Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 25.12.2024
- 17:29 Курс валют на вечір 25 грудня: долар та євро продовжують дешевшати на міжбанку
- 13:16 «Національний кешбек»: За листопад українці отримали від держави 232 млн грн
- 12:22 З початку року українці витратили на купівлю авто понад $3,6 млрд
- 12:00 Morgan Stanley: дефіцит бюджету та держборг несуть ризики для економіки США
- 10:46 Курс валют на 25 грудня: долар в банках втратив 5 копійок
- 10:21 Зеленський підписав закон про перенесення підвищення податків для ФОПів на 1 січня
- 10:04 Банки скоротили ввезення готівкових доларів і євро до України
- 09:24 Індекс «різдвяного кошика»: як змінилася вартість святкового столу
- 09:01 Закон про військовий збір для ФОПів не підписаний. Податкові штрафи не за горами
- 08:00 Офіційний курс: НБУ залишив гривню без змін
Коментарі
Хорошо, что у нас населения много, СНБО ещё долго работа будет.
https://m.antikor.com.ua/articles/491427-pod_novye_sanktsii_snbo_popali_bolee_200_chelovek
Як передає кореспондент УНІАН, про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив на брифінгу після сьогоднішнього засідання Радбезу.
«Компанія MERE після сьогоднішнього засідання РНБО не має права працювати. На сьогодні єдине місто, яке лишилося, — це Біла Церква. Вони щось там ще пораються, але після сьогоднішнього засідання РНБО вони вже не можуть працювати на території нашої країни», — зазначив він.
При цьому він нагадав, що «вони працюють в Криму, і саме тому потрапили під наші санкції».
Як повідомляв УНІАН, у червні стало відомо, що у деяких містах України, зокрема у Миколаєві, планують відновити роботу магазину MERE — російської мережі дискаунтерів «Світлофор», яку закрили у 2020 році. Крім того, у мережі мали намір відкрити 40 магазинів по всій Україні до кінця року.
Данілов назвав намір російської мережі дискаунтерів «Світлофор» відкрити свій магазин MERE у Миколаєві операцією російських спецслужб.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на заяву народного депутата від партії «Європейська солідарність» Олега Синютки.
«Я переконаний, що цей законопроєкт так і не стане законом. Тому що я переконаний, що висновок Венеційської комісії буде справді мати вагоме значення, і монобільшість не ризикне ним знехтувати», — зазначив нардеп в ефірі телеканалу «Україна24».
За словами нардепа, наразі «слуги» спеціально затягують процес прийняття закону для відволікання суспільної уваги від скандалів влади.
«Тому мені видається, що „слуги“ спеціально затягують цей процес, стараються привернути увагу до цього фейкового антиолігархічного закону, тому що проблеми, які сьогодні є в Зеленського, справді великі проблеми, вони хочуть відволікти і відвернути від них увагу», — додав нардеп.
Два роки тому кандидат у президенти Володимир Зеленський запитував у Порошенка на дебатах: «Пане президенте, скільки особисто вам занесли за Роттердам+?». Залишається сподіватися, що чинного президента і досі цікавить відповідь на це питання", — заявили у ЦПК.
https://ukranews.com/ua/news/807609-pryvatbank-vstanovyv-misyachnyj-limit-na-kilkist-perekaziv-z-kartky-na-kartku
Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на Facebook генерального директора Оператора ГТС Сергея Макогона.
В частности, Макогон раскритиковал манипуляции российского руководства о том, что «Газпром» якобы нарастил поставки через Украину, поскольку с начала 2021 года они сокращались три раза. По его словам, «Газпром» не использует те мощности, которые уже оплачены, и его поведение заслуживает особого внимания Европы на фоне роста биржевых цен.
«Украина готова транспортировать дополнительно значительные объемы газа, которые превышают мощность «Северного потока-2», — добавил глава Оператора ГТС.
мощно !
— українська гривня посіла шосте місце у рейтингу найприбутковіших валют світу в 2021 році від Bloomberg;
— банкіри розходяться в думках щодо прогнозу курсу гривні до кінця року і називають коридор 26,9−28,0 грн/$1.
Про це свідчать дані до огляду МВФ «Перспективи світової економіки» (World Economic Outlook) за жовтень 2021 року.
Згідно з розрахунками МВФ, середньорічний курс гривні до долара складе:
2021 рік — 27,52 грн / долар (попередній прогноз — 27,98 грн /долар);
2022 рік — 27,41 грн / долар (попередній прогноз — 27,61 грн / долар);
2023 рік — 27,66 грн / долар (попередній прогноз — 27,59 грн / долар);
2024 рік — 27,80 грн / долар (попередній прогноз — 27,75 грн / долар);
2025 рік — 27,80 грн / долар (попередній прогноз — 27,75 грн / долар);
2026 рік — 27,80 грн / долар (попередній прогноз — 27,75 грн / долар).
Зазначимо, у законі Про державний бюджет України на 2021 рік закладено середньорічний обмінний курс на рівні 29,1 гривень за долар. Прогнозний курс на кінець 2021 року становить 28,8 гривень за долар.
Згортання ринку природного газу і введення регуляторних обмежень на роботу газовидобувної галузі може призвести до скорочення інвестицій і падіння видобутку і надходжень до держбюджету.
Про це заявив радник прем'єр-міністра Дениса Шмигаля Кирило Криволап у Facebook.
«Постійна зміна умов на ринку призводить до втрати інтересу з боку інвестора та недовіри до держави. Довгострокові проекти у видобутку передбачають отримання перших результатів, у вигляді видобутого газу, мінімум через 1−1,5 роки для green field проекти і це означає, що інвестиційний проект є довготривалим та вимагає значних капітальних інвестицій», — зазначив експерт.
Радник прем'єра додав, що видобуток українського газу має залишатися пріоритетом.
Події відбувалися у період до того, як Зеленський став президентом України, а Шефір — його першим помічником. За даними розслідувачів, які проаналізували судові рішення з відкритого Державного реєстру судових рішень, Зеленський тримав на депозиті у «Брокбізнесбанку» понад $300 тис., а Шефір — понад $400 тис.
Журналісти з’ясували, що у 2014 році після оголошення про ліквідацію банку Володимир Зеленський та Сергій Шефір підписали низку угод із компаніями, що мали кредити у банку, про відступлення права вимоги за своїми депозитами.
На думку розслідувачів, таким чином компанії намагалися не повертати банку борги і вивести з-під застави активи, а Шефір і Зеленський — не лише отримати гарантовані державою 200 тис. грн, а й повернути більшу суму поза визначеною законом черги, за якою Фонд гарантування вкладів має повертати гроші.
Із застави банку мали ризик вийти тваринні комплекси ТОВ «Подільський Господар» (заставна вартість — понад 260 млн грн), нерухомість ПАТ «Чинбар» (заставна вартість — понад 260 млн грн), та майновий комплекс на 18 тис. кв. м ПАТ «Київський дослідний ремонтно-механічний завод» у Києві.