Щоб стати інвестором, потрібно зробити всього 4 прості кроки, — розповів на конференції «Жити на відсотки» Кір Горшков, інвестор, підприємець, продюсер, автор курсу «Гроші 5.7».
Як стати інвестором. Чотири простих кроки — Кір Горшков
Крок № 1 Створити інвестиційний капітал
«Якщо у вас немає навіть $100, але ви прийшли за відповіддю — як інвестувати та заробити мільйон, я скажу, що теоретично це можливо. Але ця ймовірність настільки низька, що я не готовий ставити своє життя в залежність від неї. Тому що я розумію, що дуже висока ймовірність програти», — каже Горшков.
Щоб створити інвесткапітал, є лише 3 способи:
- створювати його крок за кроком, збираючі гроші потроху,
- реалізувати великий проект та заробити багато грошей одразу,
- отримати спадщину.
Крок № 2 Пройти інвестиційний лікнеп
Крок № 3 Підібрати інвестиційні інструменти
Як зазначив Горшков, підбирати інструменти можна самостійно, можна залучити спеціаліста-консультанта або у співтоваристві однодумців, де люди діляться досвідом.
«Моя людська думка, у групі однодумців це робити швидше. Кожен є носієм досвіду та спілкуючись із людьми, ви отримуєте знання — куди краще ходити, а куди не ходити», — каже Кір Горшков.
Крок № 4 Отримати дивіденди та порадіти.
Читайте також: Куди найкраще інвестувати українцям у 2021 році
Чому ми проводимо конференцію для інвесторів
Портал «Мінфін» — одне з найбільших та найпопулярніших українських інтернет-видань для інвесторів.
З 2008 року ми публікуємо інформацію про валютні курси, аналізуємо банківські та фінансові продукти, розповідаємо про інвестиційні інструменти.
«П'ять років тому ми вирішили, що хочемо рухатися від сайту про валюту та банки до сайту для інвестора. Вже тоді ми зрозуміли, що людям потрібна практична інформація, яка допомагатиме їм примножувати достаток. І ми поставили собі за мету почати вирощувати співтовариство успішних, довгострокових інвесторів в Україні», — підкреслив CEO Treeum Іван Євтушенко.
«Мінфін» вперше вирішив зустрітися зі своїми читачами офлайн, щоб познайомитись ближче та відповісти на всі питання, пов'язані з інвестуванням.
«Ми чуємо від читачів „Мінфіну“, що вони хочуть не залежати від зарплати та бути фінансово вільними. Тому сьогодні ми спільно робимо перший крок до того, щоб жити на відсотки», — заявив Євтушенко.
Коментарі - 6