн зазвичай реєструє менший обсяг у вихідні дні, що в результаті збільшує ймовірність високої волатильності(ступінь зміни вартості активу за певний період).
- По-друге, традиційні ринки, які полегшують торгівлю біткойнами, такі як CME, закриті у вихідні. Коли вони відчиняються, можна побачити раптове збільшення волатильності.
В результаті зниження обсягу торгів BTC і закриття ринків роблять ніч неділі найкращим часом для покупки біткойнів. А місцем, де можна купити за готівку BTC, сайт обмінника криптовалюти, що працює цілодобово.
До якої позначки він може впасти?
На тлі падіння криптовалют інвестори наполегливо продовжують вкладатися в їхню покупку. Незважаючи на те, що біткоїни, завдяки реакційним покупкам активів, показують нестабільний графік, то піднімаючись, то опускаючись в ціні, ще невідомо, як довго він триматиметься на плаву. Ці невеликі рухи біткоїнів, поки що не сильно відбиваються на загальному ринку криптовалют. Але на тлі деякої зупинки в падінні інші валюти продовжують знижуватися.
Експерти прогнозують, що ВТС буде в авангарді великого падіння. І зараз він близький до нижньої позначки в 35 тисяч доларів. Але деякі аналітики стверджують, що біткоїн впаде до позначки 20 тисяч доларів.
Дай же вважає, що продажі біткоїнів можуть зупинитися на рівні 30 тисяч доларів. І можливо, що падіння спробують зупинити підтримуючими покупками активів, але на даний момент продати біткоін практично неможливо.
На думку експертів, на падіння біткоїну позначився спад на фондовому ринку США. А також пропозиція Центрального банку Росії про заборону на торгівлю криптовалюти її майнінг. Тому що це негативно впливає на російську економіку. Але в Україні криптовалюти поки що особливо не обмежені заборонами Нацбанку, що не може не радувати.
Чи зможе він піднятися знову?
Ціна на криптовалюту, що останнім часом зростала, знизилася. Біткоїн стрімко втратив у ціні після позначки 68 тисяч доларів, і впав до позначки 30 тисяч доларів. То чи зросте біткоїн?
Після різкого обвалення ціни криптовалюти учасники ринку вирішили підняти обсяги покупок активів, намагаючись врятувати ситуацію. Проте великі власники біткоїнів(з обсягом від 100 ВТС до 1 тис. ВТС) впевнено продовжують продавати криптовалюту.
Поки що на даний момент біткоїн знайшов певний баланс, в якому покупка біткоїнів майже зрівнюється з продажами. І якщо протягом найближчих місяців криптовалюта балансуватиме у поточному секторі з можливим падінням до 30 тисяч. То до середини весни ціни на покупку біткоїнів більше не впадуть, а інвестори викладуть на ринок значну кількість позицій, і вартість біткоїнів може знову зрости до позначки 60 тисяч.
Який може бути у поточному положенні торговий план?
На відміну від інших ризикованих активів, грошово-кредитна політика ФРС є найважливішим фактором, який відіграє ключову роль у прогнозі криптовалюту на весну 2022 року.
І вони передбачають, що криптовалюти продовжуватимуть, зростатимуть незалежно від макроекономічного балансу. Тому що в ситуації коли технологічні гіганти все більше зосереджуються на метавсесвіті, інтерес споживачів до NFT, буде накопичуватися.
Співзасновник FairleadStrategiesLLC Кеті Стоктон сказала: «Індикатори, за довгостроковими тенденціями, за якими ми стежимо, говорять про те, що біткойн продовжить свій висхідний тренд у найближчій перспективі». Різке падіння може спровокувати подальше зростання криптовалюти, яке можливо досягне позначки $90 тис. Є всі ознаки того, що спадний рух припиниться в короткостроковій перспективі, але не виключена можливість коригувальних дій.
Коментарі - 8
Ще 5% будуть добуватися до кінця сторіччя. Такі реаліїї.
А нам з усіх прасок і пралок, без упину, дуюють у вуха про цифрову «валюту"в той час, як бітокоїн не більш ніж сучасний аналог цибулини тюльпана.