Найближчим часом гривня залишиться волатильною на рівнях 26,05−26,15 гривень за долар. Слідкуємо за нерезидентами та енерготрейдерами. Подальше зміцнення гривні, ймовірно, стримуватиметься НБУ. Про це заявив керівник відділу аналітики ЦК Forex Club Андрій Шевчишин.
Що буде з курсом гривні найближчим часом — прогноз
►Підписуйтесь на сторінку «Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини
Курс 12 листопада
Курс гривні у п'ятницю вранці, 12 листопада, торгується на рівні 26,1 гривні за долар. Настрої на ринку змішані, спред розширився, що відображає невизначеність щодо подальшого руху.
Ринок чекає на розворот курсу, проте поки що немає критичної маси покупців, здатної розгорнути котирування. Локдаун, як і раніше, стримує ділову активність та активність валютного ринку в тому числі.
Читайте також: Курс у четвер: як вихідний у США відбився на доларі в Україні
Негативний фактор
Негативним фактором для стабільності гривні залишається критична ситуація в енергетичній сфері, що загрожує обмеженнями для промисловості, тоді як влада обіцяє захист для населення від відключень.
У зв'язку із цим Україна запросила допомогу з енергосистеми Словаччини. Тим часом, держсекретар США Ентоні Блінкен заявив про те, що США та Україна ведуть діалог із забезпечення безпеки постачання енергоресурсів та координують ці зусилля із союзними країнами.
«Мінфін Валюта» — безкоштовний мобільний застосунок, в якому доступна вся необхідна інформація — від курсів валют усіх українських банків до розташування пунктів обміну: Google Play або AppStore .
Коментарі - 6
начался период роста резервных валют.