Євробонди ДПЕК впали в ціні на 11% після слів президента Володимира Зеленського про нібито підготовку державного перевороту за участю власника компанії Ріната Ахметова, пише Інтерфакс-Україна.
«Чорна п'ятниця» для Ахметова: Євробонди ДТЕК впали в ціні після заяви Зеленського про «підставу» олігарха
Падіння бондів
Падіння досягало 13,3%, проте потім було дещо відіграно.
Зниженням на 0,5% відреагували на слова президента і котирування облігацій ДТЕК ВДЕ з погашенням у 2024 році, проте потім вони майже повернулися на колишній рівень, не дотягнувши до нього лише 0,1%.
Єврооблігації гірничо-металургійної групи Метінвест з погашенням у 2029 році, мажоритарієм якої також є Ахметов, подешевшали на 1,4%.
Виступ Зеленського
Сьогодні під час прес-марафону президента він заявив, що оточення олігарха Ріната Ахметова готувало держпереворот в Україні, який мав відбутися на початку грудня.
«Я отримав інформацію, що 1 грудня в нашій державі буде державний переворот. У нас є не тільки агентурна інформація, але й навіть звукова інформація, де представники з України, скажімо так, з представниками Росії обговорюють участь Ріната Ахметова в державному перевороті в Україні. Що буде залучено $1 млрд тощо», — повідомив глава держави.
Читайте також: Підстава Ахметова. Зеленський каже, що оточення олігарха готувало держпереворот в Україні (уточнено)
Зеленський вважає, що це підстава Ахметова.
«Я вважаю, що це підстава Ахметова, його втягують у війну проти України. Вважаю, що він почав її, це буде велика помилка, тому що не можна воювати проти свого народу», — сказав президент.
Також на прес-конференції Володимир Зеленський висловив думку, що у важкій ситуації, що склалася на енергетичному ринку, винні приватні енергокомпанії.
Коментарі - 38
No comments.
Мне кажется, где-то с 2002 года начали что-то распылять над Украиной, и, в итоге, все последние события напоминают максимум старшую группу детского сада. Особенно обострилось после 2010го.
К сожалению, последствия катастрофичны
Вся жизнь сведена к политическим выборам
Поки західні народи вчились демократії, українці (або населення України) намагались вижити в людожерській імперії.
І тому якість людського матеріалу на момент виходу з імперії була дуже низькою.
Щодо рівня освіти вірно підмічено, але розвиток подій показує, що радянська освіта мала свої прогалини, радянські люди були просто «накачані інформацією» (у школі, ВУЗі) але не «освіченими». Це як одягти костюм з краваткою на мавпу — здалеку виглядає солідно, але мавпа залишається мавпою.
І 2002 тут ні до чого. Людям знадобився певний час для усвідомлення того, що вони можуть щось змінювати. От вони й змінюють — як уміють — обираючи те, що ми маємо на сьогодні. Власне, населення, нарешті, обрало своє реальне відображення.
А от як переламати цей тренд, це питання …
Что до образования — из него были исключены капиталистические ценности, и все, что с ними связано и навязано одноцветоное мировосприятние. В остальном, уровень образования по сравнению с текущим — на недосягаемой высоте. Даже по количеству олимпиадников даже 20 лет назад все было намного лучше чем сейчас.
p.s. Сравнение «неосвічених людей»(с) с обезъяной, имхо, всеж же не делает чести.
Людина радянська вивчала (не лише отримувала, а саме вивчала) більший об'єм інформації. Але цього не досить, освіта має давати щось більше. По-факту, така людина гарно вписувалась у мілітарну модель економіки і ефективно виконувала певні функції (наприклад, на оборонному заводі). Але коли їй дали свободу, то виявилось, що вона не здатна обрати адекватну владу, осмислити історію і обрати вірний вектор розвитку.
Щодо мавп не бачу проблеми — згідно теорії еволюції, мавпа є давнім предком людини.
Вы откуда?
Нині людина живе в умовах перманетного інформаційного шуму (основна проблема сьогодення — смартфон): беззмістовні новини, беззмістовні тексти в соцмережах і т.п.
Інформації багато, результат = 0.
В результаті консультант у банку не може скласти/помножити два числа, сантехнік замість слідування технології працює методом «я так завжди робив — все працює», і т.д.
Радянська людина була гарно видресувана, але неосвічена. Пострадянська вже не має тої «старої доброї» дресировки, але й освіченішою не стала.
Если результат Вашей деятельности = 0, то это не значит, что такой у всех.
Если Вы не можете понять современных нюансов образования, это не значит, что образование плохое.
Если взять машину времени и перебросить хорошего сантехника 50-ти летней давности в наше время, он, здесь, окажется очень плохим. Может выучится, а может и нет. Это вопрос открытый.
Якщо ви бажає придумувати щось про мене, то можете продуктивно поспілкуватись сам із собою.
А если результат Вашей деятельности > 0, то почему Вы считаете себя лучше всех остальных?
Правда про помноження чисел на робочому місці і правда те, що 50 років тому навчений сантехнік не зможе виконувати послуги зараз.
Фактично хтось має проводити освіту (в широкому сенсі) населення.
І тут одразу виникає багато запитань:
1) Хто цим має (підходить) і буде (захоче) займатись?
2) Як він зможе подати інформацію так, щоб її сприйняло населення, яке знаходиться на нижчому рівні розвитку, і авторитетом для якого є відомі люди такого самого рівня розвитку?
3) Якими методами донести саме цю інформацію до кожного в наш час, коли зникла не лише державна монополія на інформацію, а взагалі, зняті будь-які обмеження на публікацію та отримання інформації? Кожен же шукає те, що йому ближче. Те, до чого він звик. Людині комфортніше варитись у власному соку і вона не має особливого бажання виходити за ці рамки.
«Інформація, оприлюднена Володимиром Зеленським про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею. Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується президент. Моя позиція була і буде однозначною — незалежна демократична і цілісна Україна з Кримом і моїм рідним Донбасом. Мої дії це підтверджують. Як громадянин України, найбільший інвестор, платник податків і роботодавець країни і далі захищатиму вільну Україну, вільну економіку, демократію і свободу слова. І зроблю все від себе залежне, щоб авторитаризму і цензури в Україні не було», — йдеться в заяві олігарха.
Обалдеть. Вы, например, самолетом летали когда-нибудь?
Есть первоисточники, есть объем личных знаний и навыков.
Есть люди, которым доверяешь.
Куча довольно простых вещей.
А если информации нет, то ее нет, вот тогда остается только поверить на слово.
На сайте авиакомпании расписание может не соответствует действительности.
Компания может указать на сайте неправильный адрес.
И т.д.
Тогда надо уехать на хутор завести курей и нос не показывать.
О политике, без интернета, в принципе, говорить нет смысла.